Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Boisko do quidditcha

Go down 
+14
SooAh Kwon
Samantha Drought
Christopher Allen
Susan Affredge
Gregory Martin
Sarah Miles
Leticia Hale
Sophie Neveu
Christine Stephens
Kath Black
Isobel Tokisaki
Cynthia Chase
Miyafuji Rina
Diana Blake
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:20 am

Gdy też się opryskała wodą, lekko mnie zaskoczyła. Jednak gdy skończyła, przełknąłem ledwo ślinę. Cholera ciało miała niezłe, otaksowałem ja kilka razy i napawałem się widokiem.
- Po pierwsze nie jestem gejem - powiedziałem głośno i wyraźnie - A po drugie, odpowiadając na twoje pytanie, to jestem Tyler - przybliżyłem się i podałem jej rękę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:23 am

— Nie musisz się ukrywać..— powiedziałam szybko.
— Rian. —przedstawiłam się używając rodzimego akcentu i ściskając jego dlon.
— Wydawało mi się Tyler czy nie za bardzo jestes zadowolony ze swojego domu?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:29 am

Znowu zaczyna, chyba jej jakoś to inaczej to wytłumaczę np. w mojej sypialni. Uśmiechnąłem się na samą myśl.
- Powiedziałbym, że miło mi cie poznać, ale wcale nie jest miło - mruknąłem i opuściłem dłoń
- Możliwe - Odpowiedziałam na jej pytanie - A dlaczego to tak ciebie interesuje - spytałem dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:34 am

-A...— mruknelam i rowniez opuściłam dlon.
— A mi, mimo twojego głupiego żartu, miło cie poznać. — powiedziałam wzruszając ramieniem.
— Nie interesuje. Po prostu zapytałam. Jesli temat cie drażni to luzik...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:39 am

Uśmiechnąłem się
- Temat mnie nie drażni, po prostu liczyłem na inny dom, do którego, tak mi sie zdawało lepiej pasuje - powiedziałem
- Teraz to serio muszę iść się przebrać - popatrzyłem na dziewczynę od góry do dołu - Ty zresztą też - dodałem, mając już genialny plan w głowie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:42 am

— Do jakiego?— zapytałam ciekawa. Powędrowałam za jego wzrokiem i lekko odkleilam koszulke od brzucha.
— Taaa chyba tak..— wezwałam miotle ktora zaczela lewitować przy mnie.
— A wiesz ze miałam nadzieje ze dzis bedzie ten dzien.. w którym wytrwam w jednym ubraniu cały dzien...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:53 am

- Do twojego domu - wskazałem na nią
- Przykro mi, że zniwelowałem twoje plany - mruknąłem - ale teraz czas na mój plan - dodałem i podszedłem do dziewczyny. Stanąłem bardzo blisko niej, tak patrzyliśmy na siebie przez chwilę, następnie stosując się do swojego planu, przerzuciłem sobie ją przez ramie.
- Idziemy się przebrać - powiedziałem, zabierając jej miotłę w drugą rękę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 12:55 am

— Do mojego domu dostają się tylko ci najbardziej psychiczni. Przykro mi nie masz szans. — wzruszyłam ramionami. Na jego kolejne słowa zmarszczyłam brwi.
Spojrzałam do góry gdy zjawił się przy mnie.
— Hej! Co ty robisz!— krzyknęłam gdy z łatwością przerzucił mnie sobie przez ramie.
— Tyler puszczaj mnie bo pożałujesz!— zaczelam bić go po plecach i machać nogami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 1:01 am

Sprawiłem, że jej miotła lewitowała obok mnie. Gdy Rian zaczęła się kręcić, klepnąłem ją lekko w tyłek.
- Nie wierzgaj, bo mocniej przyłożę - zaśmiałem się, kierując się do Hogwartu
- Masz racje skoro ty tam jesteś , to rzeczywiście ludzie psychiczni tam są - stwierdziłem, ze śmiechem - może to i lepiej, ze tam nie wylądowałem - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 1:03 am

Zapiszczałam gdy bezczelnie dał mi klapsa.
— Zaraz ja tobie przyłożę!— krzyknęłam znow go bijąc.
— Pasowalbys tam!— zaczelam sie jeszcze bardziej wierzgać.
— Powieszę cie za jaja na drzewie w zakazanym lesie!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 1:09 am

Ponownie dałem jej klapsa tym razem mocniej
- Za bardzo wierzgasz, chyba coś o tym mówiłem - mruknąłem niezadowolony, z tego, ze mnie nie słucha
- Dzisiaj zwiedzałem ten las - dodałem - i takiego gatunku nie widziałem - uśmiechnąłem się i aby zablokować trochę jej ruchy położyłem swoja dużą dłoń na jej pośladkach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 1:12 am

Zapiszczałam tym razem głośniej. To naprawde bolało. Juz widziałam te odciśnięta łapę na tyłku... Nic fajnego kiedy twoje ciało lubi bawić się w plastelinę i po mocniejszym ścisku mam siniaki...
— Kurwa Przestan...— warknelam uderzając go raz po raz w plecy.
— To teraz zobaczysz! Zabieraj łapę! Cholerny, spedalony gówniarz!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 EmptyWto Lip 25, 2017 1:22 am

Nic nie robiłem sobie z jej słów, mnie się podobało
- Mówiłem nie wierzgaj, - powtórzyłem - poza tym idziemy się przebrać dodałem i skierowałem kroki do mojego pokoju

Next> Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko do quidditcha - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do quidditcha   Boisko do quidditcha - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Boisko do quidditcha
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: