Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+3
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:00 pm

- Nie wyganiam - szepnąłem cicho. Gdy wyszła podparłem się na łokciach, patrząc na drzwi za którymi wyszła. Wstałem z łóżka i włożyłem ręce do kieszeni, jednak czując jakiś materiał, wyciągnąłem go. Widząc co to jest, usmiechnąłem się i wyszedłem za drzwi
- Tego nie zamierzasz założyć? - spytałem i uniosłem jej majteczki na palcu wskazującym
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:06 pm

Zatrzymałam się i odwrocilam slyszac jego głos na ktorego dźwięk, moje serce za każdym razem zaczynało wariowac. Nawet gdy bardzo dosadnie powtarzał ze nigdy mnie nie pokocha..
— Nie. A dlaczego miałabym?— zapytałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:10 pm

- A nie będą ci potrzebne? - spytałem - idziemy chyba na dwór, a ty nie lubisz robaków - odparłem, uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:11 pm

— Eee... Ja ide do dormitorium...— powiedziałam wzruszając ramieniem.
— Po śmierci robale i tak mnie zjedzą... Teraz czy pozniej... Co za różnica..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:13 pm

- Odprowadzić cię? - spytałem i schowałem materiał do spodni
- Chyba że idziemy na spacer.? - bardziej stwierdziłem niż zapytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:16 pm

— No... Juz sama nie wiem... Chcesz isc na gen spacer?— zapytałam lekko zrezygnowana. Szczerze mowiac byłam juz zmeczona tym dniem. Raz tak raz inaczej... Czułam ze moja słaba strona się poddaje. Miałam ochotę wziąć po prostu kilka pigułek na sen i zakopać się pod kołdra. A najlepiej pod łóżkiem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:19 pm

- To zależy - odparłem - chcesz czy nie? - spytałem, lustrując ją
- Jak nie to idź się prześpij, tylko później zjedz kolacje - westchnąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:29 pm

Wzruszyłam ramieniem.
— Chciałabym.. Ale nic na sile. — uśmiechnelam się słabo. — Majteczki sobie zatrzymaj... tylko nie sadze zeby na ciebie pasowały. — zażartowalam i posłałam mu buziaka w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:34 pm

- A ty nie jesteś śpiącą? - spytałem
- Ja się z chęcią przejdę się gdzieś - odparłem
- A majteczki zatrzymań, może kiedyś się przydadzą
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:37 pm

— Jestem... Jestem zmeczona po prostu... ale.. Tak fizycznie...Psychicznie..— powiedziałam nie patrzac na niego.
— Równie dobrze mogłabym nie wracać do dormitorium...— westchnęłam i odwrocilam się na pięcie.
— Chcesz to Chodz...

Next: Błonia
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPon Sie 21, 2017 8:40 pm

Gdy tylko powiedziała, że idziemy na spacer, na moją twarz wypłynął uśmiech i od razu ruszyłrm za nią. W sumie z nią zawsze było ciekawie.

Next > Błonia
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 24, 2017 7:05 pm

Wyszedłem do pokoju i od razu glebnąłem na łóżko, rzucając gdzieś w kąt koc. Zsunąłem z siebie buty i spodnie, a potem koszulkę, wsuwając się pod kołdrę i od razu zasypiając
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 24, 2017 8:09 pm

Wstałem około południa i wiedząc, że już nie zasnę, postanowiłem ruszyć się z łóżka. Podszedłem do szafy, zabierając czyste ciuchy i wchodząc do łazienki. Zdjąłem z siebie bieliznę i wskoczyłem pod prysznic, biorąc orzeźwiającą kąpiel. Po skończonym prysznicu wyszedłem z kabiny, a następnie już na suche ciało włożyłem nowy zestaw ubrań. Podszedłem do umywalki, gdzie umyłem zęby i popsikałem się perfumami. Następnie upewniając się, że wszystko mam w kieszeniach poprawiłem włosy i wyszedłem z pokoju

Next > Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 8:13 pm

Wszedłem do pokoju, zamykając za sobą drzwi. Zrezygnowany i wyczerpany podszedłem do łóżka, spoglądając, na zegar przy komodzie, stwierdziłem że pora iść się odświeżyć po treningu, a następnie wypocząć. Wszedłem, od razu ściągając z siebie wszystkie ciuchy i wrzucając je do kosza na brudne rzeczy. Wziąłem szybki prysznic, od nowa przypominając sobie wydarzenia dzisiejszego ranka i zastanawiając się jak się miewa Rian. Wyszedłem z kabiny, owijając ręcznik wokół pasa, podszedłem jeszcze do umywalki i umyłem zęby. Wchodząc do pokoju, zahaczyłem o szafę ubierając na siebie spodnie. Mimo iż czułem lekkie zmęczenie moje oczy nie miały zamiaru opaść, westchnąłem zrezygnowany i usiadłem na łóżku, przykrywając się kołdrą. Wyjąłem z kufra książę, którą zacząłem studiować. Postanowiłem że jutro zapytam się chociaż Rudej, w jakim stanie jest Ślizgonka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 9:42 pm

W połowie drogi do podziemi dołączył do mnie Magnus ktory ocierał się o moje nogi i mruczał niezadowolony. Nic mi nie jest kociaku. Pogłaskałam go za uchem i podążyłam dalej a puchata kulka za mna.
Gdy dotarłam pod drzwi odpowiedniego dormitorium, stanęłam pod drzwiami i wydobylam dlon z przydługiego rękawa i ciuchutko zapukałam do ciężkich drzwi. Opuściłam rękę i dmuchnelam w grzywke. Miałam ja skrócić...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 9:51 pm

Słysząc ciche pukanie do drzwi, wstałem z łóżka, odrzucając kołdrę i odkładając książkę na półkę. Podszedłem do drzwi i otworzyłem szybko drzwi. Jednak osoby, która stała za nimi, dziś się kompletnie nie spodziewałem. Otworzyłem więc szerzej oczy i skanowałem jej sylwetkę
- Rian - mruknąłem, jakby do siebie, niedowierzając że to właśnie ona się przede mną znajduje
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:00 pm

Gdy drzwi się otworzyły spojrzałam w gore. Teraz wydawał się jeszcze większy. Mruknelam wielkimi oczyma i pomachalam mu rękawkiem.
— Obudziłam cie?— zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:04 pm

- A wyglądam jakbym się obudził? - odpowiedziałem na pytanie
Popatrzyłem jeszcze na nią, a następnie się odsunął na bok
- Wchodź uciekiniero - zaśmiałem się, przepuszczając ją w drzwiach
- Nawet nie wiesz jak dobrze jest cię znów widzieć - usmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:07 pm

— Przepraszam...— powiedziałam czujac jakby był na mnie zły.
Podniosłam na niego wzrok gdy zaprosił mnie do srodka. Weszłam szybko wraz z kotem ktorego następnie wzięłam na rece, stając w miejscu. Uśmiechnelam się lekko.
— Nie uciekłam. Przyszłam...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:13 pm

Zamknąłem za nią drzwi i podszedłem do niej. Ponownie na nią spojrzałem i zobaczyłem, że ma kota w rękach
- No nie miałaś być dzisiaj moja - jęknąłem. Jednak gdy wpadł mi szybko pomysł od razu przysunąłem się do niej bliżej z uśmiechem na ustach.
- Najwyżej moja klatą ucierpiał - mruknąłem, a następnie wziąłem dziewczynę w ramiona i mocno przytulałem
- Wiem, że nie chcesz tego słuchać, ale...martwiłem się o ciebie - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:19 pm

Gdy tylko mnie uściskał, Magnus najeżył się i wbił pazury w klatkę piersiowa. Ale nir Tylera... Zdusiłam jęk i oparłam policzek o piers chłopaka.
— Nigdy nie powiedziałam ze nie chce tego sluchac... Chce żebyś się martwił... juz mowilam... To znaczy nir o to żebyś się zamartwiał... Ale... To dla mnie pewien znak ze zalezy ci na mnie...— powiedziałam cicho.
— Nic mi nie jest juz. Wyzdrowiałam
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:28 pm

Odsunąłem się od niej i spojrzałem na kota, widziałem, że wbił w nią pazury, co mnie zmartwiło
- Przepraszam - powiedziałem cicho - nie spodziewałem się, że cię zaatakuje - odparłem smutno - Chciałem po prostu... Ah nieważne, chodź - mruknąłem i pociągnąłem ją do łóżka
- Zależy mi Rian - odparłem - dlatego też wiem, że nie jesteś zdrowa...Zresztą Ruda...tzn. pielęgniarka, stwierdziła, że najlepiej nie jest - westchnąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:31 pm

— Nie zaatakował. Często to robi. Tez sie martwił. Kociaki zreszta nie tylko one, wyczuwają jak cos się dzieje z właścicielem. — odparlam odczepiają od siebie kota i pocierając klatkę piersiowa. Odstawiłam zwierze na podloge i ruszyłam za chłopakiem.
— Nie było... Ale teraz jest juz dobrze...— powiedziałam powoli. — Przyszłam tylko na chwile...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:37 pm

- Wiem - odparłem - dlatego cieszę się że przyszłaś do mnie - mruknąłem z uśmiechem
- Zjadłaś coś, skarbie? - spytałem spodziewając się odpowiedzi - Spokojnie nie zamierzam ci dawać jedzenia - dodałem, wpatrując się w nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 10:39 pm

— Zaraz wracam do dormitorium. — powiedziałam przysuwajac się i kładąc dłonie zakryte rękawami na jego biodrach. Czułam się jak dziecko...
Dopiero po chwili uniosłam wzrok na niego.
— Nie... Nie jadłam...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:03 pm

- Chyba do skrzydła szpitalnego - odparłem i usmiechnąłem się
- Tak myślałem - mruknąłem - Niedługo będę się bał, że będziesz zbyt słaba, by cokolwiek ze mną robić - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:08 pm

— Dlaczego miałabym tam wracać?— zapytałam.
— Nieprawda. Jestem silna dziewczynka.... Ktora czasami musi naładować baterie. Tyle. — powiedziałam i polozylam mu dłonie na piersi.
— Czyż nie wyglądam seksownie w tym worku?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:15 pm

- Ponieważ zdaje sobie sprawę, iż pielęgniarka cię nie wypuściła - wyjaśniłem, patrząc jej w oczy
- Szczerze - otaksowałem ją wzrokiem - seksowniej ci bez niego - dodałem i puściłem jej oczko
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:20 pm

— A czy to ważne?— mruknelam.
— Przyszłam do ciebie bo nie było cie tam kiedy się obudziłam...— powiedziałam.
— bez powiadasz...— zamruczalam, wydobywając dłonie ma wierzch i powoli rozpinając gore pizamy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:27 pm

- Nie byłem z Tobą, bo sama przed straceniem przytomności, powiedziałaś mi, żebym wyszedł z pokoju, więc myślałem, że na razie nie chcesz się ze mną widzieć - odparłem spokojnie
- Pytałaś się czy wyglądasz w tym seksownie - wskazałem na piżamę, to ci odpowiedziałem, że o wiele seksowniej wyglądasz bez niej - dodałem z szerokim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:30 pm

— To zapamiętałeś.. A jak mowilam ze chce byc ciagle przy tobie to juz nie...— powiedziałam i jednak poprawiłam koszule na ramionach ktora zaczelam zsuwać.
— Nieważne...— mruknelam zapinając się.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:37 pm

- Kochanie, wolę ci się nie narażać - odparłem
- Więc gdy tak powiedziałaś stwierdziłem, że wypadałoby tego wykonać - mruknąłem i podniosłem się z łóżka, by następnie wsunąć się pod kołdrę.
- Chodź do mnie - powiedziałem z uśmiechem i poklepałem miejsce przy sobie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:40 pm

Zrobiłam mine zbitego psa i wspielam się na lozko, siadając obok niego tak, zeby byc do niego przodem.
— Od kiedy robisz to co wypada?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:45 pm

Przykryłem nas kołdrą i spojrzałem z uśmiechem na dziewczynę
- Zazwyczaj tak robię - stwierdziłem, obejmując ją w talii
- Długo byłaś nieprzytomna? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:46 pm

— Nieprawda..— powiedziałam kładąc łokcie na jego klacie.
— Kilka godzin... obudziłam się po 21 i nadal chce spac. — mruknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:51 pm

- Prawda, prawda - zaśmiałem się.
- To idź spać - mruknąłem - zaniosę cię do Skrzydła rano - odparłem - ewentualnie jak tylko zaśniesz to cię tam przeniosę
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyCzw Sie 31, 2017 11:57 pm

— Nie wracam do skrzydła. — powiedziałam siadając.
— Nie moge tu spac.— dodałam patrzac na niego przez ramie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:04 am

- Mógłbym zadać dwa pytania, ale żeby cię nie przemęczać zadam jedno pytanie do dwóch twoich zdań: Dlaczego - odparłem, cały czas przyglądając się dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:11 am

— Bo... Tam jest cicho, strasznie i ciemno.. — odparlam. — I... Nie lubisz ze mna spac. Dlatego. Wiec wroce do siebie i bede spała z Chrupkiem, Rożkiem, Kimchi i Magnusem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:14 am

- Ale musisz tam wrócić, bo muszą cię wyleczyć - dopowiedziałem cicho
- Z kim będziesz spać? - spytałem, unosząc brew, słysząc dziwne imiona
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:15 am

— Jestem. Zdrowa. — powiedziałam patrzac juz przed siebie.
— Przeciez słyszałeś...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:17 am

- Rian, miałaś anemię - odparłem szybko - zostań tam chociaż do jutra - poprosiłem
- A kim oni są? - spytałem, spoglądając kątem oka na dziewczynę
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:21 am

Otworzyłam usta i zamknęłam je od razu zaskoczona jego słowami.
— Skad o tym wiesz?— zapytałam patrzac na niego przez ramie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:26 am

Popatrzyłem na nią czule, myślałem że może jednak rudowłosa się myli i Brian nic nie dolegało
- Mam swoje źródła - odparłem smutno
- Odpowiesz mi kim jest ten Chrupek i cała reszta? - spytałem, przekraczając się tak by siedzieć z nią twarzą w twarz.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 EmptyPią Wrz 01, 2017 12:28 am

— To... Pluszaki.— powiedziałam. Patrzyłam mu w oczy przez długa chwile.
— Skad to wiesz? Zreszta... Co z tego ze miałam... Juz nie mam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 17 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: