Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa zaklęć i uroków

Go down 
+19
Lyss Bane
Nathan Collins
Kath Black
Susan Affredge
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
SooAh Kwon
Raven Scoffer
Matt Claws
Lexy Tuan
James Shadows
Sophie Neveu
Christine Stephens
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
23 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptySob Cze 11, 2016 12:27 pm

Klasa zaklęć i uroków 1000?cb=20150819083306&path-prefix=pl
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptySro Cze 15, 2016 1:02 pm

Chłopak wszedł i rozejrzał się, to nie była biblioteka. Kurt zaczynał mieć dość tych schodu, jeżeli miały uczyć logicznego myślenia, to trzeba powiedzieć temu co je zrobił że każdy potrzebuje przerwy od tego też."Cholera." Przeklął pod nosem jak oglądał otoczenie, te obrazy czasami go przerażały. Po chwili wyszedł i zaczął szukać ponownie.

Następny post w bibliotece.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 4:44 pm

Weszłam do sali, położyłam książkę na ławce, wybrałam ławkę w samym kącie. Uhhh... Naprawdę sama? Dobra, czas coś porobić. Wyjęłam zeszyt i zaczęłam kombinować. Teorie o tworzeniu Banshee pochłonęły moje skupienie, stwierdziłam, że spróbuję utworzyć zaklęcia potrzebne do tego. Dopóki nikt nie wejdzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 4:48 pm

Wszedłem do swojej klasy i westchnąłem, pachniało tu kurzem dlatego machnąłem różdżką na okna otwierając je by przewietrzyć tą klasę. Gdy poczułem podmuch powietrza podszedłem do jakże wiekowego biurka i usiadłem w fotelu i oparłem nogi o biurko. Nie kłopotałem się zapisywaniem tematu na tablicy, wytłumaczę im co i jak, a może i zademonstruje. Przyzwałem kufer w którym był ukryty dementor, potrzebowałem pozwolenia dyrektorki ale trudno. Przygotowałem też czekoladę. Teraz zostało tylko czekać na uczniów.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 4:50 pm

- Domyślam się, że zrezygnował Pan z uczenia mnie tych zaklęć? - zapytałam znad szkicownika. Nie zauważył mnie? Poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 4:52 pm

- Panna Tokisaki, proszę o spokój, lekcja się nie zaczęła i mam jeszcze chwilę dla siebie - powiedziałem i spojrzałem na nią wręcz wściekle. Cóż nie chciałem by ktokolwiek wspominał o tamtej sytuacji, przez którą miałem niezłe problemy z Dianą. Miałem jednak nadzieję że Isobel sobie odpuści.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 4:54 pm

Westchnęłam tylko poirytowana i wróciłam do poprzedniego zajęcia. Wyjątkowo słowny nauczyciel... Pomyślałam zdenerwowana. Znajdę inny sposób, nie pozostanę człowiekiem. Człowieczeństwo ogranicza nekromancję, a na to sobie pozwolić nie mogę. A gdyby zostać strzygą? Pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:00 pm

Weszłam do sali rozglądając się ciekawym wzrokiem po tym pomieszczeniu, wydawało się że to wszystko jest niezwykle kunsztowne i po prostu magiczne, dotknęłam rubinu na szyi i zajęłam wolne miejsce niedaleko tej rudowłosej dziewczyny. Uśmiechnęłam się do samej siebie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:02 pm

Spojrzałam na nową. Z jakiego ona była domu? Zastanowiłam się. Kolor włosów prawie że identyczny jak mój. Kolejna nowość, tego jeszcze nie było... Siedziałam wciąż pogrążona w zamyśleniu. Szkicownik schowałam gdy tylko otworzyły się drzwi. Az miał rację, lepiej jak najmniej osób wie o nekromancji.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:02 pm

-Dzień dobry-powiedziałem zdyszany i spojrzałem na nauczyciela-Proszę pana-zwróciłem się do niego grzecznie po czym podszedłem w jego stronę-SooAh nie mogła przyjść na lekcje, ponieważ miała pewien wypadek, a teraz znajduje się na skrzydle szpitalnym-wyjaśniłem patrząc na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:04 pm

- Oh no dobrze usprawiedliwienie przyjęte, proszę zająć miejsce Panie Claws - powiedziałem i spojrzałem na niego Dobrze wiedziałem o wypadku panny Kwon, jednak mało mnie to obchodziło. No dobra miałem pewien problem z opiekunką Ślizgonów.
- Czekamy na resztę uczniów i zaczniemy lekcje - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:05 pm

Zapukałam cicho i weszłam do środka. Kilka osób odwróciło się w moim kierunku ale starałam się he ignorować tak samo to, w jakim stanie byłam. -Panie.. profesorze. Możemy porozmawiać?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:05 pm

-Dzień dobry-powiedziałam wchodząc do Sali zaklęć. Zorientowałam się, że przez ten cały czas trzymałam Azazela za rękę. Puściłam ją i usiadłam z tyłu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:06 pm

Spojrzałam na chłopaka który podszedł do nauczyciela, był niczego sobie, aż szkoda że był Gryfonem, z tego co wiem to jednak ani Puchoni, ani Gryfoni nie mają nic przeciw sobie, wręcz są w dobrych stosunkach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:07 pm

- Panno Kwon słucham uważnie o co chodzi? - zapytałem patrząc na Ślizgonkę, wstałem zza biurka i ledwie po chwili znalazłem się przed Ślizgonką, spojrzałem na nią i podniosłem jedną brew.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:09 pm

Wszedłem do sali z Sam. Hmmm... Trzymała mnie wciąż za rękę, a teraz się zawstydziła. Heh... Miejsce obok siostry było zajęte, więc usiadłem przed nią - Hej Is, hej... NieWiemJakCiNaImię - przywitałem się i usiadłem. Dopiero wtedy zauważyłem tą Koreankę, o mało nie wybuchłem śmiechem widząc ją, udało mi się ograniczyć to do cichego zaśmiania się. Do dormitorium boisz się wejść? A no tak... Wciąż zostały tam gryzonie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:11 pm

Widząc Soo zdziwiłem się. Przecież miała być w skrzydle szpitalnym! Oczywiście musiała zrobić po swojemu. Usiadłem gdzieś gdzie było wolne miejsce
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:11 pm

Zamarłam widząc znów SooAh w takim stanie. Dodatkowo była w Skrzydle Szpitalnym. Az, co Ty do cholery jej zrobiłeś?!
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:12 pm

-Na korytarzu? Możemy. ..? -powiedziałam nie patrząc mu w oczy. Zamiast tego, gapilam się w jego klatę która była na wysokości moich oczu.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:12 pm

Wczorajszego dnia zostałem poproszony o udział w zajęciach. Miałem być... obiektem na którym Devon będzie przeprowadzał zaklęcia. Zgodziłem się. Teraz wszedłem do pomieszczenia i ze spokojem zasiadłem obok biurka nauczyciela, spoglądając ze spokojem na resztę.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:13 pm

Kurt zdziwił się widząc jak wyglądała Soo, była tak blada jakby widziała ducha! Jak na razie tylko patrzył i nasłuchiwał to o czym rozmawiała z Devon'em. Jeżeli będzie mógł jakoś pomóc, to zrobi to.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:15 pm

- Niestety nie zostawię ich samych więc musisz mi powiedzieć o co chodzi, albo poczekać do końca lekcji - powiedziałem i spojrzałem na dziewczynę z góry, niech to wszystko szlag. Dlaczego ta lekcja musi się tak komplikować?


Ostatnio zmieniony przez Devon West dnia Wto Cze 21, 2016 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:15 pm

Otwierając drzwi do sali, uderzyłam w plecy jakiejś dziewczyny. Warknęłam tylko pod nosem i bez słowa udałam się na puste miejsce na końcu sali. Rozłożyłam księgi na stanowisku i zagłębiłam się w błękit nieba za jednym z otwartych okien.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:16 pm

Wciąż z rozbawieniem patrzyłem na SooAh. Taka dumna, arogancka i zapatrzona w siebie, a teraz... Taka. Hah. Ciężko było się nie śmiać, a napędzała to myśl, że zemsta za siostrę tak ładnie się udała. Oooo... Kolejna nowa dziewczyna. Odniosłem wrażenie, że podobno do Koreanki. Co się dzieje z tym światem i skąd się biorą tacy ludzie... Westchnąłem zrezygnowany.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:18 pm

Zaczelam obracac różdżkę w palcach. -Chodzi o to.. ze... raczej nie będę w stanie być na zajęciach z powodu... Stroju.. oraz.. nieprzygotowania. . Mam nadzieje ze nie odejmie nam pan za to punktów.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:20 pm

Chwilę przeczekałem po czym stwierdziłem, że nie chcę spędzić całej lekcji sam. Wstałem i skierowałem się do tyłu. Dostrzegłem jakąś inną Ślizgonkę. Dosiadłem się po czym wyjąłem zeszyt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:22 pm

- Pan Claws przekazał mi że jest pani niedysponowana, dlatego zwalniam Panią z lekcji i wysyłam do skrzydła szpitalnego. - powiedziałem i wróciłem na przód klasy.

- Dobra dzieciarnia, nazywam się Devon West, jak zapewne niektórzy wiedzą jestem nauczycielem Zaklęć w tej szkole. Dlatego proszę o szacunek i tak dalej. Poprosiłem dziś profesora Lightwooda, o małą pomoc przy pewnym zaklęciu. Mianowicie przy zaklęciu "Vulnera Sanentur", jednak najpierw muszę go zranić - powiedziałem i spojrzałem na Dextera.
- Podwiń rękaw szaty proszę - powiedziałem do niego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:24 pm

Kiwnelam tylko glowa i wyszlam z sali.

Next: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:24 pm

Z niewyobrażalnych przemyśleń obudziło mnie uderzenie zeszytu o ławkę. Serio?
- Nie masz z kim siedzieć? - syknęłam, mój wzrok szukał innych wolnych ławek w pomieszczeniu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:25 pm

Przyglądałam się z zaciekawieniem temu wszystkiemu, co planował. Nie znałam tego zaklęcia. Wolałabym znać inne, ale trudno... Oparłam głowę na rękach, zajęłam się obserwacją.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:26 pm

Usłyszałem nową dziewczynę, po szacie zobaczyłem coś, przez co myślałem że zaraz wyjdę. O Morgano... Teraz jeszcze SooAh numer 2 u nas w domu? Zerknąłem z ciekawości na to co robi Sam.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:27 pm

Podczas nieobecności Devona nic się nie stało. Właściwie, nie było nawet na to czasu. Słysząc prośbę mężczyzny podwinąłem rękaw ze spokojem i obserwowałem jego poczynania.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:29 pm

Poczułam na sobie czyjś nader przenikliwy wzrok. Rozejrzałam się po sali, zatrzymując moje bystre oczy na chłopaku. Spiorunowałam go wzrokiem i skupiłam się na lekcji. Nie będę się zajmować jakimiś szczawiami, kiedy mogę nauczyć się czegoś nowego.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:31 pm

Oparłam dłoń o policzek i wpatrywałam się w nauczyciela. Co on wymyślił? Zauważyłam, że ktoś na mnie patrzy. Skierowałam swój wzrok w stronę Azazela i zauważyłam, że to on. Skierowałam wzrok na nauczyciela. Skup się na lekcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:34 pm

Wyjąłem ostry nóż i przejechałem kciukiem po ostrzu, syknąłem widząc jak krew spływa z kciuka. Po czym się uśmiechnąłem.
- Na początek zranię profesora w ramię, a potem uważnie obserwujcie co czyni zaklęcie - powiedziałem i ciąłem od zgięcia ręki prawie do nadgarstka. Oblizałem usta i pokręciłem głową.
- Vulnera Sanentur, Vulnera Sanentur, Vulnera Sanentur - trzykrotnie wymówiłem zaklęcie, a na oczach uczniów rana całkowicie zniknęła.
- Zaklęcie "Vulnera Sanentur" jest zaklęciem leczniczym, jednak jeśli czarodziej ma małą moc, zaklęcie poskutkuje gorzej - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:36 pm

Skrzywiłem się czując spory ból w przedramieniu. Jednak to ustąpiło po użyciu przez Devona zaklęcia. Kątem oka widziałem jak na widok krwi się oblizuje. Czyżby znów był głodny? Rana zniknęła, a ja rozwinąłem rękaw bluzki.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:37 pm

Spojrzałam na to, jak Devon rozciął rękę naszego opiekuna. Oh... Krew na lekcji i wampir. Byłam pełna podziwu dla jego odwagi i opanowania. Przyglądałam się z rosnącym zainteresowaniem. Vulnera Sanentur... Zapamiętam. Ale... Tylko lecznicze? Meh...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:37 pm

Kur obserwował i podniósł rękę po chwili."Czy trzeba się na czymś skupić podczas wymawiania słów?"
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:38 pm

Hmm... W końcu ktoś kogoś tnie... W końcu nie zasnę. Dziwnie się oblizywał na widok krwi. Czyżby coś się za tym kryło? W sumie to nie moja sprawa... Rozsiadłem się wygodniej, zaklęcia lecznicze? Wolałbym czarną magię. Ale, od fundamentów buduje się dom, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:40 pm

- Profesorowi Lightwood już podziękuję za pomoc, jestem mu wdzięczny i na pewno kiedyś się odwzajemnię - powiedziałem i spojrzałem na Dextera puszczając mu oczko.
- Kurt wystarczy że skupisz się na tym by rana została uleczona to w pełni wystarczy. - odpowiedziałem na pytanie.
- Jakieś inne pytania? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:40 pm

Dotknęłam swojej różdżki i przejechałam po niej dłonią. Co jak co, ale do różdżek miałam szczególny szacunek. Ułożyłam ją delikatnie na ławce i wpatrywałam się w każdego osobnika w pomieszeniu po kolei. Prychnęłam pod nosem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:42 pm

Starałam się nie zwracać uwagi na nową od... Ślizgonów? Proszę, Azazel, nie rób niczego znów tak daleko porytego... Westchnęłam. Udawałam, że nie zauważyłam prychnięcia. Miałam już wyrobione zdanie o takich osobach, a zawdzięczałam to innej Ślizgonce.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:43 pm

Kątem oka zauważyłem reakcję nowej gdy rozejrzała się po każdym z osobna i prychnęła. Dziewczyno, o co Ci chodzi?... Znowu pewnie coś z głową jak u tamtej, prychnąłem z myślą o Koreance.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:46 pm

Uniosłem kącik ust na jego słowa i podniosłem się. Odstawiając krzesło, delikatnie, ukradkiem klepnąłem Devona po tyłku, a następnie wyszedłem z sali.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków EmptyWto Cze 21, 2016 5:49 pm

Nic nie skryłoby się przed moim wzrokiem. Och serio, nawet na lekcji? Przewróciłam oczami i westchnęłam cicho. Wiatr musnął moje włosy i chwilowo poczułam się jakbym była gdzieś indziej. Wszędzie tylko nie tu, wśród nich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa zaklęć i uroków Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa zaklęć i uroków
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Trzecie piętro-
Skocz do: