Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 9:10 pm

— I co teraz? Będziemy udawac że sie nie znamy?— zapytałam.
— Czy... Może mam nie wracać do Hogwartu?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 9:26 pm

- Rian udawać, że się nie znamy nie damy rady i ja to wiem - mruknąłem.
- Jeżeli Ci się uda wrócić do Hogwartu to wracaj - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 9:42 pm

— Chcesz zebym wracała? Nie byłoby ci łatwiej gdybym nie wróciła? Gdybys juz wiecej mnie nie zobaczył?— upewniłam sie.
— I znalazł inną do... Dla zabicia czasu...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 9:50 pm

- I tak nie zapomnę, nawet gdybym chciał, a nie chcę - mruknąłem - Po prostu nie chcę żeby bała się tutaj wracać bo ja tu jestem - stwierdziłem.
- Zrobisz jak uważasz. Możesz decydować, jak chcesz dalej spędzić życie w szkole - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 10:29 pm

— Rozumiem. — powiedziałam, choć było wręcz przeciwnie.
Spuscilam wzrok a następnie głowę, nie mowiac juz nic wiecej.
— Muszę sie położyć...— odparlam cicho, lekko sie krzywiąc.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPią Sty 05, 2018 10:43 pm

- Połóż się - mruknąłem.
- Być może do zobaczenia skar...Rian - szybko się poprawiłem i wyszedłem z jej pokoju.

Next > Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptySob Sty 06, 2018 12:36 am

— Pa kochanie...— powiedziałam nie wahając sie uzyc tych slow. Byc moze miałam okazje po raz ostatni go tak nazwać.
Gdy wyszedł, przez chwile wpatrywałam sie w drzwi po czym zrezygnowana i lekko przybita polozylam sie na lozku, uprzednio zamykajac drzwi zaklęciami by nikt tu nie wszedł.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptySob Sty 06, 2018 11:05 pm

Gdy się obudziłam, juz następnego dnia, pierwsza rzeczą jaka zrobiłam było napisanie listu do matki zeby po mnie przyjechała.
Następnie powloklam sie do łazienki by wziąć prysznic. Bardzo szybko tego pożałowałam ale stwierdziłam ze jak juz zaczelam to skończę. Wyszłam spod prysznica bardziej obolała niz wcześniej ale No nic.
Przez to ze poruszałam się wolno, wszystko zajmowało wiecej czasu. Na szczescie spakowalam sie za pomocą zaklęcia wiec i tak dobrze. Gdy mama zawitała w moim dormitorium, nasmarowalam mnie maścią ze słoiczka, mowiac ze jest ona tez nieco znieczulająca. Gdy skoczyła i poszła do łazienki umyć rece, ja założyłam luźny podkoszulek i bluzę do czarnych spodni i długich kozaków.
Korzystając z chwili ze mama ogarniała moje bagaże, napisałam kartkę ktora następnie polozylam na lozku. Jej treść była skierowana do Tylera. "Wyjeżdżam. Nie wiem czy mam prawo sie z toba żegnać bo chyba zrobiłeś to juz wczoraj, wiec po prostu zostawiałam informacje. Trzymaj sie. "
Następnie wyszłam z dormitorium, zabierając mały plecak do ktorego mama zmniejszyła resztę bagaży.




...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyNie Sty 07, 2018 12:23 am

Gdy wszedłem do jej pokoju, było tak czysto jak nigdy i to dosłownie, bo zawsze walały się tu jakieś rzeczy dziewczyny.
Zauważając kartkę na łóżku podszedłem do niej i ją przeczytałem.
Jakakolwiek chcęć do ćwiczeń zniknęła, po przeczytaniu listu.
Położyłem się na łóżku dziewczyny i momentalnie zasnąłem czując przy sobie jej zapach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyNie Sty 07, 2018 12:25 am

Tym razem obudziłem się już nad ranem i zdając sobie sprawę co zrobiłem, wstałem jak oparzony z łóżka.
Poprawiłem wszystko tak jak było, a kartkę położyłem w tym samym miejscu co była ułożona zanim ją wziąłem.
Wyszedłem szybko z pokoju dziewczyny tak by ubrać się w świeże ubrania.

Next > Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPon Sty 08, 2018 1:00 pm

Weszłam do swojego dormitorium ponownie i założyłam ciepła kurtke oraz czapkę z pomponem by włosy nie zmokly az tak. Pojawił sie Mag wiec zgarnęlam go i czym prędzej pobiegłam na błonia.

Next: Błonia
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyPon Sty 08, 2018 4:12 pm

Gdy wróciłam, od razu zdjęłam kurtke i buty oraz pozbyłam sie reszty mokrych ciuchów które wrzuciłam do prania. Wzięłam ciepła kąpiel i przebralam sie ponownie. Po tym usiadłam na lozku i zaczelam zastanawiać sie o co chodziło Puchonowi. Zachowywał sie dziwnie. 
Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Img_0510
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptySro Sty 10, 2018 1:13 am

Gdy wróciłam i zamknęłam drzwi, przez chwile stałam oparta o nie plecami bez ruchu. Czułam sie gorzej niz przedtem. Odepchnelam sie od drzwi i podeszłam do kufra, po drodze zrzucajac buty. Wyciagnelam ze skrzyni dwie fiołki eliksiru słodkiego snu. Od razu wypiłam dwie. Przyda mi sie bardzo długi sen.
Podeszłam do lozka i rzuciłam sie na nie, zasypiając natychmiast.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptySro Sty 10, 2018 7:25 pm

Nie mam pojęcia ile spałam. Długo. Przynajmniej dobę.
Gdy sie obudziłam, było juz ciemno. Dawno po kolacji.
Zeslizgnelam sie z lozka i rozespana Powedrowalam do łazienki by wziąć prysznic.
Po wyjściu z łazienki przebralam sie i wyszłam z pokoju, chcac sie nieco przewietrzyć. Czułam sie tam klaustrofobicznie.
Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Img_0510

Next: Wieża astronomiczna
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:08 am

Wpadłam do swojego dormitorium, zatrzaskując drzwi za sobą i opierając sie o nie z płaczem. Nie mogłam dłużej znieść tego wszystkiego. Zżerało mnie to od srodka juz nieodwracalnie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:23 am

Będąc przy drzwiach zastukałem w nie mając nadzieję, że szybko się otworzą i będę mógł spytać.
- Otwórz! Musisz mi powiedzieć czy było to przed czy po - mruknąłem, stojąc uparcie przed drzwiami i co chwila stukając w nie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:25 am

Podskoczyłam slyszac pukanie w drzwi. Myślałam ze serce mi wysiądzie.
Przełknęlam ślinę i pociągnęłam głośno nosem.
— Idź stąd. Powiedziałeś co chciałeś. Wszystko wiem. Dobrze ze tak sie zachowałeś. Dzięki temu bedzie mi łatwiej. Idz sobie... Nie chce z toba rozmawiać... I tak na koniec to ja jestem ta najgorsza...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:30 am

- Łatwiej Ci nie będzie i tak i tak, więc otwórz i odpowiedz mi na pytanie, bo chcę iść na spokojnie spać - mruknąłem.
- Zawsze najgorsza jest ta osoba która wychodzi, wiem z doświadczenia słońce, a teraz wpuść mnie do środka - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:33 am

— Nie. Nie otworze. — powiedziałam wycierając płynące po policzkach łzy.
— Nie mamy o czym rozmiawiac. Ty zrozumiałeś tyle ze to wszystko jest z powodu ze cie nie chciałam... Tak sobie wmowiles. A ja wiem... Ze do konca zycia o tobie nie zapomne. Bez względu na to z kim bede... Jak dla mnie, moze to byc ktokolwiek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:37 am

- Nie, nie to zrozumiałem - mruknąłem, siadając przy drzwiach.
- To ty twierdzisz, że to zrozumiałem przez cały twój monolog, ale tak nie było - odparłem.
- Wpuść mnie, nie chcę gadać przez drzwi - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:39 am

— Nie wpuszczę. Nie...— powiedziałam.
— Po co przyszedłeś? Skończyliśmy rozmawiać. Zakończyliśmy temat. Nie ma go juz. Tak samo jak i nas.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:42 am

- Mówisz tak, a tak naprawdę nie chcesz tego kończyć - mruknąłem opierając głowę o drzwi i przymykając oczy ze zmęczenia.
- Albo nie wpuszczaj i powiedz mi co się tam działo - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:45 am

— Nigdy ci tego nie powiem. — odparlam osuwając sie po drzwiach bez siły.
— Muszę cie odpuścić... Oni wiedzieli co robią. Ty tez mnie sobie odpuścisz. Szybko odejdę w niepamięć...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 2:48 am

- Dlaczego nie chcesz mi tego powiedzieć - spytałem i przybliżyłem się do drzwi a następnie ułożyłem w pozycji półleżącej.
- Dobrze wiesz, że nawet jeśli nie będziemy razem, będę Cię pamiętał do końca - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 10:21 am

— Dlaczego? Po co chcesz o mnie pamietać? Nic do mnie nie czujesz. Byłam tylko chwilową zabawą. Korzystaniem z nastoletniego zycia. Tylko zabawa...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 10:36 am

- To ty tak uważasz - mruknąłem.
- Chyba zawsze będziesz twierdzić, że byłaś zabawką i inne takie bzdety i mówienie Ci o tym po raz setny, nie ma sensu. Żadnego sensu - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 10:39 am

— Nie zabawką. Zabawą. Rozrywką do czasu az nie skończysz szkoły. — sprostowalam przywołując z kufra butelke koniaku.
— Chyba ze chciałeś potestować na mnie rożne reakcje... I tak dalej. — mowilam odkręcając butelke i upijając z niej łyk. Zaczelam kaszleć przez palący smak alkoholu.
— Dlaczego nie porzuciłeś mnie juz chociażby po drugim razie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:39 pm

- Taka rozmowa z pijaną Tobą do niczego nie doprowadzi - mruknąłem.
- A dlaczego ty nie odeszłaś skoro wtedy nic do mnie nie czułaś? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:41 pm

— Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. To irytujące. — powiedziałam kładąc sie na podłodze.
— Bo nie chciałam. Czułam ze jak odejdę to cos stracę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:48 pm

- Przykro mi księżniczko, ale będę odpowiadał jak mo się podoba - mruknąłem.
- No i straciłaś, tyle że zostając - odparłem.
- Otworzysz mi w końcu? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:49 pm

— Wiec odpowiadaj. Następnym razem nie uzyskasz odpowiedzi. I nie nazywaj mnie tak. Nie wolno ci. — odparlam.
— Po co? Juz nie mamy o czym rozmawiać przeciez...— powiedziałam podnoszac głowę by napić sie z butelki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:55 pm

- Jak wolisz - mruknąłem.
- Skoro wolisz zamknąć ten rozdział w swoim życiu to proszę bardzo, ale nie licz, że będę brał w tym udział, choć w 0.01% - odparłem, podnosząc się z podłogi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 12:59 pm

— Nie słuchasz mnie. Nigdy nie słuchałeś. — odparlam.
— Ale juz nie bede ci tego wyjaśniać. Mam dość. Dość tego wszystkiego. — powiedziałam przekręcając sie na brzuch i wbijając wzrok w butelke ktora postawiłam przed oczami.
— oczywiscie ze nie bedziesz. Sama muszę sobie z tym poradzic...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 1:10 pm

- Nie Rian ja Cię słucham, ale to ty pierdolisz cały czas - mruknąłem.
- Mówisz, że nie chcesz już na nowo zaczynać, więc niby jak sam mam walczyć o nas, skoro ty tego nie chcesz - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 1:42 pm

— Nie... Nie słuchasz. — powiedziałam.
— Gdybys chciał walczyć to nie bylibyśmy w takiej sytuacji jak teraz. — dodałam. — Ale nie martw sie. Przeciez to ja kocham ciebie a nie ty mnie. To moj problem. Ja muszę sobie z tym poradzic.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 4:41 pm

- Jak niby byśmy nie byli - mruknąłem.
- Nie denerwuj mnie nawet - odparłem - To nie ja to wszystko skończyłem - dodałem.
- Ty sama nie wiesz czego chcesz - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 4:50 pm

— Bedziesz mi to wypominał do konca zycia co?— prychnelam.
— Niech bedzie. To ja to zakończyłam. Bo taki miałam kaprys. — odparlam rozplakujac sie na nowo.
— Jedyne czego chce to umrzec teraz. I nie męczyć sie z tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 5:50 pm

- Żebyś wiedziała, że będę wypominał, może nie do końca życia skoro i tak wszystko jest SKOŃCZONE - mruknąłem.
- W takim razie twój kaprys właśnie tyle kosztuje - odparłem.
- A skoro nie zamierzasz mnie wpuścić i pogadać normalnie no to trudno - westchnąłem.
- Już nie wiem co musiałbym robić - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 6:00 pm

— O czym chcesz rozmawiać? Chcesz jeszcze cos mi wypomnieć?— zapytałam podnoszac sie z podłogi i zagarniając swoja butelke.
Otworzyłam drzwi i stanęłam w nich.
— No? No co chcesz mi jeszcze powiedziec? Ty nawet nie czujesz sarkazmu. Ty... Jestes kretynem. Jesli ty mi tak to ja tobie tez. To sie nie skończyło z mojej winy. Owszem. Ja to skończyłam. Ale to wszystko przez ciebie fiucie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 6:29 pm

Gdy drzwi się otworzyły, zobaczyłem dziewczynę z butelką w ręku.
- Już widzę nawet nie dajesz rady rozmawiać na trzeźwo - mruknąłem.
- Czy ty słyszysz co ty mówisz? - spytałem - To nie skończyło sierz mojej winy, ale ja to zakończyłam - powtórzyłem po niej.
- Niby dlaczego przeze mnie, bo co? Bo nie wyznałem Ci uczuć? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 6:33 pm

— Nie. Bo nie potrafiłeś traktować mnie jak człowieka. Wmawiales mi ze nie jestem tylko twoją kurwą ale Klamales. Teraz to wiem. — powiedziałam.
— Bede pic ile mi sie podoba. Im wiecej wypije tym mniej bede myślec. Warto.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 6:38 pm

- Czyli teraz,mówisz, że traktowałem Cię jak szmatę, tak? - spytałem.
- Wiesz co chyba nikt Cię tak nigdy nie potraktował, więc myślisz, że właśnie tak Cię traktowałem, bo nie byłem kochanym chłopczykiem, z którymi do tej pory się spotykałaś - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 6:45 pm

— Dobrze wiesz ze pokłóciliśmy sie o głupotę. Bo ty twierdziłeś ze na ciebie naciskam. A ja po prostu chciałam wiedziec na co moge liczyć od ciebie. — powiedziałam wycierając twarz rękawem.
— Dobrze wiesz ze nie tego oczekiwałam. Wiedziałam jaki jestes i nie chciałam cie zmieniać. Chciałam tylko odrobiny uczucia. Jednego dnia bez awantur. Żebyś chociaz raz ustąpił. — dodałam. Puściłam drzwi i złapałam go za nadgarstek, dublując swoje uczucia i przekazując mu je.
— Masz. Pożyj sobie tak troche. Za jakis czas zdejmę zaklęcie. Zobacz jak to jest kochać kogos bez granic, do szaleństwa. Poczuj jak to jest kiedy wiesz ze nigdy nie bedziesz kochany. Poczuj jak to jest kiedy twoje zycie legło w gruzach. — powiedziałam i trzasnęłam drzwiami, osuwając sie po ścianie obok nich. Przystawilam butelke do ust z zamiarem wypicia jej zawartości. Zakrztusilam sie kilka razy, polewając sie alkoholem ale nie przerwałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 7:12 pm

Gdy zamknęła mi drzwi przed nosem, zamrugałem kilka razy oczami, a następnie nacisnąłem na klamkę i wszedłem do pokoju.
- Nie chcę twoich uczuć - mruknąłem - Nie są mi potrzebne zwarzając ba to, że jak wytrzeźwiejesz znów będziesz osobą, która mnie nie pamięta - odparłem.
- Więc nie zamierzam w tamtym momencie wchodzić Ci w drogę, tylko usunę się w cień, a te uczucia mi w tym przeszkodzą, więc zdejmij je - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 EmptyCzw Sty 18, 2018 7:14 pm

— Nie. — powiedziałam zdyszana gdy odsunęłam na wpół pusta butelke od siebie.
— Nie zdejmę. Nie zmusisz mnie do tego. Cierp tak jak ja cierpię. Wtedy zrozumiesz co to znaczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 15 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: