Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 1:52 pm

-Co.-powiedziałam patrząc na niego. -Nie ma mowy.-usiadłam z powrotem. -Jakie włókno i z jakiego drzewa jest twoja różdżka?-zapytałam.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 2:01 pm

- Orzech włoski, włókno ze smoczego serca - mruknąłem. - Jak to nie ma mowy? Nabrudziłaś to chodź, ja potrzebuję nabrudzić gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 2:12 pm

-Jesteś obleśny.-powiedziałam biorąc obie różdżki do ręki i celując w nasze ręce. Niewerbalnie użyłam zaklęcia i pomachalam ręka. Shit.
-Moment..Ja to naprawie.-powiedziałam rzucając zaklęcie kilkakrotnie.-Hehe...Eee...
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 3:21 pm

- Cóż... No to chodźmy, bo mi zaraz kuper rozwali - mruknąłem. W głębi siebie leżałem po prostu ze śmiechu, ale nie dałem tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 3:41 pm

-Nie! Nigdzie nie ide!-powiedziałam. Zaczęłam rzucać zaklęcie na niewidzialne kajdanki którym chyba spodobała sie zabawa.-Zrób coś z tym!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 3:42 pm

- Sama nabałaganiłaś, a teraz wariujesz - mruknąłem z irytacją i ruszyłem ku wyjściu z wielkiej sali, totalnie ignorując opór Soo.
NP: Łazienka męska
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Lis 12, 2016 4:59 pm

-Ale Morgenstern...Zaczekaj...Nie..-zapierałam sie nogami ale chłopak był silniejszy. -Cong Cong! Ty ze mna!
NeXT: Łazienka
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyNie Gru 04, 2016 2:02 pm

Jedyne czego pragnęłam to łyk najbardziej zbożowej kawy jaką kiedykolwiek człowiek mógł stworzyć. Siadłam na przypadkowe miejsce, które nie było nawet zarezerwowane dla mojego domu. Zresztą. Nalałam sobie do filiżanki cudownie aromatyczną kawę i zaczęłam ją sączyć, łyk za łykiem.
Powrót do góry Go down
Katie Marrow




Liczba postów : 1
Join date : 27/09/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyNie Sty 01, 2017 3:24 pm

Powoli otworzyłam drzwi wielkiej sali bałam się tam wejść ponieważ przez większość czasu nie wychodziłam z pokoju miałam stany lękowe i depresyjne.Powolnym krokiem udałam się do stołu puchonów i grzecznie usiadłam. Gdy nikogo nie widziałam zabrałam się za jedzenie słodkości.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 2:21 pm

Jak dobrze jest wrócić do szkoły po długiej przerwie świątecznej spędzonej w Swansea z rodzicami. Weszłam do Wielkiej Sali na pierwsze śniadanie po powrocie, ale od razu poczułam ogromną pustkę. Miałam nadzieję, że zobaczę pewną osobę, siedzącą przy stole puchonów ... ale nie było jej.
- Chris, przestań. Nie brakuje ci go - mruknęłam pod nosem i usiadłam gdzieś przy brzegu stołu. Nalałam sobie ciepłej herbaty i zabrałam się za jedzenie tostów z szynką.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 4:23 pm

Po przerwie.. Jak nowonarodzony... Z nową werwą... Jak młody bóg po prostu. Tak się właśnie czułem, zmierzając teraz ku wielkiej sali. Spodziewałem się pustek, więc nic nie stało mi na przeszkodzie, że kopniakiem otworzyć drzwi i wejść do pomieszczenia. Od razu się też przeciągnąłem i westchnąłem wypoczęty. Może jak po śnie zimowym? Nie no, przecież nie spałem nie wiadomo ile. To było dziesięć godzin, nie ma bata, żeby było inaczej. Rozejrzałem się jeszcze po pomieszczeniu, jakby chcąc się upewnić, że nie ma tutaj SooAh. Myślę, że nie byłaby zbyt ucieszona na mój widok. Ciężko było się też nie zaśmiać na wspomnienia po naszym wspólnym spacerze... I niech dziękuje Morganie, że James nam później pomógł. Skierowałem się do stołu krukonów, jednak nawet nie zdecydowałem się zająć przy nim miejsca, nalałem sobie do kubka jedynie kawy oraz na talerz nałożyłem co nieco, po czym skierowałem się do stołu puchonów po zauważeniu Christine. - Witam pannę Stephens - odezwałem się już będąc dwa kroki od niej i usiadłem na miejscu obok. - Wybawiłaś się tam, gdzie gdziekolwiek byłaś? - spytałem i upiłem łyk czarnego napoju.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 4:28 pm

- Valentine Morgenstern. Kto by spodziewał się ciebie przy tym stole? - powiedziałam odwracając się do krukona - Byłam w domu, więc za bardzo to się nie wybawiłam, ale w sumie to bardzo źle też nie było.
Wzięłam kolejnego łyka herbaty i ugryzłam tosta.
- A ty co robiłeś w czasie przerwy?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 4:38 pm

- W sumie to nic specjalnego. Byłem na trzy dni w domu, stwierdziłem, że zabawię się wśród mugoli, dla czystej ciekawości. Myślałem, że matka wyląduje w Mungu, gdy się o tym dowiedziała po fakcie - prychnąłem z rozbawieniem. - Tak więc, w jakimś klubie byłem i zaczęło być drętwo. Wkręciłem się jednak w jakieś towarzystwo i pojechaliśmy do czyjejś willi, skończyło się to wszystko na tym, że rozwaliłem jednemu typkowi telewizor na głowie - wzruszyłem ramionami i upiłem kolejny łyk, zacząłem się bawić widelcem. - Ty na pewno nie. Jednak nie wiem czemu się dziwisz, że tu usiadłem. Nie jest to pierwszy raz przecież, jak zajmuję tu miejsce - rzuciłem ponownie od niechcenia i poruszyłem głową okrężnie, by strzeliły mi kości. - W domu... Jedynie w domu? Nigdzie nie wychodziłaś ani nic?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 4:50 pm

- Tak, w domu. Nie byłam dosłownie nigdzie. No, może poza jakimś spożywczakiem. Ale za co ten koleś dostał telewizorem po głowie? Mama nie uczyła, że tak się nie robi?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 4:53 pm

- Mama uczyła, że do mugoli się nie chodzi - odparłem z cieniem rozbawienia w głosie, zacząłem się bawić kubkiem z kawą, po prostu go sobie obracając dookoła. - Właściwie to za to, że żył, taka jakaś moja zachcianka - dodałem i podparłem ręką swój podbródek w chwilowym zamyśleniu. - Jesteś domatorem, nie masz przyjaciół, czy boisz się ludzi?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:00 pm

- Moi przyjaciele wyjechali, a cała reszta ludzi z poprzedniej szkoły mnie nienawidzi - mruknęłam - Tak to jest, gdy jesteś mną. Poza tym, mugole wcale nie są tacy źli, więc nie rozumiem, czemu mama uczyła do nich nie chodzić.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:17 pm

- Bo to moja matka, ma fioła na punkcie czystej krwi - rzuciłem w odpowiedzi i utkwiłem swój wzrok w czarnym napoju. - Czyli jednak jakichś tam przyjaciół masz... - podrapałem podbródek w krótkim zamyśleniu. - Tak to jest, gdy się jest tobą? - spojrzałem na nią, zaciekawiony co ma w sobie, że ludzie jej nienawidzą. Przecież psychopatyzm to nie jest nic wielkiego! - Za co cię nienawidzą konkretnie?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:20 pm

- Kiedyś takiemu dosyć popularnemu gościowi zmiażdżyłam stopę rowerem - prychnęłam - Nic wielkiego, ale od razu cała szkoła się dowiedziała i był problem. A, jeszcze jedna sprawa była. Spaliłam jednej lasce sukienkę na balu, ale to akurat był przypadek. Nie potrafiłam wtedy kontrolować magii niewerbalnej i pomyślałam o tej dziewczynie stającej w płomieniach. Bywa.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:23 pm

- Rozumiem... - odparłem i sięgnąłem po kawałek ciasta na talerzu, ugryzłem kawałek i w trakcie przeżuwania pomyślałem o tym, co powiedziała. - To była podstawówka, że ona takie byle coś ludzie są w stanie znienawidzić? Tylko dziecko by płakało przez najechanie na stopę - stwierdziłem znów z lekkim rozbawieniem. - Jak się odbyło to podpalenie? Jak mogli cię skojarzyć z podpaleniem, jeśli miało to miejsce np. na odległość? - zmarszczyłem brwi, znów skierowałem wzrok na Chris.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:31 pm

- To długa historia - powiedziałam biorąc łyk herbaty - Ale tak w skrócie, wcale nie chodziło o to, że rzucałam w nią zapałkami i jedna się zapaliła od mojego spojrzenia. Nawet nie pytaj, czemu to zrobiłam. A co do gościa z rowerem, to było gimnazjum i jego stopa "przez przypadek" znalazła się w kole łańcuchowym mojego roweru akurat, gdy przełączałam przerzutki. Trudno się mówi.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 5:54 pm

- Musiałabyś zrobić jakiś drift rowerem, a on bez powodu podnieść nogę, żeby w jakikolwiek sposób miała być to twoja wina - prychnąłem i dopiłem kawę do końca, odstawiłem kubek i teraz zająłem się już tylko ciastem. - A co do tej sukienki... Śpieszy ci się gdzieś? Mamy czas, Christopher, mogę posłuchać.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:13 pm

- Nie wiem czy wiesz, ale mugolskie szkoły robią bale, np. taki wiosenny czy coś. Poszłam tylko dlatego, że moja przyjaciółka mnie zmusiła. Mniejsza z tym. Była tam ta dziewczyna, Caitlyn. Postanowiła mnie zwyzywać. Na początku zignorowałam to, ale tak wyszło, że posadzili ją przy stoliku obok, więc zaczęłam rzucać w nią winogronami. Nie no, spoko, ale szybko się skończyły. Przyjaciółka miała pudełko zapałek, to zaczęłam rzucać nimi. Nie wiem, po co, ale no. Po prostu jestem psychiczna. Jak nie widzieli rzucania winogronami, tak nagle wszyscy zauważyli, że w stronę Caitlyn latają zapałki. Jedna się zapaliła i bum, nie ma pięknej, różowej sukienki od Gucciego.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:15 pm

- Po prostu wiedźma spalona na stosie, na to wychodzi - stwierdziłem półżartem. - Psychiczna czy nie, lepsze to, niźli miałabyś być zwykłym szarym człowiekiem. Moja rodzina byłaby typową nudną, gdyby nie matka, więc na jej wywyższanie czystej krwi nie patrzę negatywnie, czy na zamiłowanie ojca do pokojówek - wzruszyłem ramionami. - Nie jest optymistą, tylko realistą, trzeba dostrzegać plusy na cmentarzu - sięgnąłem po dzban i nalałem sobie soku dyniowego.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:20 pm

- Bycie nudnym ssie - powiedziałam przeciągając się - Tym bardziej, jeżeli jest się tylko kupą centaurzego gówna, które bez pożegnania zostawia swoją dziewczynę na pastwę losu i ucieka być nudnym gdzie indziej. Na szczęście już się tego pozbyłam i mogę być psychicznie chora.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:23 pm

- Wiadomo, kto by chciał być nudnym, lub być otaczanym przez nudne rzeczy - odparłem tonem, jakby było to oczywiste. - Jeśli mówisz o tej osobie co myślę, to nie obrażajmy centaurów, dobrze? Oni też mają jakąś swoją godność. Odchód trolla, to jakoś bardziej mi w sumie pasuje.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:27 pm

- Twoje porównanie jest zdecydowanie lepsze od mojego - powiedziałam parskając śmiechem.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 6:32 pm

- No i to mi się podoba, no o to właśnie chodzi - odparłem ze śmiechem. - Wiesz, może zwyczajnie stchórzył. Coś w sobie z trolla musiał mieć i mówię tu o głupocie. Wiadomo, że rozumem nie grzeszą - wzruszyłem ramionami i oparłam głowę na ręce, wbiłem wzrok z ukosa w puchonkę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptySob Sty 21, 2017 7:10 pm

- Mam wrażenie, że trolle są od niego mądrzejsze. Przynajmniej te górskie. One podróżują stadami i nie opuszczą innych bez potrzeby - powiedziałam wgapiając się w stół - Za dużo książek Newta Scamandera. Oj za dużo.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyNie Sty 22, 2017 2:59 pm

- Właśnie... Podróżują stadami - pomyślał chwilę, przybierając minę filozofa. - Jakie tam za dużo, ciesz się, że nie jesteś typową głupią nastolatką i pojęcie o świecie masz. No i przede wszystkim czytasz, a samo to już robi o tobie dobre wrażenie. Zapewne inne osoby wolą spędzać czas na robieniu niczego, utwierdzać swoją głupotę na takim poziomie, jakim jest i zabijać swoje szare komórki - odpowiedział szczerze i oparł głowę na ręce. - W każdym bądź razie, przykładowo, stado wilków im jest większe, tym jest silniejsze. Alfa na czele stada, reszta to bety, samotny wilk to omega. Te ostatnie najłatwiej giną i tak się stanie i z tamtym upośledzonym trollem w ciele człowieka.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyNie Sty 22, 2017 6:34 pm

- Wow - mruknęłam - Nie zmęczyłeś się tym długim monologiem?
Dolałam sobie czarnej herbaty i wzięłam kilka łyków.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyCzw Sty 26, 2017 5:47 pm

- Przywykłem do monologów, wiesz, trzeba trzymać jakoś poziom. Oczywiście, ze złotym środkiem, żadnych lakonicznych odpowiedzi, ale też żadnego bezsensownego lania wody - wzruszył ramionami i poprawił szatę na sobie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyCzw Sty 26, 2017 5:51 pm

- Świetnie - mruknęłam dopijając herbatę do końca - W takim razie ja cię tu zostawiam i idę. Jakbyś coś ode mnie chciał, to będę ma zewnątrz.
Poprawiłam krawat i poszłam do Hogsmeade.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 5:51 pm

Wbiegłam do wielkiej sali nucąc "I'm a new soul", ale szybko mina mi zrzedła.
- HALOOOOOOOO! CO TU TAK PUSTO?! - wydarłam się stając na jednej z ławek przy stole ślizgonów - Jedyna taka okazja ... mogę zrobić niezły rozpiździel.
Do głowy przyszła mi tylko jedna rzecz. Zawsze chciałam zatańczyć na stole.
Uśmiechnęłam się szeroko i puściłam jakąś piosenkę z telefonu. Walić wszystko i wszystkich.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 7:55 pm

Przyszedłem na Wielką Salę, dawno tutaj nie byłem. Usiadłem przy stole swojego domu i wzrokiem zacząłem szukać ciemnej kawy. Zamiast napoju zatrzymał się on na cieście.-Teraz moje włosy nie będą w cieście, ani w spaghetti-pomyślałem zerkając na inne danie. Czasem rzeczywiście jestem ślepy. Nie dostrzegłem kawy, która stała po lewej. Okej, może pora na zainwestowanie w okulary? Nalałem napój i upiłem łyka. Czując przyjemny smak kawy lekko się, tak dla odmiany, uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:05 pm

*po wycieczce do Hogsmeade*
Jedyne na co miałam teraz ochotę to na kubek gorącej, czarnej kawy. Prawie wbiegłam do Wielkiej Sali by dorwać trochę energetyzującego, ciepłego napoju. Rozejrzałam się i usiadłam przy stole mojego domu. Od razu nalałam gorącej cieszy do kubka i upiłam z niego łyk.....ach napój bogów.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:16 pm

Kątem oka zauważyłem, dziewczynę wbiegającą do Sali. W sumie ciężko było nie widzieć. Nie znałem jej podobnie jak większości mijanych tych na korytarzach. Boże, czy ja się w czasie zatrzymałem, czy co? Nie jestem pewien jaki jest dzień. Eh, jednak uczucia całkowicie zmieniają człowieka. Stałem się jakąś miękką kluchą. Nath, ogarnij się w końcu. Nie warto żyć przeszłością. A za szybkie ufanie ludziom nie jest dobrym rozwiązaniem. Rozmawianie ze sobą nie jest dziwne? Chociaż pomaga to w zrozumieniu siebie, tak bardziej. Eh, o czym ja w ogóle myślę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:22 pm

Weszłam do Wielkiej Sali z psem przy nodze. Czasami irytowało mnie to ze wszędzie za mna łazi no ale robił to dla mojego dobra. Wspomnienia wróciły. Ale tylko niektóre wiec luki nadal sa. Nie wie nikt. Nawet James. A moze szczególnie on.
Przez kilka tygodni w mojej głowie panował straszny mętlik. Nie byłam w stanie tego uporządkować.
Usiadłam przy stole Slizgonow, przeglądając notatki które stworzyłam w nocy.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:23 pm

-Shhhhh gorąca!-mruknęłam po upiciu pierwszego łyka kawy. Zapomniałam, ze jest gorąca....Jak w ogóle można zapomnieć, że gorąca kawa jest gorąca... Czasami sama siebie złamuje. DObrze, to teraz trzeba tylko ją ostudzić ale gdzie jest moja różdżka? Tak, wiem to głupie, żeby używać różdżki w takich głupich sytuacjach ale nie che się poparzyć. Prześledziłam drogę do wyjścia z sali..jest! Obok stołu Slytherinu. No cóż raz kozie śmierć.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:27 pm

Po zatańczenii do jakochś 10 piosenek pod rząd do sali zaczęli schodzić się ludzie, więc usiadłam przy stole Slytherinu i zaczęłam ryć scyzorykiem w drewnie. Napisałam "Onward and upward".
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:51 pm

Słysząc irytujący dźwięk, chyba w końcu wróciłem na ziemię. Zerknąłem w stronę osoby, która scyzorykiem ryła coś. Nie wiem i nie obchodzi mnie to. Wtedy, jednak dostrzegłem tamtego psa. Wydaje mi się to tylko chyba. Może dalej śnię. Pies zauważył, że się w niego wpatruję i spojrzał na mnie i lekko zawarczał. Okej, ten pies mnie nie lubi.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:51 pm

Weszłam do sali i od razu usiadłam przy stole puchonów. Prawie same znane twarze, chociaż znalazło się parę osób, których wcześniej nie widziałam. Dziwne, że nie znam wszystkich w tej szkole. Człowiek spędza tyle lat między murami starego zamku i nadal nie wie jak ma na imię każda osoba z tego samego domu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 8:58 pm

Spojrzałam na psa.
- Cicho. - podążyłam dalej wzrokiem i zobaczyłam ze Nath mierzy sie wzrokiem z moim psem.
Posłałam mu najszczerszy i najbardziej uroczy z uśmiechów.
— Spokoj Cong Cong. — rzuciłam do psa, wracając do notatek.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 9:14 pm

Czy Soo, się do mnie uśmiechnęła? Nie, to jest ewidentnie sen. To nie jest możliwe, przecież. Poprawiłem włosy i upiłem łyk kawy patrząc przed siebie.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 10:11 pm

Różdżka...różdżka...różdżka.. gdzie ona jest? Przed chwilą tu była. Rozejrzałam się jeszcze ale nigdzie nie było jej widać. Emmm mogłabym kogoś spytać. Na widoku mam jedynie jakiegoś blondyna, trochę dalej jest jakaś koreanka. Postanowiłam podejść do chłopaka i z uśmiechem zapytałam-Um..widziałeś t okolicy jakąś różdżkę?-Co za głupie pytanie. Vik jak możesz być taką idiotką?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 EmptyPią Lut 03, 2017 10:58 pm

-Różdżka? Co...-podniosłem wzrok na dziewczynę, która wcześniej wbiegła do tej sali. Lekko zmarszczyłem brwi-Nie widziałem, pomóc ci?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 15 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: