Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 8:49 pm

- Nie bądź taka pewna - zaśmiałem się i zjechałem na jej szyję. Zacząłem znaczyć ją czerwonymi śladami. Zasysałem i podgryzałem jej skórę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 8:52 pm

— Tyler Prosze cie...— jeknelam kładąc mu dłonie na ramionach.
— Błagam... Zrob to dla mnie... Potem będziemy sie pieprzyć jak króliczki... Ja tez jestem troche głodna. — skłamałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:13 pm

- Ale mi nie chodzi o seks - odparłem, nie odrywając się od jej szyi.
- Ty nigdy nie jesteś głodna i w tym problem, a przynajmniej w tym był problem, teraz go nie ma - mruknąłem, odkrywając się od jej szyi, ale teraz zacząłem całować jej piersi, przynajmniej te miejsca co były odkryte przez rozcięcie w bluzce.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:16 pm

— Tobie moze nie..— mruknelam pod nosem.
— Nie ma?— zapytałam zaskoczona. — Czyli jednak za duzo przytyłam... Mogłeś mi od razu powiedziec...— sapnelam. — Masz racje. Ta bluzka jest beznadziejna..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:29 pm

- A co już od rana chcesz się pieprzyć jak króliczki? - spytałem, odrywając się od niej i patrząc jej w oczy.
- Nie skarbie, nawet bym Ci dodał jeszcze trochę kilp, żeby było co spalać - zaśmiałem się.
- Teraz dostrzegam jej plusy - mruknąłem.
- A najbardziej chciałbym zobaczyc, gdybym wycisnął ty zimną wodę - odparłem, przejeżdżając palcem po jej piersiach i oblizując lubieżnie wargi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:31 pm

— Tego nie powiedziałam... Głośno. — chrząknęłam.
– Zimna? Bardzo zimna?— zapytałam przygryzajac palec wskazujący i patrzac na niego z porządaniem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:38 pm

- Ale o tym myślałaś - zaśmiałem się.
- Mniej więcej taka jak wczoraj - odparłem, patrząc na jej reakcję. Uwielbiałem jej rozpalony wzrok, który był tylko dla mnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:42 pm

— Lubisz kiedy jestem mokra co?— zapytałam mrucząc cicho.
— Powiem ci ze olejki tez całkiem dobrze wyglądają... Do tego ładnie pachną... — dodałam. — Tyler.. Nie... Bo... Muszę sie przebrać...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:53 pm

- Uwielbiam twoje reakcje - odparłem z uśmiechem.
- W sumie niezły pomysł, one też są zimne - mruknąłem cwanie.
- No to akurat będziesz miała po co się przebrać -dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 9:55 pm

— Jeju Tyler...— jeknelam. — Nie wymiguj sie od jedzenia... Jak nie bedziesz jadł to nie bedziesz ćwiczył.. a jak nie bedziesz ćwiczył to cie zostawię — odparlam wpadając na genialny pomysł. Mały szantaż.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:03 pm

- Zostawisz mnie, tak? - spytałem.
- Hmm - odparłem, zastanawiając się i zdjąłem swoją koszulkę.
- Nadal uważasz, że mnie zostawisz? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:04 pm

— No. — odparlam i na moment wstrzymałam oddech kiedy zdjął koszulke. Przygryzlam mocniej palec, udając ze sie zastanawiam.
— Tak. Mięśnie ci znikaja...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:11 pm

- Bie sądzę skarbie - odparłem, spoglądając na swoją klatkę.
- Wygląda lepiej niż wcześniej - mruknąłem i chwyciłem za jej rękę, kładąc na swoim sześciopaku - Sprawdź sama - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:16 pm

Zrobiło mi sie goraco kiedy złapał moja dlon i położył ja na swoim brzuchu.
— Słabiutko...— mruknelam krzywiąc sie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:22 pm

- Widzę, że nadal podtrzymujesz to zdanie - odparłem i zacząłem jeździć jej dłonią po swojej klatce.
- Nadal tak uważasz? - spytałem, mając w głowie plan.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:24 pm

— Oczywiscie ze tak.— powiedziałam czujac suchość w ustach.
— A co? Ciezko uwierzyć nie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:27 pm

- Nie no, po prostu dziwne - mruknąłem, puszczając dłonie dziewczyny i drapiąc się po karku. - Czyli miesiąc na siłowni nic nie dał - uśmiechnąłem się lekko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:33 pm

— Nope. Przykro mi skarbie. — powiedziałam przygryzajac wargę by sie nie zaśmiać.
— Musisz popracować nad sobą.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:46 pm

- No cóż ja widzę w tym plusy - mruknąłem - przyjemniej mogę wyjść tak jak siedzę - odparłem, wstając z niej.
- Może ktoś inaczej stwierdzi - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:50 pm

— Okej. — powiedziałam podnoszac sie na lozku i zsuwając nogi na podloge i wstając. Nie czułam sie pewnie wiec usiadłam z powrotem.
— Wiec nie bedziesz miał nic przeciwko jesli ja tez wyjdę bez bluzki?— zapytałam jednym ruchem zdejmując czarna bluzke i rzucając w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:53 pm

- Ty nie możesz - odparłem, odrzucając bluzkę w jen stronę.
- Nie pozwalam Ci - odparłem, zatrzymując się dłużej na jej piersiach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 10:55 pm

— Nie pozwalasz?— zapytałam z uśmiechem, znow sie podnoszac i odrzucając bluzke na bok.
– Ale ty nie masz nic od pasa w gore i wychodzisz..— odparlam i jednym ruchem rozpielam zapięcie z tylu i zdjęłam biustonosz, rzucając go w stronę chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:03 pm

Zachłysnąłem się powietrzem, gdy zdjęła stanik. Walczyłem ze sobą, by do niej nie podejść. Ale musiałem się trzymać, nie ma tak łatwo.
- Czyli w to pogrywasz - odparłem i zsunałem spodnie, a następnie rzuciłem je w stronę dzieczyny.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:09 pm

Złapałam zwinnie spodnie i przytuliłam je w ramionach, oglądając sobie chłopaka.
— Ty w ogole jestes facetem?— zapytałam trzepocząc rzęsami. Odrzuciłam jego spodnie na lozko i opierając sie o kolumnę lozka, zaczelam zdejmować buty, odpowiednio sie przy tym nachylając i zerkając na niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:12 pm

- Nie, nie jestem facetem. Ja jestem mężczyzną - odparłem.
Wiedziałem co robiła. Chciała mnie sprowokować, ale nie zamierzałem jej tego dać.
- Na mnie to nie działa - mruknąłem niby znudzony, jej przedstawieniem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:17 pm

— Nie działa?— zapytałam zdziwiona gdy zdjęłam obie szpilki. Wyprostowalam sie po czym ściągnęłam spodnie i rzuciłam je na lozko, obok jego. Następnie zsunelam wilgotne majtki i rzuciłam je na spodnie, kodując w głowie ze muszę je wrzucic do pranie. Na palcach przeszłam do szafki by wyjąc z niej czysta bielizne.
— Daleko Ci do mężczyzny chlopczyku..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:23 pm

Podszedłem do niej od tyłu i złapałem ją za biodra, przyciągając do swojego krocza.
- Chłopczyku? - spytałem przy jej uchu.
- Nie wiem czy na chłopczyka byś tak reagowała - odparłem, patrząc kątem oka na łóżko, gdzie były jej majtki, przesiąknięte sokami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:26 pm

Przygryzlam mocno wargę by nie jęknąć kiedy mnie do siebie przyciągnął. Poczułam na lędźwiach jak bardzo jest twardy.
— To znaczy jak? A moze jestem pedofilem?— zapytałam zaciskajac na komodzie dlon w ktorej trzymałam białe stringi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:36 pm

- Pedofilem na pewno nie jesteś - mruknąłem.
- Mam ci pokazać czy sama sprawdzisz, jak mokra już teraz jesteś - odparłem z uśmiechem.
Myślałem tylko by wytrzymać dłużej, choć już w mojej głowie widziałem jak się pieprzymy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:37 pm

— Nie jestem mokra. — powiedziałam łącząc nogi co nic nie dało bo i tak nie mogłam nigdy złączyć ud.
— Ide sie umyć. Zmyc z siebie te krew po ktorej wyglądam jakbym niewiadomo co robiła...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:41 pm

- Idziesz się umyć tak? - spytałem, odsuwając się od niej.
Jak na razie, ani razu jej nie przekonałem do tego, że sie myli.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:44 pm

– Tak...— powiedziałam zachrypniętym głosem. Zacisnelam powieki probujac uspokoić oddech. Zdecydowanie zbyt dobrze na mnie działał. Nie mogłam myślec o niczym innym jak o tym zeby znow mnie dotknal.
— Niech cie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:52 pm

- Hmm? - spytałem, patrząc na dziewczynę.
Założyłem ręce na klatkę i obserwowałem ją. Była naga i gotowa, co naprawdę utrudniało cholernie to by się powstrzymać, by do niej nie podejść.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyNie Lis 12, 2017 11:53 pm

Podniosłam głowę i spojrzałam na jego odbicie w lustrze. Zrobiłam dziubek z ust po czym odwrocilam sie, opierając luzacko łokcie o komodę.
— Co tam stoisz jak jakis ochroniarz? Nie stanie ci i tak..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:03 am

- Nie ma mi od czego stanąć - odparłem, opierając się o szafę obok siebie.
- Nie miałaś iść się umyć? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:06 am

— Auć...— syknelam. — Zabolało...— powiedziałam mrużąc oczy i kręcąc lekko głowa.
— Miałam. — odparlam wyjmując resztę potrzebnych rzeczy i ruszając w jego stronę. Za jego plecami znajdowały sie drzwi go łazienki.
— Miałam nadzieje ze najpierw porządnie mnie przerżniesz ale chyba za duzo od ciebie wymagam...— powiedziałam powoli wchodząc do łazienki, jednocześnie nie odrywając od niego wzroku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:09 am

- Chyba aż za dużo - odparłem, odprowadzając ją wzrokiem do łazienki.
Wiedziała jak dręczyć biednego człowieka, oj aż za dobrze.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:13 am

Gdy tylko weszłam do łazienki po chwili wychylając sie zza drzwi, zaciskajac dlon na futrynie.
— Serio to na ciebie nie działa?— zapytałam gapiąc sie na niego zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:17 am

- W ogóle - odparłem, kręcąc głową, mimo, że kłamałem jak z nut.
- A dlaczego pytasz? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:20 am

— No bo... A.. Juz nieważne. — powiedziałam uśmiechając sie słabo.
— To ja... to..— mruknelam i zniknęłam w łazience, zatrzaskując drzwi. Polozylam czyste ciuchy obok umywalki po czym weszłam do kabiny prysznicowej, zamykając szklane drzwi i probujac wmówić sobie se wcale nie jest mi przykro.
Odkręciłam gorąca wodę przez ktora ścianki kabiny natychmiast zaparowaly.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:27 am

Czekałem, aż wyjdzie, ale dłużyło mi się to niemiłosiernie. Nacisnąłem na klamkę i wszedłem po cichu do łazienki. Zdjąłem bokserki, rzucając je gdzieś na podłogę i odsunąłem drzwi przysznica, natychmiast do niego wchodząc i zamykając na powrót. Popatrzyłem na dziewczynę, a następnie przycisnąłem ją do ściany.
- Naprawdę myślisz, że to wszystko na mnie nie działało? - spytałem, przy jej uchu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:30 am

Po raz kolejny omal nie dostałam przez niego zawału.
Gwałtownie podniosłam na niego wzrok gdy pojawił sie w kabinie.
— No... Tak powiedziałeś...— sapnelam nie patrząc na niego. — Mieliśmy sie razem nie kapać...— powiedziałam zdmuchujac pianę z dłoni na jego włosy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:38 am

- A to co ty mówiłaś było prawdą? - spytałem, patrząc w jej oczy.
- Tak? Nie wiem kto to powiedział, ale złamałem zasady. Musisz mnie ukarać - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:42 am

— Jasne ze nie! Wygladasz jak jakis pieprzony gr... Dobrze wygladasz. – powiedziałam szybko, chrząkając
— Muszę... — przytaknelam uśmiechając sie lekko i przylegajac do niego plecami i ocierając sie o niego leniwie, z jedna ręka zarzucona do tylu na jego szyje.
— Wiesz jaka jestem rozpalona i gotowa?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 EmptyPon Lis 13, 2017 12:49 am

- Dokończ Rian - mruknąłem intensywnie w nią patrząc, chciałem wiedzieć co myślała.
Gdy zaczęła się o mnie ocierać, zacząłem jęczeć. Heleno, za dużo wrażeń.
- Nie, nie wiem - odparłem, uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: