Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 12:00 pm

— Dlaczego? Wasza kanapa mimo iż jest brzydka to jest prawie tak samo wygodna jak nasza. — stwierdziłam.
— Wyspalabym sie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 12:56 pm

- Ślizgonka w pokoju wspólnym Puchonów nie jest mile widziana - odparłem, patrząc na nią.
- No nie wiem czy byś się wyspała - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 1:09 pm

— Puchoni w otoczeniu Ślizgonki są jeszcze mniej widziani...— burknelam.
— No chyba nie powiesz ze sie o mnie martwisz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 4:32 pm

- Raczej nie sądzę - mruknąłem - zwłaszcza na swoim terytorium - dodałem i przekrzywiłem głowę.
- A niby co innego robię? Bo raczej nie zaciągam Cię do łóżka - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 4:36 pm

— Nie wiem co robisz... ale nie powinieneś siei mnie martwić. I tak nie masz przeciez wpływu na to czy mi sie cos stanie. A nie jestem kims kogo miałbyś chronić całe zycie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 7:39 pm

- Przez całe życie będę chronił tylko siebie - mruknąłem.
- Od początku aż do końca - odparłem.
- Więc masz rację nie dam rady - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 7:43 pm

— Tyler.... — westchnęłam wtulajac sie w niego i głaszcząc go kciukiem po boku.
— Jesli chcesz zebym ja sie uwolniła od ciebie to ty musisz zrobic to samo...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 8:43 pm

- Dobrze wiesz, że ani ty ani ja tego nie zrobimy - mruknąłem, obejmując ją ramieniem.
- Po prostu tak się nie da. No chyba, że o mnie zapomniasz...wtedy jestem w stanie trzymać się z dala od Ciebie - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 8:49 pm

— Więc co zrobimy?— zapytałam przytulając policzek do jego klatki piersiowej.
— Nie znam cie długo... Ale nie wyobrażam budzić sie w lozku sama albo... Z innym... I nie moc zaraz poleciec do twojego dormitorium...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 9:56 pm

- Gdy już będziesz budziła się przy innym to uwierz mi, mnie tu nie będzie - odparłam, gładząc ją po włosach.
- Nie wiem co możemy zrobić Rian, naprawdę nie wiem - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 10:01 pm

— Mnie też Tyler...— powiedziałam cicho.
— Nawet nie pozwalają mi dokończyć szkoły...— dodałam.
— Wyglada na to że nic... Klamka już zapadła...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 10:03 pm

- Poczekaj - mruknąłem.
- To kiedy oni każą Ci wyjść za mąż? - spytałem, nie do końca rozumiejąc jej słowa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 10:07 pm

— No... Po tym roku szkolnym. Mowilam ci.... Mowilam?— zapytałam niepewnie.
— W wakacje.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 11:04 pm

Po jej słowach nie mogłem nic powiedzieć, jedyne co robiłem w tej chwili to patrzyłem jej w oczy licząc, że znajdę w nich to coś, co świadczyło by o tym, że żartuje...jednak nic takiego nie znalazłem.
Doskonale wiedziałem, że ją stracę, ale nie myślałem, że tak szybko to się stanie. Że praktycznie za mniej niż 6 miesięcy nawet nie zobaczę jak się snuje po korytarzach, siedzi w Wielkiej Sali wraz z innymi Ślizgonami czy idzie na dwór wraz z Magnusem.
Tak naprawdę to co na początku tego roku zyskałem, stracę wraz z jego ukończeniem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 11:12 pm

— Tyler?— powiedziałam po długiej chwili milczenia z naszych stron.
– Wszystko... Przeciez i tak zamierzales wyjechać po tym roku, zeby byc jak najdalej mnie...— odparlam cicho.
— Skar.... Tyler. Ja nie chce cie stracić... Ale chyba popełniłam gdzies błąd i przez to, tak to sie kończy... Skończy..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 11:35 pm

- Masz rację zamierzałem wyjechać, ale tylko wtedy, gdybyś zaczęła się z kimś innym spotykać - powiedziałem po chwili milczenia.
- Raczej nie sądzę byś to ty popełniła błąd - odparłem.
- Ale dobrze, że mówisz. Teraz przynajmniej wiem, że muszę się bardziej starać by na Ciebie nie wpadać, nie iść tam gdzie ty jesteś i najlepiej starać się Ciebie unikać - wyjaśniłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptySro Sty 24, 2018 11:37 pm

— Dlaczego?— zapytałam, delikatnie marszcząc czoło.
— Nie rób mi tego....– poprosiłam żałośnie.
— Ostatnie miesiące.... Nie odbieraj mi ich.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 12:30 am

- Rian sam nie chcę tego robić, ale wiem, że nie dam Ci spokoju z listami, jeśli nagle znikniesz mi od tak. Wcale bym się nie zdziwił, gdybym nagle znalazł się pod twoimi drzwiami - mruknąłem.
- A jak zaczniemy ograniczać kontakt teraz to chyba będzie nam łatwiej - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 12:32 am

— Chce listy od ciebie. — powiedziałam wpatrując sie w niego.
— Właśnie. CHYBA. Wcale nie bedzie... Oboje tego nie wytrzymamy... A ty to albo zaczniesz ruchac wszystko co sie rusza albo wybuchniesz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 12:40 am

- I żyć nadzieją, że się spotkamy? - spytałem, patrząc jej w oczy.
- Wolę, żebyś straciła tą nadzieję i wybrała nowy cel - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 12:43 am

— I czekać az sie spotkamy...— poprawiłam go.
— Nie potrafie z ciebie zrezygnować... Nie potrafie. — powiedziałam zsuwając sie z niego na miejsce obok i chowajac twarz w dłoniach.
Tylko nie płacz...Sam mowil że płacz to słabość...Ale dobrze wiedział ze jestem nieco zbyt wrażliwa..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 12:48 am

- Ale musisz - mruknąłem, przywracając się na bok i zaczynając gładzić jej policzek.
- Tak już zostało zaplanowane nasze życie - odparłem spokojnie.
- W tym momencie gdy wiem jaką cenę musisz zapłacić za to, że ze mną byłaś, pragnę cofnąć czas i Cię nie spotkać - wyjaśniłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 9:06 am

– Gdybym mogła cofnac czas... Zrobiłabym to samo raz jeszcze. Nic bym nie zmieniła. — powiedziałam odsłaniając oczy i patrzac na niego.
— Nie chce żebyś zniknal z mojego zycia
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 10:53 am

- I miała zmarnowane resztę życia? Rian pomyśl nad tym, wtedy nie byłoby w Tobie żadnych uczuć, nie była byś co chwilę smutna - mruknąłem.
- No i za niecałe pół roku nie wychodziłabyś za mąż -dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:04 am

— No właśnie. Nie byłoby we mnie żadnych uczuć...— powiedziałam.
— Trudno... To juz moj problem. No i jego w sumie... Współczuje mu zony.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 4:48 pm

- Tym lepiej Rian - mruknąłem.
- Oj uwierz mi z Tobą bedzie miał dobrze - odparłem - o to nie powinnaś się martwić - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 4:59 pm

— Wolałbyś zebym była taka jak kilka godzin temu?— zapytałam.
— No. Chyba ze zrobie mu piekło.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 5:08 pm

- Szczerze? - spytałem.
- Jeżeli była byś tak szczęśliwa jaką Cię widziałem to owszem, wolałbym. Jeśli miałabyś skończyć szkołę i nie mieć obowiązku wyjścia za kogoś to także - mruknąłem.
- Nie zrobisz - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 5:29 pm

— No cóż... Bywa. — westchnęłam.
— Nie zrobie? Dlaczego? Od zawsze marzyłam zeby urządzić niezła jazdę swojemu przyszłemu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 5:59 pm

- Rian może i do dobrych osób nie należysz, alw zła na pewno nie jesteś - odparłem.
- Dlatego wiem, że tego nie zrobisz - dodałem, gładząc jej policzek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 6:51 pm

— Nie wiesz do czego jestem zdolna gdy cierpię...— powiedziałam.
– A ty mówisz tak jakby moj przyszły miał byc aniołem. Jesli tak bedzie, to sie z nim dogadam... I bardzo intensywnie zajme sie praca.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 7:25 pm

- Masz rację nie wiem - mruknąłem.
- W sumie jeżeli jest z tych "wyrafinowanych" rodzin to jestem pewny, że nim nie będzie - odparłam.
- Na twoje nieszczęście - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 8:28 pm

— No wiec właśnie...— odparlam i spojrzałam na niego.
— Jak juz wymienić obrączki ze złem, to tylko z jego władcą nie?— westchnęłam dotykając wierzchem dłoni jego policzka.
— Bede musiała to przeżyć jakos... Albo i nie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 8:30 pm

- Będziesz musiała to przeżyć innej opcji nie chcę słyszeć - mruknąłem.
- Wiesz gdybyś wymianiała je z władcą zła to byś to robiła za mną - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 8:38 pm

– Słyszeć nie bedziesz... Przynajmniej nie od razu. – powiedziałam.
Zasmialam sie na jego słowa.
– A ty myślisz ze o kim mowilam?— zapytałam. — Cos nie łapiesz aluzji ostatnio... No ale cóż. Lepszy jakis tam dupek niz nic nie..? Prawda? Chuja prawda..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 10:55 pm

- No nie moja wina skarbie, że jestem bardzo zmęczony - odparłem.
- Nie, nie prawda Rian - mruknąłem - Lepiej gdybyś mogła chociaż szkołę skończyć - dodałem.
- Tak w ogóle, kiedy to się dokładnie stanie? W sensie znasz konkretną datę? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:04 pm

Przytaknęłam głową, przygryzajac koniuszek kciuka. — Pozwolili mi wybrać. 13 sierpnia. — powiedziałam.
— Bedzie impreza wyjebana w kosmos... Jestes zaproszony
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:26 pm

- Dlaczego wybrałaś tą datę? - spytałem.
- Rian dobrze wiesz, że tam nie przyjdę - mruknąłem, nawijając kosmyk jej włosów na palec.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:43 pm

— Bo... Trzynasty to pech... A sierpień... Bo września nie mogłam. — odparlam. Popatrzyłam na niego po czym powiedziałam:
— A właściwie... Czemu nie?— zapytałam. — Przyjdź. Chociaz przed. Zebym cie zobaczyła. Tylko dla mnie... Nikt cie nawet nie zauważy. Na pięć minut..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:46 pm

- Rian wytłumacz mi, po co tam Ci ja? - spytałem.
- Już chyba wystarczająco wszystko popsułem, a nie chcę byś płaciła za to, że się tam zjawiłem - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyCzw Sty 25, 2018 11:50 pm

— Juz i tak zapłacę. — powiedziałam patrzac mu w oczy na tyle dokładnie na ile mogłam.
— Prosze... Ostatni raz. Juz wiecej o nic nie poproszę.. Chce cie zobaczyc zanim bede musiała wyjsć i podać rękę... Temu komuś..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 12:13 am

- Dobrze, o ile do tego czasu mnie nie znienawidzisz - dodałem.
- Ale nie chcę Cię widzieć w sukni ślubnej - mruknąłem - Więc przyjdę wcześniej - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 12:15 am

— Nie chcesz? Moze byc całkiem ładna... – burknelam.
– Nawet jak bedzie brzydka to dzięki mojej twarzy bedzie boska. — zażartowalam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 12:29 am

- Tu nie chodzi o to, że możesz wyglądać źle w ślubnej kreacji, bo na pewno będziesz wyglądać wspaniale - odparłem.
- Po prostu wolę Cię pamiętać jako singielkę niż mężatkę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 12:32 am

— Nawet jesli zobaczysz mnie w sukni ślubnej... To i tak to bedzie zanim zamkna mnie w klatce... To znaczy zostane szczęśliwa żona. — powiedziałam przesłodzonym głosem.
— Bede za toba tęsknić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: