Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+9
Maddie Miller
Noah Carter
Sarah Shadows
Aiden West
Viktoria Evans
Luke McCartney
Max Brotherhood
Leticia Hale
Kath Black
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
AutorWiadomość
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lut 06, 2017 11:30 pm

- Ciekawie. - zaśmiałem się.
Jest naprawdę ciekawą i wciągającą osobą.
- Każdy myśli, że jestem starszy. - na mojej twarzy po śmiechu pozostał tylko szeroki wyszczerz - Niegdyś startowała do mnie trzydziestolatka. - przeszły mnie dreszcze - Myślała, że jestem tylko rok młodszy od niej. - znowu puściłem się w śmiech.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lut 06, 2017 11:43 pm

-Ciekawe? Na serio?-zaśmiałam się, z reguły takie pytania mnie onieśmielały ale tym razem czuje się jakoś swobodniej.
-Aż tylu to bym ci nie dała, nie ma mowy! Myślę, że to był pretekst do zagadania. Niby myślała, że masz przed sobą trzydziestkę, a tak na prawdę miała chrapkę na młodego wilka-Zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lut 06, 2017 11:47 pm

- O nie, co jeżeli tak było naprawdę!? - zaśmiałem się ponownie, nie potrafiłem po prostu zamknąć tej jadaczki ze śmiechu - Właśnie mnie uświadomiłaś, że starsza miała na mnie ochotę, bo byłem młody... najgorzej.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lut 06, 2017 11:53 pm

Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu
-Ała....mój brzuch-Poczułam jak ból spowodowany głupawką dopada moje mięśnie
-Koniec z tym, prosze-Śmiałam się dalej. Przez chwile nawet wyobraziłam sobie scene gdzie Luke jest podrywany przez hot trzydziestke
-O nie. Wyobraziłam to sobiee-momentalnie przestałam się śmiać, a na mojej twarzy pojawił się lekki grymas.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 12:01 am

Spoważniałem w sekundę, patrząc zdezorientowany na Viktorię.
- Trzy... dwa... - nie doliczyłem, znowu karuzela zaczęła się kręcić, a ja nie potrafiłem przestać się śmiać - Boże, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się śmiałem. - złapałem się za brzuch.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 12:06 am

-Nieee koniec, koniec, koniec-Wzięłam kilka głębokich wdechów i polowi wypuszczałam powietrze nosem. Pomogło, przestałam się śmiać, a chłopakowi poradziłam to samo. Trzymałm się za bolącą część ciała i prawie że położyłam się na kanapie.
-Uff.....Myślałam, że zaraz polegnę-odetchnęłam z ulgą i spojrzałam na sytuacje chłoapaka.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 12:19 am

- 5 minut śmiechu to godzina dłużej życia... Widocznie dla tej hot trzydziestki musiałem się bardzo długo śmiać. - przestawałem się śmiać - To jak dawka narkotyków, tylko jeszcze bardziej brzuch boli. - uspokoiłem się po dłuższej chwili.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 12:25 am

-To by wyszło......-Zaczęłam liczyć ale to chyba nie szło mi najlepiej więc stwierdziłam,
że zaokrągle to lekko w górę.
-Dużooooooooo śmiechu-Powiedziałam rozbawiona. Starałam się tylko nie roześmiać, bo wtedy bym się już nie uspokoiła.
-Na prawde? Jak po narkotykach? Skad mam to wiedzieeeeć-wyszczerzyłam się i poprawiłam spadające na twarz włosy-Grzeczna dziewczynka, pamiętasz?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 9:25 pm

- No racja. - naśladowałem jej ruch poprawiania włosów - Grzeeeczna dziewczynka, zapomniałbym. - rozłożyłem się na kanapie, zginając nogi w kolanach, by nie zahaczać o Viktorię.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 9:35 pm

-Jak mogłeś zapomnieć czegoś, o czym dowiedziałeś się przed chwilą?-Mówiłam dalej rozbawiona. Skleroza nie boli ale za to śmieszy. Usiadłam wygodniej, bo wcześniejsza głupawka ułożyła mnie w totalnie niewygodnej pozycji.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 9:46 pm

- Dalej nie mogę uwierzyć w Twoje bezkarne życie. - spojrzałem na nią, przekręcając głową - Nie dochodzi to do mnie. Naprawdę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:10 pm

-Ja to nie mogę uwierzyć w to, że ta trzydziestolatka myślała, że masz trzydzieści lat!-zaśmiałam się cicho.
-Dlaczego nie możesz w to uwierzyć?-przekręciłam głowe w bok, tak jak to robią urocze pieski.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:17 pm

- Bo nie ma anioła idealnego. - zwróciłem się do niej, posyłając jej swój zadziorny uśmieszek.
Przypominała z wyglądu anioła w dodatku jeszcze to zachowanie... Takie anielskie, po prostu. Zapytałbym czy spadła z nieba, ale byłoby to chyba nie na miejscu.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:25 pm

-Wcale nie jestem aniołem, jestem człowiekiem ale opcja bycia aniołkiem brzmi fajnie.-Uśmiechnęłam się, mqm nadxieje, że nie walnie teraz tekstem czy może spadłam z nieba, bo parsknę śmiechem.
-W sumie posiadanie anielskich skrzydeł byłoby bardzo przydatne-Stwierdziłam z uśmiechem, tym najbardziej niewinnym jai miałam.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:25 pm

- To prawda. - zamyśliłem się - Mieć takie skrzydła... Nie musiałbym wychodzić na lekcje jeszcze godzinę przed ich rozpoczęciem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:36 pm

-Godzinę?-Zdziwiłam się. To prawda ja potrezbuje dużo czasu na przygotowanie się do lekcji ale nawet mi dojście na nią nie zajmuje tyle czasu.
-Dlaczego aż godzine?-zapytałam już z normalnym wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:48 pm

- Zależy gdzie się odbywają. - przymrużyłem oczy - Zazwyczaj zajmuje mi godzinę, bo się w tym wszystkim gubię. - rozejrzałem się po pomieszczeniu - Są tu tak ciekawe zakamarki, że żąl ich nie zwiedzić.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 10:59 pm

-Rozumiem, viekawskie jajo co?-wyszczerzyłam się, rozejrzałam jeszcze raz po pomieszczeniu.
-Ja grzecznie ide proato na lekcje, nie lubie się spóźniać, bo potem cała uwaga jest na spóźnialskim.-Jwszcze troche z nieśmiałej Viktori zostało.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 11:05 pm

- Ja tam zawsze jestem perfekcyjnie na czas, a dziewczyny zazwyczaj się za mną oglądają. - skomentowałem pewny siebie - Trochę spojrzeń na Twoje ciało Ci nie zaszkodzi. - puściłem jej oczko.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyWto Lut 07, 2017 11:10 pm

-Tobie sie to podoba? Mnie to strasznie krępuje, tak na parwde nie mam pojęcia dlaczego-wzruszyłam ramionami i lekko się zarumieniłam. Serio, teraz musiałam tak zareagować?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 10:09 pm

- A miałoby mi się nie podobać? - uniosłem ze zdziwienia brew - Jeżeli ktoś się za Tobą ogląda, to znaczy, że dałeś jej ku temu powód. Czy to spóźnienie na zaklęcia czy całkiem ponętne atuty. - odchrząknąłem, widząc rumieńce dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 10:14 pm

-No tak, chłopcy to lubią. Ale ja niezbyt jak już mówiłam to strasznie krępujące gdy czujesz te spojrzenia na sobie. Kilanaście osób wlepia w ciebie swoje oczy, a ty musisz udawać, że ich nie widzisz-Zaśmiałam się już ogarniając policzki.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 10:22 pm

- Dlaczego musisz udawać, że ich nie widzisz... niby krępujące, ale pomyśl jaką dają Ci satysfakcję. - uśmiechnąłem się do niej - Jesteś dla tych osób atrakcyjna i z jakiegoś powodu musiałaś ściągnąć całą uwagę kilkunastu osób na siebie... - przeczesałem ręką włosy, wpatrując się w Viktorię.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 10:37 pm

-No wiem, nie sadze ze jestwm atrakcyjna, a kilkanaście innych osób, ktore na mnie patrza nic z tym nie zrobia. Czuje sie jakby sie śmiali czy pokazywali mnie palcami-Wzruszyłam ramionami. Tak, to kompleksy uczyniły ze mnie taką szarą, cichą myszkę.-Uśmiechnęłam się lekko.
-Nie umiem nic na to poradzić-
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 10:56 pm

- Musisz się uspokoić i wyluzować. - stwierdziłem - Wyobraź sobie, że masz ich w jednym palcu. - zaśmiałem się - Ba. W najmniejszym paluszku i potrafisz z nich zadrwić, natomiast jeżeli ktokolwiek spojrzy się na Ciebie z innego powodu niż Twoja atrakcyjność... Powiedz mi to, a moje ego się z nim zmierzy. - uśmiechnąłem się do niej szeroko.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 11:16 pm

-W małym paluszku?-uniosłam właśnie ten palec i uważnie się mu przyjrzałam. Pewność siebie wzrosła mi natychmiastowo. To dziwne, że zwykłe słowa mogą tyle zdziałać.
-Zotaniesz moim prywatnym ochroniarzem?-zaśmiałam się i spojrzałm na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 11:38 pm

- Już nim zostałem moja droga. - naprężyłem się teatralnie, posyłając jej szeroki uśmiech - Więc jeżeli ktokolwiek będzie Ci podskakiwał, już wiesz do kogo możesz się zgłosić. Już on sobie do mnie poskacze. - stwierdziłem sarkastycznie, krzyżując ręce na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 11:42 pm

-Okej! Zapamiętam to sobie, a i mały paluszek oczywiście też będę pamiętać. Ostatnio dużo mam do zapamiętania.-Zaśmiałam się i napięłam ramię chcąc pokazać bicepsa-Ups chyba muszę poćwiczyć.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPią Lut 10, 2017 11:57 pm

- Ja też sporo rzeczy muszę zapamiętać... - na moją twarz wkradł się grymas - Na przykład to, że nigdy nie złamałaś prawa... Ślizgon sobie tego nie wyobraża, a ja jestem wręcz pewny, że jesteś puchonką. Mam rację? - zmarszczyłem czoło
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:03 am

-Puchonka jak się patrzy!-Wyszczerzyłam się, chłopak był w sumie całkiem słodki. Ale też czasem zabawny, myśle, że nigdy mi się tu nie będzie nudzić.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:06 am

- Wiedziałem. Po krótkiej rozmowie da się określić dom każdego. - prychnąłem śmiechem - Szczególnie puchoni... ostatnio też po kilku zdaniach odgadłem dom krukonki. - posłałem jej zadziorny uśmiech - Jestem w tym naprawdę dobry. Deal with it.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:12 am

-Ja tak nie potrafie, stwierdziłabym, że jesteś Krukonem-zaśmiałam się, nie zachowywał się jak ślizgon, a no tak ślizgoni ostatnio są bardzo mili. Dziwne.
-Jesteś zbyt miły i pomocny na ślizgona-stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:18 am

- Też myślałem, że trafię do Ravenclawu. - zaśmiałem się - Ale chyba moje nastoletnie problemy sprawiły, że jestem gdzie jestem. - zagestykulowałem rękoma - Zresztą ktoś mi kiedyś powiedział, że związki między ślizgonami a puchonami są najbardziej trwałe. Ile w tym prawdy. - nie zapytałem, rozejrzałem się po pomieszczeniu jakby w celu uzyskania odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:24 am

-n.nie mam pojęcia-To chyba nie była żadna aluzja, a może chciałam żeby była? Nie. Nie powinnam tego brać do siebie, on tylko żartuje. Za czym się rozgląda
-a ty jak myślisz? No wiesz niedawno dołączyłam i nie zbyt orientuje się w sprawach dotyczących domów-powoedziałam lekko skrępowana i spojrzałm na mały palec. Może na to też zadziała, dziwnie, poczułam się znowu swobodnie.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:37 am

- Jestem tutaj tyle czasu, ale nie znam innego związku niż Annabelle z Azazelem... urodzony ślizgon z Gryffindoru i przysłowiowa gryfonka. - zaśmiałem sie znów - Połączenie idealne, jaka szkoda, że wyjechała. - wzruszyłem ramionami - Przeciwieństwa się przeciągają. - spojrzałem na nią podczas gdy ona swój wzrok zawiesiła na małym paluszku, nie pierwszy raz od czasu kiedy jej to powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:46 am

-Niestety nie zdążyłam poznać tej dwójki, a szkoda. Im więcej ludzi znam tym coraz bradziej przekonuję się do tego miejsca-Uśmiechnęłam się juz opanowując swoje emocje.
-Przeciwieństwa się przyciągają ach tak?-powtórzyłam słowa chłopaka.
-Może i masz rację-Wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:55 am

- Mam rację. - uśmiechnąłem się pewny siebie - Tak to jest, im więcej osób znasz, tym większą masz kontrolę. - wyprostowałem się, krzyżując ręce tym razem za głową.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 12:59 am

-Jesteś chyba zbut pewny siebie-Zaśmiałam się i lekko zastanowiłam nad tym co powiedział.
-Tu mogę się zgodzić w stu procentach. Od kiedy jesteś w Hogwarcie?-Zainteresowałm się.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:14 am

- Sam nie wiem. - stwierdziłem obojętnie - Przyjęli mnie z dwa miesiące przed zakończeniem roku szkolnego, jakoś tak. - wzruszyłem ramionami - Trzeba być pewnym siebie, inaczej się zgubisz wśród nieprawdziwych uwag na swój temat. - skomentowałem jej uwagę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:27 am

-Ale nie można być teżzbyt pewnym siebie, bo czasem można przesadzć-Wzruszyłam ramionami. Dla osoby o pewności siebie równej zero taka pewność siebie jest lekko przytłaczająca.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:31 am

Uśmiechnąłem się, podsumowując temat pewności siebie.
- Widocznie komuś brakuje takiej zawziętości. - swój wzrok przeniosłem na jej spojrzenie, by wyłapać jakiekolwiek uczucia.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:38 am

-Mówisz o mnie?-zdziwiłam się, może i nie kryłm się z nieśmiałością ale dlaczego tak dziwnie ma mnie patrzy. Znów przenikliwy wzrok chłopaka spoczywał właśnie na mnie. Czy on próbuje mnie rozgryźć alboo cokoliwek wyczuć? Niezbyt mu się to uda, z reguły nie pokazuje uczuć i nakładam przysłowiową maskę obojętności.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:41 am

- Nie, nie mówię do Ciebie... - rozejrzałem się po pomieszczeniu - A nie, czekaj, jednak mówię do Ciebie, bo jesteś jedyną żywą duszą w tym pokoju nie licząc mnie. - prychnąłem śmiechem, dalej się w nią wpatrując.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 1:50 am

-No wiesz, ja podobno nie mam prawa istnieć!-Zawtórowałam mu, musiałam się nieźle wygłupić tym co przedtem powiedziałm. Mówi się trudno i trzeba żyć dalej nie?
-Wcale nie brakuje mi pewności siebie!-Paluszek paliszek gdzieś się schował?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptySob Lut 11, 2017 2:06 am

Przewróciłem oczami, jednocześnie się uśmiechają.
- Bingo. - zacząłem - Właśnie się zbuntowałaś, krzyknęłaś czy jakoś tak. To wychodzi ponad prawo. - starałem się utrzymać powagę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 11 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: