Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 11:41 am

— A jakie to ma znaczenie?— zapytałam. — Skoro juz nie będziemy razem?— dodałam patrzac w jego odbicie.
— Moje marzenia nigdy sie nie spełnia. Z nikim. Ale to przy tobie powstały. I Ty zawsze bedziesz ich częścią. Jesli chcesz zebym zapomniała o tobie to musisz zrobic to teraz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 11:54 am

- Jak to nie będziemy razem? Do czego dążysz? - spytałem, patrząc w jej odbicie.
- Dlaczego miałbym to teraz zrobić? - dopytałem.
- To, że powstały przy mnie, skreśla szanse na ich zrealizowanie - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 11:57 am

— Jak to jak? Sam o tym mówisz. Ze jak juz nie będziemy razem nie chcesz zebym cierpiała. A co cie obchodzi co sie ze mna stanie, skoro nie będziemy juz ze sobą?— prychnelam.
— Bo jesli nie zrobisz tego teraz, to bede pamietać o tobie do konca zycia. I nie chce wiecej słyszeć tego tematu bo odejdę tak jak bede stała. — obiecałam.
— One juz od początku były skreślone. — powiedziałam. — Mysle ze wymazanie wspomnień, przynajmniej z dzisiaj, przydałoby się tobie. — dodałam powoli odwracając sie do niego przodem. — Tak bedzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 12:02 pm

- Twierdzisz, że zmieni mnie wiadomość iż mogłem mieć z Tobą dziecko? - spytałem, patrząc jej w oczy, gdy tylko się obróciła twarzą do mnie.
- Mi się zdaje, że Ciebie to zmieni. Świadomość, że w ogóle mogłaś mieć dziecko - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 12:05 pm

Pokręciłam głowa.
— Nie. Ty... Nic nie wiesz Tyler...— powiedziałam biorac oddech.
— Dla mnie było to na rękę. Nie chciałam mieć dzieci. Nie przepadam za nimi... Ale... Świadomość ze dziecko moze byc twoje... Nawet nie wiesz ile mysli kłębiło sie w mojej głowie. A kiedy tu przyszedłeś... i użyłeś prostego sformułowania " moje dziecko"... Teraz oddałabym wszyststko zeby moc mieć cząstkę ciebie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 12:24 pm

- Ale na szczęście nadal jest Ci to na rękę, nie będziesz miała dzieci - odparłem.
- Mówię Ci, to było kłamstwo tej wiedźmy - mruknąłem.
- Chyba teraz Cię nie rozumiem, ale to już nieważne, bo tego nie ma - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 2:37 pm

— Wyjaśnię ci to jeszcze raz...— powiedziałam biorac oddech.
— To juz nie jest "na szczescie". Było. Ale juz nie jest. W momencie kiedy zaistniała możliwość tego ze jestem w ciąży... Z toba. Bo wiatropylna raczej nie jestem. Troche sie zmieniło... Zareagowałam pochopnie bo z twojej reakcji.. Widać było ze to nie twoja bajka Tyler... To są moje marzenia... Nie twoje. Nie musisz sie na nie zgadzać. — powiedziałam oddychając z trudem.
— Ruda w paskudny sposób sobie zażartowała... I za chwile ja zabije za to ale najpierw chce ci wszystko powiedziec. — Przełknęlam ślinę nie patrzac na niego.
— Gdybym dostała możliwość ze moge mieć twoje dziecko... Nie zawahalabym sie nawet na chwile... Teraz to wiem. Musiałam sie uspokoić. I nawet... Jesli byś mnie zostawił, to i tak urodzilabym to dziecko. Bo ono byłoby częścią ciebie. Miałabym cząstkę ciebie tylko i wyłącznie dla siebie...— powiedziałam. — Chce teraz wiedziec jedna rzecz. Tylko jedna... Chciałbys zebym sie w tobie nie zakochała? Tylko zanim odpowiesz... zastanów sie. Pomysł o sobie. Nie mow czegoś w stylu "tak byłoby dla ciebie lepiej" bo to nieprawda. Zastanów sie i odpowiedz, myśląc tylko o sobie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 3:46 pm

Słuchałem jej w ciszy, nie mogąc się odezwać, ponieważ gula ugrzęzła mi w gardle. Nie wyobrażałem sobie, by Rian zaszła w ciąże i do tego, że moglibyśmy zostać rodzicami w tak młodym wieku. Poza tym miała rację, to nie była moja bajka, ani moje marzenia, ale w jednym nie miała racji, to też nie było jej marzenie, nie teraz, gdy była taka młoda. Może i by je sama wychowała, ale po co? Na pewno nie stworzylibyśmy cudownie kochającej się rodziny, bo to nie dla mnie.
Nie wiem po co na nowo wałkowaliśmy ten temat skoro to był tylko żart ze strony rudej, która za chwilę mogłaby przypłacić, jak widać życiem.
Po chwili spojrzałem na Rian i lekko się uśmiechnąłem.
- Nie ma sensu jej zabijać, jeszcze kiedyś się przyda - mruknąłem cicho.
- Nie wiem Rian, bo nie wiem jakby to się potoczyło. Jesteś ze mną ze względu na swoje uczucia - dodałem, patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 4:07 pm

— Mozesz... Mi wyjaśnić co znaczy... Co to znaczy?— zapytałam marszcząc brwi.
— Matko... Ty chyba naprawde masz o sobie zdanie najgorszego dupka...— powiedziałam niedowierzając.
— Ja chyba potrzebuje przerwy...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 4:30 pm

- Rian - odparłem - twoje uczucia mnie zmieniły i uwierz mi nie chciałbym Cię potraktować jak inne laski, ale pewnie tak bym zrobił. Wtedy nie ważne by było czy chcesz bym został czy nie - wyjaśniłem.
- Możliwe, ale ty tego nie wiesz...To nie jet twój świat - mruknąłem.
Słysząc jej kolejne słowa, oddaliłem się od niej o krok.
- Naprawdę tego chcesz? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 5:45 pm

– Jaki świat?— zapytałam. Spojrzałam na niego gdy sie odsunął. Sama nie wiedziałam czego chce. Byłam pewna tylko ze chce jego.
Zbliżyłam sie do niego, chwytając jego dlon.
— Chce byc częścią twojego świata... Prosze... Zrobie dla ciebie wszystko... w zamian chce tylko żebyś był przy mnie... Chyba... Chyba ze juz nie chcesz... Wtedy nie moge cie zmuszać...Bardzo Cie kocham Tyler. — powiedziałam splatajac nasze palce i całując jego dlon.
— Jestem od ciebie uzależniona. I nie chce cie stracić... A wiem ze moje zachowanie cie odrzuca... Mam mętlik w głowie. Ciagle czuje ze jest miedzy nami mur ktory budujesz z jakiegoś powodu..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:09 pm

- Rian i jesteś jego częścią - odparłem - praktycznie nim całym - dodałem.
- I nie chcę, żebyś ode mnie dochodziła, nie tego chcę - mruknąłem.
- A ja jestem uzależniony od Ciebie i też nie chcę Cię stracić, ale nie wiem o jakim murze teraz mówisz - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:15 pm

— Po prostu... Często działam pochopnie... Bez przemyślenia... I.. Boje sie ze przez to zaczniesz sie ode mnie oddalać...Ja tez nie chce cie stracić. Nigdy skarbie... Ale coraz cześciej cos psuje...— powiedziałam chwiejac sie lekko.
— Moze powinnismy zacząć od nowa? To cos da?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:20 pm

- A jak chcesz zacząć od nowa? - spytałem.
- Jezeli tak, to musimy zapomnieć o tym co nas łączy aż do teraz, przekreślić wszystko, ale wtedy miało by to jakiś sens, tylko nie wiem jaki - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:24 pm

— Wiec musimy wymazać sobie czesc wspomnień...— powiedziałam cicho.
— Nie wiem czy tego chce... Boje sie ze zapomne o tobie.. I nigdy sie nie spotkamy... Jesli bede nieświadoma tego ze powinnam cie znać to okej.. ale teraz. To straszne..— powiedziałam ściskając jego dlon by sie go przytrzymać.
— Jteci mi sie w głowie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:29 pm

- Na pewno chcesz to robić? - spytałem, patrząc przerażony na nią, ale i lekko ją podtrzymując by nie upadła. Wziąłem ją w ramiona i podszedłem z nią do łóżka na którym ją usadziłem.
- Powiedz mi tylko co to da - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:41 pm

— Chyba nic...— westchnęłam. — Nie chce tego..— odparlam gdy zaniósł mnie na lozko.
— Musimy sie dogadać... Przez Anastasie zaczęło sie psuć... Nie chce jej nigdy wiecej widzieć na oczy... Ta szmata mogła wszystko zniszczyć..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:47 pm

- Słońce przestań się denerwować to tylko Tobie szkodzi - odparłem, wdrapując się na łóżko i ponownie usiadłem na dziewczynie okrakiem.
- Przestań o niej w ogóle myśleć, nie ma sensu, nie jest tego warta - dodałem, pochylając się by złączyć nasze usta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 6:59 pm

— Nie denerwuje sie...— chrząknęłam patrzac na niego.
Uśmiechnelam sie lekko kiedy na mnie usiadł.
Na jego słowa kiwnelam głowa po czym od razu oddałam pocałunek, kładąc dłonie na jego policzkach. Miałam wrazenie jakbym nie całowała go wieki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:09 pm

Zacząłem ją całować powoli, ale namiętnie. Jednak później się odsunąłem od niej z szerokiem uśmiechem.
- Lepiej? - spytałem, patrząc jej w oczy.
Zacząłem powoli gładzic jej policzek kciukiem.
- Teraz mi powiedz jedną rzecz...Będziesz kazała nam się zabezpieczać? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:10 pm

— Mhm.— powiedziałam przytakujac zadowolona głowa.
Na jego pytanie pokręciłam głowa jednak zawahałam sie.
— A chcesz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:12 pm

- Nienawidzę gumek, więc nie, zdecydowanie nie - odparłem, całując ją przelotnie w usta.
- Nie chcę by przez tak chory żart coś się między nami zmieniło - dodałem z lekkim uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:14 pm

— To dobrze. — powiedziałam. — I nic sie nie zmieni. Nie pozwolę na to. — obiecałam. — To nie był chory zart. To było okrutne.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:18 pm

- Masz rację - mruknąłem - A moja wyobraźnia podsuwa mi dziwne pomysły - zaśmiałem się.
- Bardzo dziwne i żenujące - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:19 pm

— Jakie?— zapytałam ciekawa.
— Powiedz. Chce je poznać.— powiedziałam wpatrując się w niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:23 pm

- Jeden z nich to rozkochać w sobie pigułę, a potem zacząć się kochać z Tobą na jej oczach, ale to raczej by nie wypaliło - odparłem, śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:29 pm

— Piguła jest z dyrką... W tym wypadku nie Ty a ja musiałabym ją podrywać...— westchnęłam.
— I fakt. Raczej by nie wypaliło...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:36 pm

- O no widzisz, czyli to zadanie dla Ciebie - wymruczałem.
- Dlaczego uważasz, że nie wypali? - spytałem. Zdawałem sobie z tego sprawę, ale byłem ciekaw dlaczego ona tam uważa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:38 pm

— Bo... Wtedy moglibyśmy przez przypadek zniszczyć cos miedzy nimi, a z tego co wiem sa zaręczona. Nie jesteśmy tacy jak ona. Nigdy jej tego nie wybaczę. No i.. Byłbyś w stanie kochać sie na czyichś oczach..?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:45 pm

- Chyba za dużo wiesz - mruknąłem z lekkim uśmiechem.
- W sumie, ciśnie mi się na usta odpowiedź, że z Tobą owszem, ale raczej nie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:46 pm

— No wiec właśnie. — zasmialam sie.
— Mm.. Tyler... Moze nie powinnam o tym teraz... Albo juz nic. — powiedziałam szybko.
— Wyspałeś sie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:49 pm

- Nie, nie wyspałem, bo zostałem wybudziny twoim listem - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
- Powiedz - jęknąłem - nie lubię, kiedy zmieniasz zdanie i niw pytasz - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:50 pm

— A... wybacz... Myślałam ze przeczytasz jak sam wstaniesz..— mruknelam.
— No bo... Tam.. Wczoraj na tej kartce ktora zostawiłam... Było pytanie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 7:57 pm

- A tym listem wczorajszym to chyba bardziej mnie wkurzyłaś - odparłem, mimo to się uśniechając.
- Dam Ci odpowiedź co do pytania, ale nie słowną - odparłem i na powrót zobaczyłem nasze usta w namiętnym i gwałtownym pocałunku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:01 pm

— Przepraszam... — powiedziałam cicho.
— O-kej...— mruknelam niepewnie. Jeknelam w jego usta kiedy zaczął mnie całować. Wplotłam palce w jego włosy, przyciągając go do siebie mocno.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:04 pm

Gdy przyciągnęła mnie bardziej do siebie, sapnąłem i przygryzłem jej wargę. Moje dłonie powędrowały do bioder, a palce zacisnęły się na nich.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:11 pm

Sapnelam w jego usta kiedy ugryzł mnie w wargę.
— Znowu mnie nakręcasz...— mruknelam czujac jego dłonie na biodrach. — Cholera...— jeknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:15 pm

Wyszczerzyłem się na jej słowa, ale przestałem ją całować i patrząc jej w oczy, oblizałem usta.
- Czy akceptujesz taką odpowiedź? - spytałem, przechylając głowę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:20 pm

— Jesli... Jest ona równoznaczna z "tak" to oczywiscie.— powiedziałam uśmiechając sie słabo.
— Chyba widze cie podwójnie...— dodałam po chwili, mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:23 pm

- Tak jest równoznaczna z "tak" - odparłem z uśmiechem, który szybko zniknął na jej kolejne słowa.
- Poszliśmy tam a i tak to nic nie dało - warknąłem.
- Już z Ciebie schodzę skarbie - mruknąłem, podnosząc się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:30 pm

— Nie!— krzyknęłam odrobine zbyt szybko i głośno, łapiąc go za koszulke.
— Zostań. Zaraz mi przejdzie...— powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:32 pm

- Dobrze - uśmiechnąłem się, siadając na niej ponownie, tyle, że teraz na jej udach.
- A może bedzie lepiej jak ty usiądziesz na mnie? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:34 pm

— Nie. Chce czuć na sobie twoj ciężar. — odparlam. — Nie zebym myslala ze zwiejesz...— powiedziałam. — Ej... Ty nie byłeś na śniadaniu. Wypad do wielkiej sali..— powiedziałam puszczając go.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:38 pm

Ponownie pochyliłem się i zacząłem ją całować, najpierw powoli, a potem gwałtownie i zachłannie. Nie chciałem tam iść, dlatego próbowałem zająć ją czymś innym, niż myślenie o jedzeniu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyNie Lis 12, 2017 8:42 pm

Cwaniaczek... Dupa a nie Puchon... Normalny Puchon tak nie cwaniaczy...
Oddałam natychmiast pocałunek, przejeżdżając lekko paznokciami po jego karku.
— To.. Ci nic nie da kochasiu...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: