Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piwnice podziemi

Go down 
+4
Noelle Morgan
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 9:37 am

- Żaden narcyz, a jedynie realista - odparł beznamiętnie, nie pokazując po sobie, podobnie jak śnieżnowłosa, żadnych emocji.
- Do tej pory mnie nie zgubiła. Kilka morderstw jakich się dopuściłem i do dziś brygadziści i aurorzy nie są w stanie udowodnić mi czegokolwiek. Zemsta zemstą, ale w moim wydaniu wyszła doskonała. Ilaria dobrze wie jak to się odbyło, inaczej, czemu by się aż tak bała tego, że tu jestem? A biedny, nieświadomy niczego James mnie przyjął. I nie chodzi tu o moją kartotekę, a moje powiązania z waszym dyrektorem - uśmiechnął się okrutnie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 9:53 am

- Powiązania? - uniosłam badawczo brew, wypatrując jakichkolwiek uczuć z jego oczu - Pan James to dobry dyrektor, jakim prawem Cię przyjął?
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 9:58 am

- Może ze względu na umiejętności... Może ze względu na coś innego... Albo właśnie przez pewne moje powiązania... - odpowiedział powoli i przejechał palcem wskazującym po dolnej wardze dziewczyny. Nie zamierzał jej zdradzać, o jakie dokładnie chodzi.
- Oferta Hogsmeade już wygasła, cała ta wasza hołota ma cały weekend wolny na odwiedzanie. No chyba że mimo tego byłabyś skłonna wyskoczyć do jakiejś knajpy.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 10:21 am

- Knajpa była by dobrą opcją aby się rozluźnić. - puściłam pięści, które trzymałam do tej pory, podnosząc wzrok aby spojrzeć mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 10:37 am

- Zatem zapraszam, ja stawiam, z okazji dnia dobroci dla desek do prasowania ubrania - odpowiedział z zawadiackim uśmiechem i wyszedł z piwnic, od razu się skierował do Hogsmeade, do pubu.
/zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnice podziemi  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piwnice podziemi    Piwnice podziemi  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnice podziemi
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: