Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt 1

Go down 
+4
Noelle Morgan
Leticia Hale
Samantha Drought
Admin
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Cze 11, 2016 1:34 pm

Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyPią Cze 17, 2016 4:36 pm

Weszłam do dormitorium i opadłam na łóżko..Niedługo kolejne zajęcia. Cicho westchnęłam i pogłaskałam Nelsa. Wpatrywałam się w sufit i chcąc nie chcąc zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Cze 18, 2016 6:39 pm

Wróciłam do dormitorium. Otworzyłam kufer i schowałam notatnik od...Właśnie czy on mi się przedstawił? Wyjęłam notatnik i zauważyłam, że wewnątrz jest jego podpis. Położyłam dziennik na łóżko i przebrałam się z szaty na luźny ciemny sweter, spodnie, a włosy rozpuściłam. Wzięłam nowy szkicownik i pobiegłam w stronę wieży astronomicznej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:39 am

Kiedy się obudziłam zobaczyłam, że kartki w moim notesie są porozrywane-Ugh, Nels-westchnęłam i szybko pozbierałam skrawki po czym wrzuciłam zeszyt do kufra. Wyciągnęłam z niego szatę i zrobiłam poranne czynności. Po tym uczesałam się po czym wyszłam do Wielkiej Sali na śniadanie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyPon Cze 20, 2016 9:45 pm

Weszłam do pokoju i wzięłam rzeczy, po czym prędko poszłam się umyć. Wróciłam i od razu wgramoliłam się pod kołdrę, a wtedy szybko zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:37 pm

Wybudziłam się z snu. Pomyślałam, że to idealna pora aby coś poczytać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyWto Cze 21, 2016 10:21 pm

Wróciłam do pokoju i padłam zmęczona na łóżko. Od razu zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySro Cze 29, 2016 4:03 pm

Weszłam do pokoju i położyłam się na łóżku. Od razu zasnęłam
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySro Cze 29, 2016 4:34 pm

Obudziłam się przez mocny ból głowy. Skrzywiłam się i wstałam. Może powinnam się przejść? Tak to chyba dobry pomysł.
Next: jezioro hogwartu
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:10 pm

Wróciłam do dormitorium i usiadłam na łóżku. Wyjęłam szkic Aza i wyciągnęłam z kufra ołówek.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:15 pm

Jakimś cudem nie zgubiłam za tym piątym razem drogi i dotarłam na inną wieżę niż poprzednio. Były jakieś drzwi z kołatką, która się odezwała dając mi zagadkę. Z zaskoczenia prawie spadłam ze schodów, ale zastanowiłam się chwilę. Czy tak się wchodziło do dormitorium? Udało mi się odpowiedzieć dobrze i weszłam. Kolejne pytanie, które dormitorium jest żeńskie? Dobrze, bagaże na chwilę zostawię, nikt mi przecież ich nie ukradnie, tak?  Uchyliłam drzwi do pierwszego, nie było nikogo. Dobrze... Na wszelki wypadek zajrzę do drugiego. Otworzyłam drzwi do dormitorium, w którym na łóżku siedziała dziewczyna. To tu... Trochę za bardzo się wychyliłam i poleciałam do przody próbując złapać równowagę, ale prawie że skoczyłam na tą dziewczynę. Wylądowałam z twarzą między jej piersiami, a rękami na nich.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:30 pm

Słysząc skrzyp drzwi odłożyłam ołówek. Zaczerwieniłam się czując jak ktoś mnie dotyka. Spojrzałam na tą osobę, którą była jakaś dziewczyna-M-Mogłabyś mnie puścić?-powiedziałam po chwili
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:33 pm

- Miękkie, ciepłe, jędrne... Domyślam się, że świetnie smakują... Szkoda puszczać, zwłaszcza po tak szczęśliwym zrządzeniu losu - odpowiedziałam jakby żałując, że nie mogę dalej jeść ciasta, które bardzo mi smakuje, podniosłam się i przeciągnęłam. Wyciągnęłam do niej rękę z uśmiechem. - Swoją drogą, Letycja, miło mi poznać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:39 pm

-Samantha- odparłam podając jej dłoń. Czyli nowa krukonka?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 9:43 pm

- Na pewno trafiłam do Ravenclaw, tak? Nooo powiedziano mi po przydziale o jakiejś wieży. Weeeeż, trafiłam na jakąś jedną dziwną, idealne miejsce do samobójstw! Ale w końcu tu trafiłam, chyba dobrze, bo to nasz barwy? Ughh... Ravenclawu, bo wciąż nie mam pewności - typowo dla siebie już się robiłam gadułą. Usiadłam obok niej przy okazji przyglądając się jej biustowi. - Wciąż się tak domyślam, podtrzymuję to.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:02 pm

-Tak to Ravenclaw- wydukałam. Czułam się niepewnie w obecności Letycji. Podrapałam się po policzku wpatrując się w pościel.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:06 pm

Zmarszczyłam brwi, położyłam się na chyba jej łóżku i położyłam głowę na jej kolanach patrząc od razu w jej oczy. - To świetnie! W końcu trafiłam w dobre miejsce. Powinnam przynieść bagaże, ale chyba nikt mi ich nie świśnie, nie?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:10 pm

-Nie wydaję mi się aby ktoś je zabrał- powiedziałam. Chwilę wpatrywałam się w oczy dziewczyny, jednak zaraz potem przeniosłam wzrok na swoje dłonie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:14 pm

- Jeju... Egzorcysty tu trzebaaaa... Nieśmiałość Cię opętała! - potrząsnęłam dziewczyną z uśmiechem, naszedł mnie pomysł, a że byłam impulsywna, to nie wahałam się tego zrobić. Wstałam i usiadłam okrakiem na jej kolanach, przodem do niej. - Zacznijmy od poznawania się. Czym się interesujesz? - uniosłam pytająco brew z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:20 pm

-Emh...No r-rysuję...-powiedziałam niepewnie. Poczułam mrowienie w łydce, za długo siedzę w jednym miejscu...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:22 pm

- Hmmm... Ciekawie... A właśnie! Jedno z najważniejszych pytań, masz chłopaka albo dziewczynę? - przechyliłam głowę wciąż się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:28 pm

Przez myśl przemknął mi Mort, ale...On jest tylko kolegą. Wpatrywałam się w jedno miejsce, a po jakimś czasie przypomniałam sobie o tym, że Letycja jest. Spojrzałam na nią. Chyba nie ma złych zamiarów...Chce mnie tylko poznać- Nie mam- powiedziałam obracając między palcami ołówek-Kto by mnie chciał- dokończyłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:29 pm

- Aż dziwne. Masz dzieło, pfu, dzieła sztuki matki natury... Ogółem widać, że da się z Tobą fajnie pogadać... - przyjrzałam się jej pod różnymi kątami wciąż nie dowierzając. Zauważyłam szkicownik. - Co najbardziej lubisz rysować? - zapytałam i bez pytania wzięłam go i otworzyłam, zerkając na zawartość.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:34 pm

-Emh...Nie czekaj- powiedziałam, a zaraz potem zauważyłam jak dziewczyna bierze mój szkicownik i go przegląda- To nic takiego...Zwykłe bazgroły...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:36 pm

- Co czekaj? Jakie tam bazgroły! Świetne! Kurczę, tak wracając do tematu, Twoje piersi są tak świetne jakbyś je po prostu narysowała no! - uśmiechnęłam się wesoło z rozwartymi ustami dalej je oglądając.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:42 pm

-Cieszę, że ci się podobają...Szkice oczywiście- powiedziałam cicho. Słysząc komentarz dziewczyny ponownie poczułam jak się czerwienię i skrzyżowałam ręce na wysokości klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:48 pm

Wróciłam na jej kolana, oparłam brodę na rękach opartych na swoich kolanach. - Lubię jak jesteś zawstydzona, fajnie wtedy wyglądasz. O Merlinie, mój nowy nałóg i pasja! - wbiłam w nią przenikliwy wzrok z rozbawionym figlarnym uśmiechem, już ją mocno lubiłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:52 pm

Nie wiedziałam, co jej więc wbiłam swój wzrok w jakiś obraz. Oparłam jedną dłoń o policzek i bawiłam się końcówkami włosów.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 10:54 pm

- Nie mów, że będziesz mnie ignorować noooo - powiedziałam i zeszłam z niej, położyłam się obok niej na łóżku. - To boli, wiesz? Daj się ze sobą zaprzyjaźniiić - dodałam i położyłam się na brzuchu, wciąż się przyglądając. Nagle mnie coś naszło. - Rysujesz może portrety?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:02 pm

Spojrzałam na nią. Czy ja nie miałam szkicu Isobel w zeszycie? Wyciągnęłam się aby wziąć szkicownik. Zaczęłam szybko go przekartkowywać- Gdzie on jest... Przecież był... co się z nim stało?...Cholera jasna... Gdzie ja mogłam to zostawić...- mamrotałam pod nosem. Zobaczyłam rysunek Azazela, który odłożyłam na bok.- To muszę skończyć- pomyślałam dalej kartkując. Gdy skończył się opadłam na łóżko chowając twarz w dłoniach.-Miałam jeden, ale mi zniknąął- powiedziałam zawiedziona. A nawet fajnie wyszedł...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:06 pm

Wstałam szybko i odsunęłam ręce do jej twarzy. - Gdzie byłaś przedtem? Może jest tam? Choooodź - pociągnęłam ją za ręce by wstała i w stronę drzwi. - Prowadzę! Znaczy.. Ty prowadź, bo się tu prędzej zgubię i nie wiem gdzie byłaś - dodałam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:11 pm

-Daj spokój, późno już. Z resztą to tylko rysunek. Narysuję nowy- wzruszyłam ramionami siadając na łóżku.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:12 pm

- Twoje rysunki to nie byle co! Nie chcesz mi pomóc poznać tą szkołę? - spojrzałam na nią udając minę zbitego psa. - Nie daj się prosiiiić.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:18 pm

-Można to zrobić juuuutro- powiedziałam po czym ziewnęłam. Otworzyłam kufer i wzięłam swoją piżamę. Poszłam do łazienki i wzięłam szybki prysznic. Z rozpuszczonymi włosami i w piżamie- Ja w każdym razie dzisiaj nigdzie się nie wybieram.- powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:20 pm

- Pffff... Może jakoś wysiedzę na miejscu. Dobra, inaczej - podeszłam i ją przewróciłam ją na łóżko, okrakiem usiadłam na niej i za nadgarstki przytrzymałam na łóżku. - Masz wybór, albo idziemy, albo Cię tu zgwałcę - uśmiechnęłam się szeroko.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:31 pm

-Żartujesz? Letycja puść mnie- powiedziałam próbując się wyrwać.-Jest ciemno więc i tak nic byśmy nie widziały... Letycja, bez żartów zostaw mniee
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:33 pm

- Ale to był właśnie żart - zaśmiałam się i zeszłam z niej. Wyszłam na chwilę z dormitorium. Wróciłam zdyszana ciągnąc za sobą multum bagaży, nie mówiąc już o tym, że szłam w szpilkach co utrudniało sprawę. Położyłam je obok łóżka jakiegoś. - Na tym nikt nie śpi, prawda? - zapytałam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:53 pm

-Chyba nie-powiedziałam patrząc na łóżko. Podniosłam się na łokciach i poprawiłam moją szarą bluzkę, która trochę się podwinęła. Odłożyłam szkicownik do kufra w sytuacji gdyby Nels postanowił mi kolejny rozwalić...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptySob Lip 09, 2016 11:54 pm

Zdjęłam z siebie ubrania, w samej bieliźnie poszłam pod prysznic. Rozkoszowałam się ciepłą wodą po dniu wysiłku. Wróciłam w rozpuszczonych jak zawsze włosach W takich Sam wyglądała fajniej, ziewnęłam i usiadłam na łóżku.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:00 am

Gdy Letycja zdjęła z siebie ubrania odwróciłam wzrok. Nagle moje dłonie są takie interesujące. Wgramoliłam się pod własną kołdrę. Naprawdę trafiła mi się ciekawa współlokatorka.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:02 am

Miałam na sobie nie byle jaką bieliznę, czarną, koronkową. Stanęłam na środku pokoju i zaczęłam rozluźnianie swojego ciała połączone z treningiem, nawyk, robiłam to codziennie dwa razy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:08 am

Nie patrz się, nie paatrz-pomyślałam wpatrując się w swoje dłonie. Zaraz potem zerknęłam, co robi, a to co ujrzałam sprawiło, że po raz kolejny, w obecności Letycji zarumieniłam się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:09 am

Spojrzałam na jej twarz zadowolona z siebie, przyglądając się jej zarumienieniu. Wyglądała słodko, tak też w sumie powiedziałam do niej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:13 am

Poczułam się strasznie zmęczona. Ziewnęłam po czym położyłam się na lewym boku przymykając oczy. Po jakimś czasie zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 EmptyNie Lip 10, 2016 12:16 am

Dokończyłam swoją tradycję i naszedł mnie kolejny pomysł. Nigdy nawet nie zakładałam piżamy, weszłam powoli i ostrożnie do łóżka Sam obok niej, zamknęłam oczy i też zasnęłam, z łobuzerskim uśmiechem na ustach. Objęłam ją głęboko śpiąc już.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: