Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+20
Emily Black
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Lyss Bane
Kath Black
Charlie Caufield
Noelle Morgan
Lexy Tuan
SooAh Kwon
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Leticia Hale
Danika White
Christine Stephens
Matt Claws
Miyafuji Rina
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 11, 2016 1:37 pm

Wieża Astronomiczna 3902316_orig
Najwyższa wieża w Hogwarcie. Odbywały się na niej lekcje astronomii (zawsze o północy), a także egzaminy z tego przedmiotu
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPią Cze 17, 2016 3:33 pm

Wbiegłam, kilka razy przewracając się na schodach, na najwyższą wieżę w Hogwarcie. Było już po zmroku, wypuściłam chomika z pudełka by polatał sobie na wolności. Nawet kości zza grobu potrzebują się rozruszać, usiadłam pod ścianą i podciągnęłam kolana pod brodę. Zamknęłam oczy w zamyśleniu. Chciałam mieć pustkę w głowę i o niczym więcej nie myśleć.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPią Cze 17, 2016 3:47 pm

Po dłuższym, sama nie wiedziałam, jakim czasie, wstałam. Co najgorsze, nigdzie nie widziałam Janusza. Gdzie jest mój chomik?! Rozejrzałam się dokładnie. Nie było go na wieży, drzwi były uchylone. Cholerny wiatr... Zeszłam z wieży i udałam się do dormitorium.
NP: Dormitorium dziewczyn (Hufflepuff)
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 6:49 pm

Weszłam na wieżę astronomiczną...To chyba ona. W sumie zabawne, że mam lęk wysokości, a jestem na najwyższej wieży. Usiadłam na bruku opierając się o wielkie pudło. Niebo wyglądało niesamowicie. Wpatrywałam się w nie, aż w końcu pomyślałam, że warto coś narysować...Przypomniałam sobie, że mój notatnik został w szacie, a tamtego chłopaka na łóżku w dormitorium...Teraz nie mam ochoty tam iść i wracać tutaj. Wpatrywałam się w niebo i zaczęłam cicho podśpiewywać piosenkę, która dość często bywała w radiu. O ile się nie mylę to było chyba let her go, ale może się mylę. czując jak chłodny wiatr muska mój kark mimowolnie uśmiechnęłam się i kontynuowałam swój mały koncert. Dobrze, że jestem sama i nikt mnie tutaj nie słyszy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 7:27 pm

Gdy skończyłam śpiewać tamtą piosenkę, poczułam suchość w gardle. Jeszcze tutaj wrócę. Tylko szybko skoczę do Wielkiej Sali i wezmę coś do jedzenia jak i picia.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 7:35 pm

Prędko weszłam i zmęczona usiadłam znowu na podłodze i spojrzałam na niebo. Zaczęłam cicho powtarzać zaklęcia.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:12 pm

Rina idąc do góry po schodach potknęła się kilka razy. W połowie zmęczona postanowiła wzlecieć na miotle. Usiadła i skupiła się. Po chwili wystartowała jak rakieta. na korytarzu było słychać echo krzyku oraz lecącej miotły w kierunku wyjścia na wieżę.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:14 pm

Uniosłam głowę zdziwiona. Co się...? Nie pewnie mi się wydawało. Poprawiłam sweter i spojrzałam w niebo. Westchnęłam głośno. -No nie wierzę...Ominęłam zachód słońca!-pomyślałam zawiedziona
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:19 pm

Zanim się spostrzegła wleciała na górę. Wyhamowała w samą porę.
- Yyyy, Sam? -Zapytała. Cześć. - Powiedziała schodząc z miotły.
Usiadła na podłodze.
- Kimochiii - Szepnęła.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:26 pm

-Cześć-odparłam zakładając włosy za ucho. Teraz za nic sobie nie przypomnę jak miała na imię...-Słucham? Mogłabyś powtórzyć?-zapytałam uprzejmie
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:30 pm

Rina, Rina Miyafuji desu. - Odparła. Przyszłam, bo mi nudzi ..- Dodała.
Spojrzała w niebo.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:35 pm

Powiedziałam "żółwik" i wyciągnęłam w jej stronę pięść, uśmiechnęłam się w jej stronę. Wydaje się bardzo ciekawą osobą, pomijając, że gdy wplata w zdania japoński nie rozumiem o czym mówi.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:41 pm

Żółwik. - Powiedziała, przybijając pięść. Lekko się zestresowała. Nie była zbyt dobra w rozmowie.
- Co tutaj robisz? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:44 pm

-W sumie nic takiego-wzruszyłam ramionami. Przyciągnęłam kolana do klatki piersiowej i oparłam o nią brodę-Pomyślałam po lataniu, że fajnie będzie pobyć poza biblioteką i wielką salą-zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:51 pm

Wiesz co? Myślałam czy by nie polatać nocą. Ale chyba niebezpieczne o tej porze. - Powiedziała. przy lataniu boję się wysokości, ale z drugiej strony lubię ten wiatr we włosach. - Uśmiechnęła się. Spojrzała na sam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:54 pm

-Ja tam jeśli ledwo radzę sobie w dzień to, co dopiero w nocy-machnęłam ręką i uśmiechnęłam się. Nie potrafiłam oderwać wzroku od gwiazd
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 9:58 pm

Zachichotała. Mogę tu siedzieć godzinami. Jest cicho, no i spokój. I tak, gwiazdy, nie można oderwać wzroku. Często tak mam jak patrze się na księżyc. Nie jestem wilkołakiem! - Mówiła więcej niż zwykle.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:02 pm

-Fakt, jest tu przyjemnie-uśmiechnęłam się, że nie odwiedziłam tego miejsca wcześniej...Przymknęłam oczy i słuchałam Puchonki.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:11 pm

Kiwnęła głową i położyła się. Patrzyła w niebo. Ziewnęła i chyba usnęła po jakimś czasie. Nic nie mówiła spała. Miotle miała koło siebie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:16 pm

W pewnym momencie zamyśliłam się wpatrując w gwiazdy. Poczułam jak robi mi się zimno w nos i zamrugałam kilkakrotnie. Spojrzałam na towarzyszącą mi dziewczynę i zauważyłam, że usnęła. Delikatnie szturchnęłam ją w bok. Nie powinnam budzić innych, ale nie mogę zostawić śpiącej Puchonki na szczycie wieży gdy jest zimno-Ej! Obudź się-powiedziałam cicho znowu ją szturchając.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:20 pm

Jeszcze 5 min..- Mruknęła przez sen. Nie miała zamiaru się podnieść. Spała w najlepsze. Przewróciła się jedynie na drugi bok. Chyba nawet nie słyszała nawet, że ktoś coś do niej mówi.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:21 pm

-Pięć minut minęło-powiedziałam i zaczęłam ją łaskotać. Może to zadziała?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:26 pm

Zaczęła się śmiać. Przestań..- Powiedziała śmiejąc się. Hę? Usnęłam? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:29 pm

Pokiwałam głową po czym wstałam.- W sumie ja już będę się zbierać. Do jutra!- powiedziałam w stronę dziewczyny i uśmiechnęłam się w jej stronę
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptySob Cze 18, 2016 10:39 pm

Oyasumi. - Powiedziała po czym wstała i zaczęła schodzić z wieży. myślała czy by nie zlecieć na miotle, ale się powstrzymała. idąc w dół po schodach ziewała co trochę. W końcu dała się skusić i wsiadła na miotłę.
-Lecę pędzę! - Krzyknęła do Sam.

NP. DD
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyNie Cze 19, 2016 8:17 pm

Przybiegłam tu i usiadłam pod murkiem, który zabezpieczał przed wypadnięciem z wieży. Nie wytrzymałam i uroniłam dwie łzy, pociągnęłam nosem, skuliłam się i siedziałam, pogrążona w rozpaczy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyNie Cze 19, 2016 8:53 pm

Po jakimś dłuższym czasie, w którym straciłam rachubę, wstałam i zeszłam z wieży. Liczyłam że nie trafię na nikogo po drodze, na pewno widać było, że płakałam.
NP: Dormitorium dziewcząt (Hufflepuff)
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:25 pm

Chyba coś mi się popieprzyło. Wszedłem nie tymi schodami i trafiłem na jakąś wieżę. W sumie było tutaj bardzo ładnie. Położyłem się na bruku i wpatrywałem się w gwiazdy. Tak dla uspokojenia..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:42 pm

Tego co się tam stało było już dla mnie zbyt wiele, weszłam na wierzę i oparłam się o bruk, również patrząc, nie zauważając, że nie jestem sama. Czułam się po części winna. Gdybym się nie uparła, SooAh byłaby dla mnie wciąż obca. Nic by się nie stało...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:44 pm

Zauważyłem, że ktoś przyszedł. Na szczęście nie była to Soo. Podniosłem się i spojrzałem na dziewczynę-Emm, cześć?-powiedziałem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:47 pm

Podskoczyłam zaskoczona. Kim on jest? Pierwszy raz go widzę. - O, hej... Nie zauważyłam Cię - odpowiedziałam mu.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:49 pm

-W sumie ciężko zauważyć. Nie dość, że ciemno to jeszcze leżałem na ziemi-stwierdziłem-Nie przestraszyłem cię? Ogółem to jestem Carl. Carl Claws-powiedziałem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:51 pm

- Nie jest łatwo mnie przestraszyć. Isobel Tokisaki - dodałam. Westchnęłam ciężko. - Z jakiego domu jesteś? - zapytałam, włosy zgarnęłam na lewe ramię.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:53 pm

-Gryffindor. W sumie jeszcze nie widziałem żadnego Gryfona-wzruszyłem ramionami. Tak to spotkałem, Puchonkę i Ślizgonkę..-dodałem w myślach na co skrzywiłem się.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 9:58 pm

- A Ślizgona jeszcze nie spotkałeś? Jeszcze bardziej byś się skrzywił - prychnęłam, nie wiedziałam co myśleć o swoim bracie. Mógł się dopuścić jeszcze gorszych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:01 pm

-Akurat spotkałem Ślizgonkę, więc nie wiem czy chcę mieć jeszcze coś wspólnego z uczniami z tego domu-patrzyłem w niebo.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:01 pm

- Jeden z nich jest moim bratem. Sama nie wiem co teraz o nim myśleć - westchnęłam. Zamknęłam oczy, miałam mętlik w głowie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:06 pm

-Ja też nie wiem co o niej myśleć.-przemknęło mi przez głowę. Westchnąłem i znowu położyłem się na podłodze.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:14 pm

Weszłam na wieżę licząc, że nikogo tu nie będzie. Oh, myliłam się.
- Hej - powiedziałam wściekle do Carla i Is.
Usiadłam sobie gdzieś w kącie i patrzyłam przed siebie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:15 pm

-Cześć-powiedziałem i dalej wpatrywałem się w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:19 pm

Chris była wnerwiona. Czyli posunął się jeszcze dalej? Miałam ochotę zapytać się jej, czy ona jeszcze żyje ale... Nie wiem czemu obawiałam się to zrobić. Znalazłam ulubiony swój gwiazdozbiór - Cassiopeię.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyPon Cze 20, 2016 10:21 pm

Powoli wstałem czując jak robię się ogromnie zmęczony.-Do jutra-powiedziałem i zacząłem schodzić po schodach.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyWto Cze 21, 2016 5:52 pm

Zrobiłam się trochę głodna, a spędziłam tu całą noc.

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyCzw Cze 30, 2016 9:43 pm

Z prędkością światła wbiegłam na sam szczyt wieży. Nie wiedziałam, że miałam na to siłę. Targały mną emocje, miałam dosyć wszystkiego i wszystkich. Usiadłam na samym brzegu wieży i zwiesiłam nogi. Pode mną rozciągała się "przepaść". Było tu dosyć wysoko. Nie bałam się ani trochę, miałam wywalone na lęk wysokości.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna EmptyCzw Cze 30, 2016 9:48 pm

Wbiegła z prędkością światła. Chwyciła Chris za rękę i odciągnęła od krawędzi.
-Zgłupiałaś?! - Krzyknęła do niej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: