Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój jednoosobowy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 6:50 pm

Pokój jednoosobowy Jednoosobowa-sypialnia
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 6:59 pm

Weszłam do pokoju i usiadłam na łóżku.
- Tu mi się podoba - szepnęłam do siebie.
Dobrze, że udało mi się go zająć, ponieważ nie bardzo chciałam dzielić z kimś pokój. Przynajmniej będzie cisza i nie będę musiała nikogo gościć.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 7:06 pm

Postanowiłam się przebrać. Byłam sama w pokoju, więc nie bałam się, że ktoś może wejść i zdjęłam ubrania bez wyjścia do łazienki. Założyłam krótką, żółtą sukienkę i czarne trampki - barwy mojego domu. Nawet poza Hogwartem musiałam jakoś pokazywać, gdzie należę. Rozczesałam włosy szczotką i spięłam w wysoki kucyk. Mój kark wreszcie miał dopływ do świeżego powietrza.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 11:08 pm

Weszłam do pokoju i po krótkim prysznicu przebrałam się z piżamę. Byłam bardzo zmęczona i do tego jeszcze drinki dały o sobie znać, więc rzuciłam się na łóżko i patrzyłam przez okno na nocne światła Londynu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy EmptySob Cze 25, 2016 8:09 pm

Obudziłam się, wstałam, ubrałam się i wyszłam. Poszłam tam, gdzie poniosły mnie nogi, czyli w miejsce z jedzeniem.

NP automat z przekąskami
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój jednoosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy   Pokój jednoosobowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój jednoosobowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój jednoosobowy #2
» Pokój jednoosobowy #3
» Pokój jednoosobowy #4
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: