Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptySob Cze 11, 2016 11:50 am

Klasa w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przeznaczona do nauki transmutacji.

Klasa transmutacji Tumblr_mqvkx5zheM1sqv77ro1_1280
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:04 pm

Od kilku minut siedziałam w sali i czekałam na uczniów. Mam nadzieje ze przyjdą w ogóle. .
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:07 pm

Weszłam razem z Carlem do klasy i zobaczyłam nowa nauczycielke. Rok temu jej tu nie było. ... -Dzień dobry...-powiedziałam I zajęłam miejsce na środku sali.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:08 pm

Przyleciała na miotle. Wyhamowała przy ścianie. Spojrzała w stronę biurka nauczyciela, a właściwe nauczycielki. Jej mina mówiła " O nie...teraz to mam przerąbane...!"
- Yyy, Konnichi wa sensei - Powiedziała cicho.
Zajęła miejsce i czekała na resztę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:11 pm

-Dzień dobry..-odpowiedziałam parce która weszła do środka. Pp chwili do sali wleciala, i to dosłownie, jakaś dziewczyna. -Dzień. . Dobry...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:12 pm

Wpadłam do sali jak burza i usiadłam obok Riny.
- Dzień dobry - mruknęłam przechodząc obok nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:12 pm

-Dzień dobry-powiedziałem siadając obok Soo. Chciałem spytać czy się gniewa... Ale to pogorszyłoby sprawę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:14 pm

-Dzień dobry. -powiedziałam wychodząc zza biurka i opierając się o nie, spojrzałam na zegarek. Jeszcze pięć minut. W tym czasie zdjelam z włosów czarna wstąże, uwalniając włosy. Tasiemke rzuciłam na biurko po czym złożyłam ręce przed sobą.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:15 pm

Spojrzała na Chris, potem na nauczycielkę.
-Chcę już sobotę. - powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:17 pm

-Dzień dobry- powiedziałam wbiegając do sali. Jeszcze nie miałam transmutacji. Usiadłam przy ścianie.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:23 pm

-No... Dobrze..-powiedziałam do siebie patrząc na zegarek. -To... juz cała klasa...? -zapytałam lekko przerażona liczebnoscia klasy..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:24 pm

- Gdzie Is i Azazel - szepnęłam do Riny - Nie, żebym się martwiła o Niego, ale co z Is.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:26 pm

-Sensei? Kiedy Quidditch? - Zapytała.  Niecała, dwója raczej nie przyjdzie.
Było po niej widać, że z chęcią poszła by polatać.
- Is ...hm.. nie mam pojęcia. Poszła go szukać, chyba zaraz no wiesz..A potem nie wiem.-Szepnęła.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:27 pm

Uderzyłam się dłonią w czoło. -Słoneczko. . Nie wiem.. jestem tu od kilku godzin.... Czy ktoś odpowie mi na pytanie? -zapytałam podnosząc głos.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:33 pm

-Reszta chyba wagaruje. Is na pewno nie przyjdzie, nie stawiałabym na to...-Powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:45 pm

-Miałam zamiar zrobić luźną lekcje zapoznawczą. . Ale widzę ze nic z tego. Dobrze. Każdy z was. Razem albo osobno przyjdzie do mnie po kolacji. Do tej sali. Jesteście wolni.-powiedziałam zabierając rzeczy i wychodząc z sali.
Next: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:49 pm

Spojrzała zdziwiona. Chwyciła miotłę i poleciała do pokoju.

NP: pokój wspólny
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:50 pm

Postanowiłam, że może porozmawiam z nauczycielką od eliksirów, żeby wszystko wyjaśnić. Nie chciałam jednak iść sama.
- Hej Soo - powiedziałam podchodząc do ślizgonki - Poszłabyś ze mną do Diany? Muszę z nią pogadać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:53 pm

-Chyba się wkurzyła.. -spojrzałam na Chris.-Jasne. W sumie i tak nie mam co robić dzisiaj. -powiedziałam wstając.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:55 pm

- To chodźmy. Chyba ciebie lubi bardziej niż mnie.

NP sala eliksirów
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 5:56 pm

-Jak każdy. ..-powiedziałam I poszłam za nią nawet nie odzywając się do Carla.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:06 pm

Wstałam z ławki. No to świetną mieliśmy lekcję... Wyszłam z klasy i skierowałam się w stronę wielkiej sali.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:15 pm

No tak Soo. Fochaj się dalej. Wstałem i wyszedłem z sali kierując się do swojego dormitorium.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:29 pm

-Pani profesor! -krzyknelam wpadając do sali. -Sala eliksirów. Az leży nieprzytomny. Potrzebujemy pani!
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:29 pm

-Jaki chłopak. . O co chodzi..-powiedziałam ale wyszlam za dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:50 pm

Weszłam do klasy razem z chlopakiem. Stanęłam nad nim i przyjrzałam mu się. -Nieźle ci się oberwalo co? -powiedziałam I zaczęłam najpierw usuwać krew z niego, za pomocą różdżki. -Nieźle. ..
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:51 pm

Wleciała do sali, chyba za wcześnie. Usiadła więc w ławce.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:56 pm

-Nazwisko. -powiedziałam do dziewczyny która wleciala znowu do sal, nie przestając zajmować się chłopakiem.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:56 pm

-Miyafuji desu.-Przestawiła się cicho.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 6:56 pm

Wmaszerowałam do sali, szybko łapiąc oddech.
- Co się tu do diabła stało? Przed chwilą dostałam sowę z wiadomością, że mój uczeń nieźle oberwał! Mam jednak nadzieję, że nic mu nie jest... W przeciwieństwie do mojej sali od eliksirów.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:00 pm

-Miyafuji. .. jeszcze raz wlecisz w ten sposób do mojej sali a odejme ci punkty. A teraz maszeruj do siebie i przyjdź później. -powiedziałam uśmiechając się do niej. -Spokojnie... Jestem Danika White.... Nowa nauczycielka transmutacji i trenerka Quidditcha. Oberwalo mu się ale więcej nie wiem... Niedługo powinien się obudzić. ..-rzuciłam do kobiety która weszła do sali.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:03 pm

-Hai..sensei. - Powiedziała z puszczaną głową. Wzięła miotłę i wyszła z klasy.

NP:dormitorium
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:07 pm

- Wezmę go do siebie. Oczywiście tą nieobecność będzie miał usprawiedliwioną. Chyba rozumiesz, że w takim stanie wolę zatroszczyć się o swojego Ślizgona, szczególnie, że dobrzy Ślizgoni to prawie wymarły gatunek. No nic... to my już pójdziemy - rzuciłam, uśmiechnęłam się i pstryknęłam palcami, wypowiadając po cichu kilka słów, aby ciało chłopaka zaczęło lewitować. - Miłej nauki.
NP: Pokój Diany.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:10 pm

-Tak.. Jasne.. nie ma problemu... Nie musisz dziękować za odwalenie brudnej roboty... Tak.. tez miło mi cię poznać droga koleżanko. ..-powiedziałam w powietrze i usiadłam za biurkiem czekając na uczniów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:14 pm

Zapukałam do drzwi i powoli je otworzyłam.
- Dzień dobry - powiedziałam i spojrzałam na nauczycielkę ze zdziwieniem - Gdzie jest Azazel?
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:16 pm

-Niech mnie Irytek pierdolnie! -krzyknęłam ale po chwili się opanowalam. -Zabrała go jakaś super miła. .. Kobieta...Chyba opiekunka Ślizgonów bo wyraziła się o im per "mój Ślizgon "..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:24 pm

- Dziękuję bardzo - powiedziałam z uśmiechem i wybiegłam.

NP sala eliksirów
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 7:33 pm

Kiedy dziewczyna wyszła, westchnęłam tylko i wróciłam do czytania gazety
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:27 pm

Zapukała wchodząc do klasy.
-Um..tego...-Wymamrotała cicho.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:32 pm

O Boże. ..-Wejdź. . -powiedziałam uśmiechając się. -Usiądź. -wskazalam jej ławkę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:34 pm

Usiadła w wskazaną ławkę. Spojrzała na nauczycielkę. Zastanawiała się po co kazała przyjść po kolacji. Dręczyło ją to, ale za niedługo dowie się.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:36 pm

-Podaj mi swoje imię i nazwisko... Dom i wiek..-powiedziałam biorąc jedno z piór do ręki.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:39 pm

-Rina Miyafuji. Hufflepuff. Lat 16. - Powiedziała.
Pomyślała tylko jedno, że trafia na jej czarną listę. Bo po co miałaby robić listę. Własny dziennik? Czy może jakieś zapiski obserwacyjne.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:41 pm

-Mhm.. -przytaknelam notując. -Opowiedz mi coś o sobie. Zainteresowania itd... -powiedziałam gotowa do notowania.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji EmptyCzw Cze 30, 2016 8:46 pm

Spojrzała pytająco na nauczycielkę. Żaden z nauczycieli tak się nei wykazał, żeby bliżej poznać uczniów. A ona wydawała się być inna. Zamyśliła się.
- Um..mam zanik pamięci, pamiętam ostatnie 3 lata. przed wypadkiem nic, a nic...Mieszkam w Japonii, 3 lata tylko pamiętam. - Powiedziała. Hm...Lubię szkicować, latać na miotle....Hm..Nie cierpię zielarstwa..nie ogarniam.
Zastanowiła się. Nie wiedziała co by nauczycielka chciała jeszcze wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: