Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 7:48 pm

— Dla ciebie moge byc nawet rozowa...— odparlam z uśmiechem.
Mimowolnie, nie panujac nad tym, zaczerwieniłam sie gdy powiedział ze jestem słodka, niewinna ale i seksowna i zaborcza.
— Tylko? A do mnie to juz nie?— zapytałam rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 7:52 pm

- Oh no nie wiem - mruknąłem.
- Ty możesz zacząć się zabawiać, więc zostanę przy tym, że jest tylko moje - odparłem z uśmiechem.
- Ale możesz się ubierać jak chcesz i w co chcesz. Naprawdę. I niech się ludzie patrzą, bo mają na co i mają czego mi zazdrościć. Ale tylko to mogą robić - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 8:00 pm

— Nie zabawiam sie ze sobą... Tym bardziej jak mam przy sobie takiego faceta jak ty.— odparlam przygryzajac wargę.
— Naprawde? Moge? Naprawde moge?— zapytałam prostując sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 8:23 pm

- Jak na razie taki facet jak ja nie będzie miał do Ciebie dostępu, więc wolę uprzedzić - mruknąłem.
- Tak możesz - uśmiechnąłem się lekko - Nie jestem nikim kto mógłby Ci to zabraniać - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 8:57 pm

– Jestes jedyna osoba ktorej to wolno. — odparlam.
— Zrozum to w koncu Puchonie. — powiedziałam pokazując mu jezyk.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:12 pm

- Nawet tak nie mów - mruknąłem, popychając ją na podłogę i siadając na niej okrakiem.
- Nie jestem Puchonem - odparłem, przybliżając swoją twarz do jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:20 pm

Zdziwiłam sie nieco gdy popchnął mnie na podloge i usiadł na mnie.
— Jak to nie? Jestes. I zlaz bo jestes ciężki. Miażdzysz moj tłuszczyk...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:26 pm

- Nawet jeśli...to nie nazywaj mnie tak - mruknąłem.
- No przynajmniej szczupła będziesz - dodałem, uśmiechając się złośliwie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:30 pm

— Ja jestem szczupła... A ty jestes Puchonem. Ale moja Slizgonska panienka. — powiedziałam posyłając mu buziaka.
— Naprawde uważasz ze powinnam schudnąć?— zapytalam po chwili.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:40 pm

- No zdecydowanie nie jesteś szczupła, a ja nie jestem Puchonem, a już z pewnością nie twoją Ślizgońską panienką - mruknąłem.
- Naprawdę zamierzasz nazywać mnie Puchonem? - spytałem, patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:44 pm

Przygryzlam na moment wargę milcząc przez chwile.
— Nie. Nie zamierzam. — powiedziałam. — Nie bede i robic na złość. Chyba ze bedziesz niegrzeczny.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:49 pm

- To dobrze - mruknąłem, wstając z niej.
- Rian z naszym stylem życia żadne z nas nie będzie grubsze niż teraz - odparłem.
- I nie, nie powinnaś chudnąć, bo inaczej nie będę miał takiej radochy - mruknąłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:52 pm

— Cieszę sie z twojej radości. — odparlam tonem ktory troche zaprzeczał słowom, podnoszac sie do siadu.
— Chyba pojde spac..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 9:54 pm

- Coś źle powiedziałem? - spytałem, patrząc jak się podnosi.
- No dobrze - mruknąłem, nie odrywając od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:04 pm

— Nie. Nic. — powiedziałam nie patrzac na niego i podnoszac sie z ziemii.
— Nie jestes głodny świetliku?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:08 pm

Cudownie...znów to samo.
- Nie wiem co źle zrobiłem, ale przepraszam...nie chciałem Cię obrazić - mruknąłem i usiadłem na kanapie, na której od razu się położyłem.
- Dobranoc - odparłem, nawiązując do jej wcześniejszej chęci pójścia spać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:12 pm

Zacisnelam lekko dłonie na rękawach bluzy, patrzac na niego kiedy polozyl sie na kanapie. Mhm...
No trudno. Podeszłam do mebla i polozylam sie na chłopaku, zwijając sie w kłębek.
— Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:15 pm

- Zejdź ze mnie - warknąłem, czując jak się na mnie kładzie.
- Idź spać do łóżka - mruknąłem, nie otwierając oczu.
Nie wiedziałem co się dzieję, bo dziewczyna zmieniała swoje humory z sekundy na sekundę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:23 pm

Slyszac jego niemiły ton, podniosłam głowę i szybko z niego zeszłam lekko zraniona.
– Myślałam... Przepraszam. — powiedziałam odwracając sie na pięcie i podbiegając do lozka na którym sie polozylam, zakrywając kołdra po sam czubek głowy. Zabolało troszkę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:26 pm

- To nie myśl, bo coś Ci nie wychodzi - mruknąłem.
- Albo jak coś myślisz to to powiedz, a nie się nie odzywasz - odparłem, odwracając się do niej plecami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:30 pm

— Dlaczego znowu taki dla mnie jestes?— zapytałam spod kołdry.
— Jesli masz dla mnie taki byc to chyba wole znieść samotność niz znowu przepłakać pół nocy. Nic ci nie zrobiłam a ty plujesz na mnie jadem. — dodałam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:33 pm

- Bo mam dosyć Ciebie i twoich humorków - odparłem.
- Przykro mi, ale takie numery to z innym, nie ze mną - mruknąłem.
- Chyba nie wisz co oznacza pluć jadem - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:38 pm

— Nie mam humorków. Na razie to ty jestes tym ktory ma okres. — powiedziałam nie wychylając sie spod kołdry.
— Obrażasz mnie i dogryzasz. Fajnie. Czasami jest zabawnie... I owszem wiem co znaczy pluć jadem bo coraz cześciej to robisz. Idz do siebie i wroc jak dorośniesz Tyler. Ja zaczekam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:49 pm

Słysząc jej słowa zatkało mnie na chwilę, ale podniosłem się z kanapy jak oparzony.
- No tak ty wcale mnie nie obrażasz i mi nie dogryzasz - odparłem, zakładając buty, nawet nie wiążąc sznurowadeł.
- Pluję na Ciebie jadem? Wiesz, to nie ja jestem z domu Salazara - dodałem.
- Uważasz, że to ja powinienem dorosnąć, ale to nie ja się obraziłem nie wiadomo za co - mruknąłem.
- I bardzo m-miło, że najpierw mówisz bym został, a po-otem wypierdalasz na pysk - westchnąłem, co jakiś czas się zacinając.
Chwyciłem za klamkę i gdy już miałem wyjść - odwróciłem się w jej stronę.
- Dobranoc Rian. Jak jednak zdecydujesz się, że chcesz mnie zobaczyć to wiesz gdzie jestem - pożegnałem się i wyszedłem z pokoju, zamykając za sobą cicho drzwi.

Next > Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 10:58 pm

Bolały mnie jego słowa. Bolało mnie tez serce kiedy słyszałam jak sie zacina.
Chcialam wstać i do niego podejść ale zmusiłam sie do tego zeby nawet nie drgnąć.
Nie ma mowy. Nie pojde do niego choćbym miała uschnąć tu z tęsknoty.
Gdy wyszedł, usiadłam na lozku i gwałtownie przywołałam kawałek pergaminu i cos do pisania.
" Chcesz wiedziec co mi jest? Jest mi to że mówisz mi rzeczy które mnie bola. Wiesz ze mam wiele zastrzeżeń co do swojego wyglądu a krytyka nawet żartobliwa pochodząca od ciebie jest tysiąc razy gorsza niz od kogokolwiek. Potem kiedy chce byc jak najbliżej ciebie ty warczysz na mnie gorzej niz na psa, bo do swojego psa mówisz z uczuciem. Ranisz mnie takim zachowaniem i uprzedzam ze naprawde duzo potrafie wytrzymać. Ale kiedy jest tego za duzo, po prostu pękam o rezygnuje z zycia. Raz mnie uratowałeś. Nie rób tego po raz drugi.
Nie przyjdę. Ty tez nie musisz. Moze przerwa dobrze ci zrobi. Tylko następnym razem Prosze nie karm mnie fałszywymi zapewnieniami o tym ze ci na mnie zalezy. Bo ja w to wierze. A potem sie rozczarowuje. Dobranoc Tyler. "
Napisałam lekko drżąca ręka i podrzuciłam pergamin ktory zapłonął i zniknal by po chwili pojawić sie u Tylera.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 15, 2017 11:27 pm

Złapałam kartkę gdy tylko sie pojawiła i przeczytałam ja denerwując sie. I chyba właściwie. No i masz wpierdol Tyler.
Zsunelam sie z lozka i wybiegłam z dormitorium, nie zakładając nawet butów.

Next: Dorm Puchonow
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyCzw Gru 21, 2017 11:01 pm

Po wejściu do pokoju, podeszłam do szafy i otworzyłam ja szeroko.
— Jak masz cos do powieszenia to tu... A ja zaraz zrobie ci miejsce w komodzie. A... No... Chyba ze nie chcesz trzymać swoich rzeczy przy moich...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyCzw Gru 21, 2017 11:05 pm

Gdy wszedłem do pokoju, od razu położyłem kufer przy szafie. Widząc jak dziewczyna gubi się w swoich wyjaśnieniach, podszedłem do niej od tyłu i złapałem ją w talii.
- Wiesz, że nie musisz się tak denerwować - szepnąłem przy jej uchu - To tylko ja - dodałem.
- A moje ciuchy mogą zostać nawet w kufrze - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyCzw Gru 21, 2017 11:10 pm

—Ty mówisz "tylko", ja mowie "az".— odpadłam kładąc dłonie na jego rękach które owinely sie wokół mojej talii.
— No mogą ale sie pogniotą... Poza tym masz tu mieszkac a nie byc przelotem..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyCzw Gru 21, 2017 11:17 pm

- No bo tylko - zaśmiałem się.
- Już dawno powinnaś się przyzwyczaić do mojego towarzystwa skarbie - mruknąłem, zaczynając całować jej szyję.
- Zdążę się rozpakować - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyCzw Gru 21, 2017 11:35 pm

— Przecież jestem przyzwyczajona. — odpowiedziałam, lekko przekrzywiajac głowę na bok gdy zaczął całować mnie po szyi.
— Tylko mowie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 12:45 am

- Ale przed chwilą byłaś spięta i zdenerwowana - odparłem z uśmiechem, gdy tylko dała mi większy dostęp.
- A ja stwierdzam - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 8:55 am

— Nieprawda. Nie byłam. Tylko rozważałam różne możliwości. — powiedziałam opierając sie o niego plecami, lekko przenosząc swoj ciężar ciała na niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:10 am

- Dobrze niech tak będzie - mruknąłem, nie mogąc oderwać ust od jej delikatnej skóry.
Swoje dłonie włożyłem pod bluzę i zacząłem jeździć dłońmi po jej ciele.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:13 am

— No naprawdeeee...— jeknelam.
Czujac jak jego ciepłe dłonie wsuwają sie pod bluzę, wodzac nimi po moim ciele, uniosłam rękę by lekko ja odchylić do tylu i ułożyć dlon na karku chłopaka po ktorym zaczelam go delikatnie gładzić, przymykając oczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:23 am

Uśmiechnąłem się lekko, zdając sobie sprawę, że nie ma nic przeciwko.
Zacząłem lekko zasysać jej skórę, wiedząc, że nie wiele potrzeba, by zostawić na niej szkarłatbe ślady.
Swoje dłonie ułożyłem na jej piersiach i zacząłem ugniatać, od czasu do czasu ciągnąc za sutki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:44 am

Zacisnęłam usta by nie wydawać z siebie żadnych dźwięków gdy zassal skore na mojej szyi.
Za każdym razem kiedy dotykał sutków, musiałam mocno sie powstrzymywać zeby nie zacząć stękać.
Całkowicie oparłam sie o chłopaka, polegając na nim w pełni.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:56 am

Dmuchnąłem powietrzem na czerwone miejsce na jej szyi, a następnie przez chwilę zajmowałem się samymi piersiami dziewczyny.
Później jednak przestałem i wyjąłem ręce spod bluzy, by ułożyć je z powrotem na jej biodrach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 9:58 am

Jeknelam cicho czujac delikatne powietrze na szyi przez które dostałam gęsiej skorki.
Warknelam na niego niezadowolona gdy zabrał dłonie z moich piersi.
— Niedobry jestes..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 10:02 am

- Dlaczego? - spytałem, niewinnie, kładąc głowę na jej ramieniu.
- Przecież nic nie zrobiłem - odparłem.
- Jestem grzeczny i potulny - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 10:04 am

— Grzeczny i potulny? TY?! Chyba śnisz...— mruknelam i opuściłam powoli rękę.
— Jestes przeciwieństwem tego
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 10:31 am

- No tak ja - mruknąłem z szerokim uśmiechem, słysząc jej słowa.
- Milusi i grzeczniutki jestem - odparłem.
- Dla Ciebie mogę być i przeciwieństwem tego - szepnąłem przy jej uchu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 10:41 am

— No ja mam taka nadzieje..— powiedziałam dopiero po chwili ze względu na to ze zaschło mi w ustach po tym jak szepnął mi do ucha. Tylko szepnął a zadziałało.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 11:04 am

- Jeżeli się odsunę, to upadniesz, wiesz? - spytałem, czując, że nadal przylega do mojego ciała.
- A nadzieję miej, tylko nie na dziś - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 EmptyPią Gru 22, 2017 11:08 am

— A wiesz ze sie nie odsuniesz bo wtedy upadnę na podloge i obije sobie tyłek?— odpowiedziałam pytaniem na pytanie.
— Nadzieja matka głupich ponoć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 21 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: