Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Luke McCartney
Sophie Neveu
Alessia Tokisaki
Cynthia Chase
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
Gabriela Harrison
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Leticia Hale
SooAh Kwon
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:36 pm

-To jednak jesteście razem? Tyle mnie ominęło... Zastanawiam się co jeszcze. . Aż może tez jest w dormitorium. -odpowiedziałam patrząc na nią. Po chwili przeniosłam wzrok na Rine. -Tak. Mi też miło Cię widziec
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:38 pm

- Tak... Kocham ją całym sercem z wzajemnością. Nie widzę po prostu świata poza nią - powiedziałam z rozmarzeniem i spojrzałam na Rinę. - Pewnie, pytaj - powiedziałam lekko zdziwiona jej zachowaniem. Coś się musiało dziać.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:40 pm

Podeszła do niej. Spojrzała na Soo, potem na Is.
- Az..pamiętasz go? On nic nie pamięta.. co tu się dzieję? Is.. powiedz, że pamiętasz wszystko...-Mówiła cicho w ojczystym języku.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:42 pm

- Czemu miałabym nie pamiętać? - odpowiedziałam jej w tym samym języku. - Matte... Nic nie pamięta? - zerwałam się na nogi. - Gdzie on jest? Prowadź, hayaku!
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:44 pm

- Ostatnio był z Ann w Pokoju spotkań, drugie piętro. - Powiedziała w ojczystym języku.
Kiwnęła głową i wybiegła z Sali.
NP:pokój spotkań.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:47 pm

Pobiegłam za nią jak najszybciej.
NP: Pokój Spotkań
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:31 pm

Weszłam z powrotem do Wielkiej Sali, usiadłam znów obok Soo. - Mam powoli dość, kolejne problemy... - westchnęłam ciężko, cała poirytowana, najpierw Annabelle, potem Nelly nigdzie nie ma, znajduję w końcu brata, ale usunięto mu wspomnienia tak jak jego obecnej dziewczynie. A teraz jeszcze Chris wbiła mi nóż w plecy swoimi słowami. To było już dla mnie za dużo..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:44 pm

-A co się dzieje? Jestem trochę niedoinformowana. .-powiedziałam siadając do niej przodem. -Co jest?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:45 pm

- Azazel stracił pamięć. I to konkretne wspomnienia, co nie może być przypadkiem - powiedziałam do niej znów bliska histerii. - A Chris jeszcze twierdzi, że dobrze mu tak - prawie że się roześmiałam. Moja psychika robiła się przeciążona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:48 pm

Weszłam ospałym krokiem do Wielkiej Sali, mój brzuch prosił się o jakikolwiek posiłek. Ziewnęłam na wejściu, nie orientując się kto może tam siedzieć.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:58 pm

Zauważyłam kto wszedł, pff, nawet mnie nie zauważyła. Zerwałam się z miejsca. - Nelly! - pisnęłam radośnie i pobiegłam ku ślizgonce, wskakując w jej ręce i przytulając, prawie że zwalając z krzesła. - Tęskniłam!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:33 am

Czując niewielki ciężar na swoich rękach, pochyliłam się nieco do tyłu, nie tracąc równowagi.
- Isobel? - byłam zaskoczona, przecież... - Przecież miałaś być w lesie, Diana, morderstwa i inne gwałty, aaa!
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:38 am

- Wygląda, na to, że mnie nie ściga, tylko że... - nagle zamilkłam, wbijając wzrok w ziemię. Zastanawiałam się jak teraz jej to wyjaśnić by nie posypać się psychicznie. Nie chciałam znów widzieć Nelly takiej, jak wtedy co opuszczałam ją idąc do lasu.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:40 am

- Że...? - dodałam z ciekawskim uśmiechem, idąc z nią do stołu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:41 am

- Azazel się odnalazł, też nie ma wspomnień - zacisnęłam usta w wąską linię. Nalałam sobie kawy, powstrzymując jak najbardziej drżenie rąk.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:52 am

- Diana. - wybełkotałam ze złowrogim tonem - Gdzie się odnalazł? Wiadomo coś? - zacisnęłam pięści, kładąc je na stole.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 12:58 am

- Znalazła go Rina i mnie tam ściągnęła, siedział z Annabelle. Rozkochał ją w sobie drugi raz... - westchnęłam kręcąc głową. - Zaatakowałam go, zła że nic nie pamięta, mimo że to nie jego wina. Dodatkowo podniósł mnie trzymając pod pachami jak dziecko! - wyżaliłam się, wkładając w to emocje, by rozładować nerwową atmosferę, jaka właśnie powstała.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:29 am

- Annabelle również nie pamięta tego, że jestem jej siostrą w takim razie. - westchnęłam - Ależ to okropne, jak on w ogóle mógł!!! - podniosłam ją pod pachami, umieszczając ją na moich kolanach, przodem do stołu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:30 am

- No ej! - zawołałam z wyrzutem, ale i tak się roześmiałam i wtuliłam. - Wiesz jak za Tobą tęskniłam?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:37 am

- Śniłaś mi się. - wyszczerzyłam się w uśmiechu, ukazując białe ząbki - Mieszkałyśmy gdzieś indziej. Zdecydowanie to nie było dormitorium którejś z nas. - zaczęłam opowiadać, popijając mocną kawę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:38 am

Spojrzałam na nią oczami jakbym wygrała kilkanaście milionów. - Opowiadaj! Chcę szczegóły!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:43 am

Poprawiłam rude kosmyki, które łaskotały mnie w twarz.
- Miałyśmy mieszkanie, niewielkie. Chociaż nie był to sielankowy sen, ponieważ zaraz później okazało się, że u nas na strychu od dłuższego czasu mieszkał seryjny zabójca. A zamiast nas zabić to miał monitoring całego domu tam "u siebie", a Ty chodziłaś po domu nago. - zachichotałam, przypominając sobie ten widok.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:51 am

Podniosłam głowę patrząc na szczęśliwe dziewczyny. Isobel wygląda lepiej kiedy się uśmiecha. Dobrze ze chociaż im się układa. Zaśmiałam się pod nosem. No cóż. .. Nie zostaje nam nic innego... Jak powrót do normalności co?Wstałam od stołu i wyszlam z sali, stukajac szpilkami po marmurowej posadzce.
Next: Biblioteka
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:52 am

Spojrzałam na nią marszcząc brwi i udając przerażenie. - O nie... Aż się boję... Co Ty tam masz w głowie? - zaśmiałam się i ponownie się wtuliłam. - Fajnie by było mieszkać razem. Chyba chcesz mnie naprawdę widzieć nago, prawda? - dodałam z ognikami rozbawienia w oczach.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:55 am

- A co jeśli bym chciała? - zamruczałam pod nosem, kładąc wolną rękę blisko wewnętrznej stronie jej uda.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 1:57 am

Mój oddech przyspieszył, od jednego jej dotyku zaczęło mi się robić gorąco i przeszły mnie miłe dreszcze. - Zawsze i wszędzie - wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:02 am

- Powiadasz? Wszędzie? - uniosłam brwi, śmiejąc się pod nosem z jej "odwagi".
Moja ręką od kolana zaczęła swoją drogę ku górze.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:07 am

- N-n-nelly - powiedziałam cicho rumieniąc się, zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:11 am

Rozejrzałam się po sali, która wypełniona była jedynie echem naszych głosów. Chęć posiadania jej nagiego ciała, jeszcze bardziej się we mnie budził.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:13 am

Zamknęłam oczy, więc nie widziałam jak się rozejrzała. Nie wiedziałam co właśnie planuje Nelly. W rewanżu wsunęłam swoją rękę pod jej bluzkę i pod stanik. Złapałam palcami jej sutka z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:23 am

Opanowana, nie dałam się sprowokować jej dotykiem. Wsunęłam swoją gorącą dłoń pod materiał spódniczki dalej pnąc się w górę i zahaczając o jej bielizne, pocierając w miejscu jej kobiecości.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:25 am

Poruszyłam się od jej dotyku z głośnym jękiem, zdążyłam już się zarumienić. Oddychałam głęboko, będąc rozpalona coraz bardziej z sekundy na sekundę.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:28 am

Ściągnęłam dłoń z bielizny, dając ją ponownie na kolano. Zostawiłam Isobel z rumieńcem na twarzy i z niemałym niedosytem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:34 am

- Ej! - usiadłam okrakiem na jej kolanach i spojrzałam w jej oczy. - Tak się nie robi!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:43 am

- Tobie się robi. - uniosłam kąciki ust, całując ją w nosek.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:44 am

- To sadyzm! - powiedziałam z wyrzutem i się wtuliłam znów. - Chodźmy tam gdzie byłyśmy zanim poszłam do lasuuuuuu - zamruczałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:49 am

- A po co? - zapytałam z lekksza ochrypłym głosem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:51 am

- Nie drocz się ze mną... - mruknęłam, czerpiąc przyjemność z ciepła, które od niej biło. Mogłabym tu równie dobrze zasnąć w jej objęciach, gdybym nie była tak rozpalona i podniecona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 2:58 am

- Droczenie się z Tobą jest super, naprawdę. Taka satysfakcja i przyjemność mnie rozpala... - usadowiłam ją wygodniej na kolanach.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 3:09 am

- Sadystka - skomentowałam krótko. - Którą kocham - dodałam i pocałowałam ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptyWto Lip 19, 2016 4:52 pm

Po skończeniu pocałunku spojrzałam na nią i aż prawie zleciałam z jej kolan, zasnęła. - Pfffff - westchnęłam ciężko. - Nie to nie, nie wiesz co tracisz - powiedziałam i usiadłam obok na krześle. Nie udawała, przewróciłam oczami i wzięłam łyk kawy, popadając w zamyślenie. Myślałam o tym, co się przytrafiło Azazelowi i wpadłam na genialny pomysł. Zerwałam się z miejsca i wybiegłam z Sali.
NP: Klasa Transmutacji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptySro Lip 20, 2016 11:22 am

Po zajęciach wchodzę do Wielkiej Sali. Widzę parę uczniów, których nie znam. Właściwie... nie znam tu nikogo. Może tak będzie lepiej. Siadam sama przy brzegu stołu Ślizgowe.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptySro Lip 20, 2016 11:24 am

Weszłam do Wielkiej Sali, przewróciłam oczami widząc wciąż śpiącą Nelly. Może Azazel już wrócił? Sama jej nie dam rady przenieść... Zauważyłam nową osobę, której do tej pory nie widziałam. Podeszłam do niej. - Hej, widziałaś gdzieś może takiego gigantycznego bruneta ze Slytherinu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptySro Lip 20, 2016 11:27 am

Dopiero po chwili zdaję sobie sprawę, że dziewczyna mówiła do mnie.
-Wiesz, ile wysokich brunetów jest w Slytherinie? -prycham, nie podnosząc głowy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 EmptySro Lip 20, 2016 11:29 am

- Wiem, nie za dużo. Nie zdziwię się, jeśli będzie wyższy od nich. O Morgano... Umięśniony, śniada cera... Nie widziałaś go może? - przewróciłam oczami. Robiła na mnie dziwne wrażenie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: