Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+3
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 3:27 pm

- Właśnie o to mi chodzi, by cie zrzucić - mruknąłem i usmiechnąłem się przebiegle.
- Masz łóżko, tam możesz sobie poleżeć - dodałem - A jak nie to ja tam wrócę - stwierdziłem i wyprostowałem się, chcąc iść na łóżko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 3:32 pm

— Nie badz dla mnie taki!— wrzasnęłam w koncu, siadając prosto.
— Chciałam... Chciałam po prostu z toba poleżeć. — powiedziałam patrzac na niego.
— TYLKO poleżeć. A potem sobie pojde. Bo zapewne masz zarezerwowane terminy dla każdej laski w Hogwarcie. I fajnie. Cieszę sie. Cieszę się tez ze to właśnie ty byłeś moim "pierwszym". — powiedziałam robiąc palcami cudzysłowie w powietrzu.
— Po prostu poleżeć i poczuć ciepełko drugiej osoby. – dodałam i zeszłam z niego.
— Wykape się i sama wyrzucę. — powiedziałam idąc do łazienki i trzaskając drzwiami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 3:48 pm

Boże dlaczego właśnie ona mi się trafiła.
- Kurwa, naprawdę myślisz, że możesz mnie do woli obrazacy, a później sie przytulić! - krzyknąłem i wstałem z kanapy. Podszedłem do szafy i ubrałem przetarte jeansy i czarny T-Shirt. Zacząłem nerwowo chodzić po pokoju i ciągnąć za końcówki swoich włosów.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 3:53 pm

Okej... Po prostu rozpłakałam się pod prysznice. BO MOGE! Poza tym dawno tego nie robiłam. A jestem dziewczyna i dziewczyny często płaczą. No nie?
Wyszłam dosłownie parując od gorącej wody.
Owinelam się ręcznikiem i wyszłam z łazienki. Dopiero teraz poczułam co znaczy byc rozdziewiczona... Chyba faktycznie poleże kilka dni w łóżku.
Po wyjściu, bez słowa podeszłam do swoich mokrych ciuchów i zaczelam od zakładania mokrej bielizny. Wroce do siebie to się przebiore. Przeciez nie bede biegać po szkole w ręczniku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:07 pm

Słysząc, że wychodzi z łazienki, odwrociłem na nią wzrok. Gdy zbierała swoje rzeczy, patrzyłem na nią i niedowierzałem
- Czyli jednak wolisz iść do siebie - dodałem i nie ukrywałem rozczarowania.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:09 pm

— Nie. Nie wole. — powiedziałam szczerze.
— Ale jesli nie moge chociaz przez chwile byc przy tobie, tylko te pięć metrów dalej, to bez różnicy czy bedzie to pięć metrów czy piętnaście. — mowilam drżącymi rękoma probujac zapiać biustonosz z tylu.
Cała ta sytuacja troche mnie rozstroila. Niepotrzebne. Cholera co z toba Rian.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:18 pm

Podszedłem do niej i opusciłem jej ręce od stanika, wiedziałem, że i tak go nie zapnie, drżącymi rękami. Sam złapiąłem jej stanik i odsunąłem się od niej.
- Może masz racje - mruknąłem, podając jej bluzkę - ale nikt nie będzie sobie ze mnie żartował -powiedziałem - z facetami jest łatwiej, bo im można przywalić - stwierdziłem
- Więc może lepiej będzie jak wrócisz do siebie - dodałem i usiadłem na skraju łóżka patrząc się na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:22 pm

Opuściłam rece gdy do mnie podszedł.
– To nie były żarty. — powiedziałam odwracając się i patrzac na niego.
— Ale nie chodzi o to ze była to prawda. Chciałam cie troche sprowokować. Nie sądziłam ze tak zareagujesz. Byłam świecie przekonana ze będziemy się jeszcze pieprzyć nie raz dzisiaj. — przełknęlam ślinę zdając sobie sprawe z tego jak żałośnie brzmię. Prosiłam wręcz o jego bliskość. Haha.
— Wolałabym żebyś mi przywalił. Tak zebym nie wstała przez kilka dobrych minut. — znow odwrocilam się do niego tyłem i zacisnelam zęby, zakładając koszulke.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:27 pm

- Jak widać na dziś koniec zabaw - mruknąłem i przejechałem dłonią po twarzy
- Jutro i tak ledwo wstaniesz, wiec nie ma sensu cie bić - dodałem - Poza tym was nie można uderzyć, przynajmniej ja mam taką zasade, której od zawsze się trzymam - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:30 pm

— Nasze zasady poszły się jebac odkąd ja weszłam do tego dormitorium i oddałam ci to co...— urwałam szybko zeby się nie rozpędzić.
— Gdzie jest moja miotła?— zapytałam zakładając spodnie, nadal tyłem do niego bo łzy znow pojawiły się w moich oczach.
— Wybacz ze zepsułam ci dzien.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:42 pm

Było dla ciebie ważne? - zapytałem, kończąc jednocześnie jej zdanie - wcale nie prosiłem byś mi się oddała, mogłaś wyjść- mruknąłem.
- Ja swoich zasad zawsze się trzymam - stwierdziłem pewny siebie
- Twoja miotła została przeteleportowana do dormitorium Puchonek - odpowiedzialne na jej pytanie
Na ostatnie zdanie noc nie powiedziałem, bo było najgłupszym zdaniem jakie usłyszałem.
- Nie zepsułaś - mruknąłem cicho, chciałem jej powiedzieć jak zajebiście było, ale nie potrafiłem, gdyż wiedziałem, że by została. A dla jej bezpieczeństwa lepiej żeby nie zostawała.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:49 pm

— Nie. Nie ważne. — parsknelam śmiechem.
— Ja swoich tez. Ale widocznie wystarczył odpowiedni chłopak zeby powaliło mi się w głowie. — gdy zapielam spodnie, usiadłam na podłodze zeby założyć buty.
Usiadłam bo juz nie mogłam ustać na własnych nogach.
—"Animus aeger semper errat". Chory umysł zawsze błądzi. — zasmialam się lekko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:55 pm

- Możesz przestać gadać ?- spytałem
- Nie widzisz, że próbuje buc na ciebie zły - stwierdziłem i popatrzyłem na nią - do tego strasznie trudno pieprzu się ciebie wzrokiem, gdy się ubierasz a nie na odwrót - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:58 pm

Odwrocilam się bokiem i spojrzałam na niego z jeszcze szklistymi oczami, czego nie byłam świadoma.
— Nie badz na mnie zły. Nie masz za co... Po prostu... Cos mi się poprzestawiało na chwile w głowie. — wyjaśniłam znow parskajac nieszczerym śmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 7:20 pm

- Dobrze, że te żarty, chociaż ciebie bawiły - mruknąłem
- Nie płacz, bo naprawdę nie masz powodu, do płaczu - dodałem
- Jesteś Ślizgonką, a ja Puchonem i nasza droga w tej chwili się rozejdzie - stwierdziłem
- Nie wyganiam cię, możesz zostać, ale tylko tyle mogę ci dac - powiedziałem unosząc twarz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 7:24 pm

Tym razem naprawde się zasmialam. Nie zawiązałam drugiego buta juz tylko wstałam. Podeszłam do niego i nachylilam się, opierając dłonie na jego udach. Spojrzałam mu w oczy.
— I ty mówisz cos takiego? Ktos kogo dusza pasuje do Slytherinu jak żadna inna?— zapytałam i pokręciłam głowa.
— "Tylko tyle mozesz mi dać". Ale ja nie prosze o ślub gromadkę dzieciaków i wakacje w Tajlandii. Prosze tylko o ciebie. — Powiedziałam i na "do widzenia" wpiłam sie w jego wargi, najdelikatniej na świecie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:00 pm

Gdy zaczęła mnie całować, robiła to tak delikatnie, jakby bała się mnie skrzywdzić.Nie chciałem oddawać tego pocałunku i walcxyłem ze sobą, aby jen nie uledz, jednak nie dałem rady i odałem go.
- Gej w Slytherinie - mruknąłem w jej usta -
Salazar by się chyba w grobie przewacał
- dodałem i przyciagnąłem ją do siebie, dodając pikanterii pocałunkowi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:09 pm

Przez chwile w ogole nie zareagował. Nie. Wcale mnie to nie zabolało. Nie.... Tylko lekko zakuło w sercu...
Juz miałam sie odsunąć kiedy oddał pocałunek. Zrobiło mi się goraco. Jak za każdym razem gdy spojrzał na mnie z pożądaniem...
— Mężczyzna w 110%...— szepnelam ze ściśniętym gardłem.
Oparłam się kolanami o krawedz lozka tak ze jego uda znajdowały się miedzy moimi nogami. Polozylam dłonie na jego policzkach, rozkoszując się ostatnim pocałunkiem nim bede musiała wyjsć i dać mu spokoj..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:22 pm

Złapałem ją za uda i usadziłem na sobie, tak że moje ciało znajdowało się miedzy jej nogami. Nie chciałem być już miły i grzeczny, nie zamierzałem prosić o jej zgodę, po prostu wsadziłem swoje dłonie w jej spodnie, a następnie pod bieliznę i ścisnąłem jej jędrny tyłek. Pogłebiłem nasz pocałunek i przygryzłem jej wargę, ponieważ chciałem dostępu do jej języka, z którym toczyłem bitwę o przewagę swoim.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:25 pm

Otoczyłam go nogami w pasie gdy zmienił moja pozycje. Jego wielkie łapki odnalazły moje pośladki które idealnie, tak samo jak piersi, najwyraźniej stworzone były do ich kształtu.
Rozchylilam usta, wchodząc w mała bitwę o dominację z jego językiem. Tym razem mu nie odpuszczę. Napieralam na jego jezyk zamierzając wygrać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:33 pm

Oboje chcieliśmy wygrać tą walkę. Napieraliśmy na swoje języki, tak by przeciwnik się poddał, jednak to tylko dodawało oleju do ognia
- Chyba musisz wyjść - mruknąłem miedzy pocałunkami znów ściskając jej tyłek. Lubiłem jak jeczała mi w usta, to było bardzo sensowne.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:45 pm

Nie mogłam nacieszyć się tym pocałunkiem. Pochłaniał mnie coraz bardziej i bardziej.
— Muszę...— powtorzylam po nim.
— Ale... Ja nie chce... chcesz zebym wyszła?- zapytałam miedzy gorącym jak cholera pocałunkiem. Jaki facet taki pocałunek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:50 pm

Położyłem się, tak że zwisała nade mną
Nie...chce...ale...musisz - mruknąłem nie przestając napiętnie jej całować. Przypominając sobie o tym , że nadal trzymam dłonie na jej pośladkach, wyjąłem je i położyłem na jej talii, mając pewien plan.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:56 pm

— Ale... Ty tego nie chcesz...— powiedziałam. Tak bardzo chciałam z nim zostac. Czułam ze się narzucam ale nie potrafiłam tego opanować.
— Prosze...— powiedziałam cicho, opierając przedramiona po bokach jego głowy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:02 pm

- O co...prosisz? - spytałem i zacisnąłem palcena jej talii. W sumie gdyby została nie umiałbym się pohamować i znów bym ją przeleciał, a jej ciało by tego nie wytrzymało, jutro by skomlała z bólu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:05 pm

— O.... — urwałam zastanawiając się czy chce to powiedziec. — O ciebie...— wycedziłam. — Tyler to boli...— powiedziałam gdy wbijał palce w moja talie. Wytrzymam. Powinnam wyjsc... Sam mowi ze MUSZĘ wyjsć... Delikatnie próbuje mi powiedziec zebym spadała a ja jestem tak kurewsko bezczelna... Cholera
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:14 pm

- Przepraszam - mruknąłem i usiadłem prosto odrywając się od niej
- Naprawdę musisz iść, bo nie wytrzymam, a chce cię widzieć za jakieś max 2 dni ponownie - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:21 pm

— Chcesz?— zapytałam mocno zaskoczona.
— Naprawde?— dopytalam.
— Ale... ehhh...— jeknelam schodząc z niego.
— Wiesz... Powiem ci cos jeszcze...— powiedziałam zastanawiając się. — Tylko zapamiętaj dokładnie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:24 pm

- Tak, chce, nawet bardzo - mruknąłem uwodzicielskim tonem - ale musisz się zregenerować - stwierdziłem
- Słucham? - zapytałem - co chcesz mi powiedzieć - dodałem ciekaw
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:30 pm

— Aanima vilis(nędzna dusza; podła istota).— powiedziałam tylko. Tylko albo i nie... Podałam mu hasło do Kamiennej ściany ktora pozwoli mu wejsc do Slytherinu. Mam nadzieje ze jak zatęskni to wykorzysta...
Pocałowałam go jeszcze raz namiętnie w usta i odsunęłam się.
— Popsułeś mnie..— powiedziałam idąc tyłem do drzwi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:35 pm

- Ja ciebie? - zapytałem
- To co wolisz u siebie, żeby ci koleżanki zazdrościły? - zapytałem i zaśmiałem się. Podałem jej też hasło do swojego dormitorium, by w razie potrzeby, wpadła tu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:41 pm

Pokręciłam głowa.
— Nie mam tu koleżanek. Przynajmniej na razu. Poza tym juz mi zazdroszczą..— powiedziałam trzepocząc rzęsami.
— Zeby Azjatka miała wiedzę cycki niz zachodnie panienki? Skandal..— uśmiechnelam się uwodzicielsko.
— Bede tęsknić. I masz racje. Juz czuje jakby cos próbowało mnie rozerwać od srodka... Ale wiesz co?— zapytałam otwierając drzwi.
— Nie żałuje. Zeby mnie cholera... nie żałuje. — posłałam mu oczko i wyszłam uśmiechając się do siebie. Ruszyłam do wyjścia chcac juz znaleźć się w swoim lozku... Albo najpierw wziąć chłodna kąpiel... Miałam wrazenie ze jutro bede cała posiniaczona..

NEXT: Dormitorium Slizgonek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:51 pm

To prawda cycki miała niezwykle. Liczyłem jedynie na to, że szybko do siebie dojdzie, bo cholerą, ale już chciałem za nią iść i w nią wejść, by ponownie się na mnie zacisnęła. Wziąłem różdżkę do reki i ogarnałem całe to pomieszczenie. Piściele i poszwy zmieniłem na nowe, pachnące, a brudne wyrzuciłem do brudnych rzeczy, usiadłem na łóżku, opierając się o jego ramę, ciesząc się że nie muszę robić niczego recznie. Magia jednak bardzo się przydawała w codziennym życiu. Jednak to co robiłem dziś z Rian, było niesamowite. Żadna dziewczyna nie była na dłużej niż jedna noc, ale dla tej Ślizgonki, warto zrobić TAKI wyjątek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPią Lip 28, 2017 10:36 pm

Wstałem i poszedłem ogarnąć się do łazienki. Gdy wyszedłem założyłem na siebie bieliznę, jakiś czarny T-Shirt i przetarte jeansy. Usiadłem na łóżku i nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Jednak przypomniała mi się wczorajsza noc ze Ślizgonką i postanowiłem ją odwiedzić. Zabrałem ze sobą różdżkę i wyszedłem z pokoju.

Next> Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:43 pm

Wszedłem z nią do pokoju i postawiłem na podłodze, nie odsuwając się od niej, więc bylem na wysokości jej brzucha, trzymając ją pod udami
- Już mamy jedzenie - zaśmiałem się, spoglądając na nią z dołu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:46 pm

Popatrzyłam na niego zdziwiona gdy postawił mnie na podłodze.
— Zboczeniec...— mruknelam lekko rozbawiona jednak.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:48 pm

- Właśnie za to mnie lubisz - mruknąłem i wyprostowałem się, stojąc blisko niej.
- Idziemy jeść? - spytałem, oblizując usta
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:49 pm

Dopiero po chwili się zorientowałam ze chodziło naprawde o JEDZENIE. Zaczelam się śmiać jak opętana.
— Wy..Wybacz...Boże...— powiedziałam trzymajac się jego ramienia.
– Tak tak... jemy..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:53 pm

- Jesteś bardziej zboczona ode mnie - mruknąłem i usiadłem, na podłodze ,opierając się plecami o łóżko. - I jak z tobą wytrzymać choć jeden dzień i nie chcieć cię pieprzyć - mruknąłem, kręcąc głową.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:54 pm

— Nieprawda. – usiadłam na przeciwko niego po turecku.
— Musisz nauczyć się samokontroli misiu...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:56 pm

- Próbuje słońce, ale przy tobie jest trudno - zaśmiałem się, sięgając po jedna z kanapek i wgryzajac się w nią
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 9:58 pm

— Mam zacząć nosić habit?— zapytałam nalewając nam soku z dyni ktory stał na kwadratowym, niskim stoliku. Podobne znajdują się w wielu domach w Korei.
Poprawiłam spódniczkę zeby zakryc bielizne ktora się ukazała i wzięłam kubek w dlon.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 10:02 pm

- Zdecydowanie - mruknąłem, zagryzając wargę - Do tego jeszcze jakieś kalosze - zaśmiałem się.
- No co ja na to poradzę, że pragnę cię pieprzyć wszedzie i w każdej minucie - mruknąłem pewny siebie - a do tego te twoje stroje - stwierdziłem ilustrując ją
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 10:08 pm

— O matko... Moze łatwiej bedzie zamknąć mnie w piwnicy... Tam bede mogła latać nago..— odparlam biorac kawałek papryczki i odgryzając jej koniuszek.
— Po prostu na mnie lecisz... I nie chodzi tylko o byle jaka chęć zamoczenia... Podobam ci się..— wycelowalam w niego papryczka z diabelskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Sie 05, 2017 10:13 pm

Przyblizyłem się do niej i odgryzłem kawałek papryczki.
- Masz rację - mruknąłem - Chlernie mi się podobasz - stwierdziłem - ale o chęć zamoczenia też chodzi - odparłem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: