Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrzydło szpitalne

Go down 
+28
Anastasia Lankford
Dajen McCourtney
Alesandro Mirror
Max Brotherhood
Emily Black
Lykon Norris
Finley Trevelyan
Ilaria Salerno
Susan Affredge
Kath Black
Sophie Neveu
Christine Stephens
Colette Shine
Nathan Collins
Charlie Caufield
Gregory Martin
Sarah Miles
Ray Firewood
Gabriela Rodriguez
Alessia Tokisaki
Margaret Innes
Annabelle de Violine
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Matt Claws
SooAh Kwon
Isobel Tokisaki
Admin
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:43 pm

- I za to mielibyśmy Cię nie chcieć? Mojego brata wywalono dwa razy ze szkoły, cudem uniknął czegoś jak mugolski poprawczak, daj spokój - poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:44 pm

- Jak Ci się poprawi, to dam Ci prezent - objąłem Soo mocniej z uśmiechem, zerknąłem na Gabrielę. - Za co siedziałaś?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:46 pm

Oparłam głowę o jego ramię nie odzywając się. Po chuj mi prezent. Westchnęłam cicho starając się myślami zostać w tym samy pomieszczeniu co oni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:47 pm

Wciąż ją obejmowałem ciepło, wymyśliłem już ponad trzydzieści sposobów na zabicie Carla.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:57 pm

- Alkoholizm, dilerka, ogólnie problem narkotykowy - mruknęłam - I ucieczki z sierocińca. Potrafiłam nie wracać po kilka miesięcy, a wtedy ćpałam, piłam i uciekałam przed policją.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:07 pm

Strudzony szybką podróżą zaszedł do Skrzydła Szpitalnego, z powodu bólu głowy. - Dzień dobry...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:09 pm

-Azazel. Co wy tu robicie? Przeszkadzacie Annabell.-powiedziałam próbując wyswobodzić się z objęć starszego. Spojrzałam w stronę drzwi kiedy usłyszałam głos dochodzący z tamtego kierunku.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:10 pm

- No cześć - powiedziałam do gościa, który właśnie wszedł - Widzę, że mamy tu armagedon chorych.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:16 pm

- Heh...zabawne. - Uśmiechnął się niemrawo. Złapał się za głowę. - Ała... - Skrzywił się.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:22 pm

Podeszłam do szafki i znalazłam tabletki przeciwbólowe. Trochę się tego brało.
- Trzymaj - powiedziałam rzucając je chłopakowi - Nie ma z co.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 2:53 pm

- Dziękuję... - Złapał tabletki. Wziął jedną, wziął do buzi i połknął. Westchnął.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:49 pm

-Jezu.. Ludzie.. -westchnęłam. -A ty to kto? -warknęłam do nowoprzybyłego.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:52 pm

Spojrzał na pytającą. - Ray Firewood...jestem tu nowy. - Odpowiedział spokojnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:54 pm

-Aha. No fajnie. -powiedziałam unosząc brew. Powoli czułam jak mój poziom zirytowania wszystkim, wzrasta. -Co wy tu wszyscy robicie?!
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:55 pm

- No yyy tak jakby siedzimy z tobą ... czekamy na pielęgniarkę i rozmawiamy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:56 pm

-A ktoś was o to prosił? ! A.. a ty to w ogóle kto jesteś?
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 3:56 pm

- To...może już sobie pójdę. - Zostawił tabletki i wyszedł ze Skrzydła Szpitalnego. Teraz nie wie, czy mógł tu przebywać.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:13 pm

- Wiesz co? Możesz mnie stąd wyrzucić. Proszę bardzo. Ale Isobel i Azazela nie wyrzucaj. Oni się o ciebie troszczą. Są dla ciebie przyjaciółmi. Nie rób im tego. Dałabym wiele, żeby chociaż jedna osoba troszczyła się o mnie. Przez osiemnaście lat nikt nie był dla mnie życzliwy, nikt mnie nie lubił do tego stopnia, żeby to było coś więcej niż znajomość na popijawy, imprezy i chęć kupienia marihuany czy innego shitu. Jeżeli chcesz ich traktować w ten sposób, to nie zasługujesz na nich.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:15 pm

-Wiesz co... Mam głęboko gdzieś gdzieś historie twojego wspaniałego życia. I masz rację. Nie zasługuje na nich. Tak samo jak na kogokolwiek innego.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:18 pm

Zanim zamknął drzwi usłyszał ich słowa. Zatrzymał się i słuchał ich rozmowy.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:20 pm

- W takim razie się wypchaj czy cokolwiek tam chcesz zrobić. A wbrew twojej woli, nie wyjdę stąd i nikt mnie nie wyciągnie - powiedziałam siadając na podłodze w miejscu, w którym wcześniej stałam - Miło było cię poznać, SooAh.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:22 pm

-Ale po co ty tu siedzisz? Ktos cie o to prosi? Nie możesz dać trochę spokoju?
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:25 pm

- Siedzę, bo chcę. Mam do tego pełne prawo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:27 pm

-No to świetnie. Ale wiesz. Tutaj przebywają chorzy.. A ty mi na chorą nie wyglądasz.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:30 pm

- Wyglądać nie muszę, ale uzależnienie to też choroba - uśmiechnęłam się szeroko - A tobie polecałabym ziółka na uspokojenie, kochaniutka. Złość piękności szkodzi.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:31 pm

Westchnął. Usiadł pod otwartymi drzwiami dalej słuchając rozmowy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:32 pm

-Odpierdol się ode mnie. -powiedziałam rzucając w nią poduszką. Po chwili zaczęłam rzucać tym co miałam pod ręką, na wszystkie strony.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:33 pm

- Whoa, księżniczka się wkurzyła. Może jednak chcesz te ziółka? W tym momencie mówię zupełnie poważnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:41 pm

-Przestań! Przestań się kurwa do mnie odzywać! Wyjdź stąd!  Wszyscy! Wynocha! Natychmiast! Zostawcie mnie samą!  -krzyczałam po koreańsku. I tak nikt mnie nie zrozumiał ale chociaż sobie pokrzyczałam. Schowałam twarz w dłoniach płacząc cicho.  Nie chce żeby tak teraz wyglądał każdy mój dzień.  Nie chce juz o tym wszystkim myśleć. 
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:43 pm

- No no ... mam nadzieję, że w tym bełkotaniu nie było żadnego wyzwiska. A jak już mówiłam, zostaję. Chociażby po to, żeby robić wszystkim na złość.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:46 pm

-Az weź ją stąd. Zabierz ją stąd bo za moment zabije siebie, ją albo ciebie, za to ze jej nie zabrałeś. -spojrzałam na dziewczynę. -Jeśli kurwa, szmata, ćpunka itd nie są wyzwiskami, to nie. Nie było żadnego.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:50 pm

- Bardzo dobrze, przynajmniej umiesz się zwracać z minimalnym szacunkiem. Azazel, jeśli tylko mnie tkniesz to pożałujesz tego mocno. I pod żadnym pozorem nie będzie mnie ruszało twoje błaganie o litość.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:53 pm

-Świetnie. -powiedziałam zsuwając się z łóżka. -Wa takim razie ja wyjdę. -dodałam idąc w stronę drzwi. Nie przeszłam nawet kilku metrów, kiedy tuż obok łóżka Annabelle, kiedy nogi się pode mną ugięły i wylądowałam na ziemi. Nie chciałam juz wstawać. -Nikt mnie nie rusza. -powiedziałam cicho, czerpiąc spokój z zimnej posadzki na której leżałam.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 4:57 pm

Chciałam wstać, podbiec do niej, pomóc. Byłam przerażona. To moja wina. Przez swój "niewyparzony" język zrobiłam krzywdę Soo. Tak właśnie działam na ludzi.
- Przepraszam. To moja wina. Powinnam była zostać w zamknięciu. Daleko stąd, za kratami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:00 pm

-Nie. Nie odzywaj się już. -powiedziałam. -To nie twoja wina. Masz rację. Całkowita racje. Nie zasługuje na nich. Nie twoja wina.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:03 pm

- Jestem pewna, że zasługujesz - powiedziałam cicho - Jeżeli tu jeszcze są ... to chcą, żebyś zasługiwała. Nie wiem co się stało, ale nie obwiniaj się. To tylko pogarsza sprawę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:05 pm

-Miałaś. . Być. . Cicho...
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:08 pm

- Już się zamykam.
Świetnie. Przyszłam do Hogwartu mając nadzieję na zmiany. Ale nie ... traktują mnie tak samo jak wcześniej.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:10 pm

Słuchając tego zasmucił się. Nie mógł znieść czyjegoś cierpienia. Zerknął do środka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:12 pm

-przepraszam-powiedziałam zwijając się w kłębek na podłodze.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:14 pm

- Nie szkodzi - wyszeptałam - Nie powinnam była się kłócić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:16 pm

-Po prostu.. juz nic nie mów. . Udawajmy ze się nie znamy.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:17 pm

Wstał z pozycji leżącej. Wahał się co do wejścia do środka.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:18 pm

Całe moje dotychczasowe życie kończyło się tym samym tekstem. "Nie znamy się". To okropnie boli, ale co zrobić. Narkomanki i alkoholiczki nikt nie polubi.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 5:36 pm

Spojrzał na dziewczynę leżącą na podłodze. - Współczuję ci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skrzydło szpitalne
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Skrzydło szpitalne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: