Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:09 pm

-Bo to ja. Mówiłeś ze mnie kochasz i ze po usunięciu pamięci zrobisz wszystko ze tamy było razem. Dlatego. Mow. -powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:12 pm

-To, że Claws wpadł do fontanny?-powiedziałem patrząc na nią z uniesioną brwią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:16 pm

-Tylko to?-zapytałam.
-Nie przeczytałeś dalej?- moze i to było dziecinne ale w tym zeszycie, kiedy mnie naszło, na marginesach wypisywałam swoje uczucia związane ze wspomnieniami. Pomiędzy kartkami były tez szkice. Szkice rożnych osob. Isobel, Aza,Chris, Charliego, nawet Carla i kilkunastu innych osob ktorych juz nie pamiętałam. Jeden najbardziej mnie zadziwiał. Nawet nie wiedziałam dlaczego go narysowałam. Dlaczego narysowałam Prestona Blue.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:30 pm

-Tylko to-powiedziałem patrząc na nią. Prawda była inna, widziałem wizerunek jednej osoby. Skurwiela, którego tak bardzo nienawidzę.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:33 pm

Wszedłem do wielkiej sali, z wrzech ogarniajniającym mnie pozytywnym humorem. Skierowałem się w stronę stołu ślizgonów, zajmując miejsce na przeciwko białowłosej.
- Działo się coś ciekawego jak mnie tutaj nie było? - zwróciłem się do nieznajomej, spoglądając w stronę Slytherinowej dwójki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:37 pm

-Nie okłamuj mnie tylko. -powiedziałam siadając i opierając głowę na reku. Spojrzałam na chłopaka który dosiadł sie do nas.
-Znam go?-zerknęłam na Natha.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:38 pm

-Um to do mnie?-Odwróciłam się by zobaczyć czy przypadkiem ktoś za mną nie stoi. On serio mówi do mnie? Tak po prostu? Przyszedł i zaczął mówić. Uśmiechnęłam się lekko
-Nie wiem od kiedy cie nie było-zaśmiałam się oswajając z obecności kolejnej, nieznajomej mi osoby.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:46 pm

- No a do kogo mógłbym mówić. - uśmiechnąłem się szeroko - Też racja, dość dlugo mnie nie było. Jestem Luke. - wyciągnąłem w jej stronę rękę.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:48 pm

-Po co miałbym kłamać-stwierdziłem siadając na miejscu. Zerknąłem na dosiadającego się ślizgona-Ja go nie kojarzę, ale możliwe, że ciebie zna-powiedziałem przenosząc wzrok na zeszyt, a następnie na dziewczynę, która siedziała obok-Soo-zacząłem patrząc uważnie na jej twarz-Co będzie ogółem z nami?-zapytałem po dłuższej chwili milczenia.-Chcesz to kontynuować?
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:51 pm

-Viktoria ale mówi mi Vik-Podałam mu dłoń i ją uścisnęłam.- Czy ona straciła pamięć?-zapytałam zerkając na koreankę- Bo tak w ogóle, to ja nie mam pojęcia o co tutaj chodzi-zaśmiałam się ponownie patrząc przed siebie na nowo przybyłego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:54 pm

-Nie wiem. Ty powinieneś wiedzieć...-powiedziałam.
-Nie moge go sobie przypomnieć...
-Co? Z nami?-zamilklam na chwile. -A co byś chciał? Co ma miedzy nami byc? Wiesz ze sie zmieniłam? Znowu. Przez ten czas kiedy mnie nie było.
Spojrzałam na Vik.
-Tak. W zeszłym roku. Jak popytasz to dowiesz sie ze jeden z uczniów tak jakby mnie zgwałcił podczas wycieczki do Londynu. Ze względu na niego. -wskazałam długopisem na Natha. -Dyrektor usunął mi pamięć. Jednak dużo rzeczy wróciło. -uśmiechnęłam sie.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:55 pm

Ucałowałem wierzch jej dłoni, puszczając ją lekko.
- Gdybym tylko wiedział co dzieje się w tej szkole... - rozejrzałem się po pomieszczeniu - Tu co dzień dzieje się coś innego, nie nadążam za tym wszystkim. - wziąłem do ręki kawałek marchewki, podgryzając go co chwilę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 10:58 pm

Spojrzałam na SooAh-Um, przepraszam nie powinnam pytać-speszyłam się, na prawdę nie powinnam, jestem głupia. Następnym razem po prostu będę siedzieć cicho, buzia na kłódkę, żeby tylko nie wyleciało z niej żadne nieodpowiednie słowo. Tak, wspaniały pomysł
-Ja będąc tu nie rozumiem zupełnie nic-zaśmiałam się cicho
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:08 pm

-Parokrotnie się zmieniałaś-wywróciłem oczami-Jednak wciąż nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Chcesz czy nie?-powiedziałem i oparłem łokieć o blat stołu-Chyba, że zeszyt ma odpowiedzieć za ciebie-parsknąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:18 pm

-Spokojnie. Gdybym nie chciała to bym nie powiedziała. Oswoiłam sie z tym. -powiedziałam puszczając Vik oczko. Spojrzałam na Natha.
-Widziałeś cos wiecej prawda.-powiedziałam na wspomnienie o zeszycie.
-Sklamales.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:21 pm

- O, to wiele nas łączy. Dramy Hogwartu nas nie obowiązują. - wyprostowałem się, przyglądając się nowej znajomej.
Tak dawno tu nie bywałem... Tak wiele mnie ominęło...
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:27 pm

-Um okej-odpowiedziałam dziewczynie z lekkim uśmiechem na twarzy. Odetchnęłam z ulgą i przytaknęłam chłopakowi-chyba mamy szczęście-zaśmiałam się-niezbyt lubię te dramaty-przyznaję się bez bicia, sama w paru uczestniczyłam ale wole ich unikać
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:39 pm

-Nie wierzysz mi. Nie bój się nie widziałem tamtego twojego cyklu-parsknąłem patrząc na nią-Jedynie wpadnięcie do fontanny przez twojego byłego Gryfona. Chociaż zastanawiam się jakim cudem on tam trafił-powiedziałem śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:40 pm

—A.. Długa historia..-machnęłam ręka.
— Chcesz znowu?-zapytałam dla pewności.
-Męczyć sie po raz kolejny?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:43 pm

-Dla mnie to nie było się męczenie. Bardziej najlepsze co mnie spotkało-powiedziałem z powagą wymalowaną na twarzy-A dla ciebie to było męczenie, Soo?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:44 pm

Zaprzeczyłam głowa.
-Ty nie. Sama dla siebie jestem męka. - powiedziałam nie patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:49 pm

-Nie potrafię czytać w myślach. Jedynie ty wiesz jaka jesteś naprawdę. Wciąż uważam, że tak nie jest. Jesteś wyjątkowa i uczucia wciąż się nie zmieniły-powiedziałem patrząc na stół-Dobra, ewidentnie za bardzo słodzę-parsknąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptySob Lut 04, 2017 11:51 pm

-Nie. Po raz pierwszy mówisz...Dobrze. -powiedziałam.
-Jesli jestes pewien to tak.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 10:33 am

-Czyli wcześniej mówiłem źle? Dzięki SooAh Kwon- parsknąłem patrząc na nią- Jestem tego pewien-dodałem już poważnym tonem dłonią przejeżdżając po policzku dziewczyny. Aktualnie moje myśli wirowały obok dwóch słów. Nathan Collins, ogarnij się. Nie powinienem się powstrzymywać od pocałowania jej. Zachowanie jak u jakiejś niemoty. Po chwili ponownie swój wzrok przeniosłem ma twarz Soo i musnąłem jej usta. Brakowało mi tego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 10:38 am

-Kwon SooAh. Nadal nie przyzwyczaiłam sie do zachodniego nazewnictwa. -poprawiłam go. No przecież chora bym chodziła gdybym chociaz jednej osoby w ciagu dnia nie poprawiła.
Przymknelam oczy kiedy lekko pogładził moj policzek. Jednak szybko sie opamiętałam i otworzyłam je w momencie kiedy jego usta dotknęły moich. Niewielu rzeczy potrzeba mi by byc szczęśliwa. Jedna z nich był on. Przynajmniej tak teraz czułam. Polozylam mu dlon na piesi i odsunęłam sie lekko.
-Moze nie w Wielkiej sali co? - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 11:14 am

-Okej, Kwon SooAh-mruknąłem-Przeszkadza ci przebywanie w Wielkiej Sali?-spytałem patrząc na dziewczynę z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 11:38 am

-Nie... Tego nie powiedziałam Collins. Lubie tu przebywać.-spojrzałam na niego.
-Po prostu komuś moze nie spodobać sie to ze całujemy sie akurat tutaj... Wiem jak sama kiedyś na to reagowałam. -wyjaśniłam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 12:53 pm

-Więc, gdzie możemy pójść?- spytałem przeciągając się- Co powiesz na pokój wspólny ślizgonów?- powiedziałem. Mówiłem cokolwiek. W środku cieszyłem się z tego, że jestem obok Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 12:56 pm

-Po co chcesz tam iść?-zapytałam.
-Czyżby cie wzięło?-poruszyłam sugestywnie brwiami.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 1:06 pm

-Że co proszę?- prychnąłem patrząc na dziewczynę z uniesionymi brwiami- A czemu by tam nie iść?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 1:14 pm

-No a czemu by tam iść?-odpowiedziałam pytaniem na pytanie. Patrzyłam na niego przez chwile po czym parsknelam śmiechem. Pokręciłam głowa i wstałam biorąc swoje rzeczy. Ruszyłam do wyjścia, odwracając sie jeszcze na moment aby sprawdzić czy chłopak sie ruszył. Zasmialam sie i wyszłam z Wielkiej sali.
NeXT: Pokoj wspólny Ślizgonów.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 1:31 pm

Zaraz po tym jak Soo wstała i skierowała do wyjścia postąpiłem podobnie. Przechodząc obok Vik i tamtego ślizgona jedynie rzuciłem coś w rodzaju "następnym razem pilnuj różdżki" po czym wyszedłem z sali.
NP Pokój Wspólny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:04 pm

Weszłam do WS od razu zastanawiając sie gdzie usiąść. Odwrocilam sie czekając na Max.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:12 pm

Wszedl zaraz za dziewczyna. -Gdzie siadamy Julio? -zapytal i zaczal isc w glab sali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:16 pm

— Nie wiem. Slytherin. — powiedziałam idąc w stronę swojego stolu.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:20 pm

Zanim dziewczyna zdazyla usiasc, zlapal ja za dlon i zatrzymal tym samym w miejscu. Nadal ja trzymajac uklekl, zza plecow wyciagnal dwie roze, czarna i biala po czym podarowal dziewczynie. -Czy chcialabys uczynic mi ten zaszczyt i zostac moja Julia? Innymi slowy, czy zechcialabys zostac moja dziewczyna?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:29 pm

— Co? Wolisz Gryff..— zaczelam kiedy zatrzymał mnie w miejscu. Patrzyłam to na niego to na róże.
— Y... Ee.. Tak!— powiedziałam biorąc kwiaty i schylając sie aby objąć go za szyje.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:33 pm

Nie zwracam uwagi na patrzacych uczniow, cieszyl sie z chwili. Przytulil dziewczyne i wstal tym samym lekko unoszac ja do gory. Postawil ja na ziemi i splotl ich palce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:34 pm

— Wiesz ze żaden nie zrobił tego w taki sposób? — zapytałam. Spojrzałam na niego i złożyłam na jego ustach pocałunek.
— Dziękuje. — powiedziałam i pociągnęłam go do stołu Slizgonow.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:48 pm

Zasmial sie cicho. -to dobrze, jestem oryginalny. -usmiechnal sie i ruszyl do stolu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:53 pm

— Powiem ci.. Ze w każdym calu. — przyznałam kiedy usiedliśmy.
— Na co masz ochotę?— zapytałam rozglądając sie po stole. Gdzie naleśniki?!
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 2:59 pm

Usmiechnal sie szeroko i usiadl obok dziewczyny. -"Zaraz dostane wpierdol" -zasmial sie pod nosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 3:05 pm

— Co?— zastygłam trzymając dzbanek z kawa w powietrzu.
— Za co?
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 3:08 pm

Zaczal nucic jakas piosenke. -"Jestem gryfonem przy stole slizgonow" -wzial budyn
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 EmptyNie Lut 05, 2017 3:11 pm

Spojrzałam na niego. Parsknelam śmiechem.
— "Masz racje. Zeżrą cie żywcem" — rowniez odpowiedziałam w myślach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 17 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: