Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrzydło szpitalne

Go down 
+28
Anastasia Lankford
Dajen McCourtney
Alesandro Mirror
Max Brotherhood
Emily Black
Lykon Norris
Finley Trevelyan
Ilaria Salerno
Susan Affredge
Kath Black
Sophie Neveu
Christine Stephens
Colette Shine
Nathan Collins
Charlie Caufield
Gregory Martin
Sarah Miles
Ray Firewood
Gabriela Rodriguez
Alessia Tokisaki
Margaret Innes
Annabelle de Violine
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Matt Claws
SooAh Kwon
Isobel Tokisaki
Admin
32 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySob Cze 11, 2016 12:08 pm

Skrzydło szpitalne 29_11710
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 4:53 pm

Wbiegłam do skrzydła szpitalnego z dziewczyną na rękach. - Pomocy! - zawołałam, rozejrzałam się po sali chcąc kogoś znaleźć, położyłam ją na łóżku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 5:27 pm

Znalazłam się szybko przy dziewczynie, a dokładnie a jej plecami i trzymałam akta dziewczyny na łóżku. - Hmmm... Upadła na trawę albo gdzieś na ziemię, ale nie wygląda na nic złego. Odwiedzisz ją po lekcji Eliksirów. - Złapałam Isobel za ucho i wyprowadziłam z Sali. - Tylko się pośpiesz.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 5:39 pm

- Ałaaaaa! Dobrze! - powiedziałam poirytowana i pobiegłam do sali.
Następny post w: Sala eliksirów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 6:08 pm

Otworzyłam powoli oczy. Zamknelam je natychmiast bo oślepiło mnie światło. W końcu po kilku mrugnięciach otworzyłam oczy. -Gdzie ja jestem? -zapytałam samą siebie podnosząc się na łokciach. Skrzydło szpitalne?! Co., A.. aaaa.. to wszystko przez tę wariatke. .. Uczepiła się cholera...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 6:42 pm

- Hey. Jak się poczujesz dość dobrze to możesz spokojnie iść na lekcję. O ile ona nadal będzie trwać. - Siedziałam koło dziewczyny na krześle i czytałam artykuły medyczne. - Masz problemy z tym jak ktoś cię dotyka czy może przez rękawiczki nie ma aż tak wielkiego problemu.- Szybko zadałam pytanie. Nie była mi potrzebna odpowiedź ani przytaknięcie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 6:54 pm

-A jaką lekcje ja teraz mam? -zapytałam siadając na łóżku. Zrzucilam nogi na ziemię i wstałam. -Jak ja się tu znalazłam? -dodałam chociaż dobrze znałam odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:08 pm

- Eliksiry. Pośpiesz się. Ktoś cię przyniósł. - Szybkie kilka odpowiedzi powinno jej wystarczyć. Jeśli się już dobrze czuje to powinna sobie poradzić. Choć... Podałam jej kubek z "soczkiem". - Soczek na uspokojenie. Wypij i sio.- Wesoło skwitowałam jej obecność.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:11 pm

Rina błądziła dłuższy czas aż w końcu przechodząc obok pomieszczenia poczuła zapach szpitalny. Zapukała i weszła do środka.
- Um.. tego..- Powiedziała cicho.
Ręka jej się nadal świeciła na różowo. Ogarnęła pomieszczenie i przeszedł ją dreszcz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:14 pm

Szybkim krokiem podeszłam do dziewczyny omijając drugą. Jej soczek położyłam obok. Minęłam kolorowo ręką i podeszłam do szafki z lekami. - Pamiętasz z czego był ten Eliksir? Chyba, że zgodzisz się na użycie magii. - Podeszłam z ogólną " odtrutką ". Nie spodziewałam się konkretnych informacji na temat tego co źle dodała do eliksiru.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:17 pm

-Nie chce.-powiedziałam odsuwajac od siebie kubek.-Do widzenia -mruknelam wychodząc. Po drodze minelam się z jakąś dziewczyna której dłoń świeciła. .. Aha.. Skierowałam się do lochów.

Następny post w lochach
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:18 pm

Eee. eliksir snu...podwoiłam każdy składnik. Chciałam uzyskać silniejszy efekt no i...nie wyszło. - Powiedziała. Spojrzała uważnie na pielęgniarkę. Spojrzała na koleżankę leżącą w sali, po chwili odwróciła wzrok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:22 pm

Podałam jej soczek którego nie chciała poprzednia dziewczyna. - To na uspokojenie. - Do drugiego kubka wlałam prostą odtrutkę. Nie smakuje dobrze, ale bardzo dobrze usuwa eliksiry z człowieka. - Wypij szybko i do dna. Polecam wpić soczek na uspokojenie później. Po tym możesz iść.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 7:27 pm

Kiwnęła głową. Nieufnie wzięła kubek z odtrutką i wypiła. Po paru minutach ręka przestała się świecić. Rina odetchnęła.
-Arigatou. - Powiedziała.
Wzięła sok i wyszła z gabinetu. Idąc korytarz popijała sok.

Następny post, gdzieś tam..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 8:27 pm

Po chwili Kurt otworzył drzwi wolną ręką i szybko przytrzymał dziewczynę."Proszę pani, Isobel zemdlała!" Zawołał, niosąc dziewczynę do łóżka i kładąc ją na pościeli."Rozmawialiśmy i nagle stracila przytomność." Brunet wytłumaczył, nadal wystraszony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 8:30 pm

Spojrzałam na dziewczynę i chłopaka zdegustowana. - Najpierw przychodzi z dziewczyną, a teraz sama zemdlała i przyniósł ją chłopak. Barwne życie ma dziewczyna. Kto by pomyślał o takich zabawach w tym wieku i na dodatek w szkole. - Przyjrzałam się jej i ta też łaziła po dworze. - I to w plenerku ! - Usiadłam obok niej i nalałam do kubeczka soczku. - Może chcesz na uspokojenie chłopaczku? Ogólnie czuj się zwolniony z obowiązku i możesz wyjść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 8:35 pm

Kurt nie mógł zrozumieć czemu mówiła o tym, jakby oni mieli seks. Potrząsnął głową, siadając obok łóżka."Wolę być pewien że nic się jej nie jest." Odpowiedział i spojrzał na nią zmartwiony. Czy to było przez stres?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 9:08 pm

Spojrzałam się na chłopaka. - Nie masz jakiś innych zajęć? Mniejsza oto. Tylko postaraj się jej nie stresować. Druga przez stres już tu dziś znalazła się tu. Polecam iść uczyć się pilnie i nie przejmować niczym. Będzie z nią dobrze. - Wcisnęłam mu soczek do ręki. - Ja idę do pokoiku. - Machnęłam różdżką i pojawiły się drzwi. Za nimi był mój pokoik w skrzydle szpitalnym. - Pukaj w ścianę jak się obudzi.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 9:20 pm

Obudziłam się i rozejrzałam, zmarszczyłam brwi. Pokazałam Kurtowi gestem by był cicho, nachyliłam się do niego. - Dziękuję - szepnęłam i ukradkiem wyszłam ze Skrzydła, chwiejnie, ale dawałam radę. Ruszyłam do Wielkiej Sali coś zjeść.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptySro Cze 15, 2016 10:07 pm

Kurt pozwolił jej odejść, mając nadzieję że nic jej się nie stanie. Zapukał w ścianę, gdy pielęgniarka przyszłą powiedział że przysnął i dziewczyna zniknęła. Wyszedł z pokoju i pokierował się do dormitorium odpocząć. Trochę się działo dzisiaj.

Następny wpis w dormitorium chłopców gryffindorów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyNie Cze 19, 2016 9:18 pm

Weszłam do skrzydła szpitalnego i rozejrzałam się. -Dobry wieczór! -krzyknelam wchodząc dalej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyNie Cze 19, 2016 10:05 pm

Nikogo nie ma... Okej. . Ale jak coś to ja tu byłam! Heheh Wyszłam z pomieszczenia i poszłam do Wielkiej Sali
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Cze 20, 2016 10:34 pm

Biegłem ile sił w nogach-Jest tu ktoś?!-krzyknąłem i zacząłem szukać wzrokiem pielęgniarki. Zbliżyłem się do łóżka i delikatnie odłożyłem Soo. Usiadłem na łóżku obok i czekałem na kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyWto Cze 21, 2016 4:48 pm

Otworzyłam powoli oczy i pierwsza rzeczą jaką zobaczyłam był. ... No... On.
-Co ty tu robisz? -usiadłam i rozejrzalam się. -Co ja tu robię?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyWto Cze 21, 2016 4:51 pm

-Ogółem to nie wiem co się stało, ale zobaczyłem cię na schodach nieprzytomną i nie wiem dlaczego i tak dalej-zacząłem się plątać w tym, co mówię i podrapałem się po karku.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyWto Cze 21, 2016 4:56 pm

-Aha... Rozumiem. .. to całkiem logiczne...-zrzucilam nogi z łóżka i wstałam. -Która jest godzina? -zapytałam chyba sama siebie i rozejrzalam się. Za chwilę mam zaklęcia. .. Spojrzałam na siebie i swoją koszulkę. .. Zajebiście. .. Jakoś to załatwię. -Mamy zaklęcia prawda..?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyWto Cze 21, 2016 5:00 pm

-Tak...Wiesz, co lepiej abyś tutaj została. Ja powiem nauczycielowi, że jesteś tutaj i nie możesz przyjść, może coś ci się stać...-zacząłem i wstałem z łóżka-Przyjdę po nich obiecuję!-powiedziałem i wyszedłem z skrzydła szpitalnego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyWto Cze 21, 2016 5:02 pm

-Ale..! -krzyk elam za nim ale juz zniknal z sali. Że niby po co....? Posiedzieć ze mną. ..? Śmieszne. . Heh... Przez chwilę stałam i nie wiedziałam co robić. Nie no... sama się usprawiedliwie. Wzięłam różdżkę i poszłam do sali zaklęć.

Next: Sala zaklęć.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 3:01 pm

Weszła powoli opierając się na miotle. Cała poobijana i chyba ze złamaną ręką położyła się na pierwszym wolnym łóżku. Nie zamierzała wychodzić, czekała cierpliwie na lekarkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 3:19 pm

Wyszłam ze swojego pokoju i podeszłam do łóżka Dziewczyny. Nie musiałam zgadywać co jej się stało. Było to dość oczywiste. Szybko machnęłam różdżką bez pytania o nic. Mogło zaboleć, ale zdarza się. - Poboli i przestanie. Nie ruszaj się bardzo i obejdzie się bez gipsu i opatrunków. - Szybko przygotowałam odpowiedni eliksir i podałam do picia. - Wypij i na wieczór wrócisz do Łóżka swojego. - Usiadłam obok i zacząłam wpisywać conieco do akt.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 3:21 pm

Spojrzała na lekarkę i wypiła eliksir.
- Już? Obejdzie się bez gipsu? Serio? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 3:32 pm

- Tylko nie ruszaj i nie lataj, tak przez trzy godziny. I zaraz dostaniesz zwolnienie na tydzień i na jutro. Skorzystasz jeśli chcesz. - Wypisałam karteczke i podałam dziewczynie. - Z pomocy lekarskiej to tyle. Nie próbuj takich zaklęć samemu bo możesz sobie żebra przestawić przez przypadek.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 3:35 pm

Kiwnęła głową.
- i nici z latania...-Mruknęła. Arigatou. - Powiedziała i wzięła zwolnienie od lekarki.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 7:57 pm

Trafiłam do jakiegoś pomieszczenia, po chwili zastanowienia się zauważyłam, że to skrzydło szpitalne. A na łóżku leciała jakaś dziewczyna. Pewnie tak jak ja nie ma z kim siedzieć i nie chce samotności, pomyślałam i podeszłam. Żadnego macania, żadnego, powtarzałam w myślach jak mantrę i usiadłam na sąsiednim łóżku. - Hej.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:17 pm

Usiadła i spojrzała na dziewczynę.
-Cześć. - Powiedziała cicho.
Spoglądała na nią pytająco. Pierwszy raz ją widziała, zastanawiała się z jakiego jest domu. Gdyby była z Puchonów, wiedziałaby o tym.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:18 pm

- Letycja, miło poznać - powiedziałam z uśmiechem i podałam jej rękę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:23 pm

-Rina desu. Yoroshiku onegai shimasu. - Odpowiedziała i podała rękę. Jesteś nowa? Pewnie masz ciekawsze zajęcie niż siedzenie tutaj.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:25 pm

- Szczerze? Ktoś na kim mi zależy ma kogoś na kim mu zależy, a ja zostałam olana podwójnie, bo przez jeszcze kogoś. Nic w tej szkole nie mam do robienia, naprawdę. Tak, nowa. Czemu jesteś tutaj? - zapytałam unosząc brew, nie widziałam by coś jej było nie tak.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:28 pm

- Mały wypadek przy lataniu. Uczyłam się manewru i....-Ucichła. Westchnęła. Złamałam rękę i się poobijałam, ale lekarka dała jakiś eliksir i jakieś zaklęcie i no..tego..kazała leżeć dziś tutaj. I na dodatek żadnego latania do końca tygodnia. Nie wytrzymam....aż tyle nie wytrzymam. - mruknęła. jedyne co zostanie to szkicowanie albo coś..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:30 pm

- Jeju... To kiepsko - odpowiedziałam i westchnęłam. - Też rysujesz? Co najczęściej? - zapytałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:35 pm

-Manga, głównie w tym stylu. Portrety dla mnie czarna magia. - Zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:42 pm

- Aaa... Zdarzyło mi się trochę mang czytać, szkoda, że nie zabrałam żadnych ze sobą - zaśmiałam się razem z nią.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:45 pm

- Nie musisz się zmuszać, by tu być. Mam wrażenie jakbyś się zmuszała. Więc kto dał ci kosza? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:50 pm

- Nie zmuszam się, naprawdę. Nie mam i tak z kim rozmawiać, a z Tobą nawet fajnie mi to idzie. A... Taka jedna... Osoba. Znaczy no, niekoniecznie że kosza, ale ma kogoś do kogo coś czuje. Ten ktoś był po prostu przede mną - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne EmptyPon Lip 11, 2016 8:58 pm

-Sio, Is albo Sam...-Zamyśliła się i zaśmiała. Nieważne, głośno myślę. - Zachichotała. Kiedyś ci pokaże moje szkice jak chcesz. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skrzydło szpitalne Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne Empty

Powrót do góry Go down
 
Skrzydło szpitalne
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Skrzydło szpitalne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: