Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Luke McCartney
Sophie Neveu
Alessia Tokisaki
Cynthia Chase
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
Gabriela Harrison
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Leticia Hale
SooAh Kwon
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 3:57 am

Wziąłem jej dłoń i pokazałem jej to samo, uniosłem brew.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:00 am

Zacisnęłam swoje dłonie, zakrywając rany i stanowczo stając na swoim.
- Co to ma być? - powiedziałam cicho, aby echo nie rozniosło się po całej sali.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:14 am

- Nie martw się tym - odpowiedziałem wymijająco i zakryłem dłonie podobnie jak ona. Mogłem zwyczajnie powiedzieć, że się wyspałem... No nic, trudno.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:16 am

- Każesz mi się nie martwić? Nie da się. - wzięłam jego rękę, bardzo delikatnie przejeżdżając palcem po wewnętrznej stronie dłoni
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:19 am

- Nie każę Ci się tym nie martwić, nie chcę żebyś się martwiła. Sześć lat temu uniknąłem śmierci to z czymś tak błachym nie dam sobie rady? - zapytałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:21 am

Uniosłam prawą brew.
- Uniknąłeś śmierci? Mówiłeś mi o tym i nie pamiętam czy nie zdążyłeś wspomieć?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:22 am

- To drugie - odpowiedziałem krótko i się oparłem wygodniej na krześle.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:27 am

- Jakiej śmierci? - zapytałam z ciekawością w głosie, patrząc na koszyk owoców.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:32 am

- To było we Włoszech na Sycylii - zacząłem i się zamyśliłem na chwilę gdy wróciły wspomnienia. - Czarnoksiężnik zaatakował miasto z armią inferiusów. Cudem się wymknąłem tym pierwszym, ale wtedy stanąłem z nim twarzą w twarz. Miałem wtedy w głowie pewne zaklęcie, którego nie znałem za dobrze. Użyłem go. Wtedy pierwszy raz użyłem iluzji. Zmyliło go to i dlatego nie trafił Avadą Kedavrą. Kupiło mi to również kilka sekund podczas kktórych przybyli aurorzy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 4:40 am

Uważnie wsłuchiwałam się w to co opowiadał Azazel. Jego głos sprawiał, że chciało się go słuchać i słuchać. Cudem uchował się od śmierci. To nic w porównaniu z moją przeszłością, ale nie tylko przeszłością sieroty, której nikt nie chciał tylko tej, w której byłam dziewczyną z problemami. Nie ważne. Spojrzałam na niego, nie wiedząc za bardzo co mam powiedzieć.
- Fart i szczęście sprawiło, że jesteś tu dzisiaj. - nie wiem czy było to raczej stwierdzenie czy pytanie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:41 am

Weszłam do Wielkiej Sali z nową książką w ręku. Wtedy zobaczyłam, że Az i An jeszcze tu siedzą. Poszłam do stołu puchonów i usiadłam jak najdalej od nich. Nałożyłam sobie na talerz kanapki i zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:47 am

- Tak. Kwestia szczęścia to była - spojrzałem jak sowa wleciała do sali i leciała w moją stronę. Dotarło na czas, świetnie. Przede mną spadła paczka. Już wiedziałem co w niej jest, w końcu sam to organizowałem. Wziąłem paczkę w kształcie kuli. - Zaraz wracam - powiedziałem do Ann i poszedłem do Chris. Podałem jej prezent - kafel z podpisem kapitana irlandzkiej drużyny quidditcha. Tylko że jeszcze zapakowany.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:53 am

- Nie musiałeś - zaśmiałam się i wzięłam paczkę. Zaczęłam ją rozpakowywać - Skąd ty ... jak ... dlaczego? To się dzieje? Weź mnie ktoś uszczypnij, bo zaraz umrę na zawał.
Zaczęłam oglądać kafel z każdej strony upewniając się, że na pewno jest prawdziwy.
- Nie zmienia to faktu, że cię nienawidzę - powiedziałam do Aza z szatańskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:55 am

- Mam znajomego, który z nimi jeździ i tam robi trochę za nich. Rezerwuje pokoje w hotelach, organizuje jedzenie itd., świeżo wczoraj ją podpisał. Szybkie są nawet sowy, przed chwilą dotarła. - odpowiedziałem ignorując to co odpowiedziała, patrzyłem na jej reakcję z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:58 am

- Dzięki Wielkie. Chętnie bym cię teraz pocałowała ze szczęścia, ale tam siedzi twoja dziewczyna - zaśmiałam się - Ograniczę się do przytulenia cię - wstałam i lekko go objęłam - Jak na córkę szatana potrafię być delikatna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 10:59 am

- No okej - przytuliłem ją z uśmiechem. - Naprawdę nie ma za co i wszystkiego najlepszego - dodałem i wróciłem obok Ann.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 11:02 am

- Dzięki jeszcze raz - uśmiechnęłam się. Usiadłam na miejsce i wróciłam do czytania. Przwróciłam stronę, a na następnej były informacje o Irlandzkiej drużynie. Co za zbieg okoliczności.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:16 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali energicznym krokiem. Rozejrzałem się w poszukiwaniu stołu. Zauważyłem Chris, więc podszedłem do niej. Zauważyłem, że coś czyta. Usiadłem obok i nałożyłem naleśniki na talerz.-Cześć Chris-powiedziałem uśmiechając się-Co czytasz?-spytałem od razu nalewając sobie herbaty.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:22 pm

- O, hej - powiedziałam podnosząc wzrok znad książki - czytam "Quidditch teams 101". Świetna książka, na prawdę polecam. Dużo można się z niej dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:24 pm

-Chris-zacząłem poważnym tonem patrząc jej w oczy-Wyjaśnij mi na czym polega Quidditch-powiedziałem po czym uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:32 pm

- Na prawdę nie wiesz? Zgaduję, że mugolak - zaśmiałam się - Quidditch to taki nasz sport. W jednej drużynie jest siedmiu graczy. Trzej ścigający, podają sobie kafel i starają się przerzucić go przez jedną z trzech obręczy przeciwnika. Dwaj pałkarze, odbijają tłuczki i starają się uderzyć zawodników przeciwnej drużyny. Jeden obrońca, broni obręczy. No i jeden szukający, szuka Złotego Znicza, który lata wokół boiska. Złapanie znicza znaczy koniec gry. Po więcej informacji musisz wypożyczyć książki z biblioteki, bo tłumaczenie punktacji, modeli mioteł, taktyk i wszystkich siedmuset fauli zajęłoby mi trochę czasu.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:35 pm

-Nie wiem czy jest jakiś podobny do tego sport-zaśmiałem się i upiłem łyk herbaty-Ale brzmi ciekawie.-powiedziałem i zacząłem jeść naleśnik. Jaki pyszny...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:36 pm

- A umiesz chociaż latać na miotle? - zapytałam śmiejąc się - Bo jak nie, to mogę cię nauczyć po zniesieniu zakazu wychodzenia poza zamek.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:38 pm

-No, emhh niezbyt-powiedziałem również się śmiejąc-Jaki zakaz? Co się stało?-zapytałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:41 pm

- Nie mam pojęcia - powiedziałam - Ale na tablicy ogłoszeń jest napisane, że jest zakaz wychodzenia z zamku. Ciekawe, czy pozwolą nam iść jutro na stadion, bo są zajęcia dodatkowe z Quidditcha.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:43 pm

Kiedy nie było przy stole Azazela, mogłam coś pożywnego zjeść. Nałożyłam na talerz jednego tosta i zjadłam go zanim chłopak powrócił na swoje miejsce. Oblizałam usta by usunąć jakiekolwiek "dowody zbrodni". Wygodniej rozsiadłam się na krześle, strzelając kostkami u rąk.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:44 pm

-Chętnie bym to zobaczył-powiedziałem i upiłem łyk herbaty.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:47 pm

Otworzyłam książkę na stronie z pokazanymi mistrzostwami świata w 1994.
- Spójrz tutaj - wskazałam palcem na jedno ze zdjęć. Jak to w świecie magicznym, poruszało się. Zawodnicy drużyny Irlandzkiej i Bułgarskiej latali wokół rozświetlonego stadionu wypełnionego po brzegi kibicami.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:50 pm

Przyszedłem do Wielkiej Sali i rozejrzałem się. Zauważyłem Chris i jakiegoś chłopaka. Nie będę im przeszkadzać. Skierowałem się w stronę stołu Gryfonów i zacząłem szukać wzrokiem Soo. Gdzie ona się podziała?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 12:59 pm

Byłem zaskoczony i wpatrywałem się w zdjęcie. Ono naprawdę się rusza? -Wooow, nieźle- powiedziałem patrząc na zdjęcie. Naprawdę robiło wrażenie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:10 pm

- Pierwszy raz widzisz zdjęcie w magicznym świecie? - zaśmiałam się - Znam to uczucie. Jak zobaczyłam je po raz pierwszy to myślałam, że dostanę zawału. Poczekaj, aż jakiś obraz do ciebie zagada. Wtedy weekend w Mungu masz gwarantowany.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:21 pm

- Czemu chcesz dowiedzieć przede mną ukryć, że jadłaś tosta? - zmarszczyłem zdziwiony brwi.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:22 pm

-Myślę, że obrazy są świetnymi rozmówcami- stwierdziłem śmiejąc się
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:23 pm

- Ja ukryć? - udawałam zdziwioną. - Po prostu byłam głodna i zjadłam go szybciej niż myślałam. - tłumaczyłam się, bawiąc się palcami u rąk.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:24 pm

- Rozmawiałeś już z jakimś obrazem? - zapytałam - Najciekawsze są te na piątym piętrze i przy ruchomych schodach.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:27 pm

-Nie miałem okazji- powiedziałem i napiłem się herbaty.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:31 pm

- Żałuj - zaśmiałam się - Wiele można się od nich dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:36 pm

Przy stole Krukonów siedziała tylko grupka z ostatniej klasy. Usiadłem niedaleko nich i przysluchiwalem się jak narzekają na test z transmutacji.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:39 pm

-Jeszcze spróbuję!-powiedziałem śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:41 pm

- Mam wielką ochotę złamać regulamin i wyjść na dwór - powiedziałam spoglądając na sztuczne niebo pod sufitem - Dawno nie latałam.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 1:52 pm

-Nie wiem czy to dobry pomysł Chris- pokręciłem głową patrząc na poruszające się zdjęcie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 2:03 pm

Podniosła głowę z blatu stołu po bardzo długim czasie. Miała wrażenie jakby jej się przysnęło. Rozejrzała się niepewnie wokół. Po chwili wyciągnęła szkicownik. Wpatrywała się tak w okładkę. Wyglądałaby jakby była w dwóch miejscach naraz.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 2:17 pm

Zobaczyłam Rinę na drugim końcu stołu.
- Hej, Rina! - zawołałam - Chodź do nas!
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 2:20 pm

Spojrzała na Chris i wstała. Wzięła szkicownik i miotłę i usiadła bliżej Puchonów.
- Yo...-Powiedziała cicho, krążąc w myślach.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 EmptyPią Lip 15, 2016 2:26 pm

-Cześć- rzuciłem w stronę Puchonki- Charlie- powiedziałem i wyciągnąłem w jej stronę dłoń uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 8 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: