Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na czwartym piętrze

Go down 
+4
Samantha Drought
Kath Black
Nathan Collins
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 12:54 pm

Korytarz na czwartym piętrze Wielka-cisza
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:39 pm

Po chwili chodzenia zauważył swojego kolegę."Nie wiem jak można żyć tu co roku, te schody są okropne." Powiedział i podszedł z uśmiechem do Lyros."To tutaj?"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:42 pm

Spojrzałem się na niego stojąc na korytarzu i odpowiadając na pytanie młodszego ode mnie chłopaka. Jakiś Gryfon chciał w trafić do Dormitoriów a wylądował tu. - Tak tak . Prosto pójdziesz i po schodach. - Mały pobiegł szybko. W sumie nie był aż tak mały. - A Kurt! Tak. Idziesz prosto tym korytarzem. - Pokazałem mu paluszkiem korytarz i drzwi na końcu. - Na pewno w trafisz. - Uraczyłem go uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:44 pm

Po wyjściu z Biblioteki postanowił pochodzić po czwartym piętrze, w ten sposób znalazł się na korytarzu na tym piętrze i rozejrzał się. Dostrzegł Gryfona i jeszcze jednego chłopaka. Jednak Gryfon po chwili zniknął. No cóż wzrószyłem ramionami i podszedłem do rudzielca.
- Siemka - powiedziałem i usiadłem we wnęce.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:46 pm

Szłam powoli korytarzem i rozglądałam się dookoła. Tak naprawdę chciałam znaleźć się w bibliotece, najlepiej w dziale ksiąg zakazanych i trochę się uspokoić. Nie spodziewałam się jednak, że o tej porze wpadnę tu na któregoś z uczniów.
- Gryffon i Ślizgon. Niezłe połączenie - skomentowałam, przechodząc koło nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:54 pm

Spojrzałem się na Ślizgona i chciałem miło odpowiedzieć gdy Panna Diana kilkoma słowami, chyba nas zjechała. Tak przynajmniej mi się wydawało. Taka wyrafinowana obelga z jej strony. Rzadko zdarzało się, że poświęcała na uczniów uwagę gdy jeden z nich nie był Ślizgonem.
- Hey hey. - Przykucnąłem przy chłopaku. - Mało osób uczęszcza do biblioteki z twojego domu. Lubisz czytać? - Serdecznie się do niego uśmiechnąłem. Chyba nie powinienem do Ślizgona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:57 pm

- Dzień dobry Panno Blake - powiedziałem do mojej opiekunki gdy nas minęła, gdy zobaczyłem jej plecy wystawiłem język. Nie lubiłem jej zbytnio, jakoś niezbyt jej ufałem.
- Obecność i zapach ksiażek pomagają mi sie uspokoić. A ty lubisz czytać? - zapytałem go i uśmiechnąłem się. Cóż nie byłem typowym Ślizgonem, nie miałem nic do Gryfonów.
- Jestem Taylor Blackwood - powiedziałem wyciągając do niego rękę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 1:57 pm

Kurt kiwnął głową i poszedł w kierunku wyższy chłopak pokazał mu."Dzięki, do zobaczenia na lekcjach." Pomachał mu i zniknął za drzwiami.

Następny post w bibliotece.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 2:00 pm

Spojrzałem się znów rozbawiony i uścisnąłem jego dłoń. - Nie czytam dużo, ale nie mam nic do książek. - Dziwnie się czułem jak to ktoś był niżej niż ja. Nie z faktu lubienia bycia niżej czy coś. Po prostu wolałem widok od dołu. - Miło mi ciebie poznać. Jestem Lyros Nyxxis. - Potrząchałem energicznie jego dłonią. - Nie było cię na pierwszej lekcji ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 2:02 pm

- Nie jakoś nie czułem sie zbyt dobrze. Nadal nie przyzwyczaiłem się do szkolnego trybu życia - powiedziałem i zaśmiałem się. Miał chłopak energię to musiałem mu przyznać. Ale imponowało mi to i to bardzo.
- Czym chcesz się zajmować po szkole? Ja chcę zostać aurorem, albo nauczycielem - powiedziałem. Miałem daleko idące plany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 2:11 pm

Zacząłem myśleć o swoich planach na przyszłość.- Wiesz... Chcę się dobrze bawić i być wesoły. - Posłałem mu mega serdeczny uśmiech. Mógł żygnąć przez tą falę szczęścia. Nie zdziwił bym się. - A tak szczerze to absolutnie nie wiem co mógł bym robić w życiu. Choć w sumie... Mógł bym zostać wróżbitą w latekswoym stroju. Zawsze jakiś plan nie ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 3:54 pm

- Zawsze trzeba mieć jakiś plan na przyszłość, choćby był najbardziej zwariowany jaki istnieje to jednak jest - powiedziałem i zaśmiałem się. Cóż jego szczęście odbijało się na mnie dzięki czemu czułem się lepiej niż dobrze.
- Twój optymizm jest niezwykle zaraźliwy - dodałem z śmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 4:01 pm

- I tak powinno być. - Tyknąłem go w nos. Czemu? Ba, bo mogłem. - Widzisz. Z uśmiechem na twarzy jest odrazu lepiej. Przynajmniej widzę uśmiechającego się Ślizgona. Wiesz takeigo który aktualnie nie patrzy na czyjeś cierpienie i inne smutne i zawiłe sprawy.- Podrapałem się po tyle głowy. - Nie zimno ci w tyłek ? Podejrzewam, że nie ma tutaj żadnego ogrzewania . - Dotknąłem dłonią posadzki na której siedział tym samym zbliżając się. - Zimna jak cholera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 4:07 pm

- Cóż nie jestem jak typowy Ślizgon, nie cieszy mnie krzywda innych. Lubię ludzi i z natury im ufam. Jednak Tiara przydzieliła mnie do domu Węża, a wolałem trafić do Gryfonów lub chociażby do Krukonów albo Puchonów - powiedziałem i zaśmiałem się. Nie czułem zimna, więc wzruszyłem ramionami i westchnąłem. Jakoś tak nie odczuwałem zmian temperatury, jakbym był zaprogramowany tylko na ciepło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 4:15 pm

- Mi by dupa zmarzła od siedzenia tak na ziemi. - Spojrzałem się na niego podejrzliwie. - Jesteś absolutnie dziwny wiesz? - Pyrgłem go w ramie i usiadłem obok niego. - Nogi drętwieją od kucania. Nie polecam tak na przyszłość. - Delikatnie oparłem się o ścianę, po czym dobrze rozłożyłem na ziemi. - Ewidentnie za duża jest ta szkoła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 4:55 pm

- Szczerze mówiąc wielu mi mówi że jestem dziwny ale jakoś zazwyczaj mało mnie to obchodziło - powiedziałem i wzruszyłem ramionami z obojętnością. Po chwili pacnąłem się w czoło.
- Mamy eliksiry, jeśli się nie pośpieszymy coś czuję że potracimy punkty - powiedziałem i zeskoczyłem z wnęki. Po chwili ruszyłem w stronę sali do elisirów.
Następny post: Sala eliksirów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 4:58 pm

Spojrzałem na niego jak szybko ruszył. Wstałem jak najszybciej umiałem i podreptałem za nim. Nie było czasu na rozmowę, bo zapierdzielał niemiłosiernie. Ehhh a wystarczyło by spokojnie przejść się . Czy ja proszę o zbyt wiele? Spokojny spacer dla ukojenia nerwów.

Następny post: Sala eliksirów.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 6:33 pm

Szedłem korytarzem, szukałem działu ksiąg zakazanych. To gdzieś tutaj...To musi być na tym piętrze.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 6:39 pm

Po spędzeniu w bibliotece kilku godzin, w konfu wyszłam i wróciłam do dormitorium. Ale tylko na chwile. Wzięłam z niej replikę sławnego płaszcza, zwanego peleryną niewidka. Działała tak damo jak oryginał. Zarzuciłam ja na siebie i poszłam w odpowiednie miejsce. Pod peleryną trzymałam listę książek które były mi potrzebne.  Idąc korytarzem nie zauwazylam ze ktos jeszcze na nim jest. Wpadłam z impetem, jak sie chwile pózniej okazało, na wysokiego chłopaka.
-Przepraszam!-krzyknęłam.
-Nie zauwazylam!


Ostatnio zmieniony przez Kath Black dnia Sro Lis 16, 2016 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 6:43 pm

Poczułem nagle jak coś zderza się z moimi plecami. Nie było to za mocne. Zaraz potem usłyszałem damski głos-Nie masz za co przepraszać-powiedziałem odwracając się.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 6:49 pm

Odsunęłam sie od niego szybko zdejmując pelerynę. Zdążyłam to zrobić nim sie odwrócił.
-Dobrze ze cię nie znokautowalam..-zasmialam sie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 6:58 pm

-Nie wiem czy byś zdołała- pomyślałem, patrząc na jej posturę. Niska, chuda i wygląd jak porcelanowej lalki. To co rzuciło mi się w oczy to białe długie włosy oraz szata domu. A więc może w tej niepozornie wyglądającej osobie kryje się jakaś siła. Chwila, o czym ja myślę. Chrząknąłem-Wypadałoby się przedstawić. Nathan Collins- powiedziałem patrząc na Gryfonkę.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 7:04 pm

-Kath Black.-powiedziałam z uśmiechem.
-O! Jesteś ze Slytherinu!-krzyknęłam wskazując na naszywkę widniejąca na jego piersi.
-Zazdroszczę!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 7:13 pm

-Na początku, gdy przybyłem do Hogwartu, zaszła jakaś pomyłka i miałem być w Hufflepuff- parsknąłem. Zauważyłem jakąś kartkę.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 7:23 pm

-O matko..To ja już wole Gryffinfor..-powiedziałam i podążyła
za jego wzrokiem. Szybko podniosłam kartkę i schowałam do kieszeni.
-Takie tam...
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 7:31 pm

Przez chwilę nastała głupia cisza-To co ty tutaj robisz?
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 7:48 pm

-Ja? Eee...Chyba mnie nie sprzedasz....Szlam do działu ksiąg zakazanych po kilka książek...
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySro Lis 16, 2016 8:58 pm

-Widzę, że mamy coś wspólnego-mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPią Lis 18, 2016 12:59 am

-Ty tez? Po co? -zdziwiłam sie.
-Zgaduje ze tez nie masz pozwolenia?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPią Lis 18, 2016 6:51 am

-Przyzwolenie? Oczywiście, że nie mam- parsknąłem poprawiając włosy.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPią Lis 18, 2016 2:14 pm

Przygryzłam warge i obejrzałam się dookoła niby poprawiając wlosy.
Tylko my.
Rozłożyłam płaszcz.
-To niewidka. Wchodzisz w to?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptySob Lis 19, 2016 8:19 am

-Skąd ona ma niewidkę?- pomyślałem zaskoczony. Nie mam nic do stracenia- Okej- powiedziałem schylając się i podchodząc bliżej do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lis 20, 2016 12:06 am

Zarzuciłam na nas peleryne i przysunelam się do chłopaka.
-No to idziemy...-powiedziałam powoli robiąc krok do przodu. W końcu razem ruszyliśmy.
-Po co tam idziesz? Co ci potrzebne?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lis 20, 2016 12:31 pm

-Nie wiem właściwie co-wzruszyłem ramionami-Zobaczy się-parsknąłem idąc dalej.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lis 20, 2016 5:42 pm

-Aha..-weszliśmy fo ogromnego pomieszczenia. Rozejrzałam sie.
-Chyba możemy to zdjąć...-powiedziałam kiedy upewniłam sie ze nikogo nie ma. Zrzuciłam z nas pelerynę.
-Wow...Tyle zakazanego...Im bardziej zakazane tym bardziej mi sie podoba..
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lut 05, 2017 5:42 pm

W trakcie schodzenia po schodach, która ilość była bardzo duża, zaczęłam opowiadać Mathew ogółem o nauczycielach i samych lekcjach. Również napomknęłam jedne z tych najważniejszych punktów regulaminu oraz to, że gdyby chciał mnie szukać to miejsca gdzie głównie przebywam to dormitorium, wieża astronomiczna, czasem jezioro, biblioteka. A propo biblioteki- Dotarliśmy na czwarte piętro, te drzwi prowadzą do biblioteki- wskazałam dłonią ogromne drzwi stojące naprzeciw.- Jest tutaj jeszcze nieużywana klasa i dział ksiąg zakazanych.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lut 05, 2017 6:23 pm

Uważnie przysłuchiwałem się wszystkiemu co mówiła dziewczyna. Okej, zapamiętaj :dormitorium, wieża astronomiczna, jezioro i biblioteka. Przecież muszę mieć jakiegoś znajomego w tej szkole, nie? Tak Mat tłumacz się tym, moje sumienie zaśmiało się we mnie. To dziwne rozmawiać z wewnętrznym ja? Ja tak nie sądzę, często radze się samego siebie. -Okej, zapamiętam-uśmiechnąłem się wchodząc po ostatnim schodku tych prze długich schodach. -Dział ksiąg zakazanych? Interesujące. Uśmiechnąłem się na wzmiankę o bibliotece i dziale ksiąg zakazanych. To będą moje dwa ulubione miejsca.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lut 05, 2017 7:13 pm

-Pamiętaj, że dział ksiąg zakazanych, nie jest taki bez przyczyny- powiedziałam patrząc na jego minę, po usłyszeniu samej wzmianki na ten temat-Ogółem to na trzecim piętrze jest sala zaklęć, izba pamięci, zbrojownia i klasa obrony przed czarną magią. Na drugim piętrze jest pokój spotkań. Można tam rozmawiać z osobami z innych domów. Jest jeszcze łazienka płaczącej Marty, jednak nikt tam nie zagląda.- oznajmiłam opierając się o ścianę.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lut 05, 2017 7:21 pm

-Tak tak wiem, nie pierwsza mi to mówisz-Zaśmiałem się, dyrektor witając mnie w szkole także o tym wspominał ale szczerze go nie słuchałem Chciałem tylko wiedzieć gdzie jest to interesujące miejsce.
-Okej, rozumiem ale dlaczego nikt nie odwiedza biednej Marty?-zapytałem udając zdziwienie po czym cicho się zaśmiałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyNie Lut 05, 2017 7:58 pm

-No cóż nie mam bladego pojęcia- powiedziałam z udawanym smutkiem.-Potem jest pierwsze piętro gdzie jest skrzydło szpitalne, pusta klasa, klasa historii magii i od opieki nad magicznymi zwierzętami.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPon Lut 06, 2017 5:08 pm

-Będę się musiał ciebie trzymać bo inaczej zgubie się idąc na pierwszą lekcję-zaśmiał się i rozglądał po korytarzu uważnie słuchając.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPon Lut 06, 2017 6:09 pm

-Kwestia czasu-zaśmiałam się.-Zobaczysz to niedługo ty będziesz znał wszystkie zakamarki tego zamku i nie będę ci potrzebna-powiedziałam chowając ręce do kieszeni bluzy, którą miałam pod szatą.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPon Lut 06, 2017 8:42 pm

-Taka urocza dziewczynka zawsze będzie potrzebna-puścił jej oczko-kto wie, może kiedyś wykorzystam cie do jakiś niecnych planów związanych z działem ksiąg zakazanych.-Zaśmiał się złowieszczo.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyPon Lut 06, 2017 9:52 pm

-Czyżby, aż tak potrzebna?- pomyślałam po czym spojrzałam na chłopaka z uniesioną brwią- Nie powinnam wybierać się działu ksiąg zakazanych- mruknęłam wywracając oczami.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze EmptyWto Lut 07, 2017 5:21 pm

-Ja też nie powinienem-Uśmiechnąłem się szeroko i spojrzałem na nią. Taka niewinna, mała dziewczynka.
- Zawsze można wykorzystać cie do innych celów ale to się zobaczy-Szturchnąłem jąlekko łokciem i się zaśmiałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na czwartym piętrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Balkon na czwartym piętrze
» Korytarz na piątym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Korytarz na parterze
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: