Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieużywana klasa

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptySob Cze 11, 2016 12:36 pm

Jest tutaj trzymane zwierciadło Ain Eingarp. Nieużywana klasa 1000?cb=20150829195909&path-prefix=pl
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 4:12 pm

Wszedłem do klasy, akurat świeciło słońce. Oparłem się o parapet i zająłem się patrzeniem przez okno na krajobraz.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:30 pm

Gubiłam się w otchłani tego wielkiego budynku, straciłam kompletnie rachubę czasu. Może była już noc? A może zaraz miała zacząć się lekcja? Gdzie są ludzie?! Krzyknęłam w myślach sama do siebie. Próbowałam otwierać wszystkie drzwi, ale tylko jedne były otwarte. Wielkie pomieszczenie oświetlone promieniami słońca. Ughh, słońce nie zaszło, czyli wcale nie zwiedzałam szkoły tak długo jak mi się wydawało.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:34 pm

Odwróciłem wzrok w stronę drzwi, zmarszczyłem brwi widząc po raz pierwszy brunetkę. Miała wyraz twarzy jakby była zagubiona. - Jak Alicja w króliczej norze? - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:38 pm

Wzdrygnęłam się, słysząc nieznajomy dla mnie głos. Zwróciłam swój wzrok na... o mój Boże. Zastygła w miejscu i gapiłam się na niego jakbym została przynajmniej zaczarowana jakimś zaklęciem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:40 pm

Usiadłem na parapecie i odruchowo przeczesałem włosy. A jej co? Po imperiusie jest? - Wyglądasz jakbyś spojrzała na meduzę - dodałem. - Skamieniałaś.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:42 pm

Otrząsnęłam się i powolnym krokiem ruszyłam w stronę okna, wyrzucając jakieś nieprzemyślane słowa.
- Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wryło mnie w ziemię. - zaśmiałam się sama z siebie
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:45 pm

- Hah. Nieźle. Jakbyś nie wiem, zobaczyła potwora - zaśmiałem się i spojrzałem na nią, wciąż zaskoczony kimś nowym. - Pierwszy raz Cię widzę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:52 pm

- Tak, jestem tu nowa. Właśnie jakoś staram się nieudolnie zwiedzać Hogwart. - podałam mu rękę i przedstawiłam się - Jestem Annabelle, dokładnie to Annabelle de Violine. - uśmiechnęłam się szeroko, ukazując swój kolczyk w wędzidełku
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:55 pm

Uścisnąłem jej rękę z uśmiechem, z uznaniem spojrzałem na kolczyk. - Azazel Tokisaki. Moment - zmarszczyłem brwi. - De Violine?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 9:56 pm

- Taak. - przeciągnęłam sylabę - Coś nie tak? - w geście zdziwienia uniosłam prawą brew.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:00 pm

- Nie. Nelly nic nie mówiła, że ma siostrę. I w dodatku tak zabójczo piękną - uniosłem brew z rozbawieniem, westchnąłem i się przeciągnąłem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:01 pm

- Słucham? - omal nie zemdlałam gdy skomplementował mnie,a le to nie teraz jest najważniejsze... chyba - Jaka... Nelly?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:04 pm

- Ze Slyterinu, De Violine - złapałem ją jedną ręką i posadziłem na parapecie. - Dobrze się czujesz? Słabo wyglądasz.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:07 pm

Jego dłoń, taka ciepła i wielka w porównaniu do mojej.
- Dobrze, chyba. Może to tylko zbieżność nazwisk? - spojrzałam na chłopaka, który był dużo większy ode mnie
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:09 pm

- A nie wiem, potem może jakoś sobie to wyjaśnicie. Z jakiego domu jesteś? - zapytałem i spojrzałem na nią. - A, nie dość, że zabójczy wygląd, to i po prostu... Jakby to określić, to tak jakbyś się czymś zjarała, takie uczucie mam widząc Twoje oczy. Oszałamiające - rozłożyłem ręce w geście "no taka prawda".
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:20 pm

Czy aby na pewno te wszystkie komplementy były kierowane w moją stronę? Na mojej bladej twarzy wkradł się lekki rumieniec, okalający moje policzki.
- Gryffindor. - powiedziałam jakby z dumą - Czemu Nelly jest ślizgonką? Znaczy się, mógłbyś mi ją opisać? - zapytałam z zawstydzeniem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:25 pm

- No... Blada, białe włosy. Podobnie jak Tobie, ma zajebiste tatuaże i kolczyk, co pasuje do niej i jej wyglądu. Wysoka, trochę płaska. Gorąco Ci? Masz rumieńce - spojrzałem na nią unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:32 pm

- Nie jest mi gorąco. uśmiechnęłam się przyjaźnie - Dobra koniec o niej. - pierwszy raz w rozmowie użyłam swojego stanowczego głosu, nie chciałam wyjść na jakąś wstydliwą idiotkę.
Wstałam z parapetu odwracając się przodem w odległości metra do niedawno poznanego chłopaka,
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:46 pm

Spojrzałem na nią, olśniewała tym co obdarzyła ją natura, nie mówiąc o jej biuście, ale... Byłem już zajęty. - Dziś przybyłaś do szkoły?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:50 pm

- W sumie to kilka godzin temu. Nie wiem ile chodziłam tutaj zanim doszłam do tego pokoju. - zaśmiałam się ukazując szereg perfekcyjnie białych ząbków - Jak długo się tu uczysz? - zmieniłam ton głosu na bardziej podniecający, niż miałam to w zamiarze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:52 pm

Spojrzałem na nią lekko zaskoczony, słysząc ton jej głosu. - No... Przybyłem tu tydzień po rozpoczęciu i już wtedy narobiłem zamieszania - zaśmiałem się. - Widać, że dbasz o włosy - znów ją skomplementowałem z uznaniem w oczach. Trzeba będzie to ograniczyć, bo za dużo już pochwał. Jeszcze się wnerwi i pójdzie gdzieś do Chris i zawiąże sojusz przeciwko mnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:55 pm

- Zamieszania? Co takiego mogłeś zrobić? - spojrzałam na jego szerokie ramiona i przypomniałam sobie wielkość jego dłoń - Bójka? - uniosłam kąciki swoich ust.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 10:57 pm

- Nie. Mało jest chłopaków, więc nie ma z kim. Poza tym, przed przeniesieniem się tu miałem już dość bójek i pojedynków, z których te drugie przerażały innych - westchnąłem. - Wyobrażasz sobie w zemście urządzić kogoś tak, że przybiega do Ciebie z płaczem w samej koszulce, majtkach i nie panuje nad sobą totalnie? A potem dostać w twarz za to? Mściłem się za to, co zrobiła na siostrze, a tak mnie za to nagrodzono - wzruszyłem ramionami. - Nie mówiąc o tym, że zerwałem z kimś po... 3-4 dniach.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:07 pm

Otworzyłam usta ze zdziwienia. Wyobraziłam sobie właśnie sytuację, którą przed chwilą starał się mi zobrazować. Wpatrywałam się w jego oczy, w których potrafiłam całkowicie się zatracić.
- Co zrobiła siostrze? - niezauważalnie zrobiłam krok w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:09 pm

- Wykorzystała ją. Isobel ma to do siebie, że przywiązuje się do ludzi, wcześniej zawsze zachowywała dystans. A tamta była zimną suką i powiedziała, że przyjaźniła się z nią tylko po to, by ją wykorzystać i później upokorzyć przed całą szkołą. Teraz się zmieniła, może po horrorze jaki jej zgotowałem, nie wiem, ale cieszę się, że nie prowadzę już z nią wojny - również spojrzałem w jej oczy, nieświadomie znów przeczesałem włosy palcami.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:20 pm

Jego niesforne kosmki zostały perfekcyjnie poprawione. Przypatrywałam się jego wystającym kościom policzkowym, dopóki między nami nie zastała dziwna cisza.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:28 pm

Siedziałem tak w ciszy, patrząc w ścianę. Tak jak zawsze, znów negatywnie osądzony, nieważne, że było to dla siostry.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:29 pm

- Coś się stało? - zapytałam z lekką troską, kiedy zauważyłam, że chłopak drętwo patrzy się gdzieś.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:30 pm

- Zastanawiam się tylko, czy naprawdę nie masz mnie za potwora - odpowiedziałem z rozbawieniem, oparłem się o szybę okna.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:36 pm

- Nie. - zaprzeczyłam donośniejszym głosem - Sama miewam ataki wściekłości i potrafię skyrzwdzić nawet najbliższą osobę. Nie wiem z czego to się bierze. - opuściłam wzrok
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:36 pm

- Więc coś nas łączy - zaśmiałem się. - Czym się interesujesz? - spojrzałem na nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:41 pm

- Głównie śpiewem, będąc w domu dziecka występowałam tu i ówdzie. Kołysałam małe dzieci do snu, bo mnie o to prosiły. - zachichotałam, unosząc wzrok - Nauczyłam się pokory przez przebywanie w takim ośrodku. - zapatrzyłam się w jego oczy - A Ty?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyWto Lip 12, 2016 11:44 pm

Zamilknąłem na chwilę i się zamyśliłem. Dom dziecka, tak? Więc nie ma łatwej przeszłości za sobą. - Cóż... Ja? Gram na gitarze elektrycznej, lubię co nieco poczytać sobie o czarnej magii i jej się uczyć dodatkowo... Coś tam książek czytam i gram w quidditcha. Zaśpiewasz mi coś? - spojrzałem na nią. Długo patrzyła w moje oczy, a dzięki swojemu doświadczeniu wiedziałem, o co chodzi. Leci na mnie. A ja będę musiał tej piękności dać kosza... Szkoda. Ale ranić Dianę? Większa szkoda.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptySro Lip 13, 2016 12:07 am

- Mogłabym coś zaśpiewać, ale... - rozejrzałam się po pomieszczeniu - Mój głos nie będzie miał tutaj za czysto. Może wyjdziemy gdzieś na zewnątrz? - zaproponowałam, patrząc za okno, a następnie na Azazela.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptySro Lip 13, 2016 12:08 am

- Hm, pewnie. Chodź nad jezioro - powiedziałem i zeskoczyłem z parapetu, co bardziej z powodu mojego wzrostu wyglądało jak krok. Udałem się do wyjścia.
NP: Jezioro Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 1:16 am

Wszedłem do klasy i usiadłem pod ścianą, czekając na resztę. Dyrektorka straciła właśnie w moich oczach.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 1:49 am

Usiadłam pod ścianą, zaraz przy chłopaku, który nas tu sprowadził. Miałam chyba już dość wszystkiego na dziś. Oparłam się o jego ramię, czekając na inne osoby.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 1:50 am

Objąłem ją i oparłem swoją głowę o jej. - Przepraszam Cię za ten cały stres - zamruczałem jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:06 am

Na mojej skórze powstała gęsia skórka, okryłam się mocniej bluzą i czulej wtuliłam się w chłopaka. Naszych towarzyszy długo nie było.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:12 am

Podniosłem dziewczyną i posadziłem sobie na kolanach wtulając ją w siebie, podniosłem palcami brodę Ann do góry, w stronę swojej twarzy i namiętnie pocałowałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:21 am

Nareszcie mogłam poczuć smak jego malinowych ust. Zasysałam jego wargę, delikatnie ją przegryzając. Szybko skończyłam ten pocałunek, kładąc głowę na jego klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:22 am

Pogłaskałem ją czule po włosach, oddychając spokojnie i trzymając tą swoją kruchą istotkę przy swojej piersi, ogrzewając swoim ciałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:25 am

Jeszcze na chwilę odsunęłam się od niego, by najzwyczajniej w świecie cmoknąć go w policzek i znowu zatracić się w jego oczach.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa EmptyCzw Lip 14, 2016 2:30 am

- Bo się uzależnisz, kochana - zaśmiałam się i odwzajemniłem spojrzenie, odgarnąłem jej włosy za ucho podziwiając szarość jej oczu, która była niczym zmierzch.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieużywana klasa Empty
PisanieTemat: Re: Nieużywana klasa   Nieużywana klasa Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieużywana klasa
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa eliksirów
» Klasa transmutacji
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: