Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:04 am

Wydobyłam z siebie jeden z głośniejszych dźwięków, nie mógł nie usłyszeć tego chłopak, który właśnie perfekcyjnie doprowadzał mnie do istnego obłędu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:06 am

Uśmiechnąłem się słysząc jej jęk. Nie był to jęk jak Diany, ale ten który przypominał mi czas przed przeniesieniem się do Hogwartu. Drocząc się z nią ocierałem się wciąż, lekko zębami pociągnąłem jej sutek, wolną ręką bawiłem się sutkiem drugiej piersi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:09 am

Zrób to w końcu, nie męcz już mnie psychicznie. Miałam ochotę wykrzyczeć te słowa, ale w ostatnim momencie się powstrzymałam. Napinałam ciało i unosiłam je lekko pod wpływem podniecenia, odchylając głowę do tyłu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:10 am

Językiem przejechałem od jej piersi coraz niżej, przez brzuch i podbrzusze aż do jej kobiecości, wsunąłem lekko język i poruszyłem nim w środku, dłonie położyłem na jej pośladkach.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:13 am

Oszołomiona wplotłam dłonie w jego miękkie włosy, pod wpływem impulsu przechodzącego przez całe moje ciało, unosiłam się mimowolnie, wydając z siebie ciche jęki. Przysięgam, że zaraz nie będzie miał co zbierać z tej ziemi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:14 am

Wyszedłem z niej językiem i znów się drażniąc z gryfonką oblizałem dookoła jej wejście, niektóre miejsca naciskając nim mocniej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:19 am

Zsunęłam jedną rękę na ziemię, szukałam jak zwykle jego ciepłej dłoni, potrzebowałam czegoś w rodzaju przekonania, że podczas zwykłego (lub niezwykłego, ughhh) seksu, może również okazać mi jakąkolwiek czułość, przez zwyczajne, złapanie mojej dłoni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:20 am

Kątem oka zauważyłem jej dłoń, od razu wiedziałem o co chodzi. Wziąłem ją w swoją, większą od Ann i palcem pogłaskałem po wnętrzu. Podniosłam się i znów ją pocałowałem, zgrabnym ruchem wszedłem w dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:24 am

Walka naszych języków nie miała mieć końca, a jednak... zamiast bawić się jego językiem, po prostu odpłynęłam kiedy go w sobie poczułam. Starałam się jednak utrzymać równowagę czy inną powagę, ale przy nim... teraz... się po prostu nie dało. Starałam się palcem gładzić jego dłoń, ale nawet to mi cholera przychodziło z zajebistą trudnością.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:26 am

Zacząłem się w niej poruszać, wciąż czule i namiętnie całując, a wolną dłonią dając jej przyjemne doznania od piersi. Była świetna, idealna, zacząłem wręcz doceniać swoją decyzję, by dać się jej skusić.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:32 am

Warknęłam podniecająco, kiedy byłam już u kresu wytrzymałości. Wolną ręką gładziłam jego policzek, tak czule i swobodnie na ile pozwalał mi ten namiętny stosunek. Działał na mnie jak naprawdę dobry narkotyk, uzależniający przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:33 am

Cieszyłem się, że w wolnej chwili założyłem prezerwatywę, gdy właśnie doszedłem w Ann. Zatrzymałem się i spojrzałem w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:35 am

Oddychałam dosyć ciężko jak po dzikim maratonie. Patrzyłam w jego obłędne oczy, starając się nie zemdleć pod nim.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:38 am

- Podobało się? - zapytałem lekko zdyszany i położyłem się obok Ann.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:42 am

Nie odezwałam się, zapewne znał odpowiedź... Dopiero teraz dotarło do mnie, że praktycznie każdy mógł nas zobaczyć, a co dopiero usłyszeć. Czym prędzej sięgnęłam po swoją koszulkę i bieliznę, które założyłam szybciej niż Az ją ściągnął... Nie mogłam leżeć naga ze świadomością, że jesteśmy na dworze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:43 am

Również się ubrała, ale spokojnie i bez pośpiechu. Wyrzuciłem do jeziora zużytą prezerwatywę. Położyłem się znów wygodnie i objąłem ją.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:46 am

Wtuliłam się jak do poduszki, oplatając swoje nogi wokół jego uda. Mogłabym tak zasnąć, przysięgam.
- A Tobie? Podobało się? - szepnęłam niczym mała dziewczynka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:47 am

- Oczywiście. Jesteś naprawdę świetna - powiedziałem nie myśląc o Dianie innych podobnych sprawach. Tylko tu i teraz, nawet jeśli stracę ojcostwo przez to.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:50 am

- Wspominałeś coś o dziewczynie przed tym wszystkim, wiesz co, jakoś nie zwróciłam na to uwagi, w sumie na nic nie zwracałam uwagi, tylko na Ciebie. - westchnęłam, unosząc głowę aby spojrzeć w jego oczy - Co z tą dziewczyną?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:52 am

- Wykastruje mnie jak się dowie - prychnąłem z rozbawieniem. - A z nią nie ma żartów, nie jest byle kim - dodałem z przekąsem, odwzajemniłem spojrzenie. - Nie martw się, jakoś to załatwię. Najwyżej zostanę impotentem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 3:56 am

Oparłam ponownie głowę o jego obojczyk, chwytając go za dłoń. Księżyc w pełni odbijał się od taflii jeziora i pięknie błyszczał między roślinami wodnymi.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 7:44 am

Spojrzałam na nich i podeszłam jeszcze bliżej. Nie czułam nic. Czułam się dosłownie pusta, pozbawiona wszelkich emocji. Wiedziałam, że moja mimika i mój głos również będą to okazywały.
- Azazelu, Annabelle, do końca roku szkolnego nie chcę was widzieć nie swoich zajęciach. Nie obchodzi mnie to, że przez to nie zdacie roku. Po prostu nie chcę patrzeć na wasze twarze, zrozumieliście? Oprócz tego, jako opiekunka Ślizgonów, nakładam na Azazela szlaban, który zezwala mu tylko na przebywanie w salach lekcyjnych, u siebie w dormitorium, w Wielkiej Sali i w skrzydle medycznym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Niesubordynacja będzie karana wydaleniem ze szkoły. Oprócz tego, odejmuję wam po 20 punktów. - Uśmiechnęłam się delikatnie. - Szkoda, Annabelle. Wiem, że jesteś tutaj nowa, ale przez ciebie twój dom nie będzie mógł w ten weekend pojechać do najbliższego miasteczka. Teraz jednak chodźcie za mną. Do swoich sypialni.
Odwróciłam się i szybkim krokiem zaczęłam iść w kierunku Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 13, 2016 10:50 am

Zacisnąłem zęby odwracając wzrok w bok. Czułem, że tak będzie, ale nie że aż tak szybko. Dodatkowo widziałem, jak Diana cierpi. Przeklinałem swoją głupotę i instynkt. - Będę w Wielkiej Sali jak coś - powiedziałem cicho do Ann. Wstałem i poszedłem za nauczycielką.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 19, 2016 7:45 pm

Usiadłam po turecku, niedaleko brzegu i rozejrzalam się biorąc głęboki wdech. Nic się nie stało. Wystarczy uznać że... Że to wszystko się nie wydarzyło. Że to właśnie przez ten cały czas spałam. Tak będzie najlepiej. Zapomnieć. Udawać ze nic się nie zmieniło. .. ot taki mały skip... Położyłam się na trawie, podkładając sobie pod głowę księgę i zamykając oczy. Może mnie nie zauważą, albo pomyślą ze umarłam, to będę miała święty spokój haha.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 20, 2016 3:04 pm

Po niewygodnej i bolesnej drzemce nad jeziorem, stwierdziłam że chyba czas znowu coś zjeść. Wstałam z trawy, zabrałam księgę i ruszyłam do zamku, przy okazji zdając sobie sprawę że nie mogę obrócić głowy w lewą stronę, chyba że się cała odwróce.
Next: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 6:59 pm

Przyszłam i usiadłam na trawie, spojrzałam na rozległe jezioro. Sama byłam tu pierwszy raz, spodobało mi się to miejsce. - Pięknie tu, prawda?
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:04 pm

Stanęłam obok niej, włożyłam ręce w kieszenie i zaczęłam się kiwać na piętach. Rozejrzałam się i lekko uśmiechnęłam widząc promienie słońca odbijane przez wodę.
- Całkiem, całkiem - odparłam i usiadłam koło dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:06 pm

- Czym się interesujesz? - zapytałam i oparłam się na rękach za sobą. Obserwowałam wodę, udało mi się nawet zauważyć wystającą na sekundę mackę.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:10 pm

- Lubię ruch. Quidditch, zumba, joga. Takie tam. - Wzruszyłam ramionami. - I terrarystyka - dodałam. - A ty?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:15 pm

- Terrarystyka? Czyli pająki itd.? O ile dobrze pamiętam... A ja... Książki czytam, gram na skrzypcach i chyba... Tyle - odpowiedziałam i spojrzałam w niebo. - Aktywna jesteś.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:20 pm

- No, na przykład pająki. Chociaż osobiście wolę gady i płazy. Ale kilka ptaszników tez się u mnie w domu przewinęło - odpowiedziałam. - I szacun za skrzypce. Trzeba mieć niezły słuch podobno. Ile lat grasz?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:22 pm

- Fajnie! Chciałabym kiedyś zobaczyć takiego z bliska - uśmiechnęłam się do niej. - Sześć lat.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:24 pm

- Sporo. Często ćwiczysz? - zapytałam zaciekawiona. - Możesz mi coś kiedyś zagrać - powiedziałam, kładąc się na trawie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 7:26 pm

- Po kilka godzin dziennie jeśli jestem w domu. Nie wzięłam ich do szkoły, ale jeśli wrócę na weekend albo na święta do domu, to wezmę je ze sobą tu i Ci zagram, obiecuję - położyłam się na trawie wygodnie i zamknęłam oczy, napawając się wiatrem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptyWto Lip 26, 2016 9:54 pm

- Cynthia... Idę się przejść. Będę niedługo, muszę coś wziąć z dormitorium - uśmiechnęłam się i wstałam, poszłam do zamku.
NP: Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 9:40 am

- Okej - powiedziałam i uniosłam sie do siadu, spoglądając na odchodzącą dziewczynę. Nawet poruszała się ładnie. Uśmiechnąłam się do siebie. Gdy jej postać zniknęła w szkole wstałam i zaczęłam spacerować przy jeziorze. Oglądałam rosnące tu rośliny i wylatrywalam stworzeń pod taflą wody.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:25 am

Wróciłam nad jezioro i usiadłam obok Cynthii. Miała taką świetną sylwetkę, takie... Świetne ciało. Bo była aktywna, a ja nie. Westchnęłam. - Wróciłam. Wybacz, trochę mi zeszło, pocieszałam Koreankę.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:32 am

- Nie ma sprawy. Ważna misja i tak dalej, rozumiem to - kiwnęłam głową z poważną miną. - Już wszystko z nią ok?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:34 am

- Właśnie nie. Mam nadzieję, że nie zrobi nic głupiego - westchnęłam ciężko. - Skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:41 am

- Pensylwania. Ale teraz mieszkam w Szkocji - odpowiedziałam. - A ty? Masz super urodę, to typowe dla twoich regionów? - zapytałam ciekawa.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:45 am

Zatkało mnie znów na chwilę. - Ummm... Czy typowe to nie wiem... Jestem z Oslo, z Norwegii - uśmiechnęłam się i oparłam brodę na rękach. Czyżbym słusznie się domyślała, że woli... No? Zastanowiłam się.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:54 am

- To chyba średnio - zastanowiłam się. - W Norwegii jest raczej więcej blondynek, nie? Z resztą nieważne - machnęłam ręką. - Kiedy się tu przeniosłaś?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 11:56 am

- Racja, więcej. Jestem mniejszością - zaśmiałam się. - Kiedy... - zaczęłam liczyć dni na palcach. - Ponad dwa tygodnie temu.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 12:15 pm

Szedłem z Chris nad jezioro-Woaaah, naprawdę tu świetnie-powiedziałem. Cała droga od biblioteki do tego miejsca była w ciszy. Usiadłem na trawie i zacząłem szukać kamyków.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 EmptySro Lip 27, 2016 12:17 pm

- To też krótko tu jesteś - zdziwiłam się. - I jak wrażenia? Dobra zmiana czy średnio? - Byłam ciekawa jak znosi przeprowadzkę i przeniesienie do nowej szkoły. No i mogłam wybadać jeszcze jedną rzecz... - Tęsknisz za kimś, kto został w Norwegii?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 9 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: