Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptyPią Lut 03, 2017 11:25 pm

-Jeśli możesz-uśmiechnęłam się, mam nadzieję, że szybko ją znajdziemy. Nauczyciele mnie zabiją jak się dowiedzą, że ją zgubiłam. -jak jej nie znajdę to jestem trupem na miejscu-zaśmiała się cicho.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptyPią Lut 03, 2017 11:29 pm

-Jeśli możesz-uśmiechnęłam się, miałam nadzieję, że szybko ją znajdziemy, bo jeśli jakiś nauczyciel się o tym dowie to będzie ze mną bardzo źle.-Mam nadzieję, że razem nam się uda.-powiedziałam niepewnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:51 am

/ Po Hogsmeade.
Weszłam do wielkiej sali. Nie tak pewnym siebie jak zawsze krokiem, ale takim na pół w stylu Sophie. Czułam się dziwnie, cały czas męczyły mnie pewne, natrętne myśli. Wspomnienia z Hogsmeade były zamglone, to co się stało przed atakiem... Za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć tych wydarzeń. Poszłam od razu szybko, a może nawet zbyt szybko, do stołu. Nie mylcie tego z wampirzą prędkością, która przed śmiercią nie była też nie wiadomo jak wyraźna, jak już, to pokusiłabym się o nazwanie tego maratonem.
Usiadłam przy stole ślizgonów, od razu pierwsze co zrobiłam, to nalałam sobie wody do kubka i wypiłam jednym haustem, czułam palące pragnienie mimo całego pół litra H2O. Drugi pełny kubek - nic, trzeci - tak samo. Rozumiałam że to mi nie pomoże, ale chwytałam się tej brzytwy z nadzieją, że to nią się uratuję. Nie byłam w ciemię bita, a nawet orientowałam się w temacie. W końcu, nauczyciel od Obrony przed Czarną Magią, ten który pracował gdy ja przybyłam do Hogwartu, on był wampirem. Nawet obiecał mi, że mnie kiedyś przemieni, że nauczy korzystania ze zdolności wampirzych, bym mogła spełnić swoje marzenie i stać się wielką nekromantką. Jednak ten rodzaj magii już bardzo dobrze, o ile nie całkowicie, opanowałam. Wizja bycia pijawką mi się odwidziała już dawno, nie chciałam tego, ale jak widać, samo do mnie przyszło. Kompletnie też nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to nauczyciel skierował na mnie napastnika. Schowałam na chwilę twarz w dłoniach, starając się odciągnąć myśli od tego, skupić się na czymś zupełnie innym.
Dopiero po chwili opuściłam ręce, zdając sobie sprawę, że mogę wyglądać podejrzanie i nałożyłam sobie coś do jedzenia, co zjadłam dość szybko. Wciąż czułam smak posiłku, ale nie był już on taki jak dawniej, a palenie w gardle nie ustępowało. Starałam się też nie patrzeć na Nathana i na puchonkę, której imienia jeszcze nie znałam. W końcu, nie mogłam ręczyć za siebie i swoją kontrolę, może i nie miałam kłów, bo miały się pojawić jedynie po śmierci, ale różdżkę i nóż miałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 10:26 am

Do sali wpadla Isobel. Chociaz nie wiem czy "wpadła" to określenie odpowiednie. Jakby biegała po sali, zostawiajac po sobie rozmazany obraz siebie. Usiadła na przeciwko mnie i zaczęła łapczywie pic wodę.
Nie odezwała sie do mnie. Nawet nie spojrzała. Nie zauważyła?
-Ciebie tez miło widzieć Tokisaki. - westchnęłam poprawiając notatki normalnym długopisem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 11:09 am

- Dzieeeeeeeeeee - krzyknęłam podbiegając do Is - Ń dobry psiapsi! Coś się stało? Wyglądasz jakbyś miała umrzeć.
Moja mina natychmiast z wesołego banana przeszła w smutnego klauna.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 11:30 am

- O... Hej Soo... - przywitałam się słabym głosem. Im mniej ludzi ludzi, którzy mnie znają, tym lepiej. Musiałam panować nad sobą, ogarnąć myśli, które były o wiele gorsze od legionów czarnych mustangów galopujących przez step. Oh, stało się, przyszła Chris, po prostu genialnie dla mnie.
- Hej psiapsi... Nie nic, wszystko okej - wymusiłam uśmiech w jej stronę, potem taki sam posłałam do Soo. - Bo może powinnam... - dodałam cicho, wbijając wzrok w blat stołu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 11:33 am

- Co jest? Widzę, że coś jest nie tak, jak powinno być. Możesz mi wszystko powiedzieć - mruknęłam kładąc dłoń na jej ramieniu. Wgapiłam się w Is pustym wzrokiem i czekałam, aż mi odpowie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 11:37 am

- To... Trudne do wytłumaczenia... - wydukałam patrząc tępo przed siebie, wzdrygnęłam sie gdy położyła dłoń na moim ramieniu. - I... Trudne do zniesienia - dodałam i zacisnęłam zęby, odwróciłam wzrok w bok. Czułam też coś nieprzyjemnego, cały czas dyskomfort, musiałam mrużyć oczy. Dopiero po chwili ogarnęłam fakty, był słoneczny dzień, a wpadające przez okno promienie słońca padały akurat na mnie. Byłam wciąż przed śmiercią, więc może nie zaczęłam się dymić, ale moja psychika robiła się coraz bardziej niestabilna, a ciało odczuwało rosnący dyskomfort. Dopiero teraz patrząc w jedną z misek zauważyłam, że moje oczy zrobiły się czerwone, aż zamarłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 12:18 pm

- Isobel?- powiedziałam patrząc na nia. Spojrzałam na Chris. Z Is cos sie działo.
- Co sie dzieje? -zapytałam.
- Ah... Hogsmeade. - powiedziałam.
- Księżyc czy czosnek?- zapytałam kreśląc notatki. Co ja tu nabazgrałam.
- No co? -spojrzałam na Isobel. -Myślisz ze jak mnie nie było to co robiłam? Opalałam sie na plazy? - prychnelam kręcąc głowa.
-Troche wiary we mnie...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 12:22 pm

Otworzyłam szerzej oczy słysząc Soo. Nie chciałam tego mówić, bałam się pokazać z tej strony, nie byłam już tą mroczną Isobel co na początku. Ludzie mnie zmienili, wszystko. Cholera... Nie mogłam tego znieść już, zwłaszcza, że miałam nadwyrężoną psychikę. Źle się tu czułam, nie mogłam spojrzeć w oczy ani Chris, ani Soo.
- Nie szukajcie mnie - wydusiłam z siebie i wybiegłam z sali.
/zt do boiska
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 12:36 pm

-Ehhh... Mogłam byc delikatniejsza...- powiedziałam patrząc na Chris.
-Oswoi sie. Gorsze rzeczy działy sie w Hogwarcie
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 1:40 pm

- Zaraz ... co? To ona została ugryziona? Nawet jej tam nie widziałam! O, Merlinie, dlaczego akurat Is - powiedziałam z przerażeniem i wgapiłam się w stół. Halo, to niemożliwe.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 1:55 pm

Spojrzałam na Chris i zmarszczyłam brwi. Nie pamietam zeby kiedykolwiek o mnie sie tak martwiła. No ale. Po pierwsze. One sie przyjaźniły. A po drugie. Moge tego po prostu nie pamietać. To ze pamietam o gwałcie, całym tuszowaniu tego, Natha... To nie znaczy ze pamietam wszystko.
Na wspomnienie tego ostatniego cos mnie jakby tknęło. Spojrzałam na niego i na moment zawiesiłam wzrok. Dał sobie spokoj. Hehe. Carl tez wiedział ze nie ma sensu. Ha. Haha. Hahhahahahahhaha.
Znow spojrzałam a Chris.
- Moze jednak znajdziesz swoja przyjaciółkę i spróbujesz z nia porozmawiać. Jakby pytała to nie zamierzam ogłosić tego całej szkole. O dziwo. Powiedziałam to przy Tobie bo sie przyjaźnicie. A jej samej mogłoby byc cieżko ci powiedziec.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 1:58 pm

- To jest świetny pomysł. Czemu ja o tym sama nie pomyślałam? - powiedziałam robiąc facepalma.
Napiłam się wody i wybiegłam z ws.
np : tam gdzie Isobel
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 2:04 pm

-Bo od tego jestem ja. Dzięki temu wy nie musicie myślec. - powiedziałam kiedy juz zniknęła. -Prawda piesku? - szczęknięcie. - No tez tak sądze
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:24 pm

Poczułem czyiś wzrok na sobie. Odwróciłem głowę w stronę Koreanki. Wtedy coś mi przebłysnęło w głowie. Co jeśli ona pamięta?-Znowu coś sobie ubzdurałeś-skarciłem się w myślach, a może jednak?-Pamiętasz może gdzie ostatnio ją zostawiłaś?-spytałem spoglądając na Puchonkę. Dziwne, żeby zgubić różdżkę?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:33 pm

Zaśmiałam sie widząc minę Natha. Trzeba było sie nie bawić w czarodziejkę Soo... Pokręciłam głowa. Pamietam pamietam. I prędko nie zapomne. Wyznawanie miłości? Tego sie juz nie da zapomnieć.


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon ♡ dnia Sob Lut 04, 2017 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:33 pm

-Chyba...chyba upadła mi gdzieś obok waszego stołu-mówiłam ciągle się rozglądając. Proszę różdżko znajdź się, nie poradzę sobie bez niej. Jest jak moja prawa ręka, dosłownie nie umiem bez niej żyć, a jak jeszcze nauczyciela się dowie... Boże czemu myślę o nauczycielach?! Gdzie różdżka!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:39 pm

-W sumie można spróbować-pomyślałem wodząc wzrokiem po stole.-Hej Kwon!-krzyknąłem w stronę Koreanki-Widziałaś gdzieś tutaj różdżkę?-spytałem i potem przeniosłem wzrok na dziewczynie, która owy przedmiot zgubiła.-Spokojnie znajdzie się. Nie mogła przecież wyparować-powiedziałem-Ogółem zapomniałem się przedstawić. Nathan Collins.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:44 pm

-Viktoria Evans-podałam mu rękę i się przedstawiłam- ale mów mi Vik i dziękuję, że mi pomagasz. Nie spodziewałam się, że ktoś ze slytherinu może być dla mnie miły-cicho się zaśmiałam spoglądając na dziewczynę, do której wcześniej mówił Nat.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:48 pm

— Hej Collins! - odkrzyknelam.
-Juz nie pamiętasz jak mam na imię? To ja straciłam pamięć. I z tego co pamietam miałeś mnie kochać!-uśmiechnęłam sie szeroko.
-Mam...-sięgnęłam do kozaka na wysokim obcasie gdzie trzymałam różdżki. Wyjęłam je.
-Znalazłam cztery... A nie. Ta jest moja, jedna oddałam. Wiec mam trzy. -położyłam je na stole.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:56 pm

W pewnym momencie mnie kompletnie zatkało. Czyli ona rzeczywiście mnie pamięta. Odchrząknąłem i zerknąłem na Vik-Może któraś z tamtych to ta twoja, sprawdźmy to-powiedziałem, po czym podszedłem do Ślizgonki-Nigdy nie mówiłaś, że kolekcjonujesz różdżki SooAh-parsknąłem patrząc na stół-Co tam bazgrzesz?-zerknąłem na kartki zapisane notatkami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 7:59 pm

- Nie kolekcjonuje. Wiesz.. Wchodzę ludziom do dormitorium w nocy... Wykorzystuje i zabieram różdżkę... Sprawdź lepiej czy któraś nie jest twoja.- powiedziałam udając poważna. Tak naprawdę znalazłam je w rożnych miejscach. Tez kiedyś swoja zgubiłam.
-Tworze nowy eliksir miłosny..- zatrzepotalam rzęsami.
-Przeczytałam podręcznik do eliksirów. Robię notatki. Poza tym ... Moje pismo jest cudowne... Patrz..-pokazałam mu notatki. Ja tyle lat na lekcjach kaligrafii spędziłam a ten mi tu...
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:03 pm

-Jasne-kiwnęłam głową zgadzając się z propozycją chłopaka i podeszłam do ślizgonki. Dokładnie obejrzałam jej kolekcję. Szczególnie zwróciłam uwagę na tą najbliżej mnie. Piękny jesion, mój skarb-Tu się zguba podziała-zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:11 pm

-Nie, akurat swoją mam przy sobie- powiedziałem podobnie poważnym tonem-Po co ci eliksir miłosny?-uniosłem jedną brew, następnie usłyszałem, że Vik odnalazła swoją różdżkę-Cieszę się, że w jakikolwiek sposób mogłem ci pomóc-parsknąłem, a potem gdy Soo pokazała mi swoje zapiski wziąłem notatnik w ręce i zacząłem go przeglądać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:14 pm

-A sprawdzałeś...-zaśmiałam sie. -O widzisz!-powiedziałam kiedy dziewczyna wzięła jedna z różdżek. Resztę schowałam z powrotem.
-Slizgonka a taka pomocna..-powiedziałam nawiazując do jej poprzednich slow.
Spojrzałam na Natha który czytał moje notatki. Na marginesach w postaci haseł, powypisywali było to co sobie przypomniałam. Miedzy innymi chomiki, gwałt, Carl, jezioro, Nath, zaklęcie, pamięć, James..
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:19 pm

Dziękuje-zwróciłam się do Nata-Przepraszam, jednak pozory mylą.-uśmiechnęłam się w stronę koreanki i postanowiłam się przedstawić. Schowałam różdżkę do tylnej kieszeni spodni i wyciągnęłam dłoń w stronę dziewczyny. -Jestem Vik. Dziękuję za pomoc z różdżką.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:23 pm

Spojrzałam na jej dlon i przełknęlam ślinę.
-Kwon SooAh. SooAh to moje imię. -naciągnęłam na dlon rękaw swetra po czym podałam ja jej.
-Nie bierz tego do siebie... Nie lubię jak ktos mnie bezpośrednio dotyka.
-Miło poznać. -powiedziałam z uśmiechem i zabrałam rękę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:28 pm

Powiedziałam coś nie tak?-Rozumiem, miło mi cie poznać SooAh- Uśmiech nie schodził mi z twarzy, zawsze tak mam gdy poznaje kogoś nowego, to na swój sposób zaskakujące uczucie. Uścisnęłam dłoń w rękawie dziewczyny i od razu cofnęłam rękę. Nie chciałam jej krępować. To dziwne uczucie, zawsze myślałam, że ślizgoni są wredni ale jednak pozory na prawdę mylą. Przynajmniej ta dwójka jest skora do rozmowy.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:41 pm

W czasie gdy dziewczyny się przedstawiały, czytałem zapiski Soo. Głównie te na marginesach. Ona wiedziała. Zagryzłem lekko wargę wpatrując się w jedną z pustych kartek. Czy to jakaś szansa dla mnie? Nie mogę tak bezczynnie stać. Boże jestem jednak okropnym debilem. Ale spoglądając na marginesy i notki dotyczące Carla, ktoś mnie przebił. Chwilę potem wybuchnąłem śmiechem-Naprawdę wpadł do fontanny?-parsknąłem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:46 pm

Spojrzałam na Nathana uważnie czytającego notatki dziewczyny. Był skupiony, o czymś myślał, ciekawe o czym. Po chwili stwierdziłam, że chyba nie powinnam się tak długo na niego patrzeć. Przeniosłam wzrok na jedno z okiem wielkiej sali po czym podskoczyłam z przerażenia. Chłopak wybuchnął śmiechem ale się przestraszyłam.....-Nie strasz mnie tak-pogroziłam mu palcem po czym się zaśmiałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 8:50 pm

Posłałam jej przepraszający uśmiech.
-Co? -spojrzałam na Natha.
-Tak. Jak byliśmy w Lon..-urwałam. Czyta moje dopiski. Sa tam rzeczy które łączyły mnie z nim przed zaklęciem. Spojrzałam na niego.
-Amm... Jak tam u ciebie? Wszystko okej?-zapytałam szybko. Nie chciałam mu zabierać zeszytu. Zdziwiłby sie i jesli nie przeczytał tego do konca to zacząłby dociekać.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:02 pm

-Nie jestem pewien czy mówiłaś to do mnie, ale w sumie miewam się tak, znośnie.-stwierdziłem nie odrywając wzroku z kolejnej kartki-I ja nie straszę, pff-prychnąłem i zacząłem czytać kolejną notatkę, która dość mnie zaskoczyła.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:18 pm

-Co robisz?-zapytałam zestresowana.
-Tam juz nic nie ma. Same bazgroły... Oddasz juz?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:23 pm

-Jakby nic tam nie było, to byś nie chciała abym oddał-powiedziałem. Aby Soo nie wyrwała mi zeszytu uniosłem go wyżej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:27 pm

-To juz wredne. -powiedziałam wstając.
-Oddaj. Co chcesz tam wyczytać?-zapytałam.
-Nic ciekawego. Zapisałam sobie tam... Cykl miesiączkowy
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:35 pm

-Chętnie przeczytam. Będę wtedy wiedzieć kiedy mam cię nie denerwować-parsknąłem unosząc wzrok znad kartki.-Oddam ci, kiedy będę tego chciał. Nie próbuj mi go wyrywać-dodałem unosząc zeszyt nad moją głowę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:36 pm

-Przestan Collins. Oddawaj to!-podskoczyłam chcąc zabrać mu zeszyt.
-NATHAN!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:39 pm

-Ała, dzięki za troskę o mój słuch-mruknąłem wciąż trzymając zeszyt w górze-I tak nie doskoczysz, wiesz o tym?-powiedziałem unosząc jedną brew.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:41 pm

Zmrużyłam oczy. Pociągnęłam go za przód koszulki i wpiłam sie w jego usta. Druga ręka próbowałam siegnąć zeszyt.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:48 pm

W zaskoczeniu odwzajemniłem pocałunek. Chwilę potem się odsunąłem. Pomimo tego, że usta dziewczyny smakowały cudownie to-Nie dam się tak łatwo-prychnąłem trzymając nadal zeszyt w jednej ręce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 9:52 pm

Zdziwiło mnie kiedy oddał pocałunek. Wszystkie wspomnienia nabrały na sile. Kiedyś tez naśmiewał sie z mojego wzrostu... Nawet nie wiedziałam ze tak bardzo za tym tęskniłam.
-Dobra. Ale tak na poważnie. Po co ci moj zeszyt?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 10:00 pm

-Chcę mieć co czytać do snu-parsknąłem i spojrzałem na nią. Opuściłem ręce i podałem zeszyt Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 10:03 pm

Zabrałam szybko notatnik.
- Dobra. Co zdążyłeś przeczytać?-zapytałam rzucając zeszyt ma stół.
-Nie kłam. Wiem kiedy klamiesz
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 EmptySob Lut 04, 2017 10:08 pm

-Czemu mam ci to mówić?-spytałem przechylając głowę w bok oraz wyszczerzając się w uśmiechu.

Wielka Sala - Page 16 Giphy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 16 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: