Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 12:50 am

- Bo nie jesteśmy Rian - westchnąłem i opadłem na łóżko - jest tak jak mówiłem twojej mamie - mruknąłem.
- Ty zerwałaś w bardzo subtelny sposób - odparłem, przymykając lekko oczy.
- Ty zrezygnowałaś ze mnie, a nie na odwrót - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 12:52 am

— Nigdy z ciebie nie zrezygnowałam. — powiedziałam cicho po długim milczeniu.
— Ale rozumiem... Juz wszystko rozumiem. — dodałam nie odwracając sie do niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 12:58 am

- Dobrze wiem jak było - odparłem - Wszystko się działo przed przyjazdem twojej mamy - dodałem.
- Co niby rozumiesz? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:02 am

– W porządku. — odparlam nie mając siły juz na to. Odwaga i chęć ratowania tego coraz szybciej mnie opuszczała.
— W takim razie po chuj tu jestes? Skoro wiesz jak było, skoro cie skrzywdziłam i skoro to ja cie zostawiłam? Po cholerę tu jestes? Co cie obchodzi moj stan fizyczny skoro psychiczny masz w dupie? Masz święta racje Tyler. Nie bedzie z nas dobrej rodziny. Nawet moje uczucia nie sprawiają że zmienisz swoje nastawienie do mnie. Nim wyszedłeś, nie zabrałam ich od ciebie. Ale do jednego sie przekonałam. Muszę zdjac z nas poprzednie zaklęcie. Chce żebyś o mnie pamiętał. Żebyś pamiętał, dlaczego to wszystko sie skończyło. I dlaczego nie przetrwało.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:10 am

Jej słowa zraniły mnie ale nie na tyle by wyjść. Byłem silny emocjonalnie, więc starałem się to pokazać także jej.
- Bo mi na Tobie zależy, to dlatego tu jestem, ale dobrze wiesz, że jak powiesz bym wyszedł to to zrobię - odparłem, siadając i patrząc na nią.
- Nie czułaś, że Ci je oddałem? - spytałem, patrząc na nią - Zerwałem nić jak tylko wyszedłem z pokoju, ponieważ nie wiem jakbym się zachowywał przy ludziach z twoimi uczuciami - dodałem.
- Chociaż tyle udało mi się wywalczyć - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:13 am

Zmarszczyłam nieznacznie brwi i pokręciłam głowa.
— Nie poczułam...— odparlam cicho.
— Tak... Tyle wywalczyłeś...— dodałam. — Gratuluje...— powiedziałam zaciskajac dłonie na materacu. Szkoda że o mnie tak nigdy nie walczył. Ze zawsze mnie poddawał. To był problem. Ze nigdy nie walczył o mnie. Nigdy nie probowal. Nigdy nie chciał mnie uspokoić. Zawsze przyjmował moje wybuchy i podjęte podczas nich decyzje. Bo tak było mu wygodniej.
Po prostu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:17 am

- Znowu robisz się opryskliwa Rian i muszę się domyślać co jest nie tak - mruknąłem.
- Proszę Cię choć raz pogadaj ze mną normalnie, a nie się zamykasz, a ja nie wiem o co Ci chodzi - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:22 am

— Dobrze. — odparlam podnoszac głowę i wbijając wzrok w sciane.
Nabrałam powietrza i powoli powtorzylam mu to wszystko co chwile wcześniej przeszło mi przez mysli.
— Ja wiem że nie jestes typem człowieka ktory o cos walczy. W koncu wszystko dostajesz na tacy. – dodałam jeszcze.
— Ale ja nie jestem byle pusta dziewczynką ktora leci na to że jestes przystojny i na dobre ruchanie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:40 am

- Masz rację nie jestem. Zawsze wszystko dostawałem, gdy tylko kiwnąłem palcem - odparłem.
- Nigdy tak Rian nie uważałem - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 1:45 am

— Widzisz... Ja tez nie jestem. A mimo to łażę za toba jak głupia. — powiedziałam.
— Nie? A co uważałeś? Że jestem kims o kogo nie warto zabiegać nie? Że nie warto sie starać bo i tak przylece jak tylko pstrykniesz palcami. Wiec teraz mowie ci ze koniec z tym. Teraz ja usiądę i bede toba.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 7:27 am

- Nie Rian - odparłem.
- Naprawdę uważasz, że nie wykorzystuje każdej możliwej okazji, by być z Tobą? - spytałem, patrząc na nią.
- Myślisz, że tylko ty do mnie przychodzisz a na odwrót już nie? - sam nie mogłem uwierzyć w to wszystko co mi mówiła, ale jeżeli naprawdę uważała to co powiedziała, to ja już nie miałem siły dalej walczyć. To nie był pierwszy raz gdy mi to mówiła.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 12:28 pm

– Tyler... Nie o to chodzi kto do kogo przychodzi i o to czy chcesz byc ze mna w każdej chwili. Chodzi o to traktujesz mnie jak trofeum. Ale nie trofeum które zdobyłeś bo chciałeś. Ale dlatego że samo wpadło ci w rece. A ty je po prostu wrzuciłeś do skrzyni ktora trzyma sie w komórce.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 5:57 pm

- Po tym wszystkim ty nadal twierdzisz, że jesteś dla mnie zdobyczą - mruknąłem, schodząc z łóżka.
- Jeżeli uważasz, że tak Cię traktuję to przepraszam, choć nie wiem co znów źle zrobiłem - odparłem.
- Myślę, że o nieważne "trofeum" się nie martwi, a ja to robię - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 6:23 pm

— Zdobyczą o ktora sie nie starałeś. — odparlam.
— Chodzi o to że czegoś nie zrobiłeś. I nigdy nie robiłeś. — dodałam. — Każda moja złość i napad gniewu przyjmowałes. Widocznie tak ci pasowało nie? Nigdy nie starałeś sie mnie uspokoic. A czasami to by wystarczyło zebysmy sie nie pokłócili. Jestem furiatką. Wszyscy to wiedzą. Tylko nie moj chłopak. No bo czemu miałby to wiedziec? Jest ze mna z przyzwyczajenia. A nie dlatego że chce. W związku dwojga ludzi trzeba umieć odczytywać reakcje drugiego. Trzeba umieć sie zająć. Ty tego nie potrafisz. Jedno zdarzenie w przeszłości uczyniło z ciebie..człowieka pozbawionego serca i uczuć. Kierują tobą tylko żądze i zmysły. Nic poza tym. Przez to czuje sie jak twoja wycieraczka. Ja juz jestem twoja kochanką. Nie musisz sie żenić zebym nią była. Szkoda tylko że nie kupiłeś mi naszyjnika z brylantami. Wtedy poczułabym sie jak luksusowa szmata. — prychnelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 6:38 pm

- Przyjmowałem bo tak należy robić - mruknąłem.
- A ty niby co innego robiłaś gdy ja byłem zły? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 6:54 pm

— Ja? Nie zawsze ale.. Czesto milczałam. — odparlam. — Alno uciekałam od ciebie. — dodałam spuszczając głowę
— Nigdy nie wiedziałam czego sie moge po tobie spodziewać
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 11:37 pm

- Przykro mi, że czujesz się jak czujesz, naprawdę - mruknąłem - Bo szczerze, to co powiedziałaś miłe nie było i już nie zamierzam Ci po raz setny tłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej się zachowuje. Mówisz, że chcesz być ze mną, ale widzę, że coraz więcej byś we mnie zmieniła i w sumie nie dziwię się Tobie, tyle że nie licz na to, bo już wystarczająco się zmieniłem - westchnąłem.
- Przykro mi Rian, ale nie zamierzam nie spać kolejną noc, bo masz znowu do mnie problem - stwierdziłem.
- I znowu się kończy tak, że przychodzę do Ciebie, a ty się denerwujesz. Jeżeli zaczyna Ci przeszkadzać moja obecność to powiedz mi to i tyle.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyCzw Sty 04, 2018 11:45 pm

— Wiem że nie było. Nikt nigdy nie... Nie należę do osob miłych... Wręcz przeciwnie...— westchnęłam.
— Oj Tyler... To nie o to chodzi ze mi przeszkadzasz... Po prostu chciałam ci powiedziec to co czuje ale to chyba był błąd. Jeden z wielu. — odparlam. — Wyjadę z matką. — dodałam. — Ale wroce. Wroce za jakis czas.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 1:51 am

- I powiedz mi co mam z tą informacją zrobić? - spytałem, patrząc na nią, a następnie przypominając sobie o czymś.
- Jedz bo wystygnie - mruknąłem.
- Oboje wiemy, że jak wyjdziesz to nie wrócisz - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 3:11 am

— Po twojej reakcji, z czystym sumieniem moge powiedziec ze nic. Nic nie musisz z ta informacja robic. — odparlam.
– Nie jestem głodna.— powiedziałam i sekundę pozniej zaburczalo mi w brzuchu tak głośno że nawet Magnus by sie zdziwił.
– Jesli nie chcesz to nie bede wracać. Ale wiem ze dogadam sie z matka i jesli zrobie to co zechce, pozwoli mi tu wrócić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 6:43 am

- Nie serio Rian - mruknąłem i kucnąłem przed nią, kładąc głowę na jej udach.
- Co mam zrobić byś poczuła się lepiej? - spytałem.
- Jedz już i nie gadaj - odparłem, patrząc jej w oczy.
- Skoro tak twierdzisz to będę czekał - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:07 pm

– Nic Tyler. Już nic nie rób. Bo zauwazylam że jak cos robisz pod wpływem mojego nacisku czy przymusu, to nic z tego nie wychodzi... Już nie bede cie do niczego namawiać ani zmuszać. — powiedziałam spokojnie.
– Nie mam ochoty na jedzenie. — burknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:21 pm

- Nie Rian, masz to zjeść - odparłem.
- Powiedz, czego ode mnie oczekujesz, bo gdy mówisz takie rzeczy chcesz bym coś zmienił, ale co dokładnie? - spytałem.
- Nie zamierzam się domyślać - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:25 pm

— Ty i moja matka macie racje. Bez miłości to nie przejdzie. — odparlam. — Bez względu jak bardzo cie kocham, ty nigdy nie poczujesz do mnoe nic wiecej niz przywiązanie. Dobre i to. Ale czasami tez chciałabym sie poczuć kochana. — powiedziałam nie patrzac na niego.
— Nie róbmy nic. Niech bedzie tak jak do tej pory, a gdy przyjdzie czas, rozstaniemy sie bez zbędnych problemów.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:44 pm

Westchnąłem cicho i odsunąłem się od niej. Mówiłem już jej wiele razy na ten temat, ale jak widać nadal nie umiała zrozumieć. Na cholerę było mi to przywiązanie, skoro i tak to co miałem to miałem, nic więcej nie dostałem.
- A ty się niedawno dziwiłaś, dlaczego nie chciałem mieć dziewczyny. Teraz masz już odpowiedź - mruknąłem.
- Zjedz coś - dodałem i położyłem się na kanapie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:51 pm

Pokręciłam głową.
— Nie. Nadal nie mam odpowiedzi. — odparlam. — Nadal nie mam odpowiedzi na wiele rzeczy. — dodałam.
— Nadal nie wiem dlaczego ty przy mnie jestes... Dlaczego ty tego chcesz...? Niczym sie nie rożnie od poprzednich twoich... przygód. Czasami mam wrazenie... Że chcesz mną panipulowac... Ale nie wiem z jakiego powodu i co miałbyś tym osiągnąć..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 12:57 pm

- Jakbym chciał manipulować to wszystko by tak nie wyglądało. Poza tym osobą wpływową nie jesteś, więc nie miałbym po co tego robić - mruknąłem.
- Zjedz już Rian - powtórzyłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:00 pm

— Taak... Nie jestem..— powiedziałam cicho.
— Jestes na mnie teraz zły prawda?— zapytałam podnoszac głowę i nabierając nieco powietrza w płuca.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:10 pm

- Gdybym był wyszedłbym - mruknąłem.
- Znasz mnie trochę to wiesz...Wolę wyjść niż krzyczeć na Ciebie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:13 pm

— Czasami wolałabym żebyś odreagował niz wychodził. Zawsze wychodziłes kiedy najbardziej chciałam żebyś został. — powiedziałam nie odrywając od niego wzroku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:22 pm

- A ja wolę wyjść, mając pewność, że już Cię bardziej nie zranię - mruknąłem.
- Jak się nakręcam to mówię takie głupstwa, że później bardzo ich żałuję - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:23 pm

— Ale wtedy pozwoliłbyś mi chociaz poznać kolejna twoja stronę. — odparlam.
— I tak nikt nie jest w stanie zranić mnie bardziej niz ja sama.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:35 pm

- Ja nie Grey, że mam 50 twarzy - zaśmiałem się na jej komentarz i dalej leżąc na kanapie przywołałem z łóżka frytki, których dziewczyna i tak nie jadła.
- Myślę, że mogę Cię zranić równie mocno - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 2:39 pm

— Wątpię żebyś mógł jeszcze mocniej. — odparlam. Zmieniłam nieco pozycje by położyć sie na brzuchu, przodem do chłopaka.
— To wręcz niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 3:08 pm

- Nie twierdzę że mocniej, ale że na równym poziomie - stwierdziłem, wpakowując jedną z ciepłych już frytek do ust.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 3:22 pm

— Zle mnie zrozumiałeś... Chodziło o to że bardziej niz teraz chyba nie mozesz. — wyjaśniłam.
— Za każdym razem kiedy mowilam ze to ze nic do mnie nie czujesz jest w porządku i mi nie przeszkadza , tak naprawde oszukiwałam sama siebie. Wmawialam to sobie bo nie chciałam cie stracić. Ale czasami lepiej chyba odpuścić..


Ostatnio zmieniony przez Rian Shin dnia Pią Sty 05, 2018 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 3:59 pm

- Masz rację...Chyba - mruknąłem.
- No cóż nie będę psuł wszystkiego co chcesz zrobić - odparłem i wstałem z kanapy.
- Zostawić Ci trochę? - spytałem, wskazując na frytki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 4:01 pm

Podniosłam głowę i spojrzałam na niego z lekko rozchylonymi ustami.
— Wychodzisz?— zapytałam powoli podnoszac sie na lozku, tak by najmniej bolało.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 5:00 pm

- Już chyba pogadaliśmy na ten temat - odparłem.
- Nie podnoś się, nie musisz - powiedziałem i podszedłem do niej, a następnie by się nie zapędzić schyliłem się i pocałowałem ją w czoło.
- Ale i tak dziękuję za każdą chwilę Rian - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 5:03 pm

Mimo jego slow, podniosłam sie do siadu. Podniosłam głowę wyżej, pewna ze chce mnie pocałować w usta, ale szybko sie rozczarowałam.
— Czyli... Czyli to koniec?— zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 5:05 pm

- Nie ma sensu tego ciągnąć skoro Ci nie odpowiadam. Poza tym wyjeżdżasz skarbie - mruknąłem, gładząc ją po policzku.
- Nie chcę Cię ograniczać, bo to nie o to chodzi - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 5:53 pm

— Dlaczego... Naprawdę myślisz ze mi nie odpowiadasz? Myślisz ze powiedziałabym to wszystko co powiedziałam, mojej matce gdybys mi nie odpowiadał? — zapytałam lekko kręcąc głowa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 7:28 pm

- Nie o to chodzi Rian - mruknąłem.
- Sama stwierdziłaś, że bez miłości to nie przejdzie. Nieważne jak bardzo ty mnie kochasz, ty też chcesz być kochana, a dobrze wiemy, że tego nie doznasz przy moim boku - powtórzyłem jej słowa z niedawnej chwili.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 7:38 pm

— Wiem... Ja to wszystko wiem... Jestem świadoma.— powiedziałam.
— Wiec dlaczego świadomość ze to koniec tak bardzo boli?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 EmptyPią Sty 05, 2018 8:19 pm

- Bo się przywiązaliśmy do siebie i teraz będzie trudno, gdy praktycznie każdą wolną chwilę poświęciliśmy sobie nawzajem, nie patrząc na inne osoby - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 14 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: