Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Luke McCartney
Sophie Neveu
Alessia Tokisaki
Cynthia Chase
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
Gabriela Harrison
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Leticia Hale
SooAh Kwon
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:17 pm

-Ooh na pewno.-powiedziałam zabierając dłoń i pijąc sok. -Przypomniałeś sobie o mnie? Faaajnie. ... Tylko wiesz co. Podczas kiedy byłam w.. pewnego rodzaju śpiączki p, tak jakby przemyślałam to i owo.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:23 pm

-Co masz na myśli?-spytałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:24 pm

-Zgadnij. Z tym sobie chyba poradzisz, mimo że jesteś taki spowolniony, co?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:33 pm

-Co nie potrafisz mi tego powiedzieć wprost?-powiedziałem zaciskając usta.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:40 pm

-A ty? Co z tobą Carl? Dlaczego ty ze mną jesteś? -zapytałam gwałtownie podnosząc się z ławki i patrząc na niego. -Ty jesteś pewien ze mnie kochasz?- podnioslam głos. Po chwili usiadłam, chowając twarz w rękach. -Przepraszam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:55 pm

-Jeśli chcesz to zakończyć, to po prostu to powiedz!-powiedziałem czując jak we mnie gotuje się ze złości.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 9:59 pm

-Przeprosiłam już. ..-powiedziałam czując jak złość ponownie wraca. Niepotrzebnie wybuchalam. . Ale po jaką rzodkiewe on to ciągnie. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 10:05 pm

-Za co niby? Powiedz mi o tym. Śmiało- powiedziałem i machnąłem ręką.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 10:46 pm

-O czy mam ci powiedzieć? -zapytałam podnosząc głowę i patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 10:58 pm

-Powiedz mi o co chodzi- westchnąłem dalej na nią patrząc
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:08 pm

-O nic.. Carl.. o nic nie chodzi...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:21 pm

Weszłam rozradowanym krokiem do ogromnego pomieszczenia, dookoła widziałam same nieznane mi twarze. Trzeba by było kogoś poznać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:23 pm

- Annabelle! - zawołałam do niej od razu ją widząc. - Gdzie zgubiłaś Azazela? - zapytałam, zdając sobie sprawę, że długo go nie widziałam. Nie było to dla niego typowe. W domu zdarzało mi się widzieć go u siebie w pokoju, w piwnicy, w garażu. W pewnym momencie otwierałam lodówkę i też tam był. Wydało mi się to dziwne, taka jego nieobecność.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:26 pm

- Słucham? - byłam lekko zdziwiona zachowaniem rudowłosej dziewczyny - Przepraszam, ale... Znamy się? - dodałam z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:27 pm

- Ummm... - zaśmiałam się na jej żart. - Żarty żartami, ale tak serio to gdzie on jest? - zapytałam z rozbawieniem pociągając łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:28 pm

Zmierzyłem ją wzrokiem, a potem podniosłem się z miejsca. Odwróciłem się, potem skierowałem ię do stołu Gryfonów siadając plecami do stołu, gdzie siedziała Soo. Zaczynały mnie męczyć te bezsensowne spory z nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:32 pm

Stałam nad stołem, w którym siedziała rudowłosa i dziewczyna o bladej jak ściana cerze.
- Ale kto? - zapytałam, nie ukrywając swojego zaskoczenia. - Jestem tutaj pierwszy dzień i nikogo nie znam. - powiedziałam, unosząc swoje kąciki ust.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:34 pm

Zatkało mnie, wyglądała jakby nie żartowała. - Ty... Naprawdę niczego nie pamiętasz? - zapytałam poważnie i patrząc na nią, przy okazji przyglądając się jej głowie, czy nie krwawi. Mogła się uderzyć w głowę, co by tłumaczyło jej zanik pamięci. Nic takiego nie zauważyłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:37 pm

Westchnęłam po czym wstałam I usiadłam na ławce, obok niego, prawie opierając się plecami o stół. -No przepraszam... Nie wiem co się ze mną dzieje..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:39 pm

- Czego mam nie pamiętać, bo teraz się chyba zagubiłam. - zaśmiałam się, podając im po kolei rękę, przedstawiając się - Annabelle de Violine, a Wy?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:44 pm

- Isobel Tokisaki - powiedziałam z konsternacją ściskając jej rękę. - Co się na włosy Morgany dzieje... - zapytałam sama siebie. Moment, Isobel, użyj mózgu, musi być coś, co wyjaśni to wszystko albo pomoże. Pamiętałam, jak mocno działał Azazel na jej ciało, zawsze używał mocnych perfum, a ciało zapachy i różne podobne bodźce zapamiętuje na swój sposób. Tego się nie da zapomnieć, nawet przy amnezji, tak samo jak jest to z językiem, w którym się mówi. - Poczekaj chwilę! - powiedziałam do niej i gwizdnęłam tak, jak mnie nauczył brat, gdyby był mi potrzebny jego kot. To gwizdnięcie miało swoje fale, na które zwierzę reagowało. Po dwóch sekundach do sali wbiegł Itachi, prosto na moje kolana. - Przynieś mi jego ulubione perfumy - powiedziałam cicho do niego i dałam mu pobiec z powrotem. Po niespełna trzydziestu sekundach wrócił z saszetką na perfumy, wypełnioną. Popsikałam nimi zakrętkę i podałam Annabelle do powąchania. - Poznajesz może te perfumy? Są Azazela.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:50 pm

Obracałam zakrętkę między palcami, aż w końcu zaciągnęłam się męskim feromonem.
- Skądś znam te perfumy. - powiedziałam do Isobel i oddałam zatyczkę od flakonika - Kto to Azazel? - uniosłam prawą brew.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:53 pm

Zamrugałam oczami, moja teoria była prawdziwa. Ale jak? Nie widać, by bolała ją głowa ani żeby była ranna. - Mój brat... - odpowiedziałam. Co jeszcze mogłoby pomóc... Co? Na pewno, jak zawsze, grał na gitarze przy niej. Zawsze tak robił, ale jak wziąć jego gitarę? Kot nie da rady tego zrobić... Chociaż... Czasami zapominał o gitarze, więc może... A pokój wspólny? Jeśli gdzieś miałby grać, to na pewno tam. Przygryzłam wargę w zamyśleniu. - Ann, co Ty na to, by zwiedzić trochę Hogwart? - zapytałam. Kątem oka zerknęłam na Nelly, oczekując jakiejś pomocy od niej lub sugestii co się mogło stać.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:58 pm

Nie wiedziałam o co chodzi, moja siostra kompletnie nic nie pamiętała. Gdzie jest Azazel skoro nie jest z nią? Spojrzałam się na Isobel, nie wiedziałam co mogłam zrobić. Byłam pewna, że coś się stało, te krzyki... Nie pomogłam jej wtedy, a mogłam. KURWA...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptySob Lip 16, 2016 11:58 pm

- Tak to będzie dobry pomysł, jeszcze mało ogarniam ten wielki budynek. - spojrzałam na ścian, dach, będąc pod wrażeniem niosącego się echo.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:01 am

- W-w-więc chodźcie, za mną - powiedziałam siląc się na uśmiech. Moje przeczucie sprawdzało się jak zawsze. Czy było to powiązane z regulaminem? Może Annabelle wyszła i coś... Ta przyczyna zakazania wychodzenia ze szkoły... Mogła jej odebrać pamięć? - Ann, a pamiętasz co się działo zanim przybyłaś do szkoły? - ustalenie tego, co pamiętała a co nie, jak mogłam na to nie wpaść? Najbardziej pomocne chyba w takiej sytuacji. Wstałam i jeszcze nie ruszyłam dalej. Musiałam wiedzieć jeszcze to.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:04 am

- No pewnie, że tak. Pomimo, że nie była to wymarzona przeszłość, to pamiętam ją co do joty. - uśmiechnęłam się, ukazując szereg białych zębów - A co chodzi? - próbowałam zrozumieć całą tą sytuację.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:06 am

- O nic, o nic... Chodźmy... - powiedziałam czując ogarniającą mnie zgrozę. Ktoś usunął jej wspomnienia. Ale kto? Danika wykluczona, nie miałaby... Powodu! Czując, jakby coś mi się zatrzymało w gardle.
NP: Pokój spotkań.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 9:05 am

-I tak to ma wyglądać? Kłócimy się, ty na mnie krzyczysz, ja na ciebie, a potem pogadzamy się i tak w kółko? To przestaje mieć jakikolwiek sens.- powiedziałem i upiłem łyka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:02 pm

-Ile razy mam cię jeszcze przepraszać? Dobrze wiedziałeś w co się pakujesz. Jeśli dla ciebie to nie ma sensu, to w porządku.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:27 pm

-W takim razie to koniec- powiedziałem. W tym momencie albo popełniam najgorszą, bądź najlepszą decyzję.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:30 pm

Popatrzyłam na niego. -Ty... Mówisz poważnie?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:37 pm

-Raczej bym nie żartował z czegoś takiego, nie sądzisz?- powiedziałem unosząc brew- Z resztą i tak ty nigdy nic do mnie nie czułaś i czuć nie będziesz. A ja w końcu zapomnę- powiedziałem obracając małą łyżkę między palcami
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:41 pm

-Tak myślisz? Myślisz że nic nie czuje? Ah... No tak..-zasmialam sie sztucznie. -Zapomniałam że chodzę do łóżka z każdym kto nawinie się pod reke... Ah ta moja skleroza...-poklepałam się dłonią w głowę.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:51 pm

-Nigdy jakoś nie powiedziałaś mi co czujesz, bo to taaaakie trudne. A nawet jeśli chciałaś to pewnie jestem zbyt powolny aby to ogarnąć.- prychnąłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 12:54 pm

-No tak Carl... Bo ty wyznałeś mi miłość juz w momencie kiedy pierwszy raz ze mną rozmawiales nie? O tym też zapomniałam. A ty nie traktujesz mnie tak, jakbyś naprawdę chciał ze mną być. Odkąd jesteśmy razem ty juz traktujesz mnie w sposób "okej, jest ze mną, to już nie muszę nic robić. " i nie robisz. .Jestem bo jestem
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 1:18 pm

-W takim razie czemu nie zerwałaś ze mną? W każdej chwili mogłaś powiedzieć, że nie chcesz być ze mną i to przerwać- powiedziałem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 1:27 pm

-Pewnie dlatego że nie chciałam. -podniosłam się, odgarniając włosy do tyłu. -Tak naprawdę powiedziałam ci co do ciebie czuje.. Zrobiłam to w dziwny sposób. . Ale najwidoczniej inaczej nie potrafię. W czasie rozmowy... Powiedziałam "kocham cię" a ty nawet tego nie zauważyłeś. Ale teraz to i tak już bez znaczenia. Prawda? Zerwałeś ze mną. -powiedziałam I wróciłam do swojego stołu. Nalalam sobie soku, przy okazji rozlewając trochę przypadkiem. Wzięłam spory łyk żeby się uspokoić jakoś.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyNie Lip 17, 2016 1:52 pm

Wypuściłem głośno powietrze, a potem wstałem i wyszedłem z Sali. Nawet nie spojrzałem na tamten stół.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 2:55 am

W Wielkiej Sali dało się słyszeć głośne wołanie. Po chwili wpadłam do jej środka szukając Nelly. Zaklęłam pod nosem gdy jej nie było i pobiegłam dalej jej szukać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 9:22 pm

Weszłam do Wielkiej Sali, nie udało mi się znaleźć Nelly. Byłam już się przebrać, więc miałam na sobie czarną bluzkę z zespołem metalowym i czarną spódniczkę. Podkolanówki i jakieś tenisówki czarne. Usiadłam przy stole Slytherinu, mając nadzieję, że lada chwila wejdzie. Westchnęłam ciężko, nie mogłam znaleźć nigdzie również Aza. Może ukochana po prostu spała? Ale co z moim bratem?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 9:23 pm

Wbiegła do Wielkiej Sali. I od razu rozglądnęła się za Is.
-Is! - Zawołała.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 9:24 pm

Przestałam grzebać w talerzu widelcem i podnioslam glowe. -Wszystko gra? -zapytałam Isobel, podnoszac glos zeby mnie uslyszala,która nie wyglądała na zbyt... Szczęśliwą? Zadowolona? Hui wi
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 9:31 pm

Spojrzałam na Soo, już miałam odpowiedzieć gdy przerwała mi Rina. - Chwila! - odpowiedziałam jej i podeszłam do Koreanki. Zdałam sobie sprawę, że długo jej nie widziałam. Usiadłam przy niej. - Tak, wszystko okej, tylko ze... Trochę się nie widziałam z Nelly i nie wiem znalazłam jej nigdzie. Pewnie śpi w dormitorium - westchnęłam. - A ja tęsknię - dodałam z przekąsem. - I na dodatek Azazela gdzieś wcięło, nie wiem gdzie jest...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 EmptyPon Lip 18, 2016 9:33 pm

-Is...mogę o coś spytać? - Zapytała zdyszana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: