Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cieplarnia

Go down 
+12
SooAh Kwon
Matt Claws
Diana Blake
Charlie Caufield
Samantha Drought
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:40 pm

-Tak jest. -odpowiedziałam i wróciłam na miejsce. Usiadłam prosto i patrzyłam przed siebie. No. Ją mam z głowy. Tylko czemu mnie to nie cieszy?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:41 pm

Przez chwilę byłam wściekła na Azazela, ale chciał dla mnie dobrze. Wściekłość szybko mi przeszła.
- Załatwcie to między sobą, mnie to nie interesuje i się do mnie nie odzywaj - odpowiedziałam lodowato i włożyłam swoją książkę do torby. - Nie skrzywdzisz nikogo mi lub jemu bliskiego. Nie zdążysz.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:44 pm

Założyłam rękawiczki i wzięłam się do roboty.
- To nie jest takie trudne - szepnęłam - Przecież już przesadzałaś rośliny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:44 pm

Next: Pokój Spotkań
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:47 pm

Również założyłam rękawiczki i wzięłam się za przesadzanie. Kiedyś dla relaksu to robiłam, a było to łatwe. Widząc Azazela, jego Lawendę też przesadziłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:48 pm

-I że. .. co ja mam z tym zrobić. ...? -zapytałam nauczycielkę patrząc na przedmioty leżące przede mną. -Eee...
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:51 pm

Podeszłam do panny Kwon, chcąc udzielić jej odpowiedzi na pytanie.
- Przesadzić - odpowiedziałam do Ślizgonki. - I być milszą. Przecież doskonale widzę, że chcecie się z panną Isobel zabić wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:51 pm

Po zakończeniu pracy zdjęłam rękawiczki. Przesadzoną lawendę z uśmiechem zaniosłam do dyrektorki.
- Proszę - powiedziałam i podałam jej roślinkę.
Następnie wróciłam na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:53 pm

-Nawet na nią nie spojrzałam. -mruknęłam -Jak mam to przesadzić? -założyłam rękawice i wzięłam obie doniczki. Przylozylam je do siebie krawędziami i wytrząsnęłam roślinę do Pustej doniczki. -Tak?
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:56 pm

- Odwróć ją w odpowiednią stronę, a później dosyp ziemi do nowej doniczki, aby znalazła się i w miejscach, w których obecnie jej nie ma. Musisz być delikatna i ostrożna. Nie możesz za bardzo stłamsić roślinki, ani tym bardziej jej korzeni!
Spojrzałam na resztę grupy.
- Ci, którzy już skończyli, mogą iść. Jest to na tyle proste zadanie, że chyba nikt nie miał z nim problemów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:57 pm

-W jakim sensie stłamsić? -zapytałam robiąc co kazała. Moja roślina wyglądała jakby Rozjebałam ja walec a potem podziubały sowy..-Może. .. Być. ...? -chyba nie....Wyszczerzyłam sie do profesorki.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:58 pm

Ubrałem rękawiczki i ostrożnie zacząłem wykonywać roślinę. Uśmiechnąłem się do siebie. Jak przewidywałem, kolejna łatwa lekcja.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 5:58 pm

- No to cześć - powiedziałam z uśmiechem do Carla.
Ruszyłam w stronę drzwi, a potem poszłam do pokoju spotkań.

NP Pokój Spotkań
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:00 pm

Nie wyszłam, siedziałam dalej, z torby wyjęłam małą skrzynkę i czekałam aż będzie mniej osób. Tyle czasu czekałam, teraz mam okazję! Szturchnęłam brata by go obudzić. - Ci co zrobili mogą już wyjść, zrobiłam za Ciebie lawendę - powiedziałam ciszej do niego.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:02 pm

Chwilę potem skończyłam przesadzanie lawendy. Odłożyłam na stół gdzie były inne doniczki. Wróciłam na miejsce i spojrzałam na Morta-Jak ci idzie?-zapytałam patrząc na niego
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:02 pm

- Cóż, to pierwszy raz, jak coś przesadzasz, tak mi się wydaje. Lawenda jest w stanie prawie krytycznym, ale jestem pewna, że z kolejną pójdzie ci o wiele lepiej. - Wyszeptałam kilka słów, po czym kolejny "zestawik" znalazł się przed dziewczyną. - Tylko się postaraj! Ja mam cały dzień i naprawdę dużo lawendy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:04 pm

Zdjąłem rękawiczki i odniosłem doniczkę na stolik nauczycielki. Rzuciłem "do widzenia" po czym wyszedłem z cieplarni.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:05 pm

-Że. .. ze ja mam to robić dopóki nie zrobię? ! -spojrzałam na nią. -Ale... ale.. ale... Ja..Eee. ..
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:07 pm

- Dokładnie - powiedziałam. - Jeśli nie nauczysz się tak prostej rzeczy, to w przyszłości będziesz miała wielkie problemy z zielarstwem. Chyba tego nie chcemy, prawda? Wolisz tego uniknąć? Więc zrób to teraz porządnie!
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:08 pm

- Pani profesor? - podniosłam nieśmiało rękę. Dyrektorka zaczęło znów działać na mnie jak zawsze, trochę szybciej zaczęłam oddychać. Chciałam w końcu dać upust swojej ekscytacji.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:10 pm

- Tak, Isobel? - zapytałam, kierując swój wzrok na twarz rudowłosej. - Mogę ci w czymś pomóc? Wydawało mi się, że z dzisiejszym zadaniem nie miałaś żadnych problemów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:11 pm

-Ale pani profesor! Aish...-mam przesadzać roślinki. . Bede...Wyciągnęłam chwasta z donicy i upchnelam do drugiej, wciskając jak najbardziej się da. Zasypalam wszystko ziemia, zostawiając na powierzono tylko mały listeczek. -Skończyłam! -krzyknelam zdejmując rękawice i zapinajac torbę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:15 pm

(Again.)


Ostatnio zmieniony przez Azazel Tokisaki dnia Pon Cze 20, 2016 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:17 pm

Wyjęłam pudełko. - Cały dzień zeszło mi z odkryciem tego, aż w końcu mi się udało! - odpowiedziałam z dumą i je otworzyłam. - Udało mi się zrobić by liście ostrokrzewu miały działanie mugolskich konopii indyjskich! To nowy gatunek!

Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:21 pm

Obudziłem się, ziewnąłem. - Do widzenia - odpowiedziałem zwyczajnie i poszedłem do dormitorium.
NP: Dormitorium chłopaków (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:21 pm

- Panno Kwon... zapraszam w sobotę na lekcje dodatkowe, które dla pani będą obowiązkowymi zajęciami z nauki o przesadzaniu roślin. Teraz może pani już odejść - powiedziałam do uczennicy, patrząc na jej dzieło. Nie wiedziałam nawet, co powiedzieć i jak to skomentować.
Słysząc głos Isobel, ponownie spojrzałam w jej kierunku.
- To nie jest nowy gatunek. To jest już odkryte. Z tym, że nikt o tym nie mówi i nikt nie chce tego opatentować. Wiesz, dlaczego? Ponieważ ta roślina ma wysoki wskaźnik zgonów, jeśli chodzi o osoby, które ją kiedykolwiek spożyły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:22 pm

Kurt z uśmiechem to zrobił perfekcyjnie, dzięki temu że pomagał mamie. Oddał roślinkę nauczycielce i poszedł poczytać sobie.

Następny post gdzieś tam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:23 pm

Zamarłam. Tyle... Wysiłku... Na marne?... Zamknęłam pudełko i je schowałam do torby. - Ummm... Dobrze, nic nie było... - odpowiedziałam zakłopotana. Nie miałam pomysłu jak wybrnąć teraz z tej sytuacji. Po prostu wyszłam.
NP: Wielka Sala


Ostatnio zmieniony przez Isobel Tokisaki dnia Pon Cze 20, 2016 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 6:24 pm

-Będę. . W niedyspozycji! -krzyknęłam wbiegając z sali. Za tym drugim razem trza było nie robić sobie jaj.. Kurde.. Ale za to jak mi się humor poprawił! Ciesząc się do samej siebie poszłam do Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:03 pm

Weszłam do sali, aby rozpocząć lekcje. Już wiedziałam, czy chcę się dzisiaj z nimi zająć. Było to całkowicie proste, ale jednocześnie dosyć ciekawe. Miałam nadzieję, że to docenią i tym razem wszystko pójdzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:05 pm

Przyszłam do cieplarni i usiadłam, zamyśliłam się. Będę w stanie kiedykolwiek kochać już? Podobno po złamanym sercu nic z kochaniem nie wiadomo... Westchnęłam. Byłam pierwsza w sali, zauważyłam że jest jeszcze dyrektorka. - Dzień dobry - powiedziałam trochę ciszej niż zwykle gdy ją witałam. Odruchowo przy niej poprawiłam włosy by lepiej wyglądać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:07 pm

Wszedłem do sali, znudzony już samą świadomością tego, że będzie teraz zielarstwo. - Dzień dobry - odezwałem się do nauczycielki ziewając i usiadłem obok siostry. - Hej, jak coś to mnie obudź jak lekcja się skończy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:07 pm

-Dzień dobry.-powiedziałem wbiegając do sali. Ubolewałem nad tym, że list od rodziców wpadł do jeziora, a po tej lekcji jeszcze mam rozmowę z nauczycielką. Gorzej być nie może...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:13 pm

Weszłam do sali uśmiechnięta.-Dzień dobry-powiedziałam i usiadłam. Przyglądałam się roślinie, która była cudna. Po chwili wyciągnęłam szkicownik i zaczęłam rysować.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:14 pm

- Hej, pewnie - odpowiedziałam bratu i spojrzałam na Samanthę. Przypomniało mi się, jak wyobraziłam sobie ją zaatakowaną przez macki. Duszno tu... Poluzowałam krawat biorąc oddech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:18 pm

-Dzień dobry.-Chłopak się przywitał z ukłonem i usiadł na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:22 pm

- Dziś zajmiemy się dziurawcem zwyczajnym. Wyciągnijcie zeszyty, aby zrobić notatki - powiedziałam i odczekałam chwilę, dając im czas na to, aby to zrobili. - Dziurawiec zwyczajny zazwyczaj osiąga wysokość 60 centymetrów. Kiedy kwitnie, ma żółte kwiaty. Dziurawiec zwyczajny świetnie działa na układ pokarmowy i na trawienie. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta. Działa także uspokajająco, dlatego często stosuje się go w depresjach i przy urazach. Polecany jest także przy migrenie i nocnym moczeniu się - rzuciłam i zauważyłam, że kilku chłopców uśmiechnęło się lekko. Westchnęłam. To, że ich pościel bywa czasami mokra, wcale nie podpada pod kategorię moczenia się w nocy. - Dziś będziecie przygotowywać napar z dziurawca zwyczajnego. To proste. Problemem jest tylko to, że jest on ukryty gdzieś na sali, a sami musicie go odnaleźć. Uważajcie na mięsożerne rośliny!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:26 pm

Notatka? Spiszę potem. Napar? Eeee... Położyłem głowę na ławce i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:30 pm

Zauważyłam, że wciąż mi się podoba dyrektorka. Szybko napisałam notatkę w zeszycie. Pomaga przy depresjach... Więc może mi pomóc. Wstałam i zaczęłam rozglądać się po cieplarni w poszukiwaniu tej rośliny. Znalazłam w końcu jakąś wysoką, żółtą roślinę. Poszłam do pani dyrektor. - To jest taaaaaa? - pod koniec przedłużyłam, bo się potknęłam i powitałam matkę ziemię tuż przed dyrektorką. Jakie piękne nogi... Potrząsnęłam głową. Wstałam. - Przepraszam... - powiedziałam zakłopotana. - To ta roślina? - zapytałam pokazując swoją zdobycz. Cudem nic się jej nie stało.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:32 pm

Uśmiechnęłam się zagadkowo.
- Nie mogę powiedzieć. Zrób napar z 25 gramów tej rośliny i ze szklanki wrzątku. Jeśli zadziała uspokajająco, to dobrze wybrałaś. Jeśli nie... cóż, mam antidotum na każdą truciznę, którą dziś możecie wziąć do ust. Nic się wam nie stanie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:36 pm

Zaczęłam szukać dziurawca. Miałam otwarty zeszyt i cicho czytałam przyglądając się roślinom. Dostrzegłam prawdopodobnie dziurawca, schowałam zeszyt i wzięłam doniczkę z kwiatem. Zaczęłam przygotowywać napar.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 4:37 pm

- Ooooo, ryzyko - usiadłam i odmierzyłam 25 gramów rośliny, która jak miałam nadzieję, był dziurawiec. Wyjęłam różdżkę i zaklęciem zagotowałam wodę. Wrzuciłam ją do wody.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 5:09 pm

Weszłam do klasy starając się nie narobić najmniejszego hałasu. Wślizgnęłam się do środka i usiadłam najbliżej drzwi, udając ze cały czas tam byłam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 5:15 pm

Po jakimś czasie był gotowy. Podszedłem do dyrektorki z naparem-Skończyłem... Miał tak wyglądać?-spytałem patrząc to na nauczycielkę, to na napar.


Ostatnio zmieniony przez Carl Claws dnia Pon Lip 04, 2016 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 EmptyPon Lip 04, 2016 5:16 pm

- Wypij - powiedziałam. - To jest jedyny sposób na sprawdzenie tego, czy zrobiłeś to dobrze. Trzymam kciuki, żeby tak było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cieplarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cieplarnia
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: