Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym. Empty
PisanieTemat: Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym.   Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym. EmptyNie Sie 06, 2017 5:48 pm

Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym. Img_7310


Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym. Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym.   Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym. EmptyNie Sie 06, 2017 5:49 pm

Bawiąc sie "ciekłym światełkiem", uslyszalamkroki. Damn. Znow zaczelam wypowiadać zaklęcie które słyszałam pierwszy raz w zyciu. W korytarzu pojawiła się parka Puchonow ale tylko przeszli obok... Nie zauważyli mnie?
Dopiero po chwili dotarło do mnie ze musiałam użyć zaklęcia kameleona. Całkiem przydatne jesli jestes Slizgonką ktora nielegalnie jest w domu Puchonow..Dopoki nikt mnie nie dotknie bede niewidzialna dla oka, jedynie słyszalna.
Siedziałam w korytarzu dobre kilka godzin.
Nie wiem po co. Naprawde powinnam byc Puchonka skoro jestem taka głupia i nie mam nawet najmniejszego honoru... Nie chce cie. Wiec spierdalaj. Po chuj tu siedzisz durna babo.
"No bo jestes durna"
No jestem. Nie. Nie ma mowy. Resztki dumy trzeba zachować.
Podniosłam się z twardej podłogi i ruszyłam do wyjścia. Na zewnatrz juz się ściemniało. Ehh. Potarłam lekko kark i wyszłam przez obraz.

Next: Dormitorium Slizgonek.
Powrót do góry Go down
 
Korytarz ktory łączy rozwidlenia do dormitoriów z pokojem wspólnym.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: