Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa zaklęć i uroków

Go down 
+19
Lyss Bane
Nathan Collins
Kath Black
Susan Affredge
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
SooAh Kwon
Raven Scoffer
Matt Claws
Lexy Tuan
James Shadows
Sophie Neveu
Christine Stephens
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:49 pm

Patrzyłem na lekcje, po czym w myślach powtórzyłem ruchy nauczyciela. Zignorowałem zachowanie Ślizgonki. Szybko zanotowałem, co trzeba zrobić i czekałem na dalsze polecenia nauczyciela
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:51 pm

- Dobrze teraz dostaniecie szansę na punkty dla domu. Mianowicie dotyczy ono następnego zaklęcia. Do czego służy zaklęcie Patronusa? - zapytałem i stuknąłem nogą w kufer leżący tuż obok mnie.
- Tak dzisiaj będziecie ćwiczyć zaklęcie patronusa, pierwsze 3 osoby które je poprawnie wykonają dostaną 10 punktów dla domu - powiedziałem
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:53 pm

Zgłosiłam się, podejrzewałam co może być odpowiedzią. Czekałam na wybranie przez nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:54 pm

Uniosłem dłoń po czym zabrałem głos-Patronus to zaklęcie obronne.-powiedziałem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:55 pm

- Panie Claws dobrze jednak nie do końca kto wyjaśni dokładniej o co chodzi w tym zaklęciu? - zapytałem i spojrzałem na pannę Violine.
- Panna de Violine może pani coś więcej doda? - zapytałem Ślizgonki.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:56 pm

- Zaklęcie Patronusa wytwarza jakby tarczę, obronę w postaci pozytywnej energii, która przegania dementorów. - posłałam zalotny uśmiech
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:00 pm

Czułam, że to nie wszystko. Podniosłam rękę, chciałam coś dodać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:00 pm

- Brawo Panno de Violine. Zarówno Gryfoni jak i Ślizgoni dostają po 10 punktów za poprawne odpowiedzi. - powiedziałem i wpisałem to sobie do notatnika.
- Dobrze a teraz przejdźmy do praktyki. Ustawcie się w rzędzie, czas zobaczyć komu się uda wywołać cielesnego patronusa - powiedziałem i postawiłem kufer na środku sali.
- Wasze zadanie to przypomnienie sobie najszczęśliwszego wspomnienia i wypowiedzenia tych dwóch słów: " Expecto Patronum" - powiedziałem.
- Expecto Patronum - powiedziałem i przywołałem Sokoła Wędrownego, mego patronusa.
- Na początku wasze patronusy mogą być zaledwie mgiełką, jednak gdy nabierzecie wprawy nabiorą one cielesnego kształtu. Jak np mój patronus - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:05 pm

Stanęłam w rzędzie jako pierwsza, wyjęłam różdżkę. Hmmm... Co mnie uszczęśliwiało? Wiem! Stanęłam wygodniej. Dementorzy? Nic takiego dla nekromantki! Czekałam tylko aż otworzy skrzynię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:07 pm

- Jesteś gotowa Isobel? Więc proszę - powiedziałem otwierając skrzynię i automatycznie się odsuwając, nagle temperatura w sali zmalała i to drastycznie, gdy wypuściłem oddech zobaczyłem mgiełkę.
- Pamiętaj najszczęśliwsze wspomnienie i dwa słowa. - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:09 pm

Zamknęłam na chwilę. Najszczęśliwsze wspomnienie? Sen z Dianą w pokoju do bdsm! Kiedy ona w końcu coś zrobiła z moimi nadziejami! Uśmiechnęłam się otwierając oczy.
- Expecto Patronum.
Blask patronusa oświetlił ścianę, był wyjątkowo wyraźny. Chyba pierwszy raz mi się tak udało. Skutecznie zadziałał. Z dumą usiadłam z powrotem w ławce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:10 pm

- Blisko było Isobel, jednak nie był to cielesny patronus. Jednak mimo wszystko powinnaś być z siebie dumna - powiedziałem i pokiwałem głową po czym wrzuciłem dementora do skrzyni.
- Następna osoba bardzo proszę - powiedziałem czekając na kolejnego ochotnika.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:12 pm

Przeciągnąłem się i podszedłem kilka metrów od skrzyni. Patronus? Proszę Cię, w poprzedniej szkole miałem go ćwiczyć dopóki nie zemdlałem... Nie ma opcji bym go nie dał rady rzucić.
- Śmiało - odezwałem się do nauczyciela. Wyciągnąłem różdżkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:13 pm

- Jak sobie chcesz Azazelu - powiedziałem i ponownie otworzyłem kufer wypuszczając dementora. Musiałem cały czas pilnować tego by żadnemu z uczniów nie stała się jakakolwiek krzywda.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:15 pm

- Hmm... Expecto patronum - powiedziałem spokojnie, gdy dementor się wyłonił. Wspomnienie? Uśmiechnięta Isobel, która czuła dumę i stała tu chwilę temu. Spojrzałem tylko jak mój rekin miał przewagę nad dementorem i poszedłem do ławki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:16 pm

- Pierwszy cielesny patronus, tak więc kolejne 10 punktów dla Slytherinu tak jak mówiłem - powiedziałem i pokiwałem głową z uznaniem, podałem rodzeństwu po tabliczce czekolady.
- Kto następny? - zapytałem gdy dementor wrócił do skrzyni.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:16 pm

Odebrałam czekoladę i po cichu, wraz z Azazelem, wyszłam z klasy.
NP: Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:17 pm

O, darmowa czekolada. Uśmiechnąłem się i razem z siostrą wykradłem się z Sali.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:19 pm

Kurt podniósł rękę do góry i podszedł, trzęsąc się odrobinę. Wiedział jakie jego najszczęśliwsze wspomnienia, ale też najsmutniejsze."Ja, jeżeli mogę." Zanim jednak Devon otworzył, Kurt się spytał." A co jeżeli dana szczęśliwa chwila jest też smutna?"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:20 pm

- Ta szczęśliwsza strona powinna wygrać, jeśli jednak tak się nie stanie stracisz chwilowo przytomność, a gdy się ockniesz powinieneś zjeść czekoladę. - powiedziałem i otworzyłem kufer.
- Dalej Kurt dasz radę - szepnąłem do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:24 pm

Chłopak wziął oddech i przypomniał sobie, dni kiedy jego siostra była uśmiechnięta." Po chwili pojawił się prawie jak żywy pies Husky, który rzucił się po chwili na dementora. Jednak nie trwało to długo i patronus zniknął a Krt zemdlał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:26 pm

Wysłałem swego patronusa by pozbył się dementora i podszedłem do Kurta, podniosłem go i zaprowadziłem do ławki gdzie po chwili go posadziłem. Potem dałem mu dwie tabliczki czekolady, by je zjadł.
- Dobra kto następny? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:27 pm

Zgłosiłam się ochoczo i przeszłam między ławkami, zbliżając się do kufra, który było obłędnie taktowny. Nelly, uspokój się, zostaw na potem swoje dziwne spostrzeżenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:29 pm

- Zatem panno de Violine jest pani albo odważna albo głupia. Zresztą proszę bardzo oto dementor - powiedziałem i po raz kolejny wypuściłem dementora, będzie to przed ostatni raz. Potem ostatnia osoba i puszczę ich. Chciałem im tylko pokazać co i jak.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:32 pm

Szybkie wspomnienie szczęśliwych momentów... Kiedy byłam sama, w swoim majestatycznym pokoju w Hogwarcie. Wykonałam obrót różdżką i wycelowałam w dementora. Moim oczom ukazała się lisica, co prawda nie wyglądała idealnie, lecz przynajmniej ją przypominała.
- Tak jest! - szepnęłam do siebie, podekscytowana, ale również zrównoważona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:33 pm

- Brawo, prawie cielesny patronus, duży sukces jednak nie aż tak duży - powiedziałem i po raz kolejny wezwałem sokoła by pogonił dementora do kufra gdy już go zamknąłem westchnąłem.
- Dobra ostatnia osoba. Kto chce być tym szczęśliwcem? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:34 pm

Wstałem i stanąłem przed kufrem. Złapałem za różdżkę. Wziąłem głęboki wdech-Raz kozie śmierć-pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:35 pm

Po raz ostatni na tej lekcji otwarłem kufer i stanąłem nieopodal by w razie czego zareagować dość szybko. Cóż dementor był chyba wkurzony że został wezwany tyle razy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:38 pm

Miałem przygotowane wspomnienie, mianowicie ja i moja siostra, gdy byliśmy dziećmi. Wypowiedziałem zaklęcie, a z różdżki ukazała się jasna smuga. Nie przypomniała kształtu zwierzęcia tak jak u innych. Cofnąłem się kilka kroków. Wpatrywałem się tępo w dementora. Czemu to nie działa?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:40 pm

Zareagowałem błyskawicznie, jednak nie zaklęciem patronusa, rzuciłem jednym z zaklęć wampirów odsyłając dementora do kufra. Westchnąłem i spojrzałem na Carla.
- Słabe wspomnienie, dlatego nie podziałało. Cóż może innym razem, a póki co koniec lekcji możecie wyjść - powiedziałem i przeniosłem kufer do swojego pokoju.
- Do widzenia - powiedziałem wychodząc z sali

NP: Gdzieś w Hogwarcie
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:42 pm

Wróciłem na miejsce gdzie siedziałem i wziąłem swoje rzeczy po czym wybiegłem z klasy.

*NP jezioro Hogwartu*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 6:46 pm

Gdy skończyły się zajęcia poszłam na Wielką Salę.
*np wielka sala*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 7:45 pm

Kurt ocknął się, starając sobie przypomnieć co się stało." Po chwili wróciło wszystko do niego i spojrzał na tabliczki czekolady na ławce, zdziwiony że było ich dwie. Wzruszył ramionami i schował ją do plecak, może tak dobrze mu poszło? Wstał i wyszedł z klasy.

NP:Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:57 pm

Wszedłem spokojnie do klasy. Miałem już pomysł na lekcję, więc tylko usiadłem na biurku i czekałem na uczniów.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:00 pm

Zapukałam do drzwi klasy i powoli uchyliłam je, wchodząc do środka. -Dzień dobry. To jest klasa zaklęć prawda? -zapytałam patrząc na mężczyznę siedzącego na biurku.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:01 pm

- Tak, to ta - uśmiechnąłem się. Puchonka, to dobrze. Im więcej puchonów na tej pierwszej lekcji ze mną, tym lepiej. Z nimi chciałem się dokładniej zapoznać.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:03 pm

Odetchnęłam z ulgą. -No to tym bardzo dzień dobry.-powiedziałam I usiadłam w trzeciej ławce w środkowym rzędzie po czym wyjelam książki z torby i położyłam je na ławce. Zaczęłam bawić się różdżką.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:04 pm

Przyszedłem do klasy i spojrzałem na osoby w klasie-Dzień dobry-powiedziałem i usiadłem na swoim miejscu poprawiając szatę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:06 pm

-Dzień dobry. -powiedziałam wchodząc do klasy i kłaniając się. Usiadłam obok Carla. -Zmienili nam nauczyciela? -zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:07 pm

Weszłam niepewnie do klasy, odetchnęłam z ulgą widząc, że jest mało osób. Usiadłam w drugiej ławce. - Dzień dobry - powiedziałam cicho i starałam się jakoś wtopić w otoczenie.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:07 pm

-Dzień dobry! -powiedziałam kiedy weszłam do klasy. Usiadłam na końcu i rozpakowałam się.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:09 pm

Pchnęłam drzwi i weszłam do klasy powolnym krokiem-Dzień dobry-mruknęłam rozglądając się po całej klasie. W środkowym rzędzie jakaś puchonka i z boku siedział jakiś Gryfon. A może Gryfonka? Obok tej osoby siedziała jakaś Ślizgonka, a to nowość. Nie byłam przekonana...Te włosy, postura jakaś damska... Po chwili się otrząsnęłam. Przez większość czasu stałam nieruchomo w miejscu. Zdążyły wyminąć mnie kilka osób. Poprawiłam włosy i usiadłam w miejscu gdzieś z tyłu. Wyciągnęłam swoją różdżkę i obracałam ją w palcach.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:14 pm

Wbiegłem do klasy-Dzień dobry-powiedziałem i rozejrzałem się. Nie było nigdzie Chris...Zauważyłem jakąś Puchonkę-Nie będzie ci przeszkadzać, jeśli się dosiądę?-spytałem uprzejmie z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:15 pm

Podniosłam głowę słysząc czyjś głos. Rozejrzałam się, upewniajac ze to na pewno do mnie. -Nie, jasne ze nie. -powiedziałam posyłając mu uśmiech. -Lexy Tuan. -przedstawiłam się od razu.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:17 pm

Spojrzałem na zegarek, a potem na klasę. Dwóch puchonów, nie jest źle, z tego co widziałem nie było ich też dużo. - Pięć minut jeszcze, by spóźnialscy dotarli - huknąłem swoim jak zwykle donośnym głosem.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Sponsored content





Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa zaklęć i uroków
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Klasa transmutacji
» Klasa obrony przed czarną magią
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Trzecie piętro-
Skocz do: