Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Ilarii Salerno

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptySob Lis 12, 2016 12:49 pm

- Boję się, że to raczej ja Ciebie będę musiała - zaśmiałam się i wróciłam z butelką, usiadłam obok niej i nalałam nam wina znów.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 9:27 am

-Co? Mnie?! Mam mocna głowę! -powiedziałam z uśmiechem pijąc wino.
-No może nie do końca ale....
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 9:28 am

- To w końcu mocną czy nie? - spytałam ją z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 10:10 am

-Hmm.. myślę że niedługo się przekonamy. ..-powiedziałam kiwajac głową i spojrzałam na zegar.
-Albo i nie bo chyba powinnam zwijac się do siebie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 10:11 am

- Tak szybko? - spytałam i się przysunęłam do niej. Spojrzałam jej w oczy i pogłaskałam palcem po policzku. Cóż, alkohol ośmiela.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 10:18 am

-Szybko? Siedzę tu dosyć długo. -powiedziałam z uśmiechem na nią patrząc.
-Masz ładne oczy. -stwierdziłam przyglądając im się z bliska.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 10:23 am

- Za krótko i tak - odpowiedziałam i uśmiechnęłam się na komplement. - Za to Ty masz przepiękne włosy - wzięłam jeden kosmyk i przyjrzałam się mu.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 3:00 pm

-Ha! To to ja wiem.-zasmialam sie szczerze.
-Jedyna rzecz jaka w sobie lubię.-powiedziałam patrząc jak przygląda sie kosmykowi.
Polubiłam kobietę. Po raz pierwszy od dawna poczułam do kogoś sypatie a nie czysta nienawiść.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 3:48 pm

- Powinnaś więcej w sobie lubić - odpowiedziałam i spojrzałam znów w jej oczy. Znów poczułam się dziwnie, nie podobała mi się myśl, że miała już odejść. Czułam się, jakbym miała coś jeszcze do zrobienia, dowiedzenia się o niej. Chciałam by została choćby i nawet na noc. - Chociażby figurę, której sama mogłabym Ci pozazdrościć, poczucia humoru... Dalej wyliczać czy już czujesz się przekonana? - dodałam i posłałam Anastasii ciepły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 4:35 pm

-No nie wiem..Nie wiem...Powiedz cos jeszcze. Zapomniałaś o rzęsach i zgrabnych nogach.-powiedziałam po czym wybuchnelam śmiechem.
-Przepraszam...Ale naprawdę mnie to bawi...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 4:39 pm

- A mnie akurat prawda nie bawi. Jednak co do nóg się zgadzam, cholernie kuszą - uśmiechnęłam się i spojrzałam na jej nogi, miała jak najbardziej rację. Aż sobie wyobrażałam jakby nie miała tych spodni, tą aksamitną delikatną skórę, te kształty... Zrobiło mi się gorąco. - Nie obrazisz się jak zdejmę z siebie bluzkę? Jest mi dość gorąco - powiedziałam zdejmując z siebie swoją bluzkę.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 4:47 pm

-Cycki?-zabawnie poruszyłam brwiami kiedy zapytała o bluzkę.
-Jasne ze nie. W koncu jesteś u siebie...No i teraz dopiero wpadłam w kompleksy...-powiedziałam kiedy zrzuciła z sienie górna część garderoby.
-Wpadnę w alkoholizm...-mruknelam wypijając cała zawartość kieliszka.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 4:51 pm

- Cycki cycki - zaśmiałam się i rzuciłam ją na bok, zmarszczyłam brwi zaskoczona i roześmiana na tekst o kompleksach. - Nie są takie idealne, proszę Cię - machnęłam ręką. - O wiele chętniej zobaczyłabym Twoje - zaśmiałam się znów i dopiłam wino, polałam nam znów. - Nie wpadniesz, nie pozwolę Ci, spokojnie.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 5:03 pm

-Moje? Te dwie połówki pomarańczy?-prychnelam i upiłam z kieliszka.
-Chyba powinnam przestać już pic. Zaczyna mi sie kręcić w glowie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 5:05 pm

- Jakie tam połówki pomarańczy? - spytałam oburzona i spojrzałam na nią znów. - Nie uwierzę dopóki nie zobaczę i koniec, a tak to mogę marzyć o tym, jak piękne one są - odpowiedziałam i upiłam łyk wina. Coraz słabiej czułam jego cierpki smak, szumiało mi w uszach od wypitego alkoholu.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 5:10 pm

-Ehh...Już teraz wiem jak wyglada porównywanie u facetów..-powiedziałam zdejmując bluzkę.
-Widzisz? -usiadłam bokiem.
-Pomarańcze..-sięgnęłam po kieliszek i napiłam sie wina.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 5:18 pm

Otworzyłam szerzej usta i wbiłam w nie wzrok, poczułam przyjemne dreszcze. Dla mnie były one jak najbardziej w porządku. - Jeśli już to bardzo śliczne i kuszące pomarańcze - dodałam i zerknęłam przy okazji na brzuch dziewczyny, obojczyki i plecy. Sama skóra tak gładka aż się prosiła by jej dotknąć, jednak nawet po alkoholu się hamowałam.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 5:42 pm

-Tak...Mam ciało..Trzynastolatki...Powiedziałabym ze dupa z tego...Ale w sumie gadamy o cyckach wiec dupa z cycków?-zastanowiłam sie chwile.
-Nic nie mówiłam..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:04 pm

- Nieprawda, masz naprawdę piękne ciało - powiedziałam i przysunęłam się do niej, palcem przesunęłam po jej nodze. Nie podobało mi się to, że miała kompleksy. To nawet bolało, bo poważnie mi się Anastasia spodobała. Wciąż się wpatrywałam w jej oczy, czując rosnący zachwyt jej osobą.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:08 pm

-Jesteś kochanym kłamca.-powiedziałam dając jej buziaka w policzek.
-Jesteś takim..serduszkiem.-uśmiechnęłam sie szeroko z fascynacja patrząc w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:10 pm

- Kłamcą? To Ty w tym momencie kłamczysz - zaśmiałam się i okrakiem usiadłam na kolanach Anastasii, odgarnęłam jej włosy za ucho. - Serduszkiem? Co masz na myśli? - spytałam z zaciekawieniem. Intrygowało mnie to jak na mnie patrzyła, widziałam że zachowuje się inaczej, jednak nie gorzej. Choć martwiłam się, czy to nie tylko alkohol tak wpłynął na to co mówiła.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:27 pm

Położyłam dłonie na jej udach, to tak.
-Takie.Dobre serduszko które podnosi na duchu. To komplement miał być..Wyszło?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:29 pm

- Owszem, wyszło - odpowiedziałam ucieszona, że tak mnie postrzegała. Chciałam jej zaufania, przychylności, żebym miała kogoś u boku w Hogwarcie. Jak widać mi się udało. - Miło mi, że taką mnie widzisz - zamruczałam zadowolona i przybliżyłam swoją twarz do jej twarzy. Jej usta wydawały się cholernie kuszące.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:30 pm

-Jednak cos wyszło!-zasmialam sie.
-Inaczej nie da sie ciebie postrzegam. Jesteś pierwsza osoba która polubiłam tak od razu.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:33 pm

- Jak mogłoby nie wyjść? - spytałam i położyłam dłonie na jej biodrach. - Cóż, jak dla mnie, jesteś pierwszą osobą tak wyjątkową - dodałam i przybliżyłam swoją twarz jeszcze bardziej, mój nos od jej nosa dzieliło tylko kilka centymetrów.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:37 pm

Patrzyłam cały czas w jej oczy kiedy sie przysuwala.
-Co robisz...?-zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:39 pm

- Nic... Złego - odszepnęłam i pocałowałam ją delikatnie, ale z uczuciem. Od razu poczułam w brzuchu zadowolenie z tego co zrobiłam, te tzw. motyle. Przymknęłam oczy i objęłam ją oburącz w pasie. Nie chciałam przerywać tej pięknej chwili, urozmaicanej zapachem jej perfum.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:44 pm

Odruchowo zamknęłam oczy, oddając pocałunek. Nigdy w życiu nie calowalam sie z dziewczyna. To było nowe...dziwne...ale..Przyjemne. I to bardzo. Moje dłonie przeniosły sie na pupę Ilarii która scisnelam lekko.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:56 pm

Położyłam na chwilę dłonie na jej ramionach, tylko po to by się podciągnąć i nieco odchylić głowę Anastasii do góry. Kontynuowałam pocałunek, teraz wplatając już jedną rękę w jej włosy, zaś drugą znów położyłam na jej biodrze. Miała tak miękkie usta... Rozluźniłam się w tym momencie całkowite. Jakiekolwiek spięcie odeszło, została przyjemność.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 6:58 pm

Kompletnie nie panowałam nad tym co robię. Pod wpływem jej ruchów odchyliłam głowę do tylu, pogłębiając pocałunek. Jeknelam krótko w jej usta.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:02 pm

Uśmiechnęłam się pod nosem, zadowolona odwzajemnionym pocałunkiem. Jednak zaczynało mi brakować tchu, musiałam odsunąć swoje usta. Wzięłam oddech i spojrzałam jej w oczy, palcem pogłaskałam jej policzek. Nie mogłam uwierzyć w to, że ją zdradzono. Anastasia była w tym prześwietna, a im więcej jej smakowałam, tym więcej pragnęłam.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:04 pm

Kiedy odsunęła sie ode mnie, nabrałam powietrza. Przytknęłam lekko powieki czujac jej dotyk na policzku.
-Co my właśnie zrobiłyśmy...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:09 pm

- Całowałyśmy się - odpowiedziałam przyglądając się jej twarzy. Ciekawiło mnie co Anastasia czuje, próbowałam odgadnąć jej emocje. Chciałam wiedzieć na czym stoję.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:10 pm

-To...To dziwne. Dlaczego to zrobiłyśmy?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:12 pm

- Jak to czemu? To raczej oczywiste. Ana, podobasz mi się - wyznałam zaczynając się bawić kosmykiem swoich włosów.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyNie Lis 13, 2016 7:37 pm

-Ja Tobie? I to jest oczywiste?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyWto Lis 15, 2016 7:24 pm

- Jak dla mnie jest - zaczęłam ją głaskać powoli po policzku, czule.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyWto Lis 15, 2016 11:48 pm

-To.. Ja.. Przepraszam. ...-powiedziałam odgarniając włosy.
-Ja nie chciałam. .. Naprawdę powinnam juz iść. .
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptySro Lis 16, 2016 6:47 am

- Idź więc - zeszłam z niej i poszłam do okna, wyjrzałam przez nie i oparłam się o parapet. Westchnęłam ciężko
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptySro Lis 16, 2016 4:04 pm

-Jesteś na mnie zła?-zapytałam wstając z fotela i patrząc na nia.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyPią Lis 18, 2016 3:44 pm

- Po części, ale wiem, że nie powinnam się złościć - odpowiedziałam i westchnęłam ciężko. - To nie Twoja wina, że jesteś hetero. Ba, to nawet nie jest wina. Możesz iść, nie zatrzymuję Cię przecież - nie spuszczałam wzroku z okna. Czułam zawód, ale i gniew na siebie również. Mówiła, nie interesują jej kobiety, ja jednak oczywiście nie słuchałam.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyPią Lis 18, 2016 11:00 pm

-Przepraszam...Jeśli chcesz... Ja Cie Lubie. .... ale nie wiem w jaki sposób. ..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyWto Gru 06, 2016 6:53 pm

- Nie przepraszaj. Rozumiem, rozumiem, naprawdę - pokiwałam głową i zacisnęłam pięści, aż zbielały mi kłykcie. - Dam Ci po prostu czas na to. Chociaż... Jeśli naprawdę jesteś hetero i jesteś tego absolutnie pewna, to nie ma na co Ci dawać czasu - dodałam i odwróciłam się do niej, oparłam się tyłkiem o parapet. Upiłam łyk wina. Coś czuję, że spiję się dziś w trupa. - Nie wiem, jak można lubić na różne sposoby też. Kochać... Owszem, ale nie lubić.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyWto Gru 06, 2016 7:05 pm

Spojrzałam na jej dłonie które teraz zawinięte były w pięści. Zagryzłam wargę i splonelam rumieńcem.
-To znaczy...Posłuchaj...-westchnęłam i usiadłam na fotelu.
-Ja NIGDY w życiu nie myślałam o innej opcji niz facet. A co dopiero o całowaniu dziewczyny czy.. Robieniu innych rzeczy. -położyłam dłoń na swoim karku.
-Ja nie wiem czy jestem pewna.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 EmptyWto Gru 06, 2016 7:18 pm

- Nie wiem, jak mam Ci pomóc się upewnić. Psychologiem nie jestem, jeśli już to psychopatką, a to całkiem dwie różne rzeczy - odpowiedziałam jej. - Słucham Cię, nie ma naprawdę problemu, jakoś to przeżyję. Jestem po prostu głupia i tyle - prychnęłam na koniec. - Passa niepowodzeń po prostu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Ilarii Salerno
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ilaria Salerno
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny
» Pokój jednoosobowy
» Pokój Lykona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: