Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Balkon na czwartym piętrze

Go down 
+6
Sarah Shadows
Raven Scoffer
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Christine Stephens
Admin
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySob Cze 11, 2016 12:34 pm

Na balkonie z którego jest widok na błonia, znajduje się Szczekliwy Zły Gargulec.Balkon na czwartym piętrze Latest?cb=20150909202736&path-prefix=pl
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySro Lip 06, 2016 10:09 pm

Nogi przyprowadziły mnie na balkon. Usiadłam na jego krawędzi i zwiesiłam nogi w dół. Widziałam stamtąd całe błonia przy zamku. Cudowny widok.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 1:56 pm

Poniosło mnie na 4 piętro,  gdzie znajdowała się Chris. -Cześć.  Nie przeszkadzam? -zapytałam podchodząc do niej.-Mogę tu z toba posiedzieć?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 2:00 pm

- Chodź chodź - powiedziałam przesuwając się trochę na bok - Zostawiłaś Carla samego?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 2:00 pm

-Tak. -powiedziałam czując jak zaczynam się wściekać. -ŚPI. ...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:02 pm

- Myślisz, że nie dostanie zawału, jak się obudzi i ciebie tam nie będzie? - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:07 pm

-Nie sądzę. ..-powiedziałam siadając obok, tak samo jak ona. -Jest "oazą spokoju" ... Trochę się tylko wkurzył jak zaczęłam podgadywac... Nie znam się na związkach ale jesteśmy jedną z najbardziej statycznych i monotonicznych par jakie znam...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:14 pm

- Miłość jest do kitu ... a co dopiero związek - powiedziałam patrząc w dół - Jak myślisz, gdybym się za bardzo przechyliła, to bym się połamała czy zginęła na miejscu?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:15 pm

-Nie wiem... jak chcesz to mogę sprawdzić i jak przeżyje to ci powiem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:33 pm

- Carl nie byłby zadowolony - zaśmiałam się - Pewnie jakbym spadła, to nikt by nie zauważył.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:36 pm

-Ta... Co do tego to akurat mam to gdzieś. .. jestem na niego zła, nie wiem co mam robić bo jednocześnie chce być z nim ale z drugiej strony nie potrafię tak żyć. ..-Spojrzałam na nią. -Ja by zauważyła.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:41 pm

- Oh, dziękuję - zaśmiałam się - Chyba jesteś jedyną osobą, która by zauważyła. A o co dokładnie jesteś zła na Carla?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:42 pm

-Konkretnie? Nie wiem. Chyba o tą monotonicznosc. .Jeśli już mam z kimś być to to powinien być ktoś równie pierdolniety jak ja... A tak....
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:49 pm

- Nikt nie jest tak pierdolnięty jak ty - powiedziałam z uśmiechem - No ... może poza mną. Carl jest trochę nudny, więc masz za zadanie trochę go rozkręcić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 3:50 pm

-Przez to jestem wyjątkowa. ..-powiedziałam odrzucając włosy. -Tak... Tylko wiesz co... Mi się juz nie chce. Jeśli on nic nie będzie rozbił żeby to przetrwało. ... to ja też nie.... Hui
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 5:00 pm

- Ale jednak coś cię do niego ciągnie - zaśmiałam się - To na pewno nie ta monotonność i nuda?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 5:06 pm

-Nie... Nie wiem.. Nie, to nie to....Nawet nie wiem czy.. Nieważne. .. -coś mi się przypomniało. -Właśnie. .. Chris, nie znalazłaś może naszyjnika? Ze znakiem Yin Yang? Bez I ego długo nie pociagne. .-zasmialam sie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 5:52 pm

- Nie ... nie znalazłam - powiedziałam spokojnie - A gdzie go ostatnio miałaś? Może tam właśnie został.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyCzw Lip 07, 2016 5:56 pm

-No... rzuciłam go jak byłam na astronomicznej. ...A bez niego... Trochę. .. jestem... Tak jakby osłabiona. .. Moja moc w sensie...I sama ja...-chrząknęłam. -Później go poszukam...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyPią Lip 08, 2016 11:23 am

- Mogę ci pomóc w szukaniu - zaśmiałam się - Bo puchoni to świetni odkrywcy. Ale najpierw wejdę do biblioteki po książkę o Quidditchu. Nie mam już co czytać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyPią Lip 08, 2016 11:38 am

-Iść z tobą? -zapytałam machając nogami.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyPią Lip 08, 2016 12:23 pm

- Jak chcesz - powiedziałam i zeszłam z barierki.

NP biblioteka
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyPią Lip 08, 2016 12:24 pm

Wstałam I powlokłam się za nią.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:32 pm

Zatrzymałam się dopiero na czwartym piętrze. Wychyliłam się i spoglądałam w dół.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:33 pm

Weszłam za Raven i spojrzałam za nią, aż mi się zakręciło w głowie. - Ale wysoko...
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:39 pm

-Trochę jest-wzruszyłam i spojrzałam w niebo.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:45 pm

- Skąd taka reakcja? - zapytałam niepewnie, mając na myśli jej zachowanie w Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:48 pm

-Hm? A on? Był zdesperowany chyba-powiedziałam patrząc na swoje paznokcie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:50 pm

- No... Może - odpowiedziałam cicho i wbiłam wzrok w dół. Usiadłam sobie pod ścianą obejmując kolana rękami i opierając na nich brodę. - Pewnie uznał mnie za dziwną.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:52 pm

-Nie jesteś dziwna. Z resztą na twoim miejscu miałabym gdzieś to, co on o tobie myśli. Pewnie chciał tylko zaliczyć-odparłam siadając obok niej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 8:55 pm

- No ale... Tak od razu zachowywałam się dziwnie, jak jakaś świeżo po psychiatryku i na nowo wśród ludzi - spuściłam wzrok w dół. Zastanowiłam się, kogo bym wybrała, gdybym takowy wybór miała. Preston czy Raven? Miałam wrażenie, że zaczyna mi się podobać. Nigdy nie byłam jeszcze w związku, nie byłam pewna, ale gdy jej nie było przy mnie, myślałam o niej długo zawsze. Zwłaszcza przed snem.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:16 pm

-Wcale nie-powiedziałam patrząc na nią-Dla mnie nie jesteś dziwna.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:18 pm

- Nawet jeśli... - wzięłam oddech. Chociaż raz w życiu Sophie, bądź odważna. - Nawet jeśli mi się podobasz? - przełknęłam ślinę.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:31 pm

-Nawet jeśli-powiedziałam patrząc na nią-To dalej nie znaczy, że jesteś dziwna.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:33 pm

- Raven... Jakiej... Jesteś orientacji? - słowa z trudem przechodziły mi przez gardło, nigdy wcześniej nie miałam takiej rozmowy.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:44 pm

-Jakoś tak ciągnie mnie do obu płci więc jestem bi. Tak myślę-powiedziałam poprawiając włosy
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:46 pm

- To n-nie tak, że ja jestem no... Znaczy, nie chciałam robić sobie nadziei, gdyby no wiesz no... -zaczęłam się szybko tłumaczyć przy okazji gestykulując rękami.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:52 pm

Złapałam ją za ręce, którymi tak szybko gestykulowała. Nim przemyślałam decyzję...Ba wcale tego nie przemyślałam, pochyliłam się i pocałowałam Sophie w usta. Były słodkie i czułam przez chwilę posmak kawy.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:54 pm

Zamarłam w bezruchu zszokowana, gdy to zrobiła, ale po dwóch sekundach zamknęłam oczy i odwzajemniłam pocałunek. Czułam motyle w brzuchu i euforię.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 9:56 pm

Uśmiechnęłam się i odsunęłam, po to aby nabrać powietrza.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptyWto Wrz 13, 2016 10:01 pm

Wtuliłam się w nią mocno, wręcz zwijając się w kłębek i zasnęłam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySro Wrz 14, 2016 6:41 am

Również ją przytuliłam i westchnęłam patrząc na nią. Naprawdę ją lubię i chyba mi się podoba.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySro Wrz 14, 2016 8:47 pm

Obudziłam się i spojrzałam na nią z szerokim uśmiechem. - Dobry wieczór, Raven.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySro Wrz 14, 2016 9:04 pm

-Doobry wieczór-powiedziałam zerkając na nią-Jak się spało?-spytałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze EmptySro Wrz 14, 2016 9:04 pm

- O wiele lepiej niż zwykle - oparłam się plecami o jej tors i poprawiłam sobie włosy. - Spałaś coś w ogóle? - zapytałam z troską.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Balkon na czwartym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Balkon na czwartym piętrze   Balkon na czwartym piętrze Empty

Powrót do góry Go down
 
Balkon na czwartym piętrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Korytarz na czwartym piętrze
» Korytarz na piątym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: