Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łazienka chłopców na szóstym piętrze

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty
PisanieTemat: Łazienka chłopców na szóstym piętrze   Łazienka chłopców na szóstym piętrze EmptySob Cze 11, 2016 1:14 pm

(Zdjęcie łazienki prefektów ale może to i lepiej)
Wchodząc głębiej do łazienki napotykamy się na ogromną wannę dla tych którzy nie wstydzą się nagości. Na lewo są kabiny z toaletami oraz umywalki, a na prawo prysznice oddzielone od siebie ściankami i zasłonięte zasłonkami. Łazienka chłopców na szóstym piętrze Prefec10
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na szóstym piętrze   Łazienka chłopców na szóstym piętrze EmptyNie Cze 19, 2016 7:51 pm

Wszedłem szybko do łazienki i przemyłem sobie twarz. Było mi tak gorąco i niedobrze. Czyżby pełnia była dzisiaj? Nie mogło być. Przespałem cały jeden dzień, a do tego nikt mnie nie obudził? Włożyłem szybko ręce do kieszeni i przeszukałem je. Nie było Eliksiru. Gdzie on może być? Nie ma prawa wypaść z tej kieszeni! - Kurwa kurwa ! -Krzyknąłem dość głośno ciągnąć się za włosy. Oparłem się o ścianę i spojrzałem w okno. Tak. Pełnia. Księżyc jednoznacznie mi dał do zrozumienia co zaraz się stanie. Poczułem jak rozpiera mnie coś od środka, a po chwili nie czułem już nic, bo czuciem nie mogłem tego nazwać. Jakbym był zamknięty w klatce wewnątrz siebie. Ogromny ból który rzucił mnie na ziemie. Ubrania zaczęły się rozrywać a wszystko wypadać na ziemie. Zatkałem sobie usta i darłem się jak głośno tylko mogłem, aby zaraz przestać. Pustka. Wstałem i rozejrzałem się. Lustra. Podszedłem do jednego i zacząłem się w nie spoglądać. Kto stał po drugiej stronie? W powietrzu unosił się zapach gorącej krwi.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na szóstym piętrze   Łazienka chłopców na szóstym piętrze EmptyNie Cze 19, 2016 8:02 pm

Wpadając do łazienki poślizgnąłbym się na kafelkach, gdyby nie zatrzymało mnie cielsko stojące przy lustrze. Podniosłem wzrok i ujrzawszy go, przemieniłem natychmiastowo w wendigo.
- Chodź. - powiedziałem, łapiąc go za rękę i ciągnąc w stronę tajnego przejścia.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na szóstym piętrze   Łazienka chłopców na szóstym piętrze EmptyNie Cze 19, 2016 8:12 pm

Obwąchałem osobę, albo istotę która przyszła do mnie. Złapała mnie za rękę i pociągnęła w jakimś kierunku. Nie miałem żadnego celu aktualnie. Jedyne na co miałem wielką ochotę to .. zawyć. - Auuuuu ( czy coś ) - Głośno i przeciągle zawyłem stając na chwilę w miejscu.

Next tam gdzie Dexter
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na szóstym piętrze   Łazienka chłopców na szóstym piętrze Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka chłopców na szóstym piętrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze
» Łazienka chłopców na parterze
» Łazienka nauczycieli
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro-
Skocz do: