Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+27
Tyler Rhodes
Rian Shin
Mathew McCourney
Noelle Morgan
Lexy Tuan
Nelly de Violine
Lykon Norris
Sarah Shadows
Noah Carter
Christine Stephens
SooAh Kwon
WooBin Kim
Isobel Tokisaki
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Nathan Collins
Kai Joshua Graham
Kim Elizabeth Rose
Matt Claws
Maddie Miller
Rose Crux
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Gwen Lightwood
Sophie Neveu
Clary Martin
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 5:04 pm

Zmierzyłam wzrokiem obca dziewczynę ktora sie do nas dowaliła. Przewróciłam mimowolnie oczami.
— Takich samych jak ja...— mruknelam pod nosem.
– Az.. Is.. Chris... — mowilam za każdym razem wbijając widelec w naleśnika. Kiedy juz go rozciapcialam, polałam syropem i zaczelam jeść.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 6:02 pm

Posłałam Azjatce ciepły uśmiech, po czym skierowałam wzro na dziewczynę o bujnej, czarnej czuprynce.
- Wróciłaś? - uniosłam pytająco brew, wpatrując się w detale jej twarzy.
Nalałam sobie do szklanki mrożonej cytrynowej herbaty z miętą, od razu upijając łyk smacznego napoju.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 9:56 pm

Byłam tak zajęta rozmową z Soo, że nie zauważyłam dziewczyny, która przed chwilą podeszła i zaczęła rozmawiac z Azem. Znaczy z Al.
- Jestem Chris - powiedziałam uśmiechając się - Przepraszam, za takie olanie cię, ale dopiero wróciłam, więc moja królowa Soo wymaga szczególnej uwagi.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyNie Lip 16, 2017 1:14 am

- W porządku. - uśmiechnęłam się w stronę dziewczyny, upijając kolejny łyk herbaty.
Wyglądała bardzo przyjaźnie, nie to co Azjatka, która nawet się nie przedstawiła. Może gorszy dzień lub inny humor? To na pewno coś z tego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 17, 2017 6:59 pm

— awww...— mruknelam na słowa Chris do dziewczyny.
— Cieszę się że znasz moja wartość i doceniasz potrzeby. — zatrzepotalam rzęsami.
— Tak w sumie to co ru robisz?— zapytałam krukonke. — Znam cie?
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 17, 2017 7:23 pm

- Tu? Z tego co wiem to w szkole przebywa się po to by podjąć się jakiejś nauki, czyż nie? - powiedziałam lekko ironicznie - I raczej mnie nie znasz, bo jestem nowa. - nie lubiłam tego epitetu, ale aby ułatwić Azjatce przyjmowanie wiadomości, przekazałam jej informacje najprościej jak mogłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 17, 2017 8:49 pm

Zaśmiałam się szczerze rozbawiona. Urocza.
- Nie.. Chodziło mi o to co robisz TU. - machnęłam dłonią wskazując nasze otoczenie.
- Aha. Pytam bo ciągle dowiaduje się jeszcze różnych rzeczy. Nie wszystko pamiętam.- wyjaśniłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 12:43 am

- Dongsaeng, spokojnie - przewróciłam oczami i wlepiłam wzrok w Krukonkę.
- Spokojnie, Soo tak ma. Zwłaszcza przy nawalaniu się poduszkami w pokoju wspólnym. Co nie? - spojrzałam na ślizgonkę, po czym znów na Rose.
- Opowiesz coś o sobie? Wydajesz się ciekawą osobą - powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 11:04 am

Spojrzałam ma Koreankę, zatapiając swoje wargi w mrożonej herbacie, a następnie delikatnie je oblizując.
- TU w Waszym otoczeniu? - naśladowałam jej ruchy z uśmiechem na ustach - Dosiadłam się, bo chciałam Was po prostu poznać, to źle? - swój wzrok szybko przeniosłam na Alessię, wsłuchując się w jej słowa, zamyśliłam się, palcami pocierając brodę.
- Nie wiem co mogłabym o sobie opowiedzieć, zapytaj mnie o coś. - patrzyłam prosto w hipnotyzujące oczy czarnowłosej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 11:42 am

- Hmmm... - pomyślałam chwilę. O co bym mogła ją zapytać? Oto jak bardzo bolało gdy spadła z nieba? I specjalnie ją jeszcze zrzucić z krzesła dla efektu?
- Jakie masz zainteresowania? - zapytałam i założyłam nogę na nogę, utkwiłam w niej zaintrygowany wzrok.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 11:50 am

- Zainteresowania? - w mojej głowie olśniła całkowita pustka - Nauka? - wypaliłam, chociaż nie to miałam na myśli - Oprócz nauki trudno było mi się zająć czymś innym, bo pochłaniała cały mój czas. - odwzajemniłam jej spojrzenie, poprawiając kosmyk włosów za ucho - A jakie są Twoje zainteresowania Allesio?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 11:54 am

- Cóż, ja lubię latanie, eliksiry, pływanie... Ewidentnie jesteś z Ravenclaw - zaśmiałam się lekko i dolałam sobie kawy do kubka.
- Oprócz tego nałogowo faszeruję się kofeiną oraz męczę swoją siostrę i jej dziewczynę - wyszczerzyłam się dumnie.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 12:26 pm

- Jej dziewczynę? - uniosłam brew - Nie znam tu za wielu osób, chyba nawet nie zdążyłam poznać Twojej siostry. - zakręciłam włosy na swoim palcu, przenikliwie wpatrując się w nią. Lustrowałam ją od pasa w górę i od nowa od góry do pasa, była w pewnym sensie ujmująca.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 1:22 pm

- Tak, jej dziewczynę - potwierdziłam. - Isobel, dość charakterystyczna osoba. Myślę, że się polubicie.
Przyglądałam się Rose tak jak ona mi. Coś w niej po prostu było, co mi się podobało. Jak to się mówi, miała w sobie to coś.
- A masz może jakieś hobby czy też jest to nauka? - zapytałam zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 1:41 pm

- Hobby? Eh... - mruknęłam do siebie zakłopotana - Jasne, że mam... - próbowałam wymyślić coś na poczekanie, lecz to rownież nie szło mi za dobrze, przez co tylko skuliłam ramiona - Interesuję się mitologią grecką. - mruknęłam cokolwiek przyszło mi do głowy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 1:49 pm

- O, mitologia grecka! - aż się nieco pochyliłam do przodu, kiedy to usłyszałam i spojrzałam na nią ucieszona.
- Wiedziałam, że idzie z tobą pogadać o wielu rzeczach - dodałam zadowolona i wyszczerzyłam idealne zęby w uśmiechu. - Ulubiona bogini? Ulubiony mit?
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 1:56 pm

- Atena, bogini mądrości. Wiadomo z jakiego powodu. - uśmiechnęłam się promiennie - Każdy mit lubię, ulubionego nie mam. A Twoja ulubiona bogini i mit?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 2:04 pm

- Swego czasu najbardziej lubiłam Afrodytę. Obecnie chyba Nyks. Choć i Tanatosa też bardzo lubię - odparłam. Co dk mitu, pomyślałam chwilę, pocierając podbródek.
- W sumie to chyba albo o Atlasie, albo o Syzyfie. Chciałabym, by to spotkało Clawsa.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 3:15 pm

Nagle ocknęłam jakby z transu. Wgapiłam się w okno i zupełnie odleciałam. Nie wiem ile czasu tak spędziłam, ani co działo się wokół mnie. Ale głupio się do tego przyznać, bo mogły myśleć, że ich słucham. A co jak mnie o coś zapytają i nie będę wiedziała o co im chodzi?
- Przepraszam - mruknęłam - Ale o czym rozmawiacie? Odpłynęłam na chwilę.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 4:31 pm

- Gadamy o tym jak nieudolnie wymyślam swoje zainteresowania. - przeniosłam wzrok na Chris, uśmiechając się nieśmiało.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 4:56 pm

Okej. Dotarło. Z opóźnieniem ale chyba lepiej tak niz wcale...
Akurat poduszki pamietam... Przełknęlam ślinę przez caly czas gapiąc się na Aza... Czy... Azazele... Czy jak to tam.. Nawet nie załapałam nowego imienia...
Nie bede płakać. To jej decyzja. A ja nie jestem jakas tam wrażliwa baba...
Kiedy obraz zaczął mi się rozmazywac, spuscilam wzrok, wbijając go w swoj talerz na którym lezal zmaltretowany naleśnik.
Zamrugałam szybko powiekami, grzebiąc w nim widelcem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 5:20 pm

- Soo, wszystko w porządku? - zapytałam patrząc na azjatkę. Może nie powinnam pytać. I tak powie, że nic jej nie jest, ale jednak nie wygląda za dobrze ( co jest bardzo dziwne Wink ) i się o nią martwię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 18, 2017 9:17 pm

Potrzasnelam głowa. Nie było to "nie" ale tez nie było to "tak". Po prostu pokręciłam głowa.
Niech nie pyta. Nie teraz. Zacisnelam zęby skupiając się na naleśniku.
Chrząknęłam lekko.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 5:08 pm

- Wymyślasz? Słońce, znajdziemy ci jakieś zainteresowania, które wierz mi, bardzo mocno polubisz! - zawołałam wesoło. - Takie jak sikanie na stojąco pod wiatr... Wróć, jak muzyka, latanie, tępienie Clawsa...
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 5:14 pm

- Chwila co... - zastygłam na jej ostatnie słowa - Byłam świadkiem jak pewien chłopak go denerwował... Nie ważne. Pewnie ma wielu tępicieli. - uniosłam brwi w lekkim grymasie - Biedny.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 6:19 pm

- Właśnie nie. Niestety ma tylko mnie i siostrę. Zresztą, myślisz, że on to taki miły dobry chłopaczek. Tylko że jest draniem, co Soo zresztą może potwierdzić - spojrzałam na chwilę na Azjatkę, po czym znów spojrzałam na Rose.
- Dobra, może przyjemniejsze tematy. Chcesz polatać? Tyle czasu już tego nie robiłam.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 7:53 pm

- Dajcie biednemu Clawsowi spokój. I tak go tu nie ma i nie będzie - powiedziałam patrząc na dziewczyny - Nie może przecież wrócić.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 7:56 pm

- Nigdy tego nie robiłam. - skrzywiłem się, patrząc na Al pełna zainteresowania - Ale do odważnych świat należy. - uśmiechnęłam się promiennie.
Przeniosłam swój wzrok i w pewnym sensie się zdziwiłam.
- Przecież widziałam go chyba wczoraj. Wybacz, straciłam rachubę czasu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 8:30 pm

- A ja też go widziałam. I nawet go chyba wyzywałam - odpowiedziałam Chris. Po tym jednak spojrzałam na Rose z szeroko otwartymi oczami.
- No chyba żartujesz! Idziesz ze mną, raz raz! - oświadczyłam, wstając od stołu i łapiąc za rękę dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 9:15 pm

- Idę z Tobą? - otworzyłam szeroko oczy, uważając aby nie potknąć się o własne nogi - Gdzie Ty mnie prowadzisz Alessio?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 10:32 pm

- No jak to gdzie? Na naukę, na błonia! - zawołałam gdy mnie zapytała i wyszłam z dziewczyną z wielkiej sali.
/ 2x zt do błoni Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Lip 20, 2017 10:39 pm

- Jak to Carl jest w szkole? - zapytałam. Ledwo zdążyłam to powiedzieć, a Rose i Alessia już wychodziły z Wielkiej Sali. Błagam, żeby tylko Al znowu nie zaczęła napierdzielać Clawsa i rzucać nim w drzwi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Lip 21, 2017 2:38 pm

Claws. Kolejny raz o nim mowia i oczekują ze bede wiedziec
Kto to jest.
Spojrzałam na Chris kiedy tamte sie zmyły.
— Dlaczego on..a to zrobiła?— zapytałam lekko przekrzywiajac głowę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Lip 22, 2017 12:33 pm

- Nie mam pojęcia - mruknęłam patrząc na Soo. Od razu widać, że jest mocno zdezorientowana - Też byłam zaskoczona. Nie spodziewałabym się czegoś takiego po Azie, no ale się stało.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyNie Lip 23, 2017 10:45 pm

Weszliśmy razem do WS i skierowaliśmy się do stołu Gryfonow.
Gdy usiedliśmy, nalałem dziewczynie herbaty i pocałowałem we włosy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyNie Lip 23, 2017 10:46 pm

— Jest... Ci z tym okej?— zapytałam niepewnie, przygryzajac dolna wargę.
— Nie... To nic nie zmienia?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 12:02 am

- Za tego dzieciaka powinnam uderzyć Cię w czerep. - spojrzałam na niego, gdy wzięłam do ust kanapkę z twarożkiem, zagryzając ją powolnie małymi kawałkami.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 12:22 am

— Słuchaj dziecino... Proponuje nie pyskować bo jestes na warunkowym...— mruknąłem biorac się za jajecznicę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 1:29 pm

- Ja Ci dam na warunkowym. - uderzyłam go lekko w ramię, zapijając kęsy kanapki herbatą - I ja Ci tam dziecino.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 5:07 pm

Przewróciłem oczami. Jezu co za baba..
— Jedz lepiej..— mruknąłem atakując swoje jedzenie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 7:01 pm

- Widziałam to! - skomentowałam jego przewrócenie oczami, patrząc na niego z uniesionymi brwiami - Smacznego.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPon Lip 24, 2017 9:29 pm

— Gdybym nie chciał żebyś widziała to zrobiłbym to tal żebyś nie widziała..— powiedziałem z uśmiechem.
— Wzajemnie dzikusko
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 25, 2017 3:44 pm

- Ulala... dzikusko powiadasz? - odstawiłam kanpakę, której już nie mogłam dojeść i wzięłam do rąk herbatę, zaczęłam sączyć ją malutkimi łyczkami - Zobaczymy później.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 25, 2017 4:40 pm

Weszlismy do Wielkiej sali, która nie bez przyczyny tak się nazywała. Każdy dom miał wydzielone miejsce, ale jak ktoś chciał to mógł się dosiąść, bo miejsc i tak było za dużo
- To na co masz ochotę - spytałem dziewczyny, cały czas się rozgladajac
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyWto Lip 25, 2017 5:24 pm

- Chodź najpierw usiądziemy przy jakimś stole. - rozglądałam się za wolnymi miejscami, których było od groma - Wolisz usiąść przy swoim stole czy przy stole puchonów?
Spojrzałam na niego, wzrokiem szukając jego wzroku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: