Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa zaklęć i uroków

Go down 
+19
Lyss Bane
Nathan Collins
Kath Black
Susan Affredge
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
SooAh Kwon
Raven Scoffer
Matt Claws
Lexy Tuan
James Shadows
Sophie Neveu
Christine Stephens
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:18 pm

Weszłam do klasy z uśmiechem. Dalej w głowie miałam wydarzenie z poprzedniego wieczoru-Dzień dobry-powiedziałam i usiadłam przy wolnym miejscu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:18 pm

Wszedłem do klasy prawie na czas i grzecznie się przywitałem. Ugh, zaklęcia. Nienawidziłem tej lekcji. Bez obrazy dla nauczyciela, ale nieraz zasnąłem już z nudów.
Zająłem miejsce na samym końcu i przejrzałem swoje pobazgrane notatki.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:20 pm

Podskoczyłam od jego głosu, siedziałam z wzrokiem wbitym w ławkę. Nic nie mówiłam, nie rozglądałam się. Było coraz więcej osób i proporcjonalnie do tego byłam bardziej spięta.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:20 pm

Wbiegła szybko do klasy i rozejrzała się. Jak zwykle zabłądziła po drodze i zgubiła Sakure. Była lekko spóźniona na lekcję, ale po chwili zajęła miejsce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:20 pm

Podskoczyłam lekko kiedy nauczyciel się nagle odezwał. -Matko.. -powiedziałam cicho, śmiejąc się cichi ze swojej reakcji. -Zawał..
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:24 pm

-Charlie Caufield-powiedziałem i usiadłem na miejscu. Zerknąłem na nauczyciela gdy się odewzał donośnym głosem. No nieźle. Wyciągnąłem różdżkę i zerknąłem na siedzącą obok dziewczynę.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:26 pm

- Więc - zacząłem nie ściszając tonu. Był on naturalny dla mnie. Wskazałem na szafkę z umytymi i czystymi kubkami w kącie klasy - Tam są kubki, pod nimi kawa i herbata, a tam - wskazałem obok szafki na pełny dzbanek. - Jest woda - machnięciem różdżki zagotowałem ją. - Możecie pić na lekcji, lepiej żebyście byli pobudzeni i ożywieni, niż terroryzowani i bali się nawet oddychać. Więc no, do dzieła - uśmiechnąłem się do uczniów.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:28 pm

-Miło mi -powiedziałam. Mój wzrok padł na naszywke na jego szacie. -Puchon! -krzyknęłam. Z mojej różdżki wyleciały jakieś iskry które podpaliły rękaw jego szaty. -O nie! -powiedziałam gasząc mały płomień książką do zaklęć. Chyba trochę za mocno nią uderzalam. -Ojej.. Przepraszam!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:30 pm

Wszedłem do klasy i spojrzałem z zaskoczeniem na jakiegoś typa na biurku. O nowy nauczyciel. - Dzień dobry - usiadłem obok Soo. - Hej mordeczko, jak tam?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:32 pm

Wbiegła do klasy, usiadła obok Riny.
-Mattaku...zgubiłam Cię. - Powiedziała do Riny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:32 pm

-No hej Koteczku. -powiedziałam cmokając do niego. -Gdzie się szlajałeś?
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:34 pm

Na samo hasło "kawa" już chciałam się podnieść i napić. Tak też zrobiłam. Po chwili wróciłam na swoje miejsce uśmiechnięta z kubkiem wypełniony czarną cieczą. Upiłam łyka i odłożyłam kubek.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:35 pm

- Ja? W dormitorium byłem, list, sprawa rodzinna - zmarszczyłem brwi, widząc jak jakaś... Nowa? Wow, ślizgonka, wraca z kawą. - Co?...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:36 pm

-Co "co"? Jak chcesz to możesz sobie wziąć kawusie. Jak będziesz wstawał to mi też weź. Buzi
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:38 pm

Chciałam się napić, ale pomyślałam, że wolę nie robić tego pierwsza. Kiedy jakaś ślizgonka zrobiła to pierwsza, wstałam niepewnie i poszłam zrobić sobie kawę. Gdy wracałam, drżały mi ręce, wiedziałam, że stoję i łatwo mnie zobaczyć i na mnie spojrzeć. Szłam skupiona na tym, by nic się nie wylało i usiadłam z ulgą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:39 pm

- Serio? To świetnie - wstałem i wziąłem dwa kubki. Wróciłem z dwoma kawami i postawiłem jedną na stoliku Soo, sam wziąłem łyk. Takie lekcje to ja mogę mieć!
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:40 pm

Wbiegłam do sali zdyszana i zobaczyłam, że dużo osób już tu było.
- Przepraszam za spóźnienie - powiedziałam głośno i spojrzałam na nauczyciela. Był to opiekun mojego domu. No to mam przerąbane. Usiadłam w pierwszej lepszej ławce i patrzyłam na ziemię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:41 pm

Wstała i wzięła dla siebie kawę, a dla siostry herbatę. Postawiła kubki na ławce.
- Tak wiem, że nie pijesz kawy. - Uśmiechnęła się i wyprzedziła ją nim chciała coś jej powiedzieć.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:42 pm

Już miałem zacząć, gdy jedna z puchonek weszła spóźniona. - Dziewczyno, nie przejmuj się, ważne, że jesteś na lekcji - machnąłem ręką i spojrzałem na klasę. - Dla tych, co się spóźnili - wskazałem ręką za siebie na kąt sali. - Tam są kubki, woda, kawa i herbata, chcecie to sobie zróbcie.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:43 pm

-Dziękuję. -powiedziałam I upiłam łyk kawy, parząc się przy tym w język. Wysunelam go i przygryzłam. -Kullwa..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:45 pm

Popatrzyłam na niego ze zdziwieniem. Każdy normalny nauczyciel dałby mi szlaban albo odjął punkty ... Ale to chyba lepiej. Lekko się uśmiechnęłam i rozejrzałam po klasie. Charlie siedział kawałek dalej z ... jak jej było? Nie ważne.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:47 pm

Z ulgą zauważyłam Chris i przesiadłam się do niej. - Hej - pociągnęłam łyk kawy. - Co tam? - zapytałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:48 pm

Obserwowała nauczyciela i była zdziwiona. Był inni niż reszta. Jakiś wyluzowany i wyglądał, że się w ogóle nie przykładał do lekcji. Upiła łyk herbaty.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:48 pm

- O, hej - powiedziałam nadal się uśmiechając - Nic ciekawego. Tylko przybiegłam tu w ciągu minuty. Nigdy w życiu tak szybko nie biegłam.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:52 pm

- Więc - huknąłem znów, zaczynając dłuższą wypowiedź. - Czas, żebyście mnie trochę poznali, wystarczająco, byśmy się dobrze czuli na lekcjach. - Nazywam się James Shadows, jestem waszym nowym nauczycielem zaklęć. Poprzedni zrezygnował z tej pracy. Ogólnie jeszcze dodając, pochodzę z Walii, ze Swansea, byłem kiedyś aurorem, pracowałem ze smokami, a teraz pracuję z wami. Mam nadzieję, że przyjemnie będzie i mi, i wam na lekcjach - wstałem z biurka. - A teraz kubki w dłonie i idziemy na błonia. Dzisiejsza lekcja będzie luźniejsza, jak i zaklęcie, którego was nauczę. Jest po prostu integracyjna - wyszedłem z klasy.
NP: Błonia Hogwartu
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:54 pm

Kiedy się już uspokoiłam po jego krzyku wstałam I poszłam za nim.
Next: Błonia
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:56 pm

Podniosłem się z miejsca i złapałem Soo za rękę. Zanim zdążyła coś powiedzieć wziąłem też jej kubek z kawą i wyszedłem za nauczycielem.
NP Blonia
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:58 pm

Wzięłam swój kubek i wyszłam za innymi uczniami.
NP błonia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:59 pm

Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, Carl wyprowadził mnie za rękę z sali. -Ruchy Az! -krzyknęłam znikając w drzwiach.
Next: Błonia Hogwartu
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:00 pm

Szybko wybiegłem z sali chwytając przy okazji kubek z wodą.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:01 pm

Starała się maskować radochę, ale coś jej nie wyszło. W głowie miała tylko latanie kiedy usłyszała o błoni. Chwyciła kubek w dłonie i wyszła z klasy. Na korytarzu poczekała na siostrę.

NP: Błonia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:02 pm

Chwyciła kubek w dłonie i wyszła z klasy za Riną. Myślała, że to będzie kolejna nudna lekcja, a tu zapowiada się na coś innego. Przynajmniej na razie.

NP: Błonia.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:03 pm

Wyszłam z klasy za innymi.
Next: Błonia Hogwartu
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:05 pm

Patrzyłem zaskoczony na przebieg lekcji, ale wstałem i poszedłem na błonia.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:14 pm

Kiedy większość już wyszła, poczułam się lepiej i przede wszystkim w stanie wyjść. Wstałam i tak zrobiłam.
NP: Błonia.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:20 pm

Wzięłam książkę i wyszłam na błonia za wszystkimi.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:34 pm

Obleciałam wszystkie piętra po kolei, aż trafiłam na właściwą salę.
- Prze-Przepraszam za spóźnienie... - westchnęłam ciężko dysząc. Moja kondycja nie jest najlepsza... zdałam sobie sprawę, że nikogo tu jeszcze nie ma. Tym lepiej, bo nie zobaczą mojej pomyłki. Uff.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:37 pm

Weszłam do klasy bez słowa.  Pies wszedł za mną po czym zajęłam miejsce w końcu sali, gdzie nie docieralo światło.  Chociaż nie będzie mnie widać.  Cong położył się obok mnie, w przejściu.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:40 pm

- W porządku - odezwałem się do puchonki, jak zwykle swoim donośnym głosem, który Koreanka ze Slytherinu uznawała za krzyk i usiadłem na biurku. Czas poczekać na uczniów, pewnie jacyś się spóźnią. - Soo, postaraj się nie przychodzić na następne lekcje bez psa, dobrze?
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:41 pm

-Dlaczego miałabym to robić? -zapytałam unosząc brew.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:44 pm

- Ponieważ przetrwałabyś z nim rozłąkę na spokojnie, dodatkowo na lekcjach masz się skupić - odpowiedziałem spokojnie, mimo że i tak było to obiektywnie huknięcie. - Zrozumieliśmy się?
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:48 pm

-Nie. Nie ma mowy. Pies jest tam gdzie ja.-powiedziałam stanowczo.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:48 pm

- Przepraszam, muszę wyjść do łazienki... - szepnęłam słabym głosem i wyleciałam z klasy. Te grzyby z wczorajszej kolacji musiały mi zaszkodzić...

NP: bliżej niezidentyfikowana łazienka
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:49 pm

- Wybacz, ale nie ma mowy - odpowiedziałem równie stanowczo, ale spokojnie. - Idź i zaraz wracaj - mruknąłem do puchonki.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 6:50 pm

-Wybacz ale nie ma mowy, -powtorzyłam. -Pies. Jest. Tam. Gdzie. Ja. Koniec tematu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa zaklęć i uroków   Klasa zaklęć i uroków - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa zaklęć i uroków
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Klasa transmutacji
» Klasa obrony przed czarną magią
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Trzecie piętro-
Skocz do: