Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 8:48 pm

-Okej.... -powiedziałam. ..notując wszystko co mówi. -Coś bliższego? Ulubiona pora roku... Masz przyjaciół w Hogwarcie?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 8:50 pm

-Nie wiem czy można ich nazwać przyjaciółmi, ale chyba można na nich polegać. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 8:52 pm

-Dobrze... podaj mi ich nazwiska i domy.-powiedziałam uśmiechając się do niej.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:00 pm

Zamyśliła się.
-Z nazwiskami może być ciężko, nie pamiętam. Isobel i Chris z tego samego domu co ja. -Powiedziała. Sam z Rave. Soo z Ślizgonów. Yyyy...Carl...Nie lubię go jakoś to nie pamiętam. Az jest bratem Is. Ten co ostatnio oberwał. - Wyjaśniła.
Ucichła nagle zastanawiając się czy kogoś pominęła.
- Tych często widuję, reszta wagaruje albo coś...
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:05 pm

-Okej... -zapisałam i odłożyłam pióro. -Rina, powiem to każdemu z was tak ze nie zdziwcie się. Nazywam się Danika White. Czego uczę to już wiesz. Dodatkowo trenuje do Quidditcha i jestem opiekunką Ravenclawu. Możesz się do mnie zwracać pp imieniu, bez żadnych "pani profesor " czy coś. ...Po prostu Danika albo Nika okej? No.. I jeszcze jedno...Masz WCHODZIĆ do sali... rozumiemy się. ..?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:09 pm

-Hai sensei. Nic nie poradzę, że lubię latać. - Powiedziała. Nika sensei, hai wakatta. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:14 pm

-Od tego jest boisko i cały teren pozaszkolny. . Wiesz gdzie są pokoje nauczycieli? -zapytałam. -Jakby coś się działo, potrzebowałabyś pomocy, czy po prostu chciałabyś porozmawiać a nie byłoby mnie tu, to jestem w swoim pokoju i śmiało możesz do mnie przyjść z problemem... Dobrze?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:17 pm

Kiwnęła głową. -Um... Kiedy będą treningi na boisku? - Zapytała z błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:18 pm

-Nie wiem.. pewnie w sobotę. .. Masz jakieś jeszcze pytania ?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:20 pm

-Chyba nie Nika sensei. - Odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:22 pm

-W takim razie możesz już iść. .. Jakbyś spotkała kogoś z klasy to powiedz ze ma do mnie przyjść bo i tak go dorwe. -zaśmiałam się - Miłej nocy Rina
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:24 pm

-Idę polatać. Myślę, że pójdę polatać, hai. I przewyższę sensei w lataniu.- Powiedziała. Oyasumi sensei.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:25 pm

Zaśmiałam się tylko. -Mam nadzieje.. do zobaczenia..-odchyliłam się na krześle i zamknelam oczy.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:27 pm

Spojrzała na nią wychodząc z klasy. Jak tylko przekroczyła próg pobiegła po miotłę, aż się za nią kurzyło.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:18 pm

Wbiegła do sali z hukiem.
-Sensei! Chris chciała skakać z wieży! Szybko! Miałam przyprowadzić Aza, ale Diana się nim zajmuje i ona nie ruszy się! I..sensei ...szybko! - Mówiła szybko.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:22 pm

Obudził mnie huk. Dosłownie. Kiedy już podnioslam się z ziemi i wyjrzałam z nad biurka powiedziałam -Czej.. ze co?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:23 pm

-Szczegóły później, ona nie chcę zejść z wieży! Chris! Szybciej sensei! - Krzyknęła spanikowana.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:24 pm

-Idę. . Chryste....-ruszyłam na dziewczyna.
Next: Wieża
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:25 pm

Nic nie powiedziała. Pobiegła za nauczycielką.

NP:Wieża
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:16 pm

Zapukałam do drzwi i weszłam do środka.
- Dobry? Chciała pani ze mną rozmawiać?
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:18 pm

Kichnelam kilka razy zanim odpowiedziałam dziewczynie. -Cholera. .. Dobry... siadaj..-powiedziałam wskazując jej miejsce. -Ty jesteś Chris?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:20 pm

- No ... tak jakby - odparłam i usiadłam przy biurku.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:22 pm

-No to tak czy nie..-przewróciłam oczami siadając za biurkiem i wyjelam swój notes.-Imię , nazwisko i dom
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:24 pm

- Christine Anne Marie Stephens z domu Helgi Hufflepuff - powiedziałam z powagą - To jakieś przesłuchanie?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:25 pm

Szłam korytarzem, chcąc pójść do dormitorium. Nieświadomie pomyliłam drogę, czułam się coraz słabsza. Otworzyłam przypadkowe drzwi, do klasy transmutacji. Weszłam, zachwiałam się i się przewróciłam nieprzytomna.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:27 pm

Znowu kichnelam. -Nie. Chce poznać swoich uczniów. Masz z tym jakiś problem?-zapytałam pisząc to co trzeba. Drzwi do klasy otworzyły się i weszła do niej jakąś dziewczyna. -Słu. ..-Nie dokonczylam bo dziewczyna osunela się na ziemię. Zerwalam się z miejsca i pobiegłam do niej. Poklepalam ja po policzku. -Znasz ja? -zapytałam Chris
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:28 pm

Ktoś wszedł do sali, a ja gwałtownie się odwróciłam.
- Is? O Merlinie! Is!
Wstałam z krzesła i podbiegłam do koleżanki. Co się stało? Dzisiaj działy się dziwne rzeczy. Nie wiedziałam, co mam o tym wszystkim myśleć.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:30 pm

-Co się dzisiaj dzieje w tej szkole.. najpierw Tokisaki... teraz ona.. -wyczarowalam znów noszę i przelozylam na nie dziewczynę, za pomocą różdżki. -Z tego co widzę. .. Nic jej nie jest...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:30 pm

Obok klasy przechodziła Rina.
Chris ją później zaniesie. - Mruknęła pod nosem. No chyba, że pójdzie skakać i karze wołać po pomoc ...-Spojrzała na Chris i poszła dalej gdzieś.
NP:gdzieś w szkole
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:31 pm

Leżałam bezwładnie przemoczona, zapłakana i wyczerpana, gdzieniegdzie miałam zadrapania na skórze.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:33 pm

- Ona jest siostrą Azazela - powiedziałam i ponownie usiadłam na krześle.
Gdy to powiedziałam przypomniałam sobie, jak bardzo ich znienawidziłam.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:36 pm

-No dobra.. chyba czeka nas rozmowa... -powiedziałam podchodząc do gablotki, która zdążyłam już uzupełnić. Wzięłam z niej kilka małych fiolek z różnymi płynami i wróciłam do dziewczyn. -Co się dzieje? Rina zmysla jakieś historie na temat tego ze ty skaczesz z wieży. . Ta mi tu mdleje. . Chlopak wygląda jakby napadł go dementor. ..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:48 pm

- Dziwne rzeczy się tu dzieją, pano profesor - powiedziałam- Bardzo dziwne.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:53 pm

-Nika - powiedziałam otwierając fiolke i wlewajac jej zawartość w usta czerwonowlosej. -Mam na imię Danika. Nie pani profesor
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:56 pm

Obudziłam się, zobaczyłam jakąś nową nauczycielkę. A potem Chris. Moją twarz wykrzywił ból. Straciłam brata oraz przyjaciółkę... Stwierdziłam, że jestem chora psychicznie.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:58 pm

-Wszystko okej? Jak się czujesz? Chcesz iść do skrzydła szpitalnego? -zapytałam kiedy dziewczyna się ocknela
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 12:01 am

Siedziałam na krześle i obojętnie patrzyłam na Is. Miałam dosyć jej i jej brata. Odwróciłam się do niej plecami i tylko słuchłam, co mówią.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 8:52 am

Przeniosłam wzrok z Chris na nauczycielkę, opuściłam potem wzrok na podłogę, patrzyłam pusto, jakby bez życia. - Chyba do grobu... - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 10:49 am

-Chciałabyś. ... Tak łatwo nie ma... Chcesz porozmawiać. -to nie było pytanie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:00 am

Spojrzałam na Chris. Nie chciałam rozmawiać o tym wszystkim przy niej, wróciłam spojrzeniem do niej. Kiwnęłam tylko głową, trzęsły mi się dłonie od targających mną emocji i osłabienia.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:03 am

-Chris. Na razie to wszystko. Tak w skrócie jeszcze... Jakby coś się działo albo po prostu chciałabyś się wygadac to zawsze jak nie ma mnie tu.. to jestem w swoim pokoju. Możesz przyjść.  Na razie wracaj do dormitorium -powiedziałam opierając się o ławkę za mna


Ostatnio zmieniony przez Danika White dnia Pią Lip 01, 2016 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:25 am

- Dobraaa - mruknęłam.
Na pewno nie miałam zamiaru rozmawiać z tą nauczycielką o swoich problemach. Spojrzałam na Is i wyszłam.

NP pokój spotkań
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:28 am

-No dobrze... A teraz wszystko mi opowiedz. Co się dzisiaj z wami dzieje i co się stało,  Isobel
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:31 am

Spojrzałam z bólem na Chris gdy wychodziła, usiadłam i wbiłam wzrok w swoje dłonie. - Zaatakowałam własnego brata, bo przespał się z kimś kogo kocham - powiedziałam łamiącym się głosem, znów drżałam na całym ciele. Schowałam twarz w dłoniach. - Ja... Chyba naprawdę jestem chora, czemu ja tu wciąż jestem? Powinnam być w Azkabanie, albo w zamkniętym oddziale w Świętym Mungu! Chris mnie nienawidzi, Azazel nie odezwie się do mnie do końca życia, pewnie już osoba, którą kocham, wie co zrobiłam i też będę spalona! - powiedziałam bliska łez.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 EmptyPią Lip 01, 2016 11:41 am

Słuchałam tego co mówi dziewczyna i powoli wszystko przetwarzałam. -Zaczekaj... Po pierwsze...-podeszłam do niej i ja przytuliłam. -Nie jesteś chora... tylko zakochana jeżeli już... I nie potrzebujesz Azkabanu tylko kogoś kto cię wysłucha. .. Szczerze mówiąc. . Na twoim miejscu zrobiłabym to samo...-w zasadzie to chyba bym nie.. zrobiłabym to co zrobiłam. . Ale nie musisz o tym wiedzieć. ..-A brat... prędzej czy później się do ciebie odezwie... Bo to twój brat... I będzie cię kochał nawet za największą krzywdę. A czy ta osoba wie, że ja kochasz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: