Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Lis 04, 2017 11:50 pm

Magnus przyszedł do dormitorium Puchona z wywalonym jęzorkiem. Zaczął niuchac w powietrzu szukając jedzenia. Rian nic mu nie dała w WS... A przez to bieganie strasznie zgłodniał. Zamialczal głośno po czym zaczął grzebać wszędzie i rozdrapywać w poszukiwaniu smakołyków
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptySob Lis 04, 2017 11:59 pm

- Dobra, dam ci jedzenie - zaśmiałem się - przynajmniej ty mi nie będziesz wybrzydzał - dodałem i przywołałem jedzenie z kuchni, niewielką ilość, bo nie chciałem, by kot się rozchorował.
Gdy tylko jedzenie, zaczęło się pokazywać stopniowo w moim dormitorium, sięgnąłem po mięso a następnie ziemniaki i jakąś surówkę. Do miski zapakowałem malutkie mięsa, by kto się nimi nie zadławił i zacząłem jeść swoją porcję, wiedząc, ze Magnusa nie trzeba karmić.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 12:01 am

Magnus posłał mu spojrzenie w stylu "No ja kurwa mysle. Nie jestem listonoszem za free".
Gdy dostał jedzenie w misce, powoli do niej podszedł i zaczął zajadać. Zjadł wszystko nim Tyler porządnie zajął sie swoim jedzeniem. Wskoczył na lozko obrzucił sie na grzbiet, trącając Tylera w łokieć lapka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 12:07 am

Popatrzyłem na kota, gdy tylko trącił mnie łapką. Kiedy już zjadłem to co miałem na talerzu, wstałem i podszedłem do szafy. Zdjąłem z siebie poszarpaną bluzkę i popatrzyłem na swoją klatę, pełną czerwonych kropek i linii.
- No ładnie mnie grubasku urządziłeś - odparłem, zakładając nowa koszulę.
Po skończonej czynności podszedłem do kota i wziąłem go na ręce, wychodząc z dormitorium.

Next > Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 12:08 am

Kot tarzał sie po lozku gdy Tyler sie przebierał.
Gdy ten chwycił go by wyjsć, zaczal wydawać z siebie niezadowolone "purr purr".
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 7:56 pm

Wszedłem do pokoju i pierwsze co zrobiłem to kopnąłem kufer. Jednak ból po kopnięciu, był tak mocny, że opadłem na podłogę.
Właśnie ją straciłem i to dosłownie straciłem. Jedyna osoba, na której mi zależało odejdzie już nie będzie taka sama.
Pierwszy raz poczułem się tak bezsilny jak teraz. Pierwszy raz od wielu lat do moich oczu napłynęły łzy, a teraz spływały po moich policzkach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 8:08 pm

Wytarłem szybko łzy i wstałem na nogi. Popatrzyłem czego nie mam w kufrze i dopakowałem najpotrzebniejsze rzeczy. Wracałem tu za miesiąc więc wszystkiego nie musiałem brać.
Zostawiłem sporą część ubrań w szafie i kilka rzeczy w łazience.
Podszedłem do popiołu, który był pierwszym listem Rian i za pomocą magii przywróciłem go do swojego pierwszego stanu. Kartka teraz leżała przede mną na łóżku. Patrzyłem na jej schludny charakter pisma przez kilka minut, a następnie wsadziłem liścik do kieszeni w spodniach, ponieważ chciałem by choć jakaś część tej cudownej dziewczyny była tam ze mną.
Zamknąłem kufer, przygotowałem miotłę i tylko czekałem na odpowiednią godzinę do wylotu. Patrząc na zegarek stwierdziłem, że zostało mi niecałe pół godziny. Chyba to był jedyny plus dzisiejszego dnia.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 8:11 pm

Magnus wysłany przez Rian, ktora kazała mu jechac z chłopakiem, w jakikolwiek sposób przyczepić sie do chłopaka zeby nie mógł sie go pozbyć, zaczął drapać w drzwi dormitorium, trzymajac w pyszczku swoj jedyny bagaz - patyczek z piórkiem do zabawy
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 8:17 pm

Słysząc drapanie wstałem i otworzyłem drzwi kociakowi. Zdziwiło mnie, że ma patyczek z piórkiem w pyszczku.
- Nie mam ochoty na zabawę, sorki Magnus, poszukaj kogoś innego - mruknąłem.
Gdy tak patrzyłem na kota, coraz bardziej mu zazdeościłem. On był jej i zawsze będzie, a ona jego. Ja to straciłem, bezpowrotnie.
- Poszukaj kogoś innego, na pewno się z Tobą chętnie pobawią - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 8:51 pm

Gdy drzwi sie otworzyły, kot popatrzył chwile na chłopaka dopoki ten do niego mowil. Potem minął go i wszedł do dormitorium, podbiegając do kufra i skrobiąc go pazurami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:00 pm

- Maluchu - mruknąłem, zamykając drzwi.
Podszedłem do kota i przykucnąłem przy nim, drapiąc za uchem.
- Chcę by kufer przetrwał, przynajmniej do powrotu - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:03 pm

Mag spojrzał na Tylera i intensywniej zaczął drapać, podskakując do zamknięcia kufra które zaczął tracąc łapa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:06 pm

Nie rozumiejąc kota, podszedłem do kufra i otworzyłem, tak że druga połowa wylądowała na podłodze.
- I co teraz? - spytałem, wpatrując się w żółte ślepia kota.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:11 pm

Gdy Tyler zrobił to czego oczekiwał kot, zwierzak podskoczył do kufra wypuszczając z pyszczka patyczek na gore rzeczy Tylera. Chciał sie tylko spakować. Następnie usiadł obok kufra, wpatrując sie w Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:22 pm

Widząc co zrobił Magnus, zaśmiałem się bez krzty wesołości.
- Nie Magnus, nie jedziesz ze mną. Zbyt dobrze zdaję sobie sprawę, że jesteś Rian, a to mi naprawdę nie potrzebne - powiedziałem do kota.
Nie chciała mnie, a ja nie zamierzałem zabierać jej kota.
Wyjąłem kolejny niezapisany pergamin i zapisałem w nim następujące słowa.
"Nie chcesz mnie, zrozumiałem. Dałaś mi jasno to do zrozumienia. Nie zamierzam zabierać, ze sobą Magnusa, bo Tobie jest bardziej potrzebny. Poza tym wystarczą mi twoje słowa, że mnie nie nawidzisz.
Naprawdę to zrozumiałem Rian".
Zawinąłem pergamin, a następnie wyjąłem patyczek Magnusa z kufra i dałem go w pyszczek kotka, a pergamin za jego obrożę.
- Posłuchaj mnie uważnie maluchu. Nie wracaj tutaj, bo nie ma dla Ciebie miejsca na miotle. Lhbię Cię, ale to Rian teraz jesteś potrzebny. Jeżeli mnie posłuchasz, przywiozę Ci najlepsze kocie jedzenie - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:27 pm

Kot zmrużył gniewnie oczy po czym zaczął sie otrzepywac dopoki pergamin nie wypadł zza obroży. Następnie rozerwał go na malutkie kawałeczki i chwycił patyczek, wrzucając go do kurfa. Jedzie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:32 pm

Aha czyli nic nie zrobię nie używając siły. Super.
Ponownie wziąłem pergamin pisząc dokładnie to samo.
Popatrzyłem ma zegar, który wskazywał, że mam niecałe 15 minut. Zdążę na pewno.
Zabrałem pergamin i patyczek w jedną rękę, a pod pachę wziąłem kota.
Nie zamierzałem go brać ze sobą. Należał do Rian i zmaierzam go oddać.

Next > Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:35 pm

Magnus zasyczal głośno niezadowolony kiedy Tyler go wynosił. Pani kazała mu sie uczepić Puchona... Pani bedzie zła.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:45 pm

Wszedłem do pokoju, a widząc że mam ponad dziesięć minut, zamknąłem na spokojnie kufer i podniosłem, sprawdzając czy ulecę z nim na miotle.
Jednak nie był tak ciężki na jaki wyglądał.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:49 pm

Kot pp cichu wsunął sie przez szparę w drzwiach i usiadł tuz przy wejściu, lekko zmarnowany. Musiał zrobic to co Rian mu kazała ale cała ta sytuacja mu sie nie podobała. Wiedział ze jego pani cierpi. Tak samo jak Puchon.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 9:57 pm

Gdy wybiła godzina, chwyciłem kufer w rękę i dopiero wtedy zobaczyłem kociaka przy drzwiach.
- Przepraszam Cię Magnus - mruknąłem tylko i nim kot zdążył do mnie podejść, chwyciłem za miotlę i wyskoczyłem przez otwarte okno.
Gdy tylko złapałem równowagę, uniosłem rękojeść w górę i poszybowałem do najblizszego peronu, który zawiózłby mnie do Brazylii.
Ostatni raz popatrzyłem przez ramię na zamek, a następnie przyspieszyłem, nie oglądając się za siebie.

ZT
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyNie Lis 05, 2017 10:00 pm

Przejebane. Teraz było bardziej niz pewne ze Rian go zabije. Nie mogąc nic zrobic, ani dogonić chłopaka ani wrócić do Rian, Mag wyszedł z dormitorium a następnie z terenu szkoły, kierując sie na peron gdzie za miesiąc powinien pojawić sie pociag a wraz z nim Tyler ktorego kot miał pilnowac. I skończy sie jedzenie mięska.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 1:43 pm

Wszedłem do pokoju, wpierw wpuszczając psa. Gdy sam już przekroczyłem drzwi pokoju, zamknąłem drzwi i położyłem kufer przy szafie. A następnie położyłem się na łóżku.
Już nie wytrzymywałem z nią, trzymała mnie na taki dystans, a ja nie umiałem jej tak trzymać.
No cóż trzeba będzie jej unikać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 2:00 pm

Gdy dotarłam do zamku, skierowałam sie pod drzwi dormitorium Tylera. Walizka była cała poobijana bo ciągnęłam ja byle jak. Ale nie chciałam jej zostawic.
Zapukałam do drzwi, czkając nieco.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 2:33 pm

Słysząc pukanie do drzwi, wstałem i podszedłem do nich. Gdy tylko je otworzyłem, zobaczyłem Rian. Niby wyglądała tak samo a jednak widziałem przed sobą obraz nędzy i rozpaczy.
- Słucham? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 2:57 pm

— Sluchac to dopiero bedziesz. — powiedziałam wchodząc do srodka pod jego ramieniem, bez zaproszenia. Zostawiłam walizkę przy drzwiach i zaczelam zdejmować płaszcz co nie szło mi zbyt dobrze. W koncu rzuciłam go na podloge zadowolona. Sięgnęłam do zapięcia sukienki z boku pod pachą, probujac sie z nim rozprawić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 3:43 pm

Zamknąłem drzwi jak tylko weszła.
Teraz wiedziałem dlaczego wyglądała tak a nie inaczej. Piła i to raczej nie było kilka szklanek ognistej.
- Rian, ty piłaś - mruknąłem, widząc jak siłuje się z płaszczem.
Jednak, gdy już go zdjęła i próbowała rozpiąć sukienkę, podszedłem do niej szybkim krokiem i położyłem dłonie na jej biodrach.
- Co ty robisz? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 3:44 pm

— Obieram marchewki. — fuknelam.
— Nie widać?— zapytałam w koncu odnajdując siwak ktory schował sie pod materiałem. Rozpielam sukienkę i zaczelam ja z siebie zsuwać.
— No odsuń sie troche bo nie moge...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 3:50 pm

- Czy ty myślisz, że będziemy się teraz pieprzyć? - zakpiłem z niej, cały czas trzymając dłonie na jej biodrach.
- Nie jesteś trzeźwa - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 3:52 pm

— Nie mysle. Ja wiem. Bo chce. — warknelam.
— Jestem na tyle trzeźwa zeby wiedziec co robię. Wiec z laski swojej odsuń sie i rozbierz bo robi mi sie mokro.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 3:57 pm

- Przepraszam Cię, ale nie - odparłem.
- Nie zamierzam uprawiać z Tobą seksu, nigdy więcej - mruknąłem.
- Połóż się i zaśnij - poprosiłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:03 pm

– Ale. Ja. Chce. — powiedziałam zsuwając sukienkę.
— Rozumiesz? Chce!— sapnelam.
– Teraz Ty bedziesz moja mała dziwką...— dodałam pozwalając by sukienka opadła.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:06 pm

- Ale ty nigdy moją dziwką nie byłaś - mruknąłem, przejeżdżając dlońmi po jej talii.
Przyciągnąłem ją do siebie i pochyliłem się do jej ucha.
- Jutro będziesz tego żałowała - szepnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:15 pm

— Nie bede. Niczego w zyciu nie żałuje. — powiedziałam przytrzymując sie go.
— Sam sie rozbierzesz czy ci pomoc?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:20 pm

- Rian, naprawdę chciałbym sobie i Tobie ulżyć, ale czegoś takiego nie zrobiłabyś będąc trzeźwa - odparłem.
- Powiedz mi dlaczego nagle zmieniłaś zdanie? I dlaczego przyszłaś do mnie, skoro masz innych adoratorów - mruknąłem, odsuwając się od niej i podchodząc do szafy.
Dopiero teraz zdjąłem z siebie płaszcz i powiesiłem na wieszku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:22 pm

— Uwierz mi, zrobiłabym. — prychnelam.
— Nie zmieniłam. W ogole. — powiedziałam chwiejnie wychodząc z sukienki gdy odszedł. Zostałam w samej bieliźnie i pończochach, wszystko w kolorze czarnym.
— To ze mam nie znaczy ze ich chce. Nie chce znowu obudzić sie odurzona w jakimś Gryfonskim burdelu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:29 pm

- Jak to odurzona? - spytałem, łapiąc ją za nadgarstek i ciągnąc w stronę łóżka, na którym usiadłem.
- Rian mówiłaś, że byłaś tu tylko tydzień. Co się stało, że wyjechałaś? - spytałem.
Nie podobało mi się to co od niej usłyszałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:32 pm

— Bo chciałam. — powiedziałam robiąc wielkie oczy.
— Długo mam czekać?— zapytałam wzdychając. — Mokrooo..— jeknelam i wsunelam jego dlon miedzy swoje uda.
— No rozbierzesz sie czy nie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:38 pm

- Nie Rian - mruknąłem z uśmiechem, gdy tylko poczułem ciepło jej ud.
- Powiedz mi co się działo gdy mnie nie było - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:40 pm

— Nie obchodzi cie to cwaniaczku. — powiedziałam pstrykając go w nos.
— I Przestan udawac bo to ja tu bede udawac!— fuknelam. Uniosłam sie na kolana i zaczelam rozbierać chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:43 pm

- Rian - powtórzyłem jej imię.
- Co się działo, gdy mnie nie było? - spytałem ponownie.
- I gdzie do cholery jest Magnus? - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:46 pm

— Nie wiem... Ty go zgubiłeś. — powiedziałam siadając i celując w niego palcem.
— Zgubiłeś mojego kici kici... A ja go wysłałam zeby tobie sie nic nie stało... A ty go zostawiles... Świnia...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:52 pm

- Tak, tak, miesiąc wcześniej też słyszałem to przezwisko - mruknąłem, patrząc na nią, a następnie posadziłem ją obok.
- Chodź pojedziemy go szukać - odparłem, wstając i podając Rian sukienkę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 4:53 pm

— Nie! Teraz nie!— fuknelam rzucając sukienkę na podloge.
— Teraz sie pieprzymy, a pozniej poszukam mojego kotka. — mruknelam niezadowolona, podchodząc so nieco i majstrując przy jego spodniach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 EmptyPon Lis 06, 2017 5:06 pm

- Prześpij się Rian - odparłem, odsuwając jej dłonie od swojego paska.
- Ja go poszukam - mruknąłem.
- A jak wytrzeźwiejesz i nadal będziesz chciała to możemy się pieprzyć jak dwa miniaturowe króliczki - dodałem z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: