Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Hogwartu

Go down 
+20
Lyss Bane
Rose Weasley
Kath Black
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Luke McCartney
Lexy Tuan
Noelle Morgan
Mortimer Ivory
Charlie Caufield
Annabelle de Violine
Matt Claws
Samantha Drought
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySob Cze 11, 2016 12:39 pm

Pomieszczenie znajdujące się na piątym piętrze. Jest ogromną salą z wieloma rzędami regałów i półek na których znajdują się dziesiątki tysięcy książek i ksiąg. Po prawej stronie znajduje się biurko zawalone woluminami, w głębi zaś stoi kilkanaście stolików i krzeseł, tworząc przytulną atmosferę. Biblioteka Hogwartu Blibliotecaowll.69599
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 14, 2016 10:03 pm

Po cichu weszłam do biblioteki- co za piękne miejsce- pomyślałam i uśmiechnęłam się. Usiadłam przy pierwszym lepszym stole i położyłam zeszyt jak i swój notatnik na niego. Odsunęłam krzesło przez, co zaskrzypiał parkiet. Skrzywiłam się nieznacznie po czym otworzyłam notatki Krukona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:26 pm

Wszedłem do biblioteki beż żadnego w sumie pomysłu co chcę przeczytać. Rozejrzałem się po wnętrzu i uśmiechnąłem się w duchu. Naprawdę niezwykłe miejsce, ogromne wręcz. Zaparło mi dech w piersi. Do chwili gdy nie ujrzałem pewnej Krukonki, od razu rozpoznałem jej szatę, typową dla Ravenclavu. Podszedłem do jej stolika bez żadnego pomysłu.
- Cześć można? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:30 pm

Uniosłam głowę znad notatek i spojrzałam w kierunku Ślizgona. Chwilę się w niego wpatrywałam, ale potem otrząsnęłam się i odezwałam-Cześć-zaczęłam-Jasne siadaj-dodałam i przepisywałam dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:32 pm

Usiadłem na chwilę i odetchnąłem. Cały dzień biegam tam i z powrotem, to naprawdę męczące.
- Na chwilę przysiądę, muszę odetchnąć. Za dużo biegania. Nie będę przeszkadzał - powiedziałem i zamknąłem oczy.
- Jestem Taylor Blackwood - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:35 pm

-W sumie nie przeszkadzasz i tak zaraz skończę to przepisywać-powiedziałam patrząc na zeszyt od Mortiego. Poprawiłam włosy zakładając niektóre kosmyki za ucho- Samantha Drought-powiedziałam i spojrzałam na niego uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:37 pm

- Pomyślałby kto że Ślizgon i Krukonka mogą ze sobą normalnie rozmawiać - powiedziałem i zaśmiałem się otwierając oczy i wpatrując się z zainteresowaniem w osobę Samanthy. Naprawdę to było dla mnie nie pojęte. Niby między domami panuje rywalizacja, a jednak rozmawiałem z Krukonką.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:40 pm

Nie odpowiedziałam chłopakowi i szybko dokończyłam notatkę z zielarstwa. Zamknęłam zeszyty i uśmiechnęłam się-W Hogwarcie wszystko jest możliwe-powiedziałam po chwili. Czy to nie zabrzmiało jakoś tak...głupio?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:41 pm

- Owszem i nadal nie mogę wyjść z podziwu nad tą szkołą - powiedziałem i pokręciłem głową wstając z krzesła.
- Dobra ja lecę, do ponownego Samantha - powiedziałem i wybiegłem z biblioteki.
Następny post: Korytarz na czwartym piętrze.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 1:45 pm

-No to cześć-powiedziałam i powiodłam wzrokiem za odbiegającym chłopakiem. Wzięłam swoje rzeczy i przysunęłam obydwa krzesła i ruszyłam do Wielkiej Sali w nadziei, że odnajdę tam Mortiego i oddam mu jego zeszyt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 2:06 pm

Brunet wszedł do pomieszczenia, spokój i cisza w tym miejscu była niezwykle przyjemna. Zaczął chodzić wokół półek, oglądając tytuły na książkach, czasami śmiejąc się. Niektóre z nich miały naprawdę śmieszne zdania. Spędził trochę czasu tak krocząc i po jakimś czasie udało mu się znaleźć coś, co przykuło jego uwagę.-Encyklopedia istot magicznych i mitycznych?- Chłopak pomyślał, wziął ją i poszedł usiąść by zacząć czytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 4:52 pm

Chłopaka obudziła z czytania bibliotekarka, informując że niedługo lekcja. Kurt podziękował i poszedł za nią by wypożyczyć książkę, mogła się przydać. Kiwnął głową by pokazać wdzięczność i wyszedł z biblioteki. Farbowany brunet pomyślał przez chwilę i przypomniał sobie że ma eliksiry. Miał nadzieję że to nie będzie trudniejsze od chemii.

Następny post w klasie od eliksirów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyCzw Cze 16, 2016 6:52 pm

Weszłam do biblioteki i szybko poszłam usiąść między regałami. Tu rzadko kto przychodzi... Raczej nie powinny tu przyjść te żmije. .. Albo mi się wydaje. . Albo Isobel na mnie leci.. jeśli tak jest... o Boże... Nie daruje jej tego że ośmieliła się mnie dotknąć. .. ojej.. chyba robi mi się jej żal. ..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyCzw Cze 16, 2016 7:43 pm

Czułam że zaczyna mi się przysypiać. .. wstałam I zabrałam swoją torbę. Wzięłam ze sobą kilka książek żeby później nie chodzić dziesięć razy. Kiedy bibliotekarka je wpisała na moja kartę wzięłam stosik książek w ręce u wyszlam z biblioteki
.

Następny post: Korytarz na parterze
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySob Cze 18, 2016 5:25 pm

Ponownie weszłam do tego jakże pięknego miejsca. Mimowolnie uśmiechnęłam się. Zaczęłam przeglądać książki z regału. Przejechałam delikatnie palcem po grzbiecie jednej z nich. Wzięłam ją delikatnie i otworzyłam ją na początku, zaczęłam ją czytać. Była dość ciekawa. Położyłam ją na stole i  wzięłam jeszcze drugą. Odsunęłam krzesło i usiadłam. Otworzyłam księgę i zaczęłam czytać. Tak jak to zwykle bywa gdy czytam przesuwam dłońmi po naszyjniku. Gdy dotknęłam szyi okazało się, że go nie ma. Psiakrew! Wstałam i odłożyłam książki po czym wybiegłam na błonie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyNie Cze 19, 2016 7:12 pm

Weszłam do biblioteki. Usiadłam przy stoliku i wzięłam jakieś książki. Nie zwracałam na to uwagi. Zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyNie Cze 19, 2016 7:23 pm

Podleciałem do okna, wyjąłem różdżkę. - Alohomora - mruknąłem do okna i uchyliłem je lekko. Zrobiłem okrężny gest. - Wingardium Leviosa - i patrzyłem, jak za ruchami mojej różdżki, jedna książka unosi się przed strażakiem. Uśmiechałem się rozbawiony tym widokiem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyNie Cze 19, 2016 7:41 pm

Przełożyłam kolejną stronę i zauważyłam, że książka przede mną unosi się. Patrzyłam na nią chwilę po czym pokręciłam głową.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyPon Cze 20, 2016 10:39 pm

Weszłam do biblioteki. Nie zauważyłam nawet bibliotekarki. No cóż. Przeszłam między regałami i wzięłam kilka książek po czym usiadłam...na podłodze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyPon Cze 20, 2016 10:47 pm

Po drodze stwierdziłem, że dla rozluźnienia zobaczę sobie słynny dział Ksiąg Zakazanych. Po drodze zauważyłem strażaka. - O, hej - odezwałrm się zaskoczony widząc jak siedzi.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 6:37 am


-Azazel od kiedy ty czytasz?- uniosłam wzrok znad książki i wptrywałam się w niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 3:39 pm

- Od dawna, najchętniej czytam erotyki i horrory, ale może w tym dziale coś znajdę ciekawego... - spojrzałem na dział ksiąg zakazanych. - Wyglądam na idiotę? Dlatego pytasz? - zapytałem z rezygnacją.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:12 pm

-Czy ja powiedziałam, że wyglądasz na idiotę?-uniosłam brew-Chociaż nie powiem, wyglądasz-mruknęłam i wróciłam do czytania
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:14 pm

- Muszę wziąć sobie coś do czytania, przyda się, w końcu zostałem sam - mruknąłem i wziąłem jedną księgę. Spis istot najniebezpieczniejszych istot, metody podporządkowywania ich sobie i ich zdolności.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:19 pm

-Bożee, co za gniot-skomentowałam zamykając książkę, którą czytałam. Podniosłam się z podłogi i chciałam odłożyć książkę na półkę. Okazało się jednak, że jest ona wyżej niż się spodziewałam. Stanęłam na palcach i próbowałam ją położyć na półkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:42 pm

Wziąłem jej książkę, spojrzałem na tytuł. - Hmmm... Jaki to gatunek w ogóle? - zapytałem rozbawiony, odłożyłem ją na półkę.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:44 pm

-Poradziłabym sobie-burknęłam ignorując jego pytanie. Niedługo lekcje...Poprawiłam krawat i zmierzyłam wzrokiem Azazela-Co cię tak bawi?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:46 pm

- Nic nic - odpowiedziałem niewinnie. - Cóż, jeślibyś wzięła krzesło, to tak. Jaka w ogóle ma być lekcja? - wciąż nie znałem planu. Stwierdziłem, że poproszę Is by mi napisała na kartce.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:47 pm

-Zaklęcia-odpowiedziałam-Nie masz planu?-spojrzałam na niego po czym zaczęłam się kierować w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:49 pm

- Jeszcze nie - dotrzymałem Sam kroku, idąc w stronę drzwi. - A tak z rozpędu zapytam, jaka lekcja jutro?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:54 pm

-Chyba...Eliksiry.-powiedziałam po zastanowieniu się. Podniosłam głowę i spojrzałam na zegar.-Chodź, spóźnimy się!-powiedziałam i pociągnęłam Azazela za rękę do sali.
*np wiadomo gdzie XD*
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 4:56 pm

- O cholera... - przypomniały mi się zdarzenia w dormitorium. Pociągnięty przez Samanthę, wyfrunąłem przez drzwi.
NP: Klasa Zaklęć
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 8:22 pm

Weszłam do biblioteki i wzięłam kilka książek od Eliksirów. Położyłam je na stolik i usiadłam przy stole. Zaczęłam czytać materiał i robić z nich mini notatki. To-co mogło mi się przydać. Z skupieniem wpatrywałam się w druk i zagryzłam wargę. Musiałam wyglądać komicznie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:13 pm

Weszłam do biblioteki i wzięłam pierwszą lepszą książkę o Quidditchu. Przeczytałam parę stron, a potem zobaczyłam Sam. Natychmiast usiadłam obok.
- Hejka - powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:15 pm

-Cześć-uniosłam głowę znad książki i uśmiechnęłam się-Jak tam?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:24 pm

- Nie jest źle - rzuciłam - A u ciebie? Co tam czytasz?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:27 pm

-Przygotowuję się na eliksiry-odparłam trochę niepewnie.-Tak to nic ciekawego...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:29 pm

Na korytarzu było słychać jak ktoś leci na miotle. Dwa, może trzy razy ktoś zakaszlał. Wleciała powoli i krzywo do biblioteki. Leciała gorzej niż zwykle.
- Yo..- Powiedziała cicho.
Szalik na szyi falował lekko, gdy leciała.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:38 pm

-Cześć Rina!-przywitałam ją z uśmiechem-Od kiedy można latać na miotle po bibliotece?-spojrzałam na nią marszcząc brwi. Biblioteka to świątynia wiedzy nie powinno się po niej latać na miotle...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:42 pm

Spojrzała na nią i zeszła z miotły.
- Gome..- Przeprosiła.
Poszła do regału z zaklęciami. Stała tak chwilę szukając odpowiedniej księgi. Nie mogła znaleźć. Po dłuższej chwili wzięła miotłę zrezygnowana i poszła do wyjścia.

NP: Gdzieś tam
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:56 pm

- Co się działo dzisiaj na zaklęciach? - zapytałam - Bo wiesz, tak jakby mnie nie było.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 9:59 pm

-Było zaklęcie uzdrawiające i jeszcze było o patronusie.-powiedziałam skupiając wzrok na jednej z książek, próbując sobie przypomnieć przebieg lekcji.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 10:16 pm

- Cudownie - powiedziałam - A... Ryan był?
Nie wiedziałam po co o to pytałam. Co mnie to tego zmusiło?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptyWto Cze 21, 2016 10:20 pm

-Nie było go-powiedziałam. Spojrzałam na zegar-Cholera robi się późno. Pójdę już.-powiedziałam i odłożyłam książki po czym wyszłam z biblioteki
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu EmptySro Cze 22, 2016 2:22 pm

Nie chciałam siedzieć sama. Odłożyłam książki i wyszłam

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: