Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+20
Emily Black
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Lyss Bane
Kath Black
Charlie Caufield
Noelle Morgan
Lexy Tuan
SooAh Kwon
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Leticia Hale
Danika White
Christine Stephens
Matt Claws
Miyafuji Rina
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:50 pm

- Nie, Rina - powiedziałam ze łzami w oczach - Zostaw mnie. Daj mi tu powiedzieć. Jeśli chcesz mi pomóc, to idź do Azazela i powiedz mu co się dzieje. Ostatnio był w pokoju profesor Blake, która go leczyła.
Usiadłam spokojnie na podłodze, ale nadal patrzyłam w dół.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:58 pm

Przykleiła się do niej mocno.
-Nigdzie nie idę! - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:59 pm

- Idziesz - powiedziałam spokojnie - Błagam, zrób to dla mnie. Przyrzekam, że nie skoczę, jeśli tylko to zrobisz.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:05 pm

-Nie idę! Nie dam ci skoczyć! Wezmę cię ze sobą! A po drugie on nie jest tego wart! A po trzecie każdy wiedział o Is i...sama wiesz kim. Przecież to było widać gołym okiem. -Powiedziała, ale nadal jej nie puściła.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:07 pm

- Rina, błagam - powiedziałam - Nie skoczę dla niego, ani przez niego. Chcę tylko, żeby poczuł się winny. Nie mam zamiaru skakać. Po prostu przyprowadź go tu.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:09 pm

-Dobra, pójdę. Ale później... nie powiem co ci zrobię. -Powiedziała.
Odkleiła się do niej i poszła po Aza.

NP: gdzieś w szkole
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:22 pm

Znudziło mi się to siedzenie na wieży. Po tym krótkim czasie stwierdziłam, że to nie ma sensu. Po prostu miałam na wszystko wywalone. Zeszłam na dół i poszłam gdzie tylko mnie nogi poniosły, zapominając o Rinie i Azazelu.

NP gdzieś
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:28 pm

Dotarłyśmy na wieżę. Na której nikogo nie było. Strzelilam facepalma i odwrocilam się do Tiny. -Rina.... ja jestem ślepa czy ... to jakiś mało śmieszny żart?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:30 pm

-Była tu przed chwilą! kazała mi iść po Aza, przez niego chciała skakać. Więc poszłam po niego, ale Diana powiedziała, że mam dać spokój to pobiegłam po panią. A ona se poszła, a mówiła, że będzie tu czekać.... Serio mówię!
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:33 pm

-Rina...Właśnie pozbawilas swój dom 5 punktów. -powiedziałam. Nie lubiłam takich żartów. -Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy prawda?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:35 pm

-Hai...Jakby co idę mordować Chris...i się nie powtórzy będzie chciała skakać to niech skacze...-Mruknęła pod nosem.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:37 pm

-Przyprowadz ja do mnie jak ja znajdziesz. W trybie now. -powiedziałam I wróciłam do swojej klasy.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:38 pm

Zeszła z wieży.
NP nie wiem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 1:15 pm

W drodze na szczyt wieży śmiałam się histerycznie i płakałam jednocześnie. Masz rację Chris.. Ehh... Głupia głupia. .. Trzeba to było zrobić rok temu już.. a nie... rozmyślać się kurwa... idiotka. .. Dotarłam na wieżę. Otworzyłam drzwi i odetchnęłam świeżym powietrzem. Kurde... zajebisty dzień. .. nie ma co... Podeszłam do krawędzi i oparłam się o nią , między dwoma wystajacymi murkami. I nad czym ty się zastanawiasz. .. Usiadłam, wywieszając nogi na zewnątrz . Zerwalam z szyi naszyjnik i przyjrzałam mu się. -Pokuta co? -zasmialam sie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 1:37 pm

Jakim ja jestem tchórzem. .. Największym jakiego znam... Że złości rzuciłam naszyjnik gdzieś przed siebie i znów się rozpłakałam. Ja tak nie mogę. .. Tchórz. .. będę tak o sobie myśleć do końca życia. ... ale trudno...  wstałam z miejsca i zbiegłam z wieży.

Next: Dormitorium
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:29 pm

Przyszłam tu, po drodze biorąc swoją książkę po włosku, romansidło z główną bohaterką o imieniu Diana. Chciałam się jej pozbyć, więc wzięłam zamach i nią rzuciłam poza wieżę. Nie zauważyłam nawet, że spadło to na jakąś dziewczynę. Zeszłam i udałam się na błonia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 2:09 am

Wyszłam na wieżę po czym usiadłam za drzwiami tak, żeby nie było mnie od razu widać jak ktoś wejdzie. Zaczęłam powoli jeść tosty od czasu do czasu popijając sokiem. Kiedy już się najadłam , popatrzyłam na niebo pełne gwiazd. Siedziałam tak przez jakiś czas, nawet nie zauważyłam kiedy zasnęłam, zsuwajac się na ziemię.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:13 pm

Wszedłem na wieżę. Hm, jestem sam? Idealnie, ziewnąłem, chciałem gdzieś się zdrzemnąć Usiadłem przed Soo, której nie zauważyłem i się na niej położyłem momentalnie zasypiając.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:22 pm

Śniło mi się że coś mnie przygniata... Wręcz wydusza mi powietrze z piersi otworzyłam oczy. No tak. To faktycznie COŚ. Uniosłam się na łokciach. -A tobie to nie za wygodnie?!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:26 pm

Obudziłem się zaskoczony krzykiem. Tuż przy moich uszach? - Aaaaa! Bez krzyku do cholery! - oparłem się o murek. O luju, leżałem na Soo. - Lepiej się kryj, to może Cię zauważę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:28 pm

-Az to nie jest zabawne. -powiedziałam. -Głupek. ..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:29 pm

- Wyglądam na rozbawionego? - uniosłem brew i się oparłem lepiej o ścianę - Co Ty tu robisz? Nie śpisz w dormitorium?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:31 pm

-Nie... Śpię tutaj.. Spałam. A ty? -zapytałam łapiąc go za koszule i podnosząc się do siadu. Również oparlam się o ścianę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:33 pm

- Widzę, że dominująca - zaśmiałem się - A nic, rozmawiałem z Chris, myślałem że coś jej się stało, a ta tylko narkotyzowała się trawą... Jak tam z Carlem? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:34 pm

-Taaak... heh... Jak ja ostatnio widziałam to to samo robiła. . -chrząknęłam. -Nie wiem... Nie widziałam go od zielarstwa a nie rozmawiałam z nim od.. wczoraj..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:37 pm

- Tak jak ja z Is. Ciekawe jak się czuje... - westchnąłem i znów spojrzałem w niebo. - Spokojnie, Carl się wyliże z tego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:39 pm

-Wiem... To Carl... Ale przez moją głupotę może mieć problemy...-westchnęłam opierając głowę o chłopaka. -Nie chce żeby go wywalili. .. Ani mnie... Nie chce stracić mocy...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:42 pm

Objąłem ją przyjacielsko. - Będzie dobrze - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:48 pm

-Jezu... Błagam. .. nie mów mi takich rzeczy bo mam ochotę za takie coś strzelić cie zakleciem. .. Wszyscy tak zawsze mówią. . -odparłam. -"Będzie dobrze " , "wszystko się ułoży " blagam... to najgorsza rzecz jaką można powiedzieć. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:51 pm

- No to inaczej. Będzie tak zajebiście, jak nawet chomik Janusz nie wierzy że aż tak może być, lepiej? - spojrzałem na nią z uniesioną brwią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:54 pm

-Chomik? -podnioslam glowe i spojrzałam na niego. -CHOMIK? Wyjeżdżasz do mnie z CHOMIKIEM?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:56 pm

- Ah... Zapomniałem. Że aż mój kot nie wierzy, że będzie tak zajebiście. Lepiej? - odpowiedziałem zakłopotany przypominając sobie jej fobię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:59 pm

Cmoknelam robiąc minę do niego. -Powiedzmy ze się uratowałeś. . a... Dlaczego nie poszedles zdrzemnac się do dormitorium?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 4:59 pm

- Po prostu przyszedłem tu i stwierdziłem, że się jedynie zdrzemnę. Cóż, trawa na błoniach wciąż mokra.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:00 pm

-Aha... No chyba ze tak. -opuscilam głowę opierając się o niego z powrotem. -Niewygodny jesteś. ..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:01 pm

- Do Carla też takimi komplementami sypiesz? - zaśmiałem się, spojrzałem na niebo znów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:03 pm

-Skąd wiedziałeś? -zasmialam sie. - Pieszczotliwie mówię do niego Slow Motion
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:08 pm

Zakrztusiłem się to słysząc, teraz naprawdę mnie rozwaliła. - Fajnie ma. Swoją drogą, widziałaś dziś Isobel?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:10 pm

-Isobel... Dzisiaj... Tak chyba tak... W Wielkiej Sali , ale zmyłam się bo nie chciałam im przeszkadzać. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:11 pm

- Im? - uniosłem brew.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:12 pm

-No.. jej i Nelly...Is na nią leci.-powiedziałam. -Ślepy jesteś?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:28 pm

- Oby się znowu nie przejechała, nie wiem czy Nelly wiesz... Ta tą - powiedziałem z przekąsem. - Ślepy? Znam się z Nelly, ale od wczoraj się z nią nie widziałem, więc żaden ślepy - przewróciłem oczami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:30 pm

-Nie przejedzie... mam taką nadzieję przynajmniej... Nie chce żeby płakała. ..-powiedziałam uginajac jedna nogę i obejmując kolano rękoma. -Tak w ogóle to poczułam to.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:52 pm

- Poczułaś to, że obie coś poczuły? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 EmptyWto Lip 05, 2016 5:56 pm

-Co? -odchyliłam głowę i spojrzałam na niego. -Nie.. to że przewrociles oczami.. nie rób tak bo ci to nie pasuje..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: