Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:14 pm

- Chcę żeby rozmowa była w cztery oczy - kiwnąłem głową porozumiewawczo w stronę siostry. Twarz miałem bez wyrazu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:16 pm

-Ale że w co? -zapytałam Isobel. -W to że mam zamiar go zmacac i w to że nie jest zły?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:16 pm

- Zaczynam się bać - powiedziałam - Ale, dobrze.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:17 pm

-Jak coś to krzycz. Zamienię go w dildo.-rzuciłam do Chris.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:19 pm

Zaśmiałam się, wstałam z ziemi i odeszłam na tyle daleko, żeby inni nas nie słyszeli.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:19 pm

- Jeśli będę dildem, to Soo będzie na celowniku - odpowiedziałem znów rozbawiony jej chorymi myślami. Wstałem i poszedłem z Chris tam, gdzie zaprowadziła mnie wcześniej Isobel. - Więc... Powiem Ci, ale niech to zostanie całkowicie między nami. Obiecałem komuś dyskrecję, więc...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:20 pm

- Umiem dochować tajemnicy - powiedziałam z lekkim niepokojem - Dlatego zostałam puchonką. A teraz mów, o co chodzi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:23 pm

-Chciałbyś! Nie dla psa kiełbasa! -odkrzyknelam mu po czym wstałam I kucnęłam nad krawędzią jeziora zanurz jąć dłoń w wodzie. Mam nadzieje ze nic mi jej nie odgryzie. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:25 pm

- Chodzi o to, że... Zanim się między nami coś... Rozkręciło. Spotykałem się z kimś, uznałem to za zwykłe... Jakby to ładnie powiedzieć? Niezobowiązujące spotkania. Ale... Ten ktoś, pewnie domyślasz się kto, mówi, że liczyła na coś więcej. Sama jest tym zaskoczona. Nie chcę jej ranić, chcę przemyśleć wszystko, a jestem coraz bardziej pewien, że Ciebie kocham. Nie chciałem o tym mówić Isobel, wydaje mi się, że ona coś do niej czuje. Tobie nie chciałem mówić, byś nie musiała się martwić, sam chciałem rozwiązać ten problem - powiedziałem i westchnąłem ciężko.


Ostatnio zmieniony przez Azazel Tokisaki dnia Czw Cze 30, 2016 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:30 pm

Przysnęła na trawie. Mamrotała coś pod nosem od czasu do czasu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:34 pm

- Czyli ty...zaraz chwilkę...co?! - ostatnie słowo wykrzyczałam - Jest ktoś inny?! Jak możesz?! Ja się o ciebie martwię, bo cię kocham, a ty na boku...do tego jeszcze z...nią?! - przywaliłam Azowi w nos tak mocno, że zaczął krwawić - Nie odzywaj się do mnie.
Zaczęłam płakać, podbiegłam do Soo i Is i przytuliłam się do nich.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:35 pm

-Już ci powiedział. .? -zapytałam przytulajac ja i głaszczac po włosach. -Spokojnie.. Pójdę po różdżkę i zaraz zrobimy dobrze kałamarnicy... Nie płacz. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:37 pm

- To było przed tym, jak zaczęliśmy i już nie było tego... - przerwało mi uderzenie w twarz. Spojrzałem tylko na nią bez słowa. Wytarłem ręką krew z nosa. Więc... Nic tu po mnie. Odwróciłem się i poszedłem do Sali Eliksirów. Oby miała coś nasennego czy coś...
NP: Sala Eliksirów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:37 pm

- Chcesz moją? - zaśmiałam się przez łzy - Zaraz...ty wiedziałaś? Ale tobie nie mam tego za złe. W przeciwieństwie do niego.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:38 pm

Przebudziła się. - Hę? Komuś przywalić? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:39 pm

- Tak - powiedziałam - Najlepiej Azazelowi. Weź go od razu zabij, czy coś.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:40 pm

-No.. Wiedziałam. . Od niedawna. ..Rozmawiałam z nim dzisiaj i tak wyszło ze lepiej będzie jak ci powie... Sam zdecydował. . I.. Myślę że zdecydował dobrze... teraz możesz mnie ukamieniować. ..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:42 pm

- Nie mam ci tego za złe - zaśmiałam się - A jeśli ktoś zostanie ukamieniowany, to tylko Az.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:42 pm

Nie lepiej Aza? - Zapytała. O! Albo wrzucić go na pożarcie ...- Zamyśliła się.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:45 pm

Spojrzałam na nich. - I... Co Ci powiedział? - zapytałam. Czułam jak szybciej mi bije serce, musiałam to wiedzieć. Łzy Chris nie wróżyły nic dobrego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:46 pm

-Słuchaj... No bo spójrz na siebie... jesteś ładna. .. mądra. .. można ci ufać.. a Az... Jest brzydki, głupi i myśli ze jest fajny... Poza tym rucha wszystko co się rusza... A tobie potrzebny jest ktoś kto cię będzie kochał. . A nie TYLKO chciał się z tobą kochać, hm..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:49 pm

- Trochę ciężko mi o tym powiedzieć - mruknęłam do Is - Najlepiej, jak sam ci wszystko opowie, bo chyba powinien. I dzięki, Soo.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:50 pm

Kiwnęłam głową zawzięcie. Wstałam i poszłam szybko póki jeszcze widziałam Azazela na horyzoncie. Wyśledzę Cię i znajdę, słowo daję.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:51 pm

-Nie masz za co pff... blagam.. tak mi się wymsknęło. ..-chrzaknelam odsuwajac się od niej. Nie poznaje samej siebie. -No tak ze ten...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:56 pm

Spojrzała na Chris. Um.. tego...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 3:02 pm

- Muszę się jakoś odstresować - zaśmiałam się.
Usiadłam na miotle i poleciałam najdalej jak mogłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 3:28 pm

-Mam nadzieje że nie zrobi czegoś głupiego. .. -wstałam z trawy. -Idę pomęczyć mojego Slowa. .. Do zobaczenia później Rina-powiedziałam idąc w stronę zamku.

Next: Pokój Wspólny Gryfonów. (Najwyżej mnie zabija)
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 3:29 pm

Wstała i otrzepała się. Chwyciła miotłę. Oderwała się od ziemi, startując jak rakieta.

NP:Nie wiem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Cze 30, 2016 5:11 pm

Zmęczyłam się i wróciłam do zamku.

NP gdzieś
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyNie Lip 03, 2016 11:10 pm

Po tym jak poszedłem do dormitorium szybko uporządkowałem się i wyszedłem nad jezioro. Usiadłem pod drzewem. Wyciągnąłem z szaty kartki. Chciałem odpisać na list od rodziców i Judith. Pomimo, że padał deszcz ogromne drzewo służyło mi jako parasol, jednak nie był zbyt szczelny. Oparłem kartki o kolano i zacząłem pisać. Czułem jak po mnie spływają krople deszczu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPon Lip 04, 2016 6:19 pm

Poszłam nad jezioro, siadając pod wielkim drzewem. Oparłam się o niego i zamknelam oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyWto Lip 05, 2016 1:57 am

Obudziłam się lekko odretwiala pod drzewem. Która godzina. ..? Nawet nie wiem... Nieważne. .. wstałam z trawy. Było ciemno wiec Carl pewnie był już u Diany. .. Ciekawe co z tego wyszło. .. Ruszyłam w stronę zamku.

Next : Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:04 am

Przyszłam i usiadłam na trawie, zerknęłam na Nelly. Wciąż nie mogłam się napatrzyć na jej urodę, a tu było tak... Cicho i romantycznie. Bawiłam się nerwowo włosami, wciąż się zastanawiając czy wyjdzie z tego to, na co miałam nadzieję.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:09 am

Zauważyłam, że Is nie czuje się dobrze przy mojej osobie. Stresowała się czymś, może jednak mój charakter ją speszył już od samego początku, a chodzi ze mną wszędzie z litości albo co najgorsze mógł kazać jej Azazel. W sumie... z tego co mi wiadomo to jej brat trzymałby ją z daleka gdybym nie rozmawiała z nimi wcześniej a nie posyłać ją do mnie.
Usiadłam obok niej na trawie pod drzewem, przez co zieleń nie była pokryta popołudniowym deszczem.
- Isobel? - zaczęłam najbardziej lekkim głosem jaki udało mi się z siebie wydusić.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:12 am

- Tak? - zapytałam i spojrzałam na nią. Cieszyłam się mogąc z nią tu być, nie myślałam wtedy o niczym innym, o żadnych problemach, nieodzwzajemnionych uczuciach, lekcjach których nie lubiłam.. Byłam od niej niższa, więc musiałam patrzyć w górę w jej piękne i tak wciągające, zauraczające oczy. Wydawało mi się, że jest czymś zaniepokojona, a pierwsza lepsza osoba mogłaby na mojej twarzy wyczytać zauroczenie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:16 am

- Czemu jesteś taka spięta... przy mnie? Znaczy wiesz, nie wiem czy przy innych również tak jest, ale czuję się... nieswojo. Wyczuwam to jak się stresujesz na kilometr. - oparłam się o drzewo.
Zerkałam co chwilę na nią. Niesforne kosmyki rozprzestrzeniły się na jej twarzyczce. Odgarnęłam je i zaciągnęłam za ucho, uśmiechając się przy tym szeroko
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:21 am

Przełknęłam ślinę, przeszły mnie dreszcze. Powiedzieć prawdę? Przyznać się jej do tego co czuję i wobec kogo czuję? Wobec jakiej płci? Ale chociaż nie będę szła dalej w ciemno. Wzięłam głęboki wdech. - Bo... - próbowałam dalej powiedzieć, ale straciłam na chwilę język w gębie. - Bo mi się podobasz i... Nie wiem czy mam na co liczyć czy... Tylko na przyjaźń - powiedziałam jąkając się trochę. Z nikim o tym nie rozmawiałam, jedynie bratu kiedyś się do tego przyznałam, ale przecież to brat... I łatwiej o tym rozmawiać i wszystko. Był jedyną osobą, która wiedziała, nikt inny poza nim nie wiedział. Nerwowo bawiłam się palcami. Obawiałam się jej reakcji, zawstydzona swoim wyznaniem wbiłam wzrok w ziemię. Od tego zależało czy się pozbieram czy nie, oraz to, czy wciąż będę wstydliwa niczym Samantha czy się rozluźnię.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:29 am

Trafiła kosa na kamień... Podoba jej się taka osoba jak... ja? Przecież to absolutnie nie możliwe. Odtrącam wszystkich, nikt nie lubi ze mną rozmawiać, a ona... Znam ją jeden dzień, ale nie powiedziałabym złego słowa na tą małą istotkę. Jest to druga osoba w życiu, która zyskała mój szacunek.
Westchnęłam głośno, nie wiedząc jak zachować się w takiej sytuacji. Nie chciałam jej zranić, bo przecież... jak zranić takie malutkie cudeńko, które gdybym ścisnęła to by rozleciało się na milion kawałeczków?
- Słuchaj... - zaczęłam, mogła na pewno dostrzec w samym głosie zakłopotanie - Napewno to nie będzie tylko przyjaźń. - podkreśliłam ostatnie słowa - Lecz nie będzie to też od razu... wiesz. - tym razem ja przełknęłam ślinę - Nigdy w życiu nie miałam styczności z chłopakiem, bądź tym bardziej dziewczyną, wybacz mi, że nie wiem jak się zachować. - złapałam za jej bródkę i uniosłam do góry, aby mogła na mnie spojrzeć.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:32 am

Spojrzałam na nią, czułam jednocześnie radość i jednocześnie obawę. Ale... Nie odrzuciła mnie, nie dała mi kosza, nie uznała za chorej.... Skoczyłam na nią i przytuliłam ja mocno, szczęśliwa w końcu. Nawet przez ułamek sekundy nie myślałam o Dianie. Tylko ja i ona tutaj. Tak. Uśmiechałam się jakbym była zjarana, ale tak się po części czułam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:35 am

Próbowałam ją jakoś przytulić, ale wierciło się to małe cholerstwo na mnie i ledwo co schowałam ją w uścisku. Wydawało mi się jakbu się rozluźniła i uspokoiła przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:37 am

Zamknęłam oczy, zapach jej perfum wypełniał mi nozdrza. Było mi przy niej tak dobrze.... Mogłabym tak spędzić wieczność. - Nie odtrąciłaś mnie, nie nazwałaś chorą ani nic... To miłe - powiedziałam cicho. - Tego się najbardziej obawiałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:48 am

- Miłe? Raczej naturalne. Nigdy nie mogłabym wyzwać kogoś od tak... bez żadnego powodu. - zamilkłam na chwilę - Nazywali mnie chorą, bo miałam kiedyś różowe włosy, a kiedy zmieniłam się całkowicie zr słodkiej landrynki na mało smaczną lukrecję to wszyscy mnie odrzucili, jeżeli mogli bardziej niż wcześniej i po prostu wyśmiewali. - na wspomnienia sprzed lat mogłabym wybuchnąć srogim śmiechem, ale nie chciałam wybudzić jej z transu - Nie mieli się do czego przyczepić. - zaśmiałam się krótko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 2:50 am

- Jesteś idealna taka jaka jesteś - powiedziałam wtulając się w nią. - Ludzie są idiotami po prostu. Podobnego odrzucenia doświadczyłam w Japonii, dlatego brata wywalono dwa razy ze szkoły, gdy mnie bronił - powiedziałam cicho. - Wyglądasz jak anioł... Taki... No, śnieżny - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 3:00 am

- Anioł? Jesteś pewna tego co mówisz? - gdyby mogła zobaczyła by wymalowane zdziwienie na mojej twarzy - Tatuaże, piercing, charakter suki, taki styl ubieranie się. Włosy się zgadzają, ale reszta? - zapytałam z jeszcze większym zaskoczeniem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 06, 2016 3:02 am

- Patrzę na to, kim jesteś dla mnie i jaka jesteś dla mnie - powiedziałam z uśmiechem, nagle z jeziora coś wyskoczyło. Chomik, z powrotem został wciągnięty do wody przez mackę. Znowu wyskoczył i pobiegł w moją stronę, wzięłam go na ręce. - Janusz! Co Ty tam robiłeś? - zapytałam patrząc zdziwiona na swojego chomika.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: