Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 10:45 pm

Kot był lekko zdezorientowany. Rozumiał co sie do niego mówiło. Zawsze. Nikt nie mowil ze zawsze bedzie robił to co musi.. Ale rozumiał. Gdy został wystawiony za drzwi, mialknal tylko po czym powędrował za zapachem swojej pani ktora znow zaczela płakać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 10:50 pm

Opadłem bezsilnie na jedną połowę łóżka, na której wcześniej spała Rian. Pierzyna nadal pachniała nią, co było, aż dziwne, ponieważ zawsze myślałem, że zapach szybko się ulatnia z pościeli.
Po całym zajściu z kotem nie udało mi się zasnąć, ale też nie chciałem sam leżeć w pokoju.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:19 pm

Już nie wytrzymywałem, nie umiałem tak długo leżeć. Nie gdy czułem, że Rian mogłaby być obok mnie, a jest zapewne w swoim pokoju. Wstałem i poszedłem by się wykąpać, po nocy pełnej wrażeń.
Gdy już wziąłem szybki prysznic, wytarłem się ręcznikiem i poszedłem po ciuchy. Ubierając się od razu wpakowałem do kufra jeszcze więcej rzeczy, bo nie wiedziałem jak bardzo to się przedłuży. Szybko włożyłem buty na nogi i już miałem wychodzić, jednak przed drzwiami stał kot. Popatrzyłem na Magnusa, jednak nie zobaczyłem, ani wiadomości dla mnie, ani mojej wiadomości, co oznacza, że jej ją przekazał.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:24 pm

Magnus zadarł łeb do góry i poruszył niespokojnie puchatym ogonem. Zamialczal głośno, oblizując pyszczek. Nastroszył sie po czym wskoczył na chłopaka, wspinając sie po nim poprzez wbijanie pazurów w niego. Gdy znalazł sie na gorze, usiadł na ramieniu Tylera, wpatrując sie przed siebie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:33 pm

Widząc jak kot się nastroszył, odchyliłem się w bok, jednak nie zdążyłem na tyle by kot na mnie nie skoczył.
Jego pazury wpijane w moje ciało bolały przeokropnie. Wiedziałem, że teraz pewnie cała moja klatka piersiowa jest pokryta czerwonymi kropkami i podłużnymi liniami.
Gdy kot znalazł się na moim ramieniu odetchnąłem.
- Nie jestem Rian Magnus. Jeszcze jedno takie coś a przerobię cię na karmę dla kotów - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:37 pm

Na słowa Puchona, kot kichnął po czym wsadził chłopakowi jezyk do ucha, po chwili sie prostując jakby zadowolony. Ułożył sie na ramieniu wygodnie, wczepiajac sie pazurami w ubranie. Zaczął furkotac jak mały traktor.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:41 pm

Boże czego Rian go nauczyła. Wkładanie języka do ucha? Serio?
Gdy tylko kot to zrobił, otarłem się o jego futro.
- Możesz mi powiedzieć co ty do cholery tu robisz? I dlaczego nie jesteś z Rian? - spytałem, wchodząc z kulką na ramieniu do łazienki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:44 pm

Kociak otarł pyszczek o policzek Tylera i został tak przez chwile. Gdyby umiał mowic to pewnie powiedziałby cos w stylu "trzeba było czytac karteczkę ośle" ale ze to kot no to mógł tylko mruczeć. Otrzepał lekko łepek po czym chwycił lekko włosy chłopaka w pysk i pociągnął w stronę wyjścia z łazienki. Tam nie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:50 pm

- Magnus!!!- ryknąłem na kota, gdy zaczął ciągnąć mnie za włosy.
Mimo wszystko nachyliłem się do umywalki i umyłem zęby, gdy to zrobiłem, wyciągnąłem z szafki prefumy.
- Lepiej zejdź bo ciebie też to czeka - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:52 pm

Zwierzak zasyczal gdy Tyler wrzasnął na niego. To był koci odwet na krzyk.
Kiedy Rhodes zagroził perfumami, kot spojrzał na niego, mrużąc ślepia i wczepiajac sie jeszcze bardziej w jego ramie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptyPią Lis 03, 2017 11:57 pm

Czyli nie zamierzał zejść, cudnie.
- Magnus!!! - krzyknąłem na niego gdy się we mnie wczepił ponownie - możesz zostać karmą dla kotów albo psów - mruknąłem.
Zakryłem mu cały pyszczek jedną dłonią a drugą zacząłem się perfumować, gdy skończyłem odłaożyłem butelkę z perfumami i przestałem zakrywać kociaka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:00 am

Kot syknął mu w twarz kiedy znowu na niego krzyknął. Gdy Tyler skończył sie perfumować, Magnus poniuchal w powietrzu nosem po czym kichnął i liznął Puchona w policzek, akceptując jego psikadelko. Znow pociągnął go za włosy lekko, przy okazji pacając do lapka w drugi policzek, zeby chłopak odwrócił głowę w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:03 am

Ten kot robił ze mną co chciał, kompletnie jak jego pani. Gdyby użył pazurów, wylądowałby już na tej podłodze.
- Tak? Czego chcesz Magnusie Shin? - spytałem, patrząc kociakowi w ślepia.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:06 am

Magnus przyjrzał mu sie przez krótka chwile po czym zaczął obwachiwac jego usta, by na koniec je liznąć. Buzi. Dalej go obwąchiwal, tym razem pacając go łapami we włosy które zaczął podgryzać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:16 am

- Magnus, sory stary, ale nie jestem gejem - mruknąłem, wycierając usta, w rękę, gdy kot mnie w nie polizał.
Gdy zaczął przebierać łapkami w moich włosach, przypomniało mi się gdy Rian to robiła i było to o niebo lepsze. Już zaczynałem za nią tęsknić.
Wyszedłem z łazienki i usiadłem przy kufrze, pakując do niego kilka książek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:20 am

Magnus popatrzył na chłopaka. Jakby kot wiedział co znaczy gej nie gej...
Kiedy wyszli do dormitorium, Magnus przestał bawić sie włosami chłopaka i zamiast tego zaczął gryźć kołnierz jego koszulki, co jakis czas zeskakując by wskoczyć do kufra i wyskoczyć z niego, wracając na ramie i znow gryząc koszulke.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:32 am

Gdy kot zaczął wskakiwać i wyskakiwać z mojego kufra, naszła mnie pewna myśl. A co gdyby...
- Magnus czy Rian przyjechałaby po Ciebie, gdybym zabrał Cię ze sobą? - spytałem - Jeżeli twierdzisz, ze tak to zamiaucz, a jak nie to nic nie rób - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:34 am

Puchata kula sierści i jedzenia spojrzała na Tylera w momencie gdy wskoczyła do kufra. Przez chwile wpatrywał sie z niego po czym zamialczal i wrócił do skakania i zostawiania sierści man rzeczach chłopaka.  
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:42 am

Podczas następnego skoku Magnusa do kufra, zatrzasnąłem kufer. Co z tego, że połowy rzeczy nie zapakowałem.
- Zaraz ci jedzenie na podróż przyniosę - mruknąłem, ustawiając obok kufra potrzebne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:46 am

Magnus tak jakby troche sie zdziwił kiedy nagle zrobiło mu sie ciemno przed slepiami. Zamialczal kilkakrotnie niezadowolony. Chciał sie bawić. I pilnowac. A nie zamykać sie i kufrze. Pani bedzie zła.
Zaczął drapać w kufer od srodka, chcac sie natychmiast wydostać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:49 am

Czułe, że pewnie, nie dość, ze ubrania będę musiał poczyścić to jak kot dłużej tam zostanie, to i cały kufer. Ale jakoś mnie to nie obchodziło, ważne było by Rian przyjechała i przyjedzie, choćby na dzień, po swojego kota. Po Magnusa na pewno przyjedzie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:51 am

Magnus był juz po chwili mocno wkurzony. Zaczął mialczec bez przerwy i drapać w kufer. Gdy to nie podziałało, zaczął rozszarpywać pazurami książki Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:55 am

Tak naprawdę nie zamierzałem, go teraz zabierać w kufrze, bo by się udusił biedaczek. Chciałem mieć dla niego klatkę, co nie było trudne, bo w sumie od czego jest transmutacja.
Zanim jednak otworzyłem kufer, odsunąłem się na znaczną odległość, by kot nic mi nie zrobił.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 12:57 am

Tak wiec w srodku powstał cudowny śnieg z jednej z książek ktora rozdrapal kot artysta. Gdy kufer sie otworzył, wychylił swoj szary, a w zasadzie juz szaro biały łepek i poruszył uszkami rozglądając sie z głośnym mialczeniem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:03 am

- No tak mogłem się spodziewać - jęknąłem, głaszcząc kota za uchem.
- Przecież bym cię wypuścił - dodałem, wyciągając przed siebie różdżkę i próbując przypomnieć sobie zaklęcie, które naprawi książkę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:05 am

Kotek wywalił jezior niczym pies kiedy Tyler go pogłaskał. Widzac ze chłopak chce naprawić książkę, rzucił sie na grzbiet i zaczął wycierać w szczątki papieru, korzystając ze świetnej zabawy
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:09 am

- Magnus no - mruknąłem i zabrałem kota, otrzepując go i sadzając sobie na kolanach.
Uniosłem różdżkę i nakierowałem ją na strzępki książki - Reparo! - mruknąłem.
Kilka chwil po wypowiedzeniu zaklęcia przede w kufrze była położona cała książka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:14 am

Magnus siedział spokojnie na kolanach chłopaka po czym zaczął sie leniwie przeciągać, kładąc przednie łapy na klatce piersiowej Tylera gdy ten juz naprawił książkę. Kot swietnie sie bawił ale nie zapominał o tym ze jego pani spi smutna kilka metrów dalej. Zwierzak usiadł prosto, przyglądając sie Tylerowi po czym znienacka ugryzł go w sutek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:17 am

- Auuu! - warknąłem na kota. Dlaczego on taki był. Tym razem wywróciłem cały kufer i wszystko leżało porozrzucane na podłodze, ale miałem to gdzieś.
Do pustego kupra zapakowałem kota i zamknąłem kufer.
- No i będziesz karmą - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:19 am

Siersciuch znow zaczął odwalać operę kiedy Tyler zamknął go w kufrze. Nie zamierzał byc cicho. Mógł tak śpiewać przez cały dzien. I tak zamierzał. Znow zaczął drapać w ścianki kufra, chcac sie wydostać na zewnatrz. I zjeść cos.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:24 am

Słysząc jak kot zaczyna miauczeć, chwyciłem za kufer i wsadziłem go do łazienki, zamykając drzwi, by nie słyszeć kociej muzyki.
Gdy drzwi zostały przeze mnie zamknięte, od razu zacząłem ponownie składać ubrania, segregując je.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:28 am

Magnus zorientował sie co zrobił Tyler. W koncu umilkł i położył sie w kufrze, udając ze umarł. Tak robił jak kiedys z powodu choroby i zaleceń weterynarza, Rian nie chciała mu dać przysmaków. Czasami działało.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 1:40 am

Po chwili układania ubrań znalazłem karteczkę. Gdy tylko ją zobaczyłem, wiedziałem, że to pismo Rian. Dopiero po chwili zorientowałem się dlaczego pod słowem "Rozumiem" jest kolejne mniejsze.
Po kilku minutach zrozumiałem, że to właśnie owe kilka słów znalazło się na spalonej karteczce.
Teraz już wiedziałem, że okropnie zrobiłem, ale wiedziałem też, że nie da się tego naprawić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 6:11 pm

Wyciągnąłem kufer z łazienki i otworzyłem. Widząc kota, który udawał że umarł, zaśmiałam się cicho i wziąłem go na ręce. Podszedłem do okna i je otworzyłem szeroko.
- Szkoda, że trzeba się pozbyć ciała tego kota - mruknąłem jak najbardziej poważnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 6:15 pm

Magnus nadal udawał ze nie zyje gdy Tyler wyciągnął go ze skrzyni. Slyszac jego słowa, podniosl łeb i wyskoczył z rąk Puchona, wbijając mu wszystkie pazury w klatkę piersiowa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 6:19 pm

- Magnus! - warknąłem na kota i odciagnąłem go od siebie. A muszę przyznać że te jego pazury nie dość że były ostre to teraz zapewne pokryte moją krwią. Odrzuciłem kota na podłogę i ponownie zacząłem swoje pakowanie od zera, czując w klatce piersiowej tępy ból.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 6:34 pm

Kocisko zasyczalo po tym jak zostało rzucone na podloge. Usiadł obrażony w kacie, przy bucie swojej pani i siedział obrażony, nie patrzac na Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 6:39 pm

Z kotem jak na chwilę obecną miałem spokoj, więc ponownie zacząłem pakować się do kufra tym razem zacząłem od książek, a dopiero potem zacząłem układać na nich ubrania. Do wyjazdu zostało jeszcze kilka godzun więc wszystkiego nie musiałem teraz pakować. Zastanawiałem się czy jest sens dawać Rian swoją koszulkę, skoro zapewne teraz nie chciała mnie widzieć na oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 10:11 pm

Magnus z racji braku lepszego zajecia, zaczął obgryzać buta Rian. Najwyżej znowu bedzie musiał spac na podłodze...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 10:27 pm

Gdy mniej więcej skończyłem pakowanie, popatrzyłem na Magnusa. No tak on zawsze musi coś niszczyć.
Zabrałem z podłogi mój plecak, który w sumie nie był nigdy używany i postawiłem go na biurku, przy którym następnie usiadłem. Wziąłem pergamin, a następnie pióro i zacząłem pisać. Gdy skończyłem, popatrzyłem na list i jego treść która brzmiała następująco: "Rian, nie chciałem Cię zranić, naprawdę, to nie było moim zamiarem, jednak nie umiem powstrzymać swojej irytacji i agresji nawet przy Tobie. Myślałem, że trochę inaczej nam to wyjdzie, ale jak widać jedyne co umiemy najlepiej to obrażać się na siebie i kłócić. Jednak teraz potrzebuje jasnej odpowiedzi od Ciebie. Czy jest sens bym wracał z Brazylii? Jeżeli uważasz, że lepiej bym nie wracał to najlepiej jakbyś o mnie zapomniała w jakikolwiek sposób. Chcę po prostu mieć jasną i klarowną wypowiedź, bo domyślanie się nie wychodzi nam obojgu.
~ Twój na zawsze, Tyler".
Pismo było lekko pochyłe, ponieważ już od dziecka uczyłem się tak pisać. Zwinąłem to w rulonik, owinąłem czarną tasiemką i włożyłem do plecaka. Następnie nie patrząc zbytnio na to co biorę, zebrałem ciuchy Rian i włożyłem wraz z wcześniej podgryzanym butem przez Magnusa do plecaka. Używając zaklęcia, zmniejszyłem plecak do takich rozmiarów by kot mógł spokojnie przenieść plecak. A następnie włożyłem go przez łapki Magnusa, tak że kotek miał plecak na grzbiecie.
- Magnus, zanieś to Rian, proszę - mruknąłem, patrząc na kota, a następnie otworzyłęm mu drzwi, by mógł wyjść.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 10:53 pm

Magnus nie był najszczęśliwszy na świecie kiedy zabrano mu but. Gdy Tyler zakładał mu plecak, stał spokojnie czekajac az skończy. Spojrzał na chłopaka a następnie przeszedł przez drzwi, powolnym, leniwym krokiem idąc do WS
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 11:10 pm

Gdy kot wyszedł, nie zamknąłem drzwi tylko usiadłem na łóżku. Po kilku chwilach zobaczyłem, że kotek wraca z plecakiem, jednak na odwrocie mojego listu, była odpowiedź od dziewczyny. Szybko ją przeczytałem, a następnie chowając ten wypisany pergamin do szuflady wyjąłem nowy.
Napisałem szybko : " Nigdy nią nie będziesz. Nie dla mnie." właśnie miałem chować z powrotem do plecaka list, jednak chciałem wiedzieć jeno, a mianowicie: "Co oznacza, że nie zastanę tej samej Rian?", gdy tylko skończyłem, podpisałem się nazwiskiem i tak jak dziewczyna włożyłem do kieszonki plecaka, licząc, że tym razem zabierze swoje ciuchy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 11:26 pm

Kot ponownie, przyszedł z karteczką i plecakiem, który tym razem był pusty. Delikatnie zabrałem plecak od kociaka, a następnie wrzuciłem pergamin do szuflady.
Gdy byłem blisko ściany, uderzyłem w nią najmocniej jak się dało. Nie powiem, że to nic nie bolało, bo bolało, jak cholera, ale mogłem się teraz skupić na bólu fizycznym.
- Mam do ciebie prośbę, jeżeli Rian wróci do siebie, to przyjdź do mnie ostatni raz - poprosiłem kota, patrząc w jego oczy. Teraz tylko od niego mogłem mieć informację, ewentualnie mógłbym wysłaś Shadow, ale nie było jak na razie sensu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 11:33 pm

Magnus spojrzał na Tylera nie rozumiejąc o co chodzi. Mialknal niezadowolony po czym rozejrzał sie po pokoju następnie chwytając szybko bokserki ułożone na pufie i zwiewając z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 EmptySob Lis 04, 2017 11:45 pm

Nie rozumiałem za bardzo po co Magnusowi były moje bokserki, tym bardziej nie rozumiałem jego reakcji. Stwierdziłem, że jeśli nie przyjdzie do godziny, wyślę Shadow by sprawdziła gdzie jest Rian. Musiałem z nią pogadać o ostatniej treści listu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 9 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: