Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+9
Maddie Miller
Noah Carter
Sarah Shadows
Aiden West
Viktoria Evans
Luke McCartney
Max Brotherhood
Leticia Hale
Kath Black
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
AutorWiadomość
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:05 am

Gdy się odsunęła, jęknąłem niezadowolony. Wiedziałem, że będzie chciała pogadać, czego ja nienawidziłem.
-Nie rozumiem o co ci chodzi - powiedziałem, choć tak na prawdę nie wiedziałem co mam jej powiedzieć, że tego potrzebowałem? czy że nie mogłem się opanować?
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:29 am

- Nie ważne, chciałam po prostu zapytać. - poczułam się zaatakowana z jego strony... Złapałam się za skroń, która momentalnie zaczęła pulsować, a ból roznosił się po całej długości mojej czaszki...
Otworzyłam oczy, a moje tęczówki przybrały znacznie ciemniejszą barwę, odrywając się od codziennej wizji ich koloru. Spojrzałam w jego oczy, unosząc brew i zarazem jeden kącik ust.
- Powiedz prawdę. - ton głosu był zdecydowanie niższy, chociaż dalej dziewczęcy.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:38 am

W pierwszej chwili, nie rozumiałem co się z nią dzieje. Nie znałem jej za dobrze, ale było widać, ze wpada w furię. Gdybym tylko wiedział, że to wywoła nasz pocałunek, nie zrobiłbym ani jednego kroku w tę stronę. Złapałem jej rękę i spojrzałem już, nie w turkusowe, a granatowe oczy
- Gdybym to ja sam ja znał - powiedział cicho, ale tak żeby blondynka go usłyszała - Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie Sarah - dodałem szybko
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:43 am

- Łżesz. - stwierdziłam z sadystycznym uśmiechem, zaciskając rękę, którą trzymał, byłam w stanie uderzyć go w tą jego mocno zarysowaną żuchwę.
Napięłam się cała, zaciskając zęby. Widziałam w jego oczach już wszystko, każdą emocję, którą wcześniej odkrywałam z trudnością.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:49 am

Czy ona ma rozdwojenie jaźni? Brawo Noah, kolejna do kolekcji, pewnie będzie chciała cię zabić, a ty będziesz musiał ją unieruchomić. Jednak ja to farciarz jestem - pomyślałem i zaśmiałem się. Zabrałem rękę z jej dłoni i wstałem, by wyjść. Nie zamierzałem użerać się z wariatką, przynajmniej w połowie dostałem to czego chciałem
- Skoro tak uważasz, to nie ma problemu - dodałem, uśmiechając się - Adios! - powiedziałem, kierując się w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:58 am

Parsknęłam wrednym śmiechem. Zwinnym ruchem wyciągnęłam różdżkę, która trzymałam przy boku.
- Colloportus. - mruknęłam zaklęcie, a drzwi zamknęły się na klucz - Accio. - powiedziałam nieco głośniej i różdżka chłopaka trafiła do moich rąk - Ode mnie się kochany nie odchodzi. - obracałam jego różdżkę między palcami, czasami patrząc na niego z uniesioną brwią.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:07 am

Jezu, i po co ci było umawiać się z dziewczyna z innego domu. Jest tyle ładnych i chętnych Ślizgonek - pomyślałem. Mimo, tego jak ta dziewczyna się zachowywała nie bałem się jej, po prostu wyciągnąłem rękę do Sarah i powiedziałem najspokojniejszym głosem na jaki było mnie stać
- Oddaj mi moją różdżkę - powiedziałem spokojnie, lecz jednak władczo - Nie chcesz chyba, by coś ci się stało - dodałem groźniej
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:11 am

- Mi się coś stało? - zakpiłam z niego, patrząc na chłopaka z politowaniem - Chyba nie wiesz do kogo mówisz. - wstałam i ruszyłam w jego stronę, powoli stąpając i nie odwracając od niego wzroku. Obydwie różdżki schowałam za siebie, trzymając je w jednej ręce, a druga wylądowała na jego torsie. Moja dłoń wędrowała od szyi do samego podbrzusza. Mogłam wyczuć pod nią umięśnione ciało chłopaka, zagryzłam wargę, spoglądając mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:19 am

Popatrzyłem na nią z politowaniem, miałem już dosyć tej jej gierki. Nudziła mnie, a jej ręka sunąca po moim torsie teraz jakoś mnie nie ruszała. Miałem to wszystko gdzieś. Chciałem stąd wyjść, aby położyć się do łóżka i zasnąć.
- Czego ode mnie chcesz, Sarah? - spytałem dziewczyny. Nie wiedziałem co się z nią dzieje, raz niewinna i słodka, a za chwile wariatka, która uciekła z psychiatryka.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:31 am

- Kocha... - wnet poczułam znowu ten upiorny ból, przy którym skrzywiłam się, przypadkiem opierając sie czołem o obojczyk chłopaka. Kiedy znowu na niego spojrzałam, odsunęłam się na krok, wyciągając przed siebie... różdżki?
- Noah? - szepnęłam, nie wiedząc co robię w tym miejscu, chciał już wyjść? Patrzyłam na swoje ręce, które chyba zaczęły się trząść.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 11:17 am

Gdy położyła głowę na moim obojczyku, byłem trochę zdezorientowany, ale szybko odzyskałem rezon i wyrwałem jej swoją różdżkę, którą skierowałem na drzwi
- Alohomora! - wymówiłem zaklęcie, a następnie skierowałem różdżkę w stronę dziewczyny, która teraz wydawała się zdezorientowana - Jeszcze raz odwalisz coś takiego, a nie będzie już tak miło - mówiąc to mój głos był niższy, a oczy zwęziły się do minimum - Chyba naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z kim zadzierasz, mała - gdy wymówiłem te słowa, skierowałem się w stronę drzwi
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 11:33 am

- Prze-prze... - głos zaczął mi się jąkać, a ja położyłam swoją małą dłoń na jego barku, gdy skierował się do drzwi - P-przepraszam... - nie wiedziałam dlaczego mówię te słowa, nie mam pojęcia co takiego się wydarzyło, że to on zmienił swoje mniemanie o mnie o sto osiemdziesiąt stopni. Moje oczy były jakby stonowane, lazurowy kolor zbladł. Nie potrafiłam już normalnie unieść wzroku by spojrzeć mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 11:50 am

Gdy położyła swoją dłoń na moim ciele, nie wiedziałem czego mam się po niej spodziewać. Ta dziewczyna była nieobliczana, wiec mogła za 5 sekund chcieć mnie zabić. Strząsnąłem jej rękę i odwróciłem się do niej - Do widzenia, Sarah, mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy - powiedziałem to najbardziej lodowatym głosem, na jaki było mnie stać. A następnie odwróciłem się i pociągnąłem za klamkę wychodząc, zostawiając w pokoju zdezorientowaną dziewczynę.

Next> Dormitorium Chłopców - SLYTHERIN
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 12:12 pm

Kiedy wypowiedział te słowa, czułam jak lodowaty piorun przerywa moje serce na wprost. Odwrócił się i odeszedł, jak wszyscy. Mrugnęłam szybko, by pozbyć się łez, które napłynęły do oczu.
- Czemu ja muszę wszystko psuć, właśnie tego się obawiałam! - wzięłam poduszkę i cisnęłam ją na drugą stronę pokoju, a drugą przyłożyłam do twarzy. Wykrzyczałam w nią chyba wszystkie moje problemy, przekleństwa... Położyłam się na kanapie, gdzie jeszcze niedawno leżał chłopak. Poczułam zapach jego perfum, opierając się o brzeg sofy. Zwinęłam się w kulkę, zamykając zapłakane oczy.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 12:46 pm

Biegałam po korytarzach Hogwartu w poszukiwaniu składziku na miotły. Kiedyś tam trafię, nawet jeśli miałabym przy tym zginąć. Otworzyłam drzwi do kolejnego pomieszczenia. Kilka kanap, półki na książki, stoliki ... i zapłakana dziewczyna.
Hufflepuff mode on.
- Coś się stało? - zapytałam podchodząc do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 12:51 pm

Kiedy usłyszałam gwałtowne szarpnięcie za klamkę, podniosłam się szybko, patrząc w stronę dziewczyny. Dłonią przejechałam po swoich policzkach, wycierając mokre smugi.
- N-nic mi nie jest. - miałam zająkany głos przez płacz, lecz udało mi się posłać w jej stronę wyuczony uśmiech.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 12:54 pm

- No ślepa nie jestem - powiedziałam siadając na podłodze - Jestem Mad, Hufflepuff. A tak serio, to możesz mi powiedzieć. Nikt więcej się o tym nie dowie.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:04 pm

- Jestem Sarah. - uspokoiłam swój głos, a swój wzrok kierując na swoje dłonie - Po raz kolejny ktoś mnie zranił. - wzruszyłam ramionami - Przywykłam już do tego.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:09 pm

- Co to za debil? Chciałabym skopać mu tyłek - powiedziałam z demonicznym uśmiechem - Nikt nie będzie krzywdził braci puchonów! Nie na mojej warcie!
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:18 pm

Na moją twarz mimowolnie wkradł się uśmiech.
- Nie ważne, nie zasługuje nawet na Twoją uwagę. - spojrzałam na nią.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:37 pm

- Jak najbardziej zasługuje na moją uwagę, szczególnie w momencie, gdy będę go ćwiartować, pakować w plastikową torbę i zakopywać gdzieś w zakazanym lesie - powiedziałam to z wielkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:45 pm

- Psychopatka. - zaśmiałam się, kiedy wpatrywałam się w jej wielki uśmiech - To brzmi... fascynująco. - powiedziałam z lekksza sarkastycznie.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 1:59 pm

- Bo to jest bardzo fascynujące - zaśmiałam się - Nawet nie wiesz ile przyjemności sprawia obmyślanie zemsty na ludziach, którzy na to zasługują.
Zemsta, cudowna rzecz. Jakim cudem nie jestem przez to w Slytherinie?
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:31 pm

- Ty na pewno jesteś puchonką? - zmarszczyłam czoło, a uśmiech nie schodził mi z twarzy.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 2:55 pm

- Na to wygląda - zaśmiałam się - Nie do końca mi to pasuje, ale z czasem coraz bardziej się przyzwyczajam. Toooooo ... jak długo tu jesteś? Znaczy w Hogwarcie.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 3:29 pm

- Jeden dzień. - spojrzałam na zegar, który wisiał krzywo na ścianie, dochodziła dwudziesta pierwsza - Jeden niecały dzień. - uśmiechnęłam się, chociaż dalej czułam pewien lód w sercu, który zostawił po sobie chłopak. - A Ty?
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 3:37 pm

- Nawet nie wiem - mruknęłam starając się liczyć dni na palcach - Kilka dni? Może z tydzień?
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 3:56 pm

- To też jesteś taka... świeża? - nie potrafiłam w tym momencie znaleźć odpowiedniego stwierdzenia.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 4:06 pm

- Nie wiem czy można to tak nazwać - mruknęłam - Wcześniej chodziłam do Ilvermorny w USA.
Tęsknię za starą szkołą i przyjaciółmi, tymi popołudniowymi meczami Quidditcha i biegania po nie zakazanym lesie.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 4:56 pm

- Nie słyszałam o tej szkole... - zamyśliłam się - To dziwne, bo mieszkałam w Kanadzie. - podrapałam swój podbródek, patrząc na nią w skupieniu.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 5:48 pm

- Jakim cudem - zaśmiałam się - Przecież to jedyna szkoła magii w Ameryce Północnej. Spędziłam tam 3 cudowne lata, aż postanowili mnie wyrzucić i przenieść tutaj.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 6:08 pm

Poczułam się głupia i jakaś taka niedouczona...
- Czemu Cię wyrzucili? - uniosłam pytająco brwi, marszcząc czoło.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 6:31 pm

- No ten - mruknęłam - Za zemstę. Zaczęło się od tego, że przed szkolnymi zawodami w Quidditcha jedna dziewczyna z przeciwnej drużyny rozwaliła mi miotłę ... a później jej się zniknęło. Tak przez przypadek. A właściwie to zamieniłam ją w żuka i trzymałam w słoiku przez kilka tygodni. Ktoś ją znalazł i zostałam wyrzucona.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 7:23 pm

- Cholera. - mruknęłam pod nosem - Boję się z Tobą zadrzeć... - spojrzałam na nią już nieco bardziej przerażona.
Nie wiedziałam, że Tiara potrafi przydzielić kogoś do niewłaściwego domu. Chociaż czułam, że jestem jeszcze bezpieczna i nie mam zamiaru pakować się w kłopoty, mimo że wpakowałam się w nie po uszy. Westchnęłam głośno, przegryzając wargę.
- Lubię Cię. - powiedziałam ni z tego ni z owego, poczułam wyraźną potrzebę powiedzenia tego.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 7:28 pm

- A dziękuję - powiedziałam z uśmiechem - Też jesteś całkiem spoko.
Nie spodziewałam się, że kiedyś powiem to komuś innemu niż moim przyjaciołom z Ilvermorny. Jak widać, ludzie się zmieniają.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 8:16 pm

Na moją uradowaną twarz wkradł się uśmiech, uwielbiałam poznawać nowych ludzi - tym bardziej takich, którzy są wobec mnie dość mili.
- Dziękuję bardzo! - zwróciłam się do niej - Masz jakieś plany na dzisiejszą noc? Ja chyba jeszcze pójdę pozwiedzać co nie co.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 8:34 pm

- Właściwie trafiłam tu tylko dlatego, że szukałam składziku na miotły - zaśmiałam się - Więc pewnie będę kontynuować. A jak już znajdę moją miotłę, to wyjdę na błonia i pewnie będę latać.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptySob Lip 22, 2017 11:49 pm

- Powodzenia. - uśmiechnęłam się w jej stronę i odwróciłam wzrok na okna, czekając aż usłyszę dźwięk zamykających się drzwi. Zresztą już sama robiłam się śpiąca, powieki same mi się zamykały.
- Ja chyba idę już do dormitorium. - spojrzałam na nią, podchodząc do drzwi - Do zobaczenia. - uśmiechnęłam się pogodnie i wyszłam, delikatnie zamykając za sobą drzwi.

Next: Dormitorium Dziewcząt (Hufflepuff)
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyNie Lip 23, 2017 10:16 am

- No, tak ... eeee dobranoc - mruknęłam z uśmiechem.
Sama jeszcze nie wyszłam, ale rozejrzałam się między książkami, a było ich na prawdę dużo. Ciekawe czy biblioteka wygląda tak samo.
Poczytałam trochę książek o wszystkim i o niczym, a potem ruszyłam na dalsze poszukiwania.
//np. izba pamięci
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:29 pm

Weszłam do pokoju spotkań i od razu ułożyłam się bokiem na dużym fotelu. Zaczekałam na Tylera az do mnie dołączy. Chciałam go o cos zapytać, chociażby tak wiedzialam ze nie powie mi prawdy. A jednak ptaszki troche ćwierkały.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:39 pm

Zająłem fotel naprzeciwko dziewczyny, wpatrując się przed siebie. Całkowicie odleciałem z rzeczywistego świata, analizując kilka rzeczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:40 pm

Przez długa chwile w pomieszczeniu panowało milczenie.
W koncu się odezwałam.
— Moge Cię o cos zapytać? Tylko... Wolałabym żebyś powiedział mi prawdę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:44 pm

Gdy usłyszałem, że coś do mnie mówi, ocknąłem się wyłapując kluczowe słowa
- Właśnie zadałaś - odparłem - ale pytaj - dodałem
- Zazwyczaj mówię tylko prawdę - stwierdziłem - nie to co niektórzy - dokończyłem, wpatrując się w nią
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:46 pm

— O co Ci chodzi?— zapytałam patrzac na niego.
— Sądzisz że cię okłamuje? Niby kiedy?— powiedziałam odkladajac na chwile swoje pytania.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 EmptyPią Sie 18, 2017 5:49 pm

- Hmm, parę razy ci się zdarzyło - stwierdziłem - nie wiem, czy przypominasz sobie nasze spotkanie w zakazanym lesie - dodałem
- To jakie było to pytanie? - spytałem - Chyba, ze właśnie je zadałaś - westchnąłem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 16 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: