Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrzydło szpitalne

Go down 
+28
Anastasia Lankford
Dajen McCourtney
Alesandro Mirror
Max Brotherhood
Emily Black
Lykon Norris
Finley Trevelyan
Ilaria Salerno
Susan Affredge
Kath Black
Sophie Neveu
Christine Stephens
Colette Shine
Nathan Collins
Charlie Caufield
Gregory Martin
Sarah Miles
Ray Firewood
Gabriela Rodriguez
Alessia Tokisaki
Margaret Innes
Annabelle de Violine
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Matt Claws
SooAh Kwon
Isobel Tokisaki
Admin
32 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyNie Wrz 18, 2016 11:36 am

- Zupełnie nic. Potym jak mnie przydusił, to nawet lepiej mi się oddycha - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyWto Wrz 20, 2016 4:14 pm

-To chyba możemy już iść, co nie?-spytałem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyWto Wrz 20, 2016 4:16 pm

- Chyba tak - powiedziałam patrząc przez okno - Chyba powinieneś odpocząć i w sumie ja też. Tak, pójdę spać.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyWto Wrz 20, 2016 5:08 pm

-To chodźmy- powiedziałem podnosząc się z łóżka i złapałem za dłoń Chris.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyWto Wrz 20, 2016 5:43 pm

- No dobra - mruknęłam i powlokłam się w stronę dormitorium.

NP dorm
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:25 pm

Wszedłem do skrzydła szpitalnego i od razu położyłem Letycję na jednym z łóżek. - No to miałaś pecha - mruknąłem i usiadłem obok niej. Czekałem na Sarah.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:28 pm

Weszłam z gryfonką do skrzydła szpitalnego i od razu opadłam na łóżko. Było mi trochę niedobrze, ale nie tak, bym miała za chwilę wymiotować.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:30 pm

Po zabladzeniu w  męskiej toalecie, w końcu dotarłysmy do SS.
-Okej siadaj... Albo nie! Połóż się!  -kiedy Sophie usiadła na łóżku do którego podeszłysmy natychmiast popchnelam ja na plecy.  Trochę zbyt gwałtownie.
-Ojej.. wybacz. Nie chciałam. -powiedziałam głaszcząc ja lekko po dłoni. -Żyjesz prawda?
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:32 pm

Weszłam z Susan do skrzydła i posadziłam ją na łóżku. Szybko wzięłam latarkę, eliksiry, strzykawkę i jeszcze kilka innych rzeczy. Pobiegłam do Letycji i podniosłam powiekę dziewczyny. Zaświeciłam światłem do jej oka, po czym przyłożyłam rękę do jej piersi, badając bicie jej serca. Na szczęście było w normalnym rytmie. Mimo to miałam wrażenie, że jej ręka leży w trochę nienaturalnym kształcie, tak jak i jej prawa noga. Wlałam eliksir do jej ust i rozebrałam ją do bielizny, żeby teraz zrobić jeszcze inną rzecz. Z zaskoczeniem zauważyłam, że ma na sobie koronkową bieliznę. Drugi eliksir zaczęłam wcierać w jej skórę w różnych miejscach.


Ostatnio zmieniony przez Sarah Miles dnia Pon Wrz 26, 2016 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:33 pm

- Spok... Aaa! - opadłam na łóżko z jękiem i spojrzałam na nią, uśmiechnęłam się słabo. - Tak, żyję jakoś... Jak masz w ogóle na imię?
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:37 pm

-Kto? -zamrugałam. Ty debilko. -A! Ja! -powiedziałam patrząc na dziewczynę wyczekujaco. Strzeliłam sobie otwarta dłonią w czoło. -Kath... Na imię mam Kath.
-potarłam obolałe miejsce.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:38 pm

- Ładne imię - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem i poczułam, że muszę usiąść. Tak też zrobiłam i zerknęłam na krukonkę. - Coś kiepsko z nią... - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:39 pm

-Dziękuję. Twoje tez niczego sobie, Sophie. -uśmiechnęłam się po czym podążyłam za jej wzrokiem.
-Ale wyjdzie z tego. Prawda?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:40 pm

- Raczej tak... Pielęgniarka wygląda, jakby wiedziała co robi - przygryzłam wargę. - I dziękuję.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:41 pm

"Ale wyjdzie z tego. Prawda?", kołatało mi po głowie. "Ale wyjdzie z tego. Prawda? Prawda??? PRAWDA???" Nie mogłam się poruszyć, bardziej ze strachu, niż z bólu. To przeze mnie to wszystko się stało... leżałam bez ruchu i czekałam na swoją kolej. Starałam się "nie być", jak to mam w zwyczaju; może powinnam się w końcu nauczyć zaklęcia niewidzialności? Bałam się, że ktoś zaraz spojrzy na mnie z pogardą albo zapyta się o coś. Co ja najlepszego narobiłam...


Ostatnio zmieniony przez Susan Affredge dnia Pon Wrz 26, 2016 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:43 pm

Skończyłam wcierać eliksir w skórę Krukonki i delikatnie przesunęłam dłonią najpierw po jej ręce, potem po nodze i jeszcze żebrach. Złamana w dwóch miejscach, w jednym, oraz pięć żeber złamanych. Wzięłam różdżkę i rzuciłam kilka zaklęć, dzięki którym miały się one zrosnąć. Jednak były osłabione, więc musiała trochę poleżeć i dać im naturalnie się zregenerować. Przykryłam ją kołdrą i podeszłam do puchonki w okularach. - Powiedz mi teraz co Cię boli.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:46 pm

Och nie! Och nie! Och nie! Nauczycielka do mnie podeszła i zapytała, czy dobrze się czuję...
- Tylko tu. W głowie. - pokazałam prawą ręką na głowę zupełnie zapominając, że kończyna jest złamana. Fala bólu zalała mnie tak, że na chwilę pociemniało mi przed oczyma, ale zanim odpłynęłam, dodałam jeszcze: - ...ręka to nic, ja bym... um... psycholożkę...
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:46 pm

-Niezły początek roku. ..-mruknęłam do siebie. Az dziw ze to nie ja.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:48 pm

Wzięłam jej rękę i rzuciłam to samo zaklęcie, które użyłam na ręce dziewczyny. - Co do panny Nyxesse, nie martw się nią, to nic poważnego - powiedziałam chcąc jakoś ją uspokoić. Zaraz potem poświeciłam latarką do jej oczu sprawdzając reakcję oczu. - Nie masz co się obwiniać i nie nadwyrężaj ręki. Najlepiej jak zostaniesz dwa dni na obserwacji, zaraz dam Ci koszulę jakąś - dodałam i podeszłam do drugiej puchonki. - Jak się czujesz? Dolega Ci coś konretnie jeszcze?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:50 pm

- Jakiś musiał być, prędzej czy później - westchnęłam i podniosłam wzrok na pielęgniarkę. - Trochę mi się kręci w głowie, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Poza tym czuję dziwne kłucie w żebrze i... Chyba tyle.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:52 pm

- Hmmm... - zajrzałam do jej oczu, po czym przyjrzałam się jej żebrom. Zaklęciem złączyłam złamane kawałki kości żeber i podałam jej eliksir. - Masz lekkie wstrząśnienie mózgu, pij do dna.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:56 pm

-Widzisz? Lekkie wstrzasnienie... Nie martw się! Ja bym się cieszyła na twoim miejscu. Przynajmniej masz pewność że masz mózg. -zazartowalam. Chyba powinnam stąd iść. ..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:58 pm

Ból... Pustka... Otworzyłam z trudem oczy i od razu je zmrużyłam od światła, które wpadło do oczu. - Co się tu odjaniepawla do kurwy nędzy? - warknęłam czując ból promieniujący ból głowy. Rozejrzałam się po pomieszczeniu, mój wzrok zatrzymał się na puchonce, która we mnie wleciała.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 7:59 pm

- Nie... Zostań - odpowiedziałam bojąc się zostać sama. Przeklinałam brak Raven, potrzebowałam jej tu. Miałam nadzieję, że nie zostanę sama. - Długo tu muszę zostać?
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:01 pm

- Możesz już iść, ale pamiętaj, nie możesz się przemęczać - odpowiedziałam Francuzce i spojrzałam na Krukonkę. - Ładniejsze słownictwo proszę. Jesteś na skrzydle szpitalnym i uleczyłam Twoje złamania - usiadłam obok niej i widząc, że zaraz będzie wymiotować, podsunęłam szybko torebkę pod jej usta. Ewidentnie porządne wstrząśnienie mózgu.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:03 pm

- No ok... - odpowiedź przerwał mi nagle odruch wymiotny i na szczęście cała zawartość trafiła do torebki. Coś czego cholernie nienawidziłam, wymioty... Po chwili znów zwymiotowałam, czułam się okropnie. Na dodatek nabawiłam się złamań...
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:04 pm

- Okej... - podniosłam się i poprawiłam włosy. Czułam się prawie tak jak wcześniej. - Idziesz ze mną? - zapytałam niepewnie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:08 pm

Po prostu wyszedłem.
NP: Dormitorium Chłopców (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:10 pm

Położyłam nieprzytomną już Susan i przebrałam ją w koszulę szpitalną, przykryłam kołdrą i identyczną rzuciłam Letycji. - Ubierz ją i mi się tutaj nie zabijajcie - rzuciłam i poszłam do kantorku.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:19 pm

Ocknęłam się, krótka, przymusowa drzemka zadziałała kojąco na moją psyche. Spojrzałam w lewo, Krukonka, w którą... um... w każdym razie też się ocknęła. Przełknęłam ślinę, musiałam coś z tym zrobić.
- Prze... przepraszam... to... um... t-to był wypadek... n-n-ni-nic ci nie jest? - wydukałam przepraszająco. - J-J-Ja-jak się w ogóle na-nazywasz?
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:23 pm

-No idę. . Jesteś pewna że nie chcesz tu zostać? -zapytałam Sophie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:02 pm

- Jest mi tyle rzeczy, ile nawet po trzech wiadrach wódki nie miałam gdy się budziłam na następny dzień - mruknęłam i zamknęłam oczy. - Letycja Nyxesse.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:03 pm

- Tak, jestem pewna - odpowiedziałam spokojnie i się uśmiechnęłam.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:10 pm

-No okej... a gdzie chcesz iść? -zapytałam podchodząc do Sophie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:12 pm

- Może chodźmy coś zjeść, co Ty na to? - zaproponowałam będąc już przy drzwiach.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:14 pm

-Luuzik! -podeszłam do dziewczyny i po chwili wyszłyśmy.
Zawróciłam jeszcze i krzyknęłam "Do widzenia " po czym już naprawdę wyszlam.
Next: Ws
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:19 pm

Wyszłam za Kath.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:27 pm

Zostałyśmy same. To dobry moment, żeby okazać skruchę i przeprosić... mhmm... Letycję.
- U-Um... ja n-na-naprawdę b-bardzo prz-przepraszam za ten wypadek. Ja... ja nie chciałam. Tego... to n-nie tak miało wyjść... um... jeśli jest coś, co mogę zrobić, by, mhmm... by wynagrodzić ci uszkodzenia... na ciele, i na duszy... um... to powiedz.
Zamknęłam oczy, bo bałam się jej reakcji. Domyślałam się, czego zażąda, i byłam gotowa zapłacić tę cenę. Raz.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:29 pm

- Hmmm... - uśmiechnęłam się lubieżnie i zamyśliłam chwilę. - Zrób dla mnie striptiz - zamruczałam.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:42 pm

Właśnie czegoś takiego się spodziewałam, ale wiedziałam, że muszę to zrobić. Zawiniłam i muszę ponieść konsekwencje swoich czynów. Pokiwałam zatem głową.
- Skoro w-właśnie to cię u-u-uszczęśliwi...
Ostrożnie siadłam na łóżku (tyłem do Letycji), ręka już praktycznie nie bolała, ale i tak uważałam, żeby nie pogruchotać kości od nowa. Ostrożnie zaczęłam kołysać się w takt nieistniejącej melodii, po czym lewą ręką zsunęłam piżamkę z prawego ramienia. Okazało się, że zdjęto mi całe ubranie oprócz stanika i majtek. Obejrzałam się nieśmiało, a gdy napotkałam spojrzenie Letycji, natychmiast odwróciłam głowę i zaczerwieniłam się. To było... upokarzające... może na swój sposób przyjemne, ale bardzo upokarzające... ale musiałam to zrobić. Manewrując lewą ręką i unikając poruszania prawą rozpięłam wszystkie guziki i pozwoliłam całej koszuli opaść, ukazując Letycji swoje plecy.
- Czy... czy tyle... um... wy-wystarczy? - zapytałam z nadzieją.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:44 pm

- Prawdziwą striptizerkę wywalono by za takie pytanie na zbity pysk - prychnęłam rozbawiona jej reakcją. Mijający ból głowy pozwolił mi usiąść i przyglądać się puchonce. Oparłam brodę na dłoniach i obserwowałam jej ruchy. Miałam aż ochotę dotknąć jej pleców.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:53 pm

Skuliłam się w sobie na dźwięk jej ostrego tonu. Chyba nie byłabym dobrą striptizerką... kto by zresztą chciał patrzyć na taką zmokłą kurę jak ja. Westchnęłam cicho i zmusiłam się, by dokończyć ten... pokaz. Zrobię to i będzie po wszystkim, Letycja da mi spokój. Na zawsze. Taaak...
- Przepraszam... je-jestem za brzydka na striptizerkę... - mruknęłam nieśmiało i drżącymi rękoma (w sumie to jedną ręką, lewą) rozpięłam stanik za drugą próbą. Pozwoliłam, by koronkowy materiał w kolorze ecru opadł na łóżko, ukazując małą brązowawą wstążeczkę pomiędzy miseczkami. Poprawiłam włosy i odwróciłam się do Letycji przodem, starając się ukryć moje... um... moje piersi (niech będzie, że b - przyp. zboczucha autora) pod szarymi włosami. Uśmiechnęłam się krzywo-przepraszająco i wzięłam się pod boki, wypinając niezbyt imponujący widok przesłoniony szarą burzą ku Letycji.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 9:55 pm

- Hmmmm... - nachyliłam się lekko do przodu i przyjrzałam. - Odsuń włosy i pokaż mi jeszcze więcej - dodałam z okrutnym uśmiechem, pragnąc ją całą zobaczyć. Byłam nienasycona po sytuacji w pokoju spotkań.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 10:04 pm

Spuściłam oczy, ale posłusznie odgarnęłam włosy i wypięłam się do przodu. Musiałam to zrobić, nie mogłam jej odmówić. Po tym, ile zła wyrządziłam... musiałam ponieść karę. Musiałam odpokutować. Moje piersi stały otworem dla Letycji.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 EmptyPon Wrz 26, 2016 10:07 pm

Westchnęłam zauroczona i oblizałam usta niczym tygrys widzący padlinę. - Chcę jeszcze coś niżej zobaczyć... - zamruczałam powoli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skrzydło szpitalne
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Skrzydło szpitalne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: