Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+11
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Gabriela Harrison
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 6:33 pm

Po zajęciach z zielarstwa poczułem się głodny. Wszedłem do Wielkiej Sali. Oniemiałem, ale ona jest ogromna! Usiadłem przy stole Gryfonów i wziąłem kilka kanapek. Byłem okropnie głodny. Nalałem sobie do kubka sok i zacząłem jeść.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:07 pm

Weszłam do Wielkiej Sali. Byłam bardzo głodna. Od razu usiadłam przy stole puchonów i nalałam sobie trochę soku dyniowego, a na talerz nałożyłam tosty. Zauważyłam Carla i do niego pomachałam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:10 pm

Zobaczyłem Chris, która mi pomachała. Odmachałem jej i wróciłem do jedzenia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:12 pm

Do WS weszłam uśmiechając się do wszystkich ze swojego przegrywu życiowego. A co... Niech dostaną zawału. Tak proszę państwa! Panna Kwon się uśmiecha! Usiadłam przy stole Ślizgonów prawie na samym jego rogu. Nalalam sobie herbaty i znowu zaczęłam się śmiać do samej siebie. Zakrztusilam się napojem ale to nie przeszkodziło mi w smianiu się do samej siebie
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:20 pm

Zauważyłem SooAh i mimowolnie uśmiechnąłem się. Kanapka, którą miałem w ręce, omal nie spadła. Ona się uśmiechała! Chciałem podejść do jej stołu, ale stwierdziłem, że powinienem zjeść, a nie jej się narzucać, aż tak. Ma taki śliczny uśmiech!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:26 pm

Miałem iść do dormitorium, ale stwierdziłem, że chce mi się coś zjeść. Co bym tam niby robił? Lepiej się socjalizować. Wszedłem do Wielkiej Sali. No... Trochę ludzi jest, a to o to chodzi. Poszedłem do stołu Ślizgonów i "przypadkiem" wywaliłem picie, które stało na brzegu, na SooAh. Półśpiąc usłyszałem co mówiła do Isobel. Uśmiechnąłem się złośliwe. - Upsss... Niezdara ze mnie - odpowiedziałem "przepraszająco" i poszedłem na drugi koniec stołu. Jak gdyby nigdy nic wziąłem sobie kawałek ciasta i zacząłem jeść.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:33 pm

Odechciało mi się śmiać kiedy Tokisaki specjalnie oblał mnie piciem. To moja ostatnia czysta szata...Zacisnęłam dłoń na serwetce po która sięgałam i zamknęłam oczy. Spokojnie. .. nie wyj... Jak się rozwyjesz to zrzucenie cie z wieży. .. Znowu mówię sama do siebie......Spokojnie...Otworzyłam oczy i zaczęłam gapic się w swój talerz na którym leżała kanapka. I co tak leżysz. .. Chwyciłam więcej serwetek i zaczęłam się trochę wycierać ze słodkiego napoju.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:35 pm

Uśmiechnąłem się rozbawiony jej reakcją. Zapamiętaj sobie tą chwilę i przywołaj sobie w pamięci, zanim się odezwiesz do mojej siostry ~ pomyślałem mając przyjemność z tego czynu. Rozsiadłem się wygodnie, zająłem się zaspokajaniem głodu.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:42 pm

Patrzyłem na scenę, która odbywała się przy stole Ślizgonów. Ouć, to nie było zbyt miłe. Popatrzałem na Soo z współczuciem. Chciałbym jej pomóc, ale nie wiem jak.-Zajmij się swoim życiem, kretynie-usłyszałem cichy głosik w swojej głowie. Skończyłem kanapkę i popiłem to sokiem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:43 pm

Soo no co tak siedzisz.. Rusz dupcie. .. Podniosłam się z ławki i odrzuciłam włosy do tyłu uśmiechając się szeroko. Zdjęłam wierzchnią szatę, zostając w spodniczce,koszuli i krawacie. Ruszyłam w stronę "uroczego" Ślizgona. Po drodze zauważyłam. .. Ziomka z nad jeziora. Pomachalam mu posylajac mu uśmiech firmowy numer 12 i podeszłam do brata Isobel. -Ej... Tokisaki... Kurde.. to było niezłe...-powiedziałam opierając się ręką o stół. -Jak na Ślizgona przystało! Ale wiesz co? Jak już chcesz być takim PRAWDZIWYM Ślizgonem to musisz dbać o to żeby dumnie nosić barwy naszego domu. A nie uświnione jakbyś dopiero co ze swojego domu wyszedł. -powiedziałam uśmiechając się. Widząc ze chłopak nie rozumie chwyciłam półmisek ze spaghetti i odwrocilam do góry dnem , nad jego głowa. -Nieładnie Tokisaki. -powiedział i huknęłam naczyniem o stół. Odwrocilam się na pięcie I wyszlam z WS.

NEXT: -Idk... Wszędzie. ... xd
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:49 pm

Skończyłem jeść swoją kolację i powoli wstałem. Zaśmiałem się widząc Ślizgona, który był w spaghetti. Skierowałem się w stronę wyjścia i przywołałem miotłę. Miałem ogromną ochotę polatać na miotle.

*np błonie*
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:54 pm

Popatrzyłam w stronę stołu Ślizgonów. Zaczęłam się śmiać tak bardzo, że tarzałam się po ławce.
- Cudne spaghetti - krzyknęłam do Aza - Pasuje ci do włosów.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 7:55 pm

Gdy weszłam do Wielkiej Sali zobaczyłam Aza. Wybuchnęłam śmiechem.-Apetycznie wyglądasz!-rzuciłam w jego stronę wciąż się śmiejąc. Usiadłam przy Chris, bo nie chciałam siedzieć sama przy stole Krukonów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:01 pm

- Co tam? - zapytałam zjadając tosty z szynką - Az wygląda świetnie z makaronem na głowie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:03 pm

-W sumie nic takiego. Mamy nowego Krukona- powiedziałam i nalałam sobie picie do kubka-A u ciebie?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:06 pm

Zmrużyłem oczy za Koreanką. - Dzięki! - odezwałem się do reszty. Czego nie lubią dziewczyny? Co jest ich słabym punktem? Eureka... Wytarłem się w miarę możliwości, wstałem i wyszedłem, planując okrutną zemstę.
NP: Dormitorium Dziewcząt (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:24 pm

Wróciłem w dobrym humorze, miałem już skierować się do Chris i reszty, ale zauważyłem że tamta... EKhe ekhe, nie wzięła szaty. Uśmiechnąłem się aż, chyba będzie ją stać na nową? Kiedy wziąłem ją do ręki, poczułem coś długiego. Wyciągając jej różdżkę aż zagwizdałem. Cóż... Tego co za nią lata nie ma, reszta nie będzie miała mi za złe... Włożyłem ją do swojej kieszeni, wyszedłem na chwilę z Wielkiej Sali. Na chwilę wyszedłem za dziedziniec, na którym byłem pusto. - Incendio - wymówiłem swoją różdżkę kierując na jej szatę. Stanęła w płomieniach. Gdy zgasła, wróciłem do sali i usiadłem obok Chris. - Powiedzcie mi, dziewczyny boją się szczurowatych? - zacząłem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:42 pm

Przyszłam, rozejrzałam się. Z ulgą stwierdziłam, że nie ma tu pewnej osoby. Zauważyłam brata i kilka innych osób, podeszłam.
- Hej - przywitałam się i usiadłam.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:43 pm

- Hej Is - powiedziałam, a potem zwróciłam się do jej brata - Szczurowatych? To zależy od dziewczyny. Ja tam się nie boję, ale jeśli myślę o tej samej osobie, co ty, to pewnie tak.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:45 pm

- Więc... Tylko pozostaje czekać aż dostanie zawału - uśmiechnąłem się okrutnie, wyobrażając sobie taki jej stan. Liczyłem także na to, że jakoś jest zżyta z rodziną, wtedy byłby większy efekt.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:47 pm

- Nie zrobiłeś tego - powiedziałam i zaczęłam się śmiać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:50 pm

- Nie, zrobiłem więcej - odpowiedziałem z dumą. Wyjąłem jej różdżkę. - Jak myślisz, co to za drzewo i rdzeń? - udałem zamyślenie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:52 pm

- Nieeeeeeeee- powiedziałam nadal się śmiejąc - Skąd ty to masz?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:52 pm

Słuchałam ich z ciekawością, rozpoznałam czyja była to różdżka. Uśmiechnęłam się tylko. Czas zmienić stronę i przestać robić sobie nadzieję. Zastanawiało mnie tylko co uszykował na nią. - Czyżbyś zrobił to, co zrobiłeś cztery lata temu? - w sumie, po co pytałam, byłam pewna, że to było to.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 8:59 pm

Popatrzyłam na Is pytającym wzrokiem. Byłam bardzo ciekawa, co zrobił Azazel.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:14 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali i od razu skierowałem się do stolika Gryfonów. nalałem sobie do pucharka wody i zacząłem ją popijać. Jak woda mi się skończyła skierowałem się ku wyjściu.


Ostatnio zmieniony przez Carl Claws dnia Pon Cze 20, 2016 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:20 pm

- Tak, to samo co 4 lata temu. Mianowicie - zauważyłem ciekawość w oczach Chris. - Spotka chomika w łóżku, szacie, skrzynce, a w butach szczury. Jeszcze zastanie fajny napis na swojej bluzce - uśmiechnąłem się opowiadając o tym. Skąd ją mam? - zapytałem patrząc na różdżkę, którą chwilę po tym schowałem do kieszeni. - Zostawiła w szacie, która wisiała tam - wskazałem głową na nasz stół, w sensie domowy. - Zresztą, ta szata już nie istnieje.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:26 pm

- Z jednej strony to straszne - powiedziałam - A z drugiej, trochę jej się należy.
Współczułam SooAh, bo w mojej naturze jednak nie leżało mszczenie się za małe rzeczy. Ale w jakiś sposób skrzywdziła Is, a więc pozwoliłam Azazelowi na tę słodką zemstę
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:28 pm

- Słyszysz to? Nie wiem czy to nie ona - odezwałem się, kiedy z korytarza dochodziły jakieś krzyki. Rozsiadłem się wygodniej.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:29 pm

Faktycznie słyszałam krzyki. Zadrżałam. Znałam reakcję SooAh na chomiki, a co dopiero na szczury. Wielokrotnie przerażały mnie zemsty brata. Zacisnęłam zęby. Nie, jestem silna, a na mojej drodze nie ma miejsca na współczucie i słabości. Nalałam sobie kawy i pociągnęłam łyk.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:34 pm

Wparowałam do sali pół naga i bosa. Zakrwawiona i potargana. Ale szczerze mówiąc miałam to głęboko gdzieś. Zobaczyłam włosy Isobel. Dopiero po chwili dostrzegłam resztę. Podeszłam do nich po czym zawinelam dłoń w pięść i wycelowalam w policzek chłopaka. -Co to ma być? -zapytałam rzucając zniszczone fragmenty fotografii na stół, przed nim. Nie powstrzymywalam płaczu. Miałam to już gdzieś. Co kto zobaczy.. co pomyśli. -Zdjęcia. .. Mojego taty.. To ty prawda...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:36 pm

Zatrzymałem jej rękę w połowie drogi, wykręciłem ją i położyłem dziewczynę na stole. - Spokojnie mi tu, tym razem uznam że nie chciałaś mnie uderzyć - wycedziłem i odepchnąłem od siebie. - Ostrzegałem Cię, kiedy do cholery zrozumiesz co mówię? - patrzyłem na nią lodowato, nie odczuwałem współczucia.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:38 pm

Popatrzyłam na Soo, potem na Is, na zdjęcia i na Aza. Byłam oszołomiona. Siedziałam przy stole i nie wiedziałam co zrobić. Po prostu na nich patrzyłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:39 pm

Przerażona spojrzałam na fragmenty zdjęć. Nawet gdyby wiedział o jej ojcu i znał to jako powód czemu taka jest, nie wahałby się nawet. Wolał raz, a porządnie się zemścić. Mimo to stwierdziłam, że przesadził. Wzięłam głęboki oddech, wstałam i wyszłam, gdziekolwiek.
NP: Prawdopodobnie Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:41 pm

-Zniszczyłeś je..-powiedziałam rozmasowywując rękę. -Zniszczyłes jedyna rzecz... Która po nim miałam. .. -wytarłam dłonią warge. -Dwa zdjęcia. Dwie pamiątki. Jestem w stanie przeboleć koszule i napis.... Okej. . Gryzonie....-urwałam czując jak kręci mi się w głowie. Zamknelam oczy. -Je też może przeżyć. . To ze mnie zaatakowały też. ..-Otworzyłam oczy. -Ale mój tata... DWIE RZECZY. DWIE OSTATNIE RZECZY.... Nie. Nie będę się odgrywała na Isobel. Wiesz dlaczego? BO NIE JESTEM TOBĄ.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:42 pm

Patrząc jak atmosfera robi się coraz bardziej napięta, pomyślałam aby jak najszybciej się stąd ulotnić. Tak też zrobiłam. Wstałam i starałam się niezauważalnie przemknąć do swojego dormitorium. O dziwo udało mi się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:45 pm

- Sama się o to prosiłaś. Powiedziałem, trzymaj się z dala ode mnie i od Isobel, ale Ty nie. Masz swoją cenę. Jest zaklęcie, które jest w stanie przywrócić te - zaśmiałem się. - Zdjęcia do stanu przed gryzoniami, ale tak to jest jak ma się wszystko gdzieś, włącznie z lekcjami. Przywrócę je, ale - podszedłem i docisnąłem ją do ściany. - Trzymaj się z dala ode mnie i od Isobel - wycedziłem. - Umowa stoi?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:47 pm

-Nie. -splunełam mu w twarz. -Nie dotykaj mnie! -powiedziałam zachrypniętym juz głosem. -W tej chwili się Odsun. -dodałam czując jak bardzo nogi mi się trzęsą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:49 pm

- Na nic ani Twoje krzyki, płakanie, plucie. Masz 10 minut na przemyślenie mojej propozycji - otarłem twarz ze śliny. Czułem się obrzydzony. Rozumiem, ślina Diany, Chris, kogokolwiek, ale... Tego czegoś? Odsunąłem się. - Możesz już się wynosić - dodałem łaskawie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:52 pm

Kiedy mnie puścił się na ziemię. Byłam przytomna. W porę mnie puścił. -Nigdy więcej mnie nie dotykaj. -powiedziałam podnosząc wzrok. Zauważyłam kawałek bordowego drewna wystającego z jego kieszeni. -Czy.... Czy to jest moja różdżka. ..?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:54 pm

Tego już było za wiele. Nie przepadałam za Soo, ale to, co zrobił Azazel było ciosem poniżej pasa.
Gwałtownie wstałam od stołu, aż zatrzęsły się wszystkie naczynia i przy okazji przewróciłam sok.
- Ty - powiedziałam wściekłym głosem i wskazałam palcem na Aza - Ty... Jak mogłeś jej to zrobić?
Zaczęłam krzyczeć.
- Ty wstrętny...nędzny...nie - w ostatniej chwili powstrzymałam się od użycia wyzwisk - Tak się nie robi.
Zwróciłam się do Soo.
- Masz brakujące fragmenty fotografii? - zapytałam - Jak tak, to uda się je naprawić.
Ponownie zwróciłam się do Aza.
- A ty. Oddasz jej różdżkę i grzecznie odkupisz szatę.
Wyszłam z Wielkiej Sali.

NP Gdzieś tam na pewno
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:55 pm

- To moja - wyciągnąłem swoją, która była obok. Jej była schowana lepiej. - Oślepłaś na dodatek? Będę Cię dotykał ile zechcę, jeśli zasłużysz. Nie rzucam nigdy słów na wiatr oraz nigdy nie odpuszczam niezałatwionym sprawom - odpowiedziałem jej złowrogo. Wysłuchałem cierpliwie Chris, nie to nie. Miałem swoje rację i musiałem załatwić tą sprawę do końca.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:58 pm

Postanowiłam wrócić.
- Jeszcze z tobą nie skończyłam - powiedziałam do Aza i dałam mu z liścia w twarz. Na jego policzku został czerwony ślad od mojej dłoni. Pierwszy raz byłam zadowolona z przemocy.
Teraz wyszłam na prawdę i już nie wróciłam.

NP gdzieś
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 9:58 pm

Dosłownie zamurowało mnie kiedy usłyszałam co powiedziała Puchonka. Chwila... Czy... ona mnie właśnie obroniła. .? Nie wierzę. .. Może. .. może jednak zemdlałam a to wszytko mi się śni. .. Powoli, trzymając się ściany podnioslam się. -Nie. Nie będziesz mnie dotykał. Jesteś ostatnia osoba na ziemi której pozwoliłabym to zrobić. A teraz oddaj różdżkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyPon Cze 20, 2016 10:00 pm

Wyjąłem jej różdżkę, rzuciłem nią przez całą salę na drugi kąt, nie złamała się. - Masz - warknąłem. - I nie chcę Cię już widzieć na oczy - splunąłem przed nią i wyszedłem z Wielkiej Sali.
NP: Jezioro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 9 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: