Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój jednoosobowy #4

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptyPią Cze 24, 2016 6:56 pm

Pokój jednoosobowy #4 Eleganckie_lozko_lizbona_x_8547622951
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptyPią Cze 24, 2016 7:00 pm

Po zakupach w końcu udało mi się znaleźć i dotrzeć do hotelu a następnie do swojego pokoju. Zamknęłam drzwi i rozgościłam się po czym poszłam pod prysznic. Pół godziny później wyszlam i ubrałam się w jeansowe shorty i krótki czarny top odsłaniający pępek.  W końcu jesteśmy poza szkołą. . I mamy wolne nie? Do tego moje ukochane białe trampki. Zaraz... Skoro jesteśmy w Londynie. .. w mugolskim miejscu. .To znaczy.. ze mój telefon będzie tu działał!  Z kieszeni spodni które z siebie zdjelam przed kąpielą wyjelam mały pakunek, który był moim nowym kufrem, i położyłam go na ziemi pod ścianą, po czym, za pomocą różdżki i zaklęcia, przywróciłam mu jego naturalne rozmiary.
Przeszukałam torby z nowymi zakupami i w końcu znalazłam.  Nowy telefon który kupiłam. Siadając na łóżku,wlaczylam go i poprzestawialam po swojemu. Działał a to najważniejsze. Wgrałam kilka swoich ulubionych utworów po czym podłączyłam słuchawki i włożyłam he do uszu kładąc się na bok i zamykając oczy. 
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptyPią Cze 24, 2016 7:52 pm

Po pewnym czasie wstałam z łóżka, wzięłam rzeczy które będą mi potrzebne w mugolskim świecie i wyszlam z pokoju. Na korytarzu zauważyłam automat z napojami i jedzeniem. Uu. ..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptyPią Cze 24, 2016 10:59 pm

Wróciłam do pokoju i dosłownie rzuciłam się na łóżko tak jak stałam. Nawet nie wiem czy drzwi zamknęłam. Zostaje to do końca weekendu
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 7:42 pm

Obudziłam się po kilkunastu godzinach. Jezu ja tyle spałam? Podniosłam się i poszłam wykąpać. Kiedy wyszlam założyłam krótka, czarną, rozkloszowaną spódniczkę i jasnoróżowy top bez ramiączek zasłaniający tylko biust. Włosy zostawiłam rozpuszczone, założyłam czarne, lakierowane szpilki i wyszlam z pokoju łapiąc jeszcze mała kopertówke.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 7:42 pm

Next : Fontanna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój jednoosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój jednoosobowy #4   Pokój jednoosobowy #4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój jednoosobowy #4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój jednoosobowy
» Pokój jednoosobowy #2
» Pokój jednoosobowy #3
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: