Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnice podziemi

Go down 
+4
Noelle Morgan
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Admin
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPią Cze 10, 2016 11:20 pm

Ogrom półotwartych pomieszczeń łączących się korytarzami. Łatwo się w nich zgubić, jeśli się skręci. Można tam znaleźć różne zbędne, lecz czasami ciekawe, rzeczy. Jeśli masz szczęście nie napotkasz kręcących się tam szczurów oraz nietoperzy.

Piwnice podziemi  Amnesia_2012-05-05_12-53-44-88
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPią Lip 15, 2016 9:38 pm

Zanim się zorientowała szła jakimś korytarzem w piwnicy. Weszła przypadkiem, znów zabłądziła. Przeklęła w ojczystym języku i szła dalej. Po drodze natknęła się na kilka szczurów.
-Zgubiłam się..-Odparła do siebie.
W pewnym momencie straciła orientację w terenie. Rozwidlenie korytarzy po raz kolejny. Skręciła więc w prawo i ruszyła przed siebie. W końcu zdecydowała się przysiąść pod ścianą. Skuliła się i siedziała tak dłuższy czas.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 6:56 pm

Weszłam do piwnic, przyjrzałam się płonącym pochodniom i murom, również i kratom. Moje usta rozwarły się z zauroczenia. - Jak tu pięknie! - zawołałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:01 pm

Siedziała skulona, gdy nagle po jej stopie przeszedł szczur. Podniosła się szybko. Szczur wyszczerzył zęby.
-Wingardium Leviosa - Powiedziała i machnęła szybko różdżką.
Szczur wzniósł się w powietrze. Rina coś powiedziała pod nosem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:05 pm

- Woohoo! - zawołałam podekscytowana i ruszyłam w głąb piwnic. Nagle zobaczyłam przed sobą unoszącego się szczura. - Shimata... - przeklęłam. - To miejsce jest nawiedzone... - nie zauważyłam w ogóle Riny pod ścianą.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:07 pm

-Letycja...-Mruknęła pod nosem...-Spojrzała na nią.
Ucieszyła się na jej widok, choćby, że nie jest sama i może uda jej się wyjść z lochów. Po chwili szczur spadł na ziemię, jak tylko Rina straciła panowanie nad zaklęciem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:11 pm

Usłyszałam coś, spojrzałam w stronę źródła dźwięku. - O, Rina. Co tu robisz? - zapytałam marszcząc zaskoczona brwi. Może była duchem, który przybrał jej postać by mnie podejść? Oooooooo....
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:14 pm

-Zabłądziłam, bo byłam myślami gdzie indziej. Szłam przed siebie i nagle znalazłam się tutaj. I zabłądziłam...Pewnie nie raz się jeszcze zgubię...-Powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:15 pm

Nachyliłam się i dotknęłam jej ramienia. Czyli jednak nie duch. - Ale wyjście stąd jest banalne przecież, idziemy? - zapytałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:19 pm

-Banalne? Tu jest pełno korytarzy...-Powiedziała i chwyciła ją za rękę.
Normalnie zachowuje spokój, ale tym razem dziwnie się zachowywała jakby miała mętlik w głowie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:29 pm

Uścisnęłam lekko jej rękę, by czuła się spokojnie i poszłam z nią w stronę wyjścia.
NP: Korytarz na pierwszym parterze.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptySob Lip 16, 2016 7:33 pm

Szła z Letycją. Myśli nie dawały jej spokoju. Ciągle gdzieś błądziła w myślach.

NP: Korytarz na 1 piętrze
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 7:45 pm

Weszłam do piwnic razem z Noelle, spojrzałam zafascynowana na nie. - Jestem tu drugi raz i jestem tak samo oczarowana tym miejscem jak wcześniej.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 7:46 pm

-Trochę tu... creepy. .-powiedziałam kiedy zeszłyśmy na dol.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 7:48 pm

- Chodźmy dalej - trzymając ją za rękę weszłam dalej i się rozglądałam. - O Morgano, wiele pomieszczeń przypomina tu bardziej więzienne cele, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 7:52 pm

-Trochę. . Czemu akurat tu chciałaś?  -zapytałam rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 7:59 pm

- Tylko to mi przyszło na myśl. Chyba najdyskretniejsze miejsce w Hogwarcie, najcichsze i jednocześnie czarujące.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:01 pm

-Znając Hogwart i tak ktoś tu za moment wjebie..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:03 pm

- Ciiii... Po prostu oglądajmy to miejsce. Może znajdziemy coś ciekawego? - uniosłam brew i weszłam do jednego z pomieszczeń, które było jak pokój, ale ściana od strony korytarza była z krat. - Ciekawe, kogo tu przetrzymywano? - zażartowałam i przykucnęłam do skrzyni, do której zajrzałam.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:15 pm

-Takich ciekawskich jak ty...-powiedziałam idąc za nią. -Nie grzeb tam... nie wiadomo co tam jest
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:17 pm

- Może jakieś zwłoki znajdziemy? - wyjęłam jakiś kostium bdsm, totalny kombinezon, ble, bezguście. - O cholera - pokazałam go jej - Masakra.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:18 pm

-Ee.. Co to jest? -zapytałam patrząc na rzecz którą trzymała w ręku. -Wtf?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:28 pm

- Taki kombinezon dla fetyszystów, przylega do ciała, krępuje ruchy, nic nie widzisz, a tu - wskazałam - masz otwory by móc oddychać. Te metalowe części są do podłączania metalowych bądź gumowych rurek, służących do kontroli oddechu. To akurat zdecydowanie nie jest w moim guście - wykrzywiłam twarz w grymasie i odłożyłam do skrzyni, wyciągnęłam kajdanki i kluczyk. - Wow...
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:29 pm

-Aha.. No to trochę faktycznie fuj...-powiedziałam. -Kajdanki? Wygląda na to ze ktoś nieźle się tu bawił..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:37 pm

- Dokładnie - zaśmiałam się i schowałam wszystko do skrzyni. - Chodźmy dalej - wyszłam z pomieszczenia, znów biorąc ją rękę i poszłam dalej z nią.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:40 pm

Szłam posłusznie za Letycją. Nie podobało mi się chodzenie po piwnicach..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:41 pm

- Fajnie tu. Gdzie później idziemy? - zapytałam zaglądając do kolejnych pomieszczeń przy okazji.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:43 pm

-No.. Gdzie tylko chcesz kochana. -powiedziałam ściskając lekko jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:44 pm

- A może na Wieżę Astronomiczną? - zapytałam odwracając się do niej.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:48 pm

-Chyba nie chcesz mnie stamtąd zrzucić? -zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 8:52 pm

- Skądże - zaśmiałam się razem z nią. - To tak świetne miejsce, romantycznne nawet, a każdy kojarzy to z samobójstwami i z zrzucaniem z wieży...
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 9:00 pm

-Wieża, romantyczna? -powtorzyłam kiedy szłyśmy do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Sie 21, 2016 9:29 pm

- Tak, czemu nie? Są ładne widoki i w ogóle... - wyszłam razem z Noelle.
NP: Wieża Astronomiczna
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyNie Lis 06, 2016 10:14 pm

Weszla do piwnic -Klimatycznie. -usmiechnela sie pod nosem na mysl o dalszych zdarzeniach
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:27 pm

- Zgadzam się - odpowiedziałam z przekąsem. Jedno mnie postrzymywało od rzucenia się na nią i rozebrania jej. Czemu miała mieć krótkie włosy? No cholera... Zdecydowanie widać było moje niezadowolenie na twarzy.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:32 pm

Odwróciła się powoli do kobiety. -To jak pani profesor? -zapytała zadziornie
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:34 pm

- Zrobię to pod jednym warunkiem - odpowiedziałam i splotłam dłonie na piersi, wbiłam w nią wzrok.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:37 pm

-Słucham, Dostosuję się. -uśmiechnęła się zalotnie
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:38 pm

- Eliksir na porost włosów - odparłam bez emocji i wyjęłam go z torebki.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:43 pm

Cicho się zaśmiała i chwyciła buteleczkę. Wypiła wystarczającą ilość. Po chwili jej włosy były już długie
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 3:46 pm

- I tak mi pasuje - powiedziałam zbliżając się do niej i przycisnęłam ją swoim ciałem do krat, złapałam jej nadgarstki i nad głową przyszpiliłam je, wpiłam się w jej usta. Zaczęłam masować też jej pierś wolną ręką, kolano wsunęłam między jej nogi i zaczęłam nim pocierać jej krocze.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 4:04 pm

Cicho zamruczała. Pogłębiała pocałunek, wpychając swój język do ust kobiety. Westchnęła przez pocałunek. Jej mięśnie samoistnie lekko się napięły.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 4:05 pm

Uśmiechnęłam się pod nosem i puściłam jej nadgarstki, zaczęłam ją rozbierać wciąż całując. Nie byłam delikatna już od samego początku.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 4:22 pm

Ponownie westchnela. Gdy kobieta puscila jej nadgarstki ta zlapala ja za kark i przytrzymala. Dawala sie rozbierac, chciala tego
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  EmptyPon Lis 07, 2016 4:25 pm

- Podoba mi się Twoja blada skóra - szepnęłam gdy ją całkiem rozebrałam i wepchnęłam to jednego z pomieszczeń oddzielonego od korytarza kratami, machnęłam różdżką i sznur niedaleko wystrzelił w stronę uczennicy i związał ze sobą jej nadgarstki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnice podziemi  Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnice podziemi
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: