Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:12 pm

— Ale za co?!— zapytałam. — Przeciez obiecałam mu buzi! — obruszyłam sie.
– Ale ty jestes.. bałwan. O. — mruknelam. — Rhodes. Skad ty w ogole jestes?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:23 pm

- O co ci chodzi? - spytałem, obracając się w jej stronę.
Nacisnąłem klamkę i wypuśliłem przez nie psa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:24 pm

— No... zadałam ci pytanie. — odparlam.
— Nie mówiłeś mi skad jestes. — wyjaśniłam. — To chyba nie przestępstwo ze chce wiedziec?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:31 pm

- No z Norwegii - odparłem, zamykając drzwi i podchodząc do dziewczyny.
- A po co Ci to? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:33 pm

— Aaa.. No to teraz wszystko jasne. — powiedziałam przekręcając sie na brzuch i opierając podbródek i przedramiona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:36 pm

- Co jest wszystko jasne? - spytałem, chwytając ją za kostkę i przyciągając do siebie, tak że dziewczynie podwinęła się lekko sukienka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:38 pm

— Ej...— mruknelam kiedy pociągnął mnie za kostkę.
— Jak chciałeś zobaczyc czy mam majtki to mam. — odparlam.
— A nic... Po prostu teraz wszystko stało sie jasne...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:42 pm

- No nawet nie pomyślałem, że możesz nie mieć - mruknąłem.
- Co niby stało się jasne? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:43 pm

— Ale mogłabym. Mam na sobie takie ktorych prawie nie ma. Zeby nie odciskały sie na sukience. — odparlam.
— No wiesz... Wszystko. Trzeba było od razu mowic ze jestes z Norwegii.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:49 pm

- Ale masz - odparłem, wkładając dłoń pod sukienkę.
- Co to niby tłumaczy? To co mówisz nie ma sensu - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:51 pm

— Ma sens. Bo przez jakis czas sie nad tym zastanawiałam. I teraz juz wiem. — powiedziałam.
– Rhodes gdzie masz łapkę?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:54 pm

- Ale co ma sens? Niby co takiego ma to wspólnego z Norwegią? - spytałem.
- Tam gdzie być powinna, ale zaraz możesz ją poczuć - odparłem, oblizując wargi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 12:58 pm

Celowo nie odpowiedziałam od razu na jego pytanie.
— Juz ją czuje. Dlatego pytam i upewniam sie czy aby na pewno jest tam gdzie powinna. — odparlam.
— O... I.. Wracając do twojego pytania... To tłumaczy skad masz taki chujowy akcent.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 1:11 pm

- No tak tam powinna być - odparłem i złapałem za skrawek bielizny ciągnąć ją w dół i ściągając ją z niej całkowicie.
- To na chuj ze mną gadasz - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 1:25 pm

— Bo masz dużego. — odgryzlam sie.
— Znowu zabrałeś mi majtki...Moze po prosty dam ci kilka Hm?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 1:37 pm

- Wystarczy seks, skoro tak bardzo Ci na tym zależy - mruknąłem - Ale spokojnie, już niczego nie usłyszysz.
- Nie zabrałem tylko zdjąłem - odparłem i położyłem jej majtki na sukience.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 2:02 pm

— Tak czy siak. — odparlam. Spojrzałam na niego przez ramie.
— Chyba mi nie uwierzyłeś prawda...?— zapytałam na wszelki wypadek. — Bo ja ci dogryzalam... Nie mowilam tego na serio. To znaczy o tym ze akcent jest chujowy i ze rozmawiam z toba tylko dla twojego fiuta..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 2:31 pm

- Przynajmniej nie z rozmową - odparłem spokojnie, wstając z łóżka.
- Dobra to do zobaczenia jutro - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 2:37 pm

— Tyler...— powiedziałam zsuwając sie z lozka i stając przed nim.
— Przepraszam.. zapomnialam zeby z toba nie żartować... — mruknelam i spojrzałam na niego.
— Masz najpiękniejszy głos na świecie a twoj akcent jest uroczy. Mam ochotę sluchac cie dzien i noc. Rankiem słyszeć jak szepczesz mi do ucha "dzien dobry Rian" a w nocy życzysz dobrej nocy. Kocham sluchac twoich jęków kiedy nawzajem doprowadzamy sie go granic rozkoszy. Moge sluchac nawet twoich krzyków... Nie obrażaj sie na mnie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 2:50 pm

- Nie obrażam - odparłem spokojnie.
- Możesz mówić, że mój akcent jest najgorszy na świecie, a ja i tak będę z Tobą siedzieć tylko bym się mniej odzywał - wyjaśniłem.
- Ale ja naprawdę chcę iść, bo chcę coś zjeść. Siedziałem tu i czekałem na Ciebie od praktycznie początku śniadania - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 2:52 pm

— No przeciez ci mowie ze kurwa żartowałam... Czy ty mnie słuchasz? Czy słuchasz tylko tego co chcesz?— warknelam.
— A.. — wzięłam głębszy oddech. — Okej. To... Idz...— powiedziałam odsuwając sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:02 pm

- Słucham Cię skarbie, po prostu mówię że jeżeli by Ci się nie podobał to wiem co bym zrobił - mruknąłem spokojnie.
- A ty nie chcesz iść? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:03 pm

— Nie... Jadłam juz w hotelu...— powiedziałam nie patrzac na niego.
— Ale ty idz... Niepotrzebnie tu siedziałeś...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:13 pm

- Dlaczego na mnie nie patrzysz, aż tak brzydki jestem? - spytałem.
- Nie wierzę, że jadłaś - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:14 pm

— Nie. Dobrze wiesz ze nie jestes. Nawet twarz masz ruchajacą...— mruknelam patrzac na niego.
— Dlaczego nie wierzysz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:28 pm

- Nie wiem jak można mieć twarz ruchającą - zaśmiałem się
- Bo mało jesz - stwierdziłem.
- Ale chodź ze mną - mruknąłem, patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 3:39 pm

— No... Moze zle sie wyraziłam. Bardziej wzrok. Ruchasz ludzi wzrokiem. To znaczy nie wiem czy innych, oby nie, ale mnie tak. Nie wiedziales?— zapytałam.
– Jem duzo. Ostatnio duzo. — burknelam.— Okej. — zgodziłam sie i podeszłam do niego, biorac go za rękę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:12 pm

- Rucham Cię wzrokiem? - spytałem - No nie wiedziałem - mruknąłem z uśmiechem.
- Nie widać po Tobie byś dużo jadła - odparłem.
Gdy podeszła do mnie i chwyciła mnie za rękę, splotłem nasze palce.
- Będziesz miała przez to problemy - stwierdziłem, unosząc nasze splecione dłonie - Ale wierzę, że sobie poradzisz - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:16 pm

— No to teraz wiesz..— mruknelam. — Mam dobra przemianę materii. Poza tym wole trzymać linie żebyś przypadkiem nie zwiał. — odparlam.
— Słuchaj... Jak będziemy ciagle zachowywać sie tak jak do tej pory... Ja sie nie dziwie ze ciagle jesteśmy zazdrośni. Nikt nie wie ze jesteśmy razem. Wiec kazdy kto ma odwagę startuje do mnie albo do ciebie. — wyjaśniłam. – A co do reszty... Mogą mi podskoczyć. Przeniesiesz sie do mojego dormitorium.. No albo ja do twojego i raczej nic nam nie grozi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:35 pm

- Ale ty wiesz, że wspólne noce, zwiastują podniecenie i pożądanie, prawda? - spytałem.
- Bo raczej do słodkich par nie należymy - mruknąłem z łobuzerskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:38 pm

— No... Nie należymy. — przyznałam.
— Ale bede spała w habicie i to na kanapie wiec luz. — odparlam, wcale nie żartując.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:51 pm

- W końcu mi ulegniesz i nie będziesz chciała w nim sypiać - mruknąłem i pociągnąłem ją w stronę wyjścia.

Next > WS
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptyCzw Lis 16, 2017 4:53 pm

— Taak...— powiedziałam przygryzajac wargę. Scisnelam jego dlon i wyszłam razem z nim.

Next: WS
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 12:31 am

Weszłam do swojego dormitorium lekko niezadowolona.
Zamknęłam drzwi noga i ruszyłam w kierunku lozka, siadając na nim i zdejmując buty. Miskę odłożyłam na szafke nocna po czym kontynuowałam rozbieranie. Wskoczyłam w krótkie shorty i zielony top bez ramiączek, zasłaniający biust i polowe brzucha.
Rzuciłam sie na lozko i zgarnęlam miskę, powoli dopieszczają sie frytkami. Nie chciało mi sie spac. Wyspalam sie w ciagu dnia.
Siedząc po turecku i wcinając frytki, zaczelam zastanawiać sie co mam robic.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 12:42 am

W koncu zrezygnowałam z frytek. Odstawiłam miskę i pobiegłam do łazienki umyć ręce. Gdy wróciłam, usiadłam przy biurku, wpadając na pomysł. Znalazłam kartkę na ktorej napisałam "spisz? PS zeby odesłać po prostu podrzuć ja w powietrzu" po czym narzuciłam na nia zaklęcie i zlozylam na cztery, następnie podrzucając w powietrzu gdzie ta zniknęła by następnie pojawić sie tuz przed Tylerem, lewitując lekko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 12:51 am

Uśmiechnelam sie gdy kartka sie pojawiła. Szybka ja chwyciłam i odpisałam " No co? Tylko pytam czy juz sobie zwaliłeś i spisz. Kurczaku. Very Happy". Podrzuciłam kartkę ktora natychmiast zniknęła.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:02 am

Gdy dostałam kartkę od razu odpisałam, lekko marszcząc brwi ze zdziwienia.
"A widzisz... Gdybys mnie nie porzucał (biedna i napalona) to byśmy sie teraz ładnie bawili Smile. I co to znaczy ze ich nie bedzie? Cos ty narobił??" - podrzuciłam kartkę
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:12 am

"Czyli teraz do konca zycia mnie nie dotkniesz? No ładnie... :/ Jak tam chcesz. Zmuszać cie nie bede. I nic im nie rób. PS To juz nieważne. Juz odesłałam umowę. "
Odpisałam z uśmiechem. Odesłałam. Z odmowa. Ale tego nie musi wiedziec.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:21 am

" Nazywaj to jak chcesz. Dzisiaj bardzo chciałam spac z toba ale rozumiem o co chodzi. Tez nie chce zebysmy sie kłócili. Tylko boje sie tez ze w koncu przez to sie ode mnie odsuniesz. A decyzje podjęłam taka jaka mi radziłeś. " — odpisałam zerkając uwage na to ze kartka jest dosyc mocno pomięta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:29 am

Westchnęłam cicho gdy przeczytałam kartkę.
" Kierowałam sie twoimi słowami. 'juz i tak wszyscy widzieli'. I wiem ze miałam racje. Używałam tego zaklęcia nie raz i nie dwa dopoki nie przekonałam sie ze czasami warto przeżyć emocje przez chwile niz potem czuć jak rozsadzają cie od srodka. PS I nie rób nic tym "obczajaczom". Sam byś sie gapił gdybyśmy nie byli razem. "
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:44 am

"Odmówiłam. Nie chce żeby ktoś inny niż ty oglądał mnie nago. Czasami warto zrezygnować z czegoś dla kogos kto jest ważniejszy niz pieniadze. Śpij dobrze kochanie. "
Odpisałam i rzuciłam długopis do ozdobnego kubka stojącego na rogu biurka. Wstałam z krzesła i poszłam na lozko, wyciągając z walizki ktorej nie rozpakowałam nawet, kilka magazynów. Nie byłam zła. Raczej troszkę rozczarowana tym co napisał.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 1:56 am

Gdy kartka wróciła, wstałam po długopis i odpisałam na szybko "Nie. Nie przejmuje. To akurat ostatnia rzecz ktora sie w tej chwili przejmuje. Nie ide spac. Spałam pół dnia. Muszę ułożyć plan na jutro, jak mam kusić płeć przeciwna na oczach mojego chłopaka. Takie hobby widzisz."
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 2:09 am

"A wszyscy mówili moim rodzicom ze trzeba mnie utopić po porodzie. Mogli posluchac. Zabolało mnie to co powiedziałeś. Zobaczmy sie jutro najwcześniej na kolacji. Baw sie dobrze" - odpisałam i odrzuciłam kartkę ktora w połowie była czysta bo sama sie wyczyściła.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 2:23 am

Gdy zobaczyłam jego wiadomośc, prychnelam pod nosem.
"Po co? A moze nie chce cie teraz widzieć? Myślisz ze jak tylko pstrykniesz palcami i zawolasz to zaraz przylece?! PS. Zaraz bede. "
Odesłałam po czym podniosłam sie z lozka i wyjęłam z szafy krótka koszule nocna, majstrując przy niej zaklęciami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 EmptySob Gru 02, 2017 2:34 am

"No jasne... Dobrze wiesz ze zawsze przyjdę kiedy tylko bedziesz miał takie życzenie. To troche nie fair. " odpisałam po czym zarzuciłam na ciuchy które miałam na sobie, przerobiona koszulke ktora teraz była rozowa w drobne niebieskie kwiatki i sięgała do samych kostek. Bardziej babcinej nie mogłam sobie wyobrazić. Nim wyszłam, weszłam do łazienki i bawie łam włosy na walki. Stojąc przed lustrem skromnie stwierdziłam ze nie potrafie wyglądać nie pociągająco. Ale kto go wie. Moze zadziała. Nie zamierzałam go katować seksownymi ciuszkami kiedy on probowal sie hamować.
Założyłam jeszcze swoje puchate kapcie - króliczki i wyszłam z dormitorium.


Next; dormitorium Puchonow
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 16 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: