Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klub ze striptizem

Go down 
+8
Christine Stephens
Lexy Tuan
Nathan Collins
SooAh Kwon
Gabriela Rodriguez
Isobel Tokisaki
Alessia Tokisaki
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:12 pm

-To trzeba było od razu-powiedziałem zeskakując i siadając obok dziewczyny-To co świętujemy?-zapytałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:15 pm

Zostałam olana, no dobra. Zrobiłam to o czym pomyślałam wcześniej. Wypiłam jeszcze jednego drinka i w samych szortach i staniku wskoczyłam na scenę, gdzie zaczęłam tańczyć.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:21 pm

Zerknąłem na to, co robi tamta dziewczyna. Poszła w ślady Gabi. Szkoda, że tamten tak wcześnie wyszedł. Chwilę na nią patrzyłem, a potem spojrzałem na Soo-Więc, strzelam, że urodziny, co?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:22 pm

-Minione urodziny. Chce tort! I.. i.. chce Miyeokguk! -spojrzałam na Natha. -To taka zupa urodzinowa która się je w każde urodziny w Korei... O tak dawna jej nie jadłam. .. Jebać to! -dokonczylam wszystko co stało przede mną. O hui. Chyba wystarczy. -To samo raz jeszcze!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:26 pm

-Szalejesz-stwierdziłem patrząc na dziewczynę. Ponownie zacząłem bawić się kolczykiem i spojrzałem na tańczącą Chris. Nieźle się rusza.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:27 pm

Podazylam za jego wzrokiem pijąc jednocześnie. -Chris, złaź z tej rury kretynko!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:29 pm

-A tam. Jak chce to może potańczyć-zaśmiałem się-Możesz też do niej dołączyć-stwierdziłem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:30 pm

- A daj mi ty święty spokój - krzyknęłam do Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:32 pm

-Jasne... rzucę ci mój stanik..-powiedziałam biorąc kieliszek do ręki.  Przyjrzalam mu się po czym szybko wypiłam.-Ty przypadkiem nie dostałaś nowej posady w Huffie?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:33 pm

- Że ja? - powiedziałam podchodząc do nich. Gdzieś posiałam swoją koszulkę, ale co za różnica z nią czy bez - A no prefektem zostałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:33 pm

-No co ty nie powiesz? -przewróciłam oczami. -Siadaj na dupie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:36 pm

- Jak sobie życzysz milejdi - mruknęłam kłaniając się nisko i usiadłam na krześle.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:38 pm

-Głupek..-Wypiłam kieliszek. -Ja juz chyba nie pije..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:40 pm

-Jak będziesz chciała rzygać to powiedz, potrzymam ci włosy-powiedziałem unosząc jedną rękę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:44 pm

-Dzięki. . To bardzo. Pomocne...-powiedziałam przyglądając się pozostałym kieliszkom. -Nie jednak nie...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 10:49 pm

-W przeciwieństwie do ciebie, ja piję dalej - powiedziałam i szubko wypiłam kolejnego drinka. Który to już 5, 6? Straciłam umiejętność liczenia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:01 pm

-Raz się żyje nie?-powiedziałam wypijajac dwa kieliszki i zeskakując z krzesła. Podeszłam do rury przy której tańczył umięśniony chłopak i zaczęłam z nim tańczyć. Po chwili odwinelam koszule z bioder i rzuciłam w Chris. -Buzi! -krzyknęłam w wróciłam do tańca, opierając się o chłopaka plecami.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:04 pm

Chwilę potem podążyłem wzrokiem za Soo. Uśmiechnąłem się pod nosem. Dzień Dziecka czy co? Po raz kolejny zacząłem się bawić kolczykiem patrząc na Koreankę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:25 pm

Zaczęło mnie irytować to że facet ciągle mnie dotykał wiec grzecznie się z nim pożegnałam dając mu z tzw liścia, po czym wróciłam do baru, odbierając swoją koszule która z powrotem zawiązałam w talii. -To chyba tyle na dziś. . Wracam do Hogwartu...
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:47 pm

-Skoro nic już nie będzie się dziać, to ja chyba też. Gdzie jest Gabi?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:51 pm

-Gab? Jaka.. a.. sorry... nie wiem..-powiedziałam wyjmujac z kieszeni kartę kredytową i podając barmanowi. Wpisałam pin, na szczęście dobrze i schowałam ja z powrotem. -Gdzieś. Na pewno..-trzymałam się blatu bo nie mogłam ustać normalnie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 11:58 pm

Wyjąłem portfel i zapłaciłem za siebie. Spojrzałem na dziewczynę-A więc nie mam wyjścia. Sama do Hogwartu nie wrócisz, bo ledwo się trzymasz na nogach-powiedziałem i podniosłem się z miejsca. Stanąłem obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:00 am

-Co.. nieprawda.  Poradzę sobie. Tylko mnie nie dotykaj!  -krzyknęłam szybko. Nie miałam zamiaru tracić przytomności przy jakimś, bądź co bądź ale obcym mi, kolesiu.  I tak już czułam ze za moment odlece. -Nie ruszaj..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:04 am

-Dobra-powiedziałem odsuwając się od niej o kilka kroków-W takim razie podejdź do mnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:11 am

Zmarszczyłam brwi. O matko co za ciołek. -No masz..-odrzuciłam włosy do tyłu i ruszyłam w jego stronę. Po pierwszym kroku zachwiałam sie i w ostatniej chwili, już prawie leżąc na ziemi zlapalam się krzesla. -Ojej.. No i zdarza się. .
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:16 am

-Mhhm, jaaasne-powiedziałem po czym podszedłem do niej i złapałem ją za ramię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:18 am

Strząsnęlam jego rękę. -No przecież może chodzić. .-podciągnęłam się na krześle I stanęłam. -Widzisz? Stoję!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:23 am

-Mhhm, jak wolisz-stwierdziłem i powoli zacząłem zmierzać ku wyjściu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:24 am

-Dobra! Stój! Wracaj po mnie! -krzyknęłam szybko.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:28 am

Zatrzymałem się-Co jednak nie dasz rady?-powiedziałem idąc tyłem aż zatrzymałem się obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:30 am

-Jesteś wstrętny. . Jak masz zamiar mi pomóc? -zapytałam wysuwając przed siebie jedna rękę, żeby najpierw poznać jego plany.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:39 am

-Ty przytrzymasz się mnie łapiąc się mojego ramienia...A czekaj. Zapomniałem, że nie sięgniesz-westchnąłem przeczesując włosy palcami-Dobra...Kurwa-mruknąłem klękając i obracając się do niej plecami-Przeniosę cię na barana. Mam nadzieję, że nie jesteś aż taka ciężka-powiedziałem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:45 am

-No.. Tak szczerze to trochę jestem...-mruknęłam. -No to musisz uklęknąć. .
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:53 am

-Jeśli masz jakiś pomysł to proszę oświeć mnie-mruknąłem klękając.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 12:56 am

-Nie mam.. Na barana czy na plecy? Bo to tak jakby różnica. .. a może jednak weźmiesz mnie normalnie tylko... No..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:04 am

-Jak wolisz. Na twoim miejscu pośpieszyłbym się z tą decyzją- powiedziałem dalej klęcząc.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:07 am

-Dobra.. Weź mnie normalnie na ręce. .-zsunelam koszule niżej, tak że była związana na udach i sięgała do połowy łydek. -Tylko.. Ehh.. Dobra, nieważne. .No juz..-Stanęłam obok niego, opierając się o jego ramie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:15 am

Chwilę potem podniosłem się i spojrzałem na nią. Po chwili złapałem Soo i podniosłem. No mogło być gorzej. Zaraz potem zacząłem iść w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:18 am

Ręce trzymałam blisko piersi i tylko myślałam o tym żeby mnie nie dotknął w odsłonięty kawałek mojego ciała. Byłam strasznie skrępowana i zesztywniała. Chciałam jak najszybciej znaleźć się w Hogwarcie. Bałam się podnieść na niego wzrok bo coś w sposobie jego oddechu mówiło mi że lepiej być spokojnym.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:24 am

Przypominało mi to sytuację z nią. Zacisnąłem usta i poprosiłem jakąś dziewczynę o otworzenie drzwi. Po chwili wyszedłem z klubu i zaciągnąłem się świeżym powietrzem-Atmosfera jak na stypie. Cuuuudownie.

*NP Hogwart*
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:27 am

Zawial wiatr zakrywajac mi włosami twarz. Zamknęłam oczy i nie odpowiedziałam juz nic. Myślałam o tym żeby się trzymać i nie odpłynąć bo z każdą minutą czułam jak opadam z sił.
Next: Hogwart
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 8:43 am

Po długiej posiadówce spędzonej w męskim kiblu na paleniu fajek ze striptizerami, wróciłam zadowolona z siebie. Jednak mina mi zrzedła gdy zobaczyłam, że została tylko Lexy i jakaś dziewczyna. No cóż, bywa. Wypiłam jeszcze jednego drinka i wróciłam do zamku.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 10:22 am

Wszyscy sobie poszli? No ej! Chyba na mnie też czas. Chwiejnym krokiem ryszyłam w stronę drzwi, a potem ostatni raz zobaczyć widok na most.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Wrz 10, 2016 2:31 pm

Wszedłem do klubu, od razu zamówiłem whisky i zająłem miejsce przy stoliku. Dałem swoim oczom przyjemność z patrzenia na striptizerki. Ah, jaki ten świat piękny. Dotarła moja whisky i upiłem łyk.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 EmptySob Wrz 10, 2016 3:05 pm

Zakradłam się tyłem do klubu, przez niewielkie okna widziałam rozradowanego Azazela.
- Oj kochaniutki... - szepnęłam do siebie i weszłam na zaplecze.
Rozejrzałam się po pokoju striptizerek, który przypominał pokój do wywoływania zdjęć. Ciemno, stęchlizna w powietrzu i mocny zapach różanych perfum. Wieszak z jakże ponętnymi ubraniami dla kobiet był pełny, także wybrałam dla siebie coś seksownego.
Rozczochrałam swoje włosy, ubierając striptizerski strój. Poprawiłam króciutką spódniczkę i pozwoliłam sobie na użycie krwisto czerwonej szminki, która leżała obok panterkowej torebki. Przejrzałam się w lustrze, jeszcze poprawiając makijaż.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub ze striptizem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klub ze striptizem
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Klub LGBTI
» Zwykły klub

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn-
Skocz do: