Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:08 am

- Nie ja - zaśmiałem się na jej pytanie.
- Rian stój - mruknąłem, odrywając ją od siebie.
Czując zimny nosek, ocierający się przy moim uchu, wyciągnąłem rękę do tyłu i pogłaskałem kociaka, na co od razu Damon zaczął szczekać, by i go głaskać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:10 am

— Dlaczego?— zapytalam lekko zaskoczona, prostując sie gdy mnie odsunął. Magnus zaczął mruczeć gdy tylko Tyler go dotknal. Podskoczyłam kiedy Damon zaszczekał. Az złapałam sie za serce. Głupie zwierzaki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:49 am

- Bo mnie dekoncentrujesz - mruknąłem, patrząc na nią.
Gdy dziewczyna podskoczyła, przeniosłem swoje obie dłonie na jej uda i pochyliłem się w jej stronę.
- Przy mnie nie musisz się niczego bać - wymruczałem w jej ucho, odsuwając się po chwili.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 11:48 am

— To sie skup porządnie. — mruknelam.
— Mm... Na pewno. — odparlam patrzac na niego. — Czy zwierzaczki sie juz nacieszyły i moge wrócić do napastowania mojego chłopaka?— zapytałam na co Mag zsunął sie po ramieniu chłopaka i wyładował miedzy nami na grzbiecie, wystawiając jezyk.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 11:54 am

- Chyba nie możesz - stwierdziłem, widząc między nami Magnusa i Damona, który siedział obok.
- Jak widzisz nie możesz napastować swojego chłopaka - odparłem, patrząc na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 11:56 am

— Wydaje mi sie czy ciebie to bawi?— zapytałam i zaczelam drapać kota po brzuchu na co ten zaczął wydawać z siebie jakies dziwne dźwięki w tym... chyba nawet szczęknięcie... Zabrałam rękę.
— slyszales to...?— zapytałam patrzac na Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:04 pm

- Tak - odparłem z szerokim uśmiechem.
Po chwili popatrzyłem na kota.
- Już Ci mówiłem, że to nie kot - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:06 pm

— Kot... To na pewno jest kot. — odparlam zerkając na Magnusa. — Schowaj jezyk. — powiedziałam i podniosłam kota by przytulić go do siebie i pocałować w pyszczek. Zaczelam mowic do niego pieszczotliwie, nie przestajac go głaskać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:20 pm

- No nie wiem...szczeka, wystawia język - zacząłem wyliczać, a następnie popatrzyłem na Damona, który w tym momencie, też wystawiał język.
- Zdecydowanie to nie kot - mruknąłem.
Widząc, że dziewczyna głaszcze kota i całuje go w pyszczek, odsunąłem się od niej, na tyle ile pozwalało oparcie kanapy.
- Nie myśl nawet by potem mnie całować - odparłem, krzywiąc się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:24 pm

Spojrzałam na Tylera katem oka po czym odwrocilam głowę w jego stronę.
— Mam cie nie całować?— zapytałam unoszac brew. — Jestes pewien swoich slow Tyler?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:28 pm

- No teraz to na pewno - odparłem, nadal nie mogłem uwierzyć, że pocałowała zwierzaka.
- Tego jestem na 100% pewien - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:29 pm

Popatrzyłam na niego po czym przysunelam do siebie Magnusa i pocałowałam go w bok pyszczka tak jak wcześniej.
— Koty sa czystsze niz ludzie. A Mag podwójnie bo go przed chwila wykąpałam. — mruknelam i uniosłam kota w stronę chłopaka. — Poniuchaj jak pachnie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:41 pm

- Na pewno nie są czystsze od ludzi - mruknąłem.
- To, że się myją, liżąc, nie oznacza że są czystsze. Poza tym wąchają przeróżne rzeczy - odparłem, przewracając oczami.
- Nie dzięki - stwierdziłem i odepchnąłem jej ręce wraz z kotem w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 12:43 pm

— Robisz sie nieprzyjemny. — stwierdziłam i zeszłam z jego kolan, kierując sie na lozko na którym sie polozylam wraz z kotem ktory wyjątkowo lezal spokojnie a nie biegał i tarzał sie po całym lozku. Zaczelam sie w niego wpatrywać, czujac pod dłonią jak spokojnie oddycha.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 1:34 pm

- Dopiero to odkryłaś? - spytałem, patrząc na nią.
Gdy wstała z moich kolan, otrzepałem spodnie, by je wygładzić.
Jednak zaraz po dziewczynie, na moich kolanach ułożył się pies, a bardziej ułożył swoją głowę.
Zacząłem go głaskać po głowie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 1:35 pm

- Nie.-odparłam krótko, wtulajac się w futerko zwierzaka gdy ten zawinal się w kłębek. Zamknęła oczy, wsłuchując się w bicie serca kociaka, zaczynając powoli przysypiac.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 1:57 pm

- To nie wiem czemu tak zareagowałaś - mruknąłem.
Gdy Damon obrócił się na bok, zacząłem go drapać za uchem.
Widać, że mu się podobało, bo zaczął machać ogonem, którym mocno trzepał w sofę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 2:03 pm

Otworzyłam oczy slyszac głos chłopaka.
— Możemy skończyć te bezsensowna wymianę zdan?— zapytałam. — Dobrze wiesz dlaczego. Jestem człowiekiem Tyler i zachowanie takich ludzi jak ty, nadal mnie dziwi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 2:37 pm

- Możemy - odparłem, spoglądając na dziewczynę ukradkiem.
- No właśnie nie wiem - mruknąłem.
- Wiesz, trochę mnie już znasz, więc nie powinnaś. Widziałaś mnie w wielu sytuacjach - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 2:40 pm

— Kocham cie Tyler. — powiedziałam tym samym ucinając rozmowe bo wiedziałam ze nigdy nic mi mam to nie odpowie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 2:46 pm

- Mhm - wymruczałem, zamykając oczy - a nie powinnaś - dodałem na spokojnie z przymkniętymi powiekami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 2:48 pm

— Wiem. Nie musisz mi tego powtarzać. — odparlam cicho.
Skuliłam sie na lozku, przyciągając do siebie kota i zamykajac oczy z nadzieja ze prześpie całe zycie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 3:05 pm

- To dobrze, że wiesz - odparłem.
Miałem coś jeszcze dodać, ale ugryzłem się w język nim zdążyłem coś dodać.
Popatrzyłem na dziewczynę, która skuliła się w ręczniku i wtuliła w kota.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 3:19 pm

Czy on naprawde nie mógł sie uciszyć..
— Czerpiesz z tego satysfakcję prawda?— zapytałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 3:39 pm

- Nie - mruknąłem cicho.
- Śpij już - dodałem, głaszcząc psa po głowie.
Teraz miałem dobrą okazję, by sprawdzić czy dziewczyna ma rację. Czy rzeczywiście mogę czarować bez różdżki.
Popatrzyłem na koc w rogu pokoju i kiwnąłem palcem, a następnie przekierowałem go na łóżko, tak, że opatulił dziewczynę w całości.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 4:03 pm

A ja mysle ze tak. Na szczescie nie powiedziałam tego głośno bo na bank byśmy sie pokłócili. A ja tego nie chciałam.
Westchnęłam tylko i podłożyłam rękę pod głowę starając sie oczyścić mysli zeby zasnąc.
Poczułam jak opada mnie ciepły koc. Otuliłam nim Magnusa po czym odplynelam szybciej niz bym sie tego spodziewała.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 4:25 pm

Słysząc jej miarowy oddech, odetchnąłem z ulgą.
Wiedziałem, że ta cała rozmowa mogła ponownie nas skłócić. A teraz właśnie tego najmniej chciałem.
Zastanawiałem się czy lepiej wyjść z psem czy zostać. Obawiałem się tego, że Damon może ich obudzić. Jednak póki był spokojny postanowiłem posiedzieć w pokoju.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 5:37 pm

O dziwo udało mi sie zasnąc dosyc mocno. Śniły mi sie dziwne i niezbyt miłe rzeczy. W skrocie jakby powtórka z naszych kłótni tyle ze w rezultacie Tyler wyjechał do Brazylii i juz nigdy wiecej do mnie nie wrócił. Z jednej strony koszmar z drugiej strony najlepszy sen na świecie. Bo okazało sie ze słowa Anastasii były prawdziwe i po odejściu Tylera urodziłam syna ktory juz od małego miał te wkurwiona żyłkę na czole... Nie ma to jak brak przestrzeni czasowej we śnie. Dziecko rosło a ja nie powtarzałam sie nawet o dzien. Takie rzeczy dzieją sie tylko w snach.
Zazwyczaj snimy o tym o czym marzymy. Nawet podświadomie. Albo o tym czego sie najbardziej boimy. Ja dostałam w pakiecie i to i to. Nie po raz pierwszy zaczelam płakać przez sen. Najgorsze w tym wszystkim było to ze sen nigdy sie nie spełni ale koszmar ma taka możliwość.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 5:47 pm

Przez jakiś czas głaskałem psa, dopóki dziewczyna nie zaczęła wydawać dziwne odgłosy.
Najpierw płakała, a w następnej chwili się śmiała.
Ale gdy usłyszałem, że dziewczyna szlocha bardziej niż poprzednio, wstałem z kanapy i ruszyłem w jej stronę. Usiadłem na brzegu łóżka i zacząłem delikatnie ją wybudzać
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:00 pm

Poczułam na sobie jego dotyk. Wrócił. Ale... On przeciez nie odchodził. Wraz z tym jak zaczelam sie budzić, wracał do mnie obraz rzeczywistości. Otworzyłam powoli oczy, rozglądając sie w ciszy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:40 pm

Odetchnąłem lekko, gdy powoli otworzyła oczy.
Zacząłem powoli gładzić ją po plecach, ponieważ była położona na boku, plecami do okna, czyli też do mnie.
- To tylko sen - mruknąłem cicho, chcąc ją uspokoić.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:43 pm

Nie odpowiedziałam nic. Tylko sen... Dla niego to był tylko sen. On sie niczego nie bał. Przeszedł mnie zimny dreszcz po całym ciele.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:47 pm

Poczułem jak cała się trzęsie, więc bardziej opatuliłem ją kocem. Siedziałem cicho i po prostu głaskałem ją po plecach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:49 pm

Gdy otulal mnie kocem, cofnęłam sie lekko do tylu chcac sie w niego wtulić.
— Mozesz mnie objac?— zapytałam wydając z siebie lekko przerywane zdanie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 6:56 pm

Uśmiechnąłem się na jej pytanie i na chwilę wstałem, by następnie przylgnąć do niej całym ciałem. Objąłem ją w talii i mocniej w siebie wtuliłem, kładąc podbródek tam gdzie zwykle, czyli na jej głowie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:00 pm

Polozylam dlon na jego przedramieniu, sunac dalej by spleść nasze palce. Zacisnelam swoja dlon na jego i zamknęłam oczy gdy znow przeszedł mnie dreszcz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:08 pm

Zacisnąłem mocnej swoją dłoń na jej, gdy poczułem, że przechodzi ją dreszcz.
- Co się dzieje skarbie? - spytałem zaniepokojony, gładząc kciukiem jej delikatną skórę dłoni.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:11 pm

Mruknelam wtulajac sie w niego plecami. Nie chciało mi sie o tym mowic. Wiedziałam ze to sen ale to nie było takie łatwe pozbyć sie pewnych obrazów z głowy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:14 pm

Zrozumiałem, że bardziej potrzebowała teraz ciepła drugiej osoby, niż rozmowy. Albo przynajmniej nie chciała gadać o tym co jej się śniło ze mną. Ale to nie było ważne.
Cieszyłem się jedynie tym, że to właśnie ja ją uspokajam, a nie nikt inny.
Uśmiechnąłem się lekko i nasze złączone dłonie polożyłem przy jej brzuchu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:22 pm

Znow zamknęłam oczy, skupiając sie na dźwiękach które do mnie docierały. Leżeliśmy tak w ciszy przez długi czas. Chcialam sie odezwać ale nie wiedziałam co powiedziec.
Po prostu chciałam zeby był blisko. Miałam nadzieje ze nie wpadnę w jakas paranoje i gdy tylko bedzie ch jak wyjsć chociażby do łazienki, zacznę panikować ze odchodzi...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:30 pm

Czując jej ciepłą dłoń w swojej i miarowy oddech, zamknąłem oczy, wsłuchując się w rytm jej serca.
Nie potrzebowałem by mi cokolwiek tłumaczyła, bo możliwe, że sam bym tak zrobił, dlatego też oboje się nie odzywaliśmy i po prostu cieszyliśmy bliskością.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:34 pm

— Lubisz święta?— zapytałam po chwili, otwierając oczy. Byłam ciekawa tego jak beda wyglądać moje tegoroczne święta.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:36 pm

- Śpij skarbie - mruknąłem, słysząc jej pytanie
- Jak się wyśpisz to pogadamy - dodałem, całując ją we włosy.
- Nie musimy teraz rozmawiać - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:46 pm

Przytaknelam tylko głowa i znow zamknęłam oczy. Po raz pierwszy miałam wrazenie ze mnie rozumie. Ze wie co czuje i jak sie czuje. Zastanawiając sie nad tym znow mi sie przysnęło, w mocniejszy sen.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySro Lis 29, 2017 7:50 pm

Poczułem jej miarowy oddech, ale że jej uchwyt na mojej dłoni nie był lżejszy, na początku nie myślałem że zasłynęła. Dopiero po czasie się zorientowałem.
Miałem się podnieść i ponownie wrócić na kanapę, ale wcale mi się nie chciało. Było mi w tej pozycji wygodnie. Do tego mój kompan z kanapy także ustanowił się na łóżku i sam z siebie przykrył kołdrą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: