Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:11 pm

- A ty "coś tam"? - spytałem, patrząc na nią z szerokim uśmiechem.
- Pamiętasz jak Ci mówiłem, ze jesteś moją kofeiną? - mruknąłem, widząc że przytakuje, dodałem szybko - No właśnie, czyli żartowałem z tym spaniem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:19 pm

— No.. na przykład poukładam ci koszulki kolorami...— odparlam.
— No ale... Wygladasz na zmęczonego skarbie... Prześpij sie troche..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:22 pm

- Chcesz mi powiedzieć, że źle wyglądam? - spytałem unosząc brew.
- No wiesz co...mówić takie rzeczy swojemu chłopakowi. Jeszcze będę miał kompleksy - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:23 pm

— Nie.. Oj na pewno. Ty i kompleksy Hahaha...— powiedziałam wybuchając śmiechem.
— Oboje wiemy ze twoje samouwielbienie jest na wysokim poziomie hahahah
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:57 pm

- No oczywiście, że będę miał kompleksy, jak mi będziesz tak mówić - mruknąłem.
- Ja? Samouwielbienie? Ja to nie śmiały jestem - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 6:59 pm

Slyszac jego kolejne słowa, ryknelam śmiechem.
— Ty! Nieśmiały! Dobre!– parsknelam. – Idz spac bo gadasz głupotki skarbie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:09 pm

- Obrażam się - mruknąłem i wyminąłem ją, by następnie położyć się do łóżka.
- Śmiejesz się ze mnie - dodałem oburzony.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:11 pm

— Misiuuu....— jeknelam i poleciałam za nim. Rzuciła sie na niego, przylegajac do jego ciała.
— No wez... Jak tak bedziesz robił to zamknę sie w sobie... Wpadnę w depresje i popełnię samobójstwo...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:20 pm

- Zamkniesz się w sobie...Hahahaha - wybuchnąłem niekontrolowanym śmiechem.
- No nie mogę - dodałem, ledwo łapiąc powietrze.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:24 pm

— Chcesz zginać gowniarzu?!— krzyknęłam ale bie byłam zła. Bardziej draznilam sie z nim.
— No dobra.... I tak przez najbliższy czas noe bedzie seksu...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:28 pm

Obróciłem się z nią tak, ze to ja siedziałem teraz na niej.
- Gówniarzu? - spytałem - To nie ja w tym związku jestem gówniarzem - odparłem z uśmiechem.
- No właśnie, myślę że taka kara wystarczy - mruknąłem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:30 pm

— ej No...— fuknelam kiedy mam mnie usiadł.
— Tyler.. Ale ty wiesz ze to nie kara? Po prostu skoro mamy zacząć od nowa i ty stwierdziłeś ze nie powinieneś nawet stać blisko mnie No to..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:33 pm

- Wiem Rian - westchnąłem - wiem, że to nie jest kara - dodałem.
- Dlatego dziś mam zamiar wykorzystać ten dzień - odparłem z uśmiechem.
- A co jeśli się okaże, że jesteśmy lepszymi przyjaciółmi, niż parą? - spytałem na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:35 pm

— Skarbie... A jaka jest różnica miedzy ruchajacymi sie przyjaciółmi a para?— zapytałam dobrze wiedząc jakby to wyglądało.
— No właśnie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:40 pm

- A może wcale byśmy się nie ruchali - odparłem, choć sam w to nie wierzyłem.
-Nie wierzę w to wszystko - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:46 pm

— W co nie wierzysz? W nas?— zapytałam z lekka obawa ktora starałam sie ukryc w głosie.
— Bedzie dobrze... Postaram sie naprawde.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:51 pm

- Nie, nie w nas Rian, tylko w to że to wypali choćby 2 tygodnie, zanim ponownie się na Ciebie nie rzucę - odparłem z szerokim uśmiechem.
- Nie staraj się. Po prostu bądź sobą - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:56 pm

— To nie jest tak ze musisz sie trzymać w tym celibacie. — odparlam.
— Tylko spróbować trzeba. A moze sie uda i bedzie lepiej... Trzeba próbować
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 7:59 pm

- Ale ja wiem, że muszę, bo inaczej to nie wypali - mruknąłem, całując ją w suta, a następnie schodząc do jej szyi.
- Dziś Cię z łóżka nie wypuszczę - zaśmiałem się w jej szyję.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:06 pm

— Tyler... Moze lepiej nie nakręcaj bo jutro bedzie jeszcze gorzej...— odparlam kładąc mu dłonie na ramionach by go powstrzymac.
— Zobaczysz.. Poza tym... Naprawde sie prześpij. Ja ci nie ucieknę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:14 pm

- Gorzej będzie jeśli tego nie zrobię, ale jak chcesz - mruknąłem, schodząc z niej.
- W sumie zasłużyłem - dodałem ciszej, kładąc się pod kołdrę i zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:17 pm

— Ej... Tyler...— mruknelam podnoszac sie do siadu i patrzac na niego.
Polozylam sie i przytuliłam do niego, kładąc podbródek na jego ramieniu i wbijając w niego wzrok.
— Ja cie nie każe... Ja nie powiedzialam ze nie chce... Po prostu... Taki malutki potworek we mnie ma wrazenie ze znowu usłyszy ze nie masz na mnie ochoty..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:22 pm

- Rozumiem, przecież Cię nie oskarżam ani nic takiego - mruknąłem, oddychając spokojnie.
- Przecież nic Ci nie każe - dodałem, ziewając.
- Ale nigdy nie było tak, że Cię nie chciałem, albo nie miałem na ciebie ochoty - odparłem.
- Chyba masz racje, lepiej dać sobie dziś z tym spokój - powiedziałem i wraz z tymi słowami zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:26 pm

Nie odezwałam sie juz zeby go nie rozbudzać.
Nic nie mogłam poradzic na to ze to co wczoraj powiedział nadal we mnie siedziało. Byłam rozdarta bo z jednej strony pragnęłam go jak cholera ale z drugiej... Nadal miałam przed oczami jego twarz kiedy oznajmiał ze mu sie odechciało... Moze i byłam przewrażliwiona ale takie rzeczy mnie raniły.
Leżałam cicho obok niego i głaskałam go po torsie uspokajająco, wsłuchując sie w bicie jego serca na wysokosci ktorego znalazło sie moje ucho gdy ułożyłam głowę na chłopaku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:37 pm

Zasnąłem dość szybko kamiennym snem. Zakładam, że nawet krzyk, który obudziłby umarłego, a dla mnie nie miałby znaczenia.
Nic mi się nie śniło, co było dla mnie wybawieniem, bo wszystkie złe myśli odeszły, no prawie.
No nie licząc ostatniej myśli, która mnie napadła.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 8:41 pm

Ja nie mogłam spac. Po prostu nie. W pewnym momencie serce Tylera przyspieszyło i myslalam że zaraz sie obudzi ale po chwili sie uspokoił.
Nadal go głaskałam tyle ze po boku bo wtulilam sie w niego. Co jakis czas nie mogłam sie powstrzymac i calowalam go poprzez materiał koszulki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 9:20 pm

Po nieprzespanej nocy i poranku oraz emocjonalnym popołudniu, sen był dla mnie chyba najbardziej miłą rzeczą, która mnie spotkała.
Wiedziałem też, że długo nie pośpię, bo nie umiałem spać w południe, dopóki nie byłem cholernie zmęczony.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 9:52 pm

W koncu zaczęło mnie mulić. Powieki same zaczely mi opadać a ja sie poddałam. Miałam nadzieje ze chłopak sie obudzi ale tak sie nie stało. Spał jak kamień. Wiec i ja zasnelam w koncu, śniąc o tym jak nasze ciała cholernie dobrze na siebie działają i jak dobrze sie w siebie wpasowywują.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:01 pm

Gdy po ok. 2h się obudziłem, poczułem wtuloną w siebie małą istotę.
Uśmiechnąłem się lekko, jednak nie poruszyłem się ani o centymetr by jej nie obudzić.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:02 pm

Wyczułam ze ta mała... No dobra... Moze nientaka mała cholera sie obudziła. Zaczelam go znow głaskać po boku.
Chwile trwało nim zmusiłam sie do otwarcia oczu.
— Wyspałeś sie?— zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:07 pm

- Bardzo - odparłem z uśmiechem.
- A ty się przespałaś? - spytałem, przeciągając się i ziewając.
- Mógłbym się tak codziennie budzić - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:10 pm

— Chwilke...— odparlam wzruszając ramieniem.
— Mmm... Na tez. — powiedziałam i zsunelam rękę z jego boku na brzuch, schodząc w dół i ostatecznie kładąc ja na jego kroczu, zaczynajac je powoli masować.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:15 pm

- Rian - jęknąłem cicho.
Ale szybko się opamiętałem i złapałem za jej nadgarstek.
- Sama mówiłaś, żebyśmy tego nie robili - mruknąłem cicho, całując ją w usta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:20 pm

— Nie. Nie mowilam zebysmy tego nie robili. — odparlam niezadowolona ze mnie powstrzymał.
Oddałam pocałunek chętnie, probujac uwolnić rękę z jego uścisku.
— No.. Puść... Chce żebyś był dzisiaj moja mała sunią... Dzisiaj ja dominuje.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyPon Gru 04, 2017 10:30 pm

- Ty dominujesz? - spytałem, zachrypniętym głosem.
- Proszę Cię bardzo - odparłem i puściłem jej nadgarstek.
- Niech Ci będzie. Możesz robić wszystko co zechcesz - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 9:09 am

— Naprawde? Moge?— zapytałam zaskoczona. Uśmiechnelam sie szeroko po czym odsunęłam sie od niego zeby zabrac kajdanki z drugiej strony lozka.
— Rece do góry. Tylko bez pyskowania i zaklęć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 11:45 am

- Możesz - odparłem, podnosząc się lekko , by następnie podnieść ręce do góry, tak jak tego chciała.
- Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 1:05 pm

— Oj dasz radę.. Nie marudź bo cie zakneb..luje..— powiedziałam przykuwając jedna rękę a następnie przekładając kajdanki za grubym prętem wezgłowia i przykuwając druga rękę. Wpadł mi do głowy pomysł zeby naprawde go zakneblować.
— Mmm... Gdzie masz krawaty?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 1:32 pm

- Nie - odparłem - Tego nie zrobisz Rian - jęknąłem, patrząc jej w oczy i wierzgając, przez jej słowa.
- Poza tym nie noszę krawatów - dodałem, zdając sobie sprawę, że w mojej szafie nie ma ani jedego krawatu, nawet szkolnego.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 1:35 pm

— Zrobie. — odparlam schodząc na chwile z lozka. Stanęłam obok opierając dłonie na biodrach. Nie mając wyjścia, wezwałam z pokoju krawat w barwach mojego domu po czym rzuciłam go na lozko.
— Bedzie ci ładnie w zielonym. — odparlam i zaczelam sie powoli rozbierać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 1:47 pm

- Mi w każdym kolorze jest cudownie - mruknąłem z uśmiechem.
- Ja powinienem to zrobić - odparłem, patrząc jak się rozbiera, a następnie oblizałem suche wargi.
- Rian - jęknąłem szarpiąc dlońmi - zmieniłem zdanie, musisz mnie uwolnić - dodałem, patrząc na nią z rosnącym pożądaniem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 1:52 pm

— Powinieneś...— odparlam pozbywając sie koszulki i rozpinając spodnie, następnie zsuwając sie z siebie i zostając w samej bieliźnie.
— Chyba juz troszkę za pozno... Nie ma zmiany zdania..– powiedziałam z uśmiechem i zdjęłam biustonosz, rzucając go na lozko. Po zdjeciu delikatnych fig utworzonych z koronki ktora była tak delikatna jak pajęcza sieć, weszłam powoli na lozko. Machnięciem ręki rozerwalam koszulke chłopaka, wiedząc ze gdybym zrobiła to ręcznie, to nic by z tego nie wyszło. Podparłam sie ręka na lozku po czym zaczelam sunac bielizna od linii jego spodni w gore.
— Jak bedziesz za bardzo pyskował to zamiast zakneblować cie krawatem, ucisze cie tym.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 2:03 pm

Gdy zdjęła bieliznę, wciągnąłem gwałtownie powietrze.
W tym momencie żałowałem, że nie mam choć jednej ręki wolnej, by móc ją dotknąć.
- Wiesz dla mnie to nie problem - odparłem z szerokim uśmiechem.
- Ale ja nie pyskuje - mruknąłem, poruszając się lekko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 2:05 pm

— Ale sie wiercisz.— odparlam patrzac na niego i oblizując wargi.
— Masz byc grzeczny. — dodałam po czym zostawiłam majtki na jego torsie i sięgnęłam do jego spodni by je rozpiąć i zacząć masować jego penisa przez bokserki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 EmptyWto Gru 05, 2017 2:11 pm

- Jestem grzeczny - mruknąłem.
Jednak po chwili zacząłem przeciągle jęczeć, dlatego zagryzłem wargę, by z moich ust nie wychodziły już żadne dźwięki.
Czułem jak twardnieje i jak dziewczyna na mnie działa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 16 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: